Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki csatlakozna hozzám e hónap 20.-ától? fórum

Ki csatlakozna hozzám e hónap 20.-ától? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2009. ápr. 19. 20:10
Úgy izgulok,már csak pár óra. Ankhesen a cukrot édesítővel lehet helyettesíteni. Én már meg is vettem. 0 kcal van benne. Mindjárt holnap.....
48. KicsiPoo (válaszként erre: 47. - Brigibaba)
2009. ápr. 19. 19:35
Dehogy fogsz,csak mozogni is kell ám mellette szerintem.Bár ennyi energiával amennyit be fogunk vinni nem sokra fogunk menni.:S
47. brigibaba (válaszként erre: 45. - Ankhesen)
2009. ápr. 19. 19:25
na hát arra én is!!!!!! lehet még én hízni fogok!!!! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
46. KicsiPoo (válaszként erre: 44. - Brigibaba)
2009. ápr. 19. 19:06
Nálam pont 3-szor kijönne.Persze ha nincs köztük szünet,de azt meg nem akarom,mert lehet valami bajom lenne.De holnap indul a mandula.:)
2009. ápr. 19. 18:55
Nekem is holnap kell vasarolnom, mar varom a dietat.. De szerintetek a cukrot semmivel sem szabad helyettesiteni? Amugy nagyon tetszik hogy a ket het igy meg van szabva,sokkal pozitivabban tudok hozza allni mint ha vegelathatatlan lenne az egesz.. Kivancsi vagyok mennyi megy le ket het alatt..
44. brigibaba (válaszként erre: 43. - KicsiPoo)
2009. ápr. 19. 18:35
hát nekem a nyaralásig legalább 3x kéne megcsinálnom ezt a diétát hogy valahogy kinézzek!! :DDDDDDD
2009. ápr. 19. 18:12
Juj,juj,juj.Holnap kezdődik.:) Alig várom.Kíváncsi vagyok mit bírok ki, és mit nem.Mennyire fogom tudni megtartóztatni magamtól a kaját.Én tartom bennetek. Holnap kezdünk,én már felkészültem lelkileg.Én holnap vásárolok reggel. nekem másfél hónapom van a nyaralásig addig -10kg remélem.:) Puszka
2009. ápr. 19. 17:12
Nemrég végeztünk a bevásárlással. Megevettük a diétához szükséges termékeket. Néztem a neten és teláltam még egy pár eltérő 14 napos diétát. De remélem mind ugyanolyan eredményes. Én már maradok az elsőnél. Biztos menni fog. Tartjuk egymásban az erőt.
41. brigibaba (válaszként erre: 40. - Ankhesen)
2009. ápr. 19. 13:59

egyszerűen mennie kell! muszáj!! nem tudnék a strandon ilyen testtel levetkőzni

Én még a szűztea kapszulát is elkezdem!!!

40. ankhesen (válaszként erre: 39. - Brigibaba)
2009. ápr. 19. 13:58
nekem ilyen fa karikam van eleg regi,meg anyukame volt,de azt mondja jobb mint a muanyagok,csak en is mindig kek zold vagyok tole :)izgulok mar a dieta miatt,de valahogy bizom benne,hogy menni fog.
39. brigibaba (válaszként erre: 38. - Ankhesen)
2009. ápr. 19. 13:28

hú nekem van egy spéci hullahoppom! nehéz mint a dög!! elő is veszem!!

De jó hogy eszembe juttatátok!

remélem nem leszek tőle megint kék-zöld!! :DDDDDDD

38. ankhesen (válaszként erre: 36. - Ankhesen)
2009. ápr. 19. 13:24
bocsi most olvastam vegig :) a hullahopp nagyon jo,szerintem min.20-30percig erdemes csinalni mindennap.. tv elott ( persze ha van ido..) egesz elviselheto,eszre sem veszi az ember ,es tenyleg hatasos.
2009. ápr. 19. 13:21
Csajok! Holnap lesz a nagy nap!! kiváncsi leszek mennyi megy le!! Jó volna a strand szezonra valahogy kinézni!!
36. ankhesen (válaszként erre: 14. - Babapocok22)
2009. ápr. 19. 13:18
igen,mindenkeppen elkezdem holnaptol! Te amugy valamit fogsz mozogni melle?
2009. ápr. 18. 23:20
Hát én még nem vagyok fáradt.Energia van dögivel csak azt nem tudom honnan.:) De nektek jó éjszakát
2009. ápr. 18. 23:17
menjenek
2009. ápr. 18. 23:17

Sziasztok!

Fogom nektek a csipiszt, hogy erosek legyetek es mennyenek a franya kgk lefele.Lehet hogy en is csatlakozok hozzatok a masodik hetet amikor csinaljatok.En ma vagyok az 5. napnal, megyeget, egyedul a holnaptol felek, mert anyosom jon ebedre, mert nekik a husvetjuk most van.Es megint sonka, tojas, sutik...stb

De a masik forumon mondtak, hogy ne egyem magam rajta az csak egy nap, majd igyekszem nem tulenni magamat, csak egy kicsit enni, ha mar igyis olyanokat eszek amiket nem lenne szabad.Meg a 7. napon amikor azt ehetnek amit akarnek, akkor majd berakok egy sargarepas napot, es talan akkor kiegyenlitem a bunozesemet..

Jo ejt mindenkinek!!

2009. ápr. 18. 20:57
Akkor hétfőn,teljes gőzzel,én veled vagyok.:)
2009. ápr. 18. 20:57
Na én megyek, még dolgoznom kell a következő diétán. Az alap megvan, már csak a menü hiányzik. Még lehet, hogy visszajövök, de ha nem tenném, akkor előre is jó éjszakát mindenkinek!
30. zsufzs
2009. ápr. 18. 20:56
Ok! Egyszerűbb is, és ez nekem a 2tökmag mellett nem elhanyagolható szempont.
29. babapocok22 (válaszként erre: 28. - Zsufzs)
2009. ápr. 18. 20:45
Én is láttam már ezt a fajtát, de nekem az előző szimpatikusabb volt, azért tettem fel. Na meg én se eszek halat, meg a citromos répával se barátkoznék meg. Az jó, ha megy a hullahopp. Lehet én is megerőltetem magam, hátha sikerül. :)
28. zsufzs
2009. ápr. 18. 20:37
Az eredeti leírás alapján is csinálhatjuk a fogyit, úgysem eszem halat... csak megtaláltam és gondoltam bemásolom tájékoztatás képpen :o)
27. zsufzs
2009. ápr. 18. 20:35
Apropó csíkok...az én hasam is nagyon csúnya csíkos, de ahogy nézegettem ha laposabb lenne, megbarátkoznék vele. Most kipróbáltam a hullahoppot és megy! Mint a biciklizés...
26. zsufzs
2009. ápr. 18. 20:33

Sziasztok! Beleolvastam a másik fórumba és ezt találtam a diéta leírásáról:

14 napos diéta


Szabály:


Az ételeket felcserélni nem szabad. Plusz cukor hozzáadása nem engedett. Alkoholt fogyasztani tilos. Só használatának csökkentése kötelező. Minimális fűszer megengedett. Egy hét után kötelező megismételni. Utána rendesen lehet étkezni, folyamatosan a szervezetet visszaállítani a normál vegyes étrendre. Ha rendesen végig csinálod a diétát, 14 nap alatt 9 kilót lehet leadni. A diéta következtében, a szervezetben egy anyagcsere folyamat megy végbe, ennek hatására 3 évig a leadott kilókat nem fogod vissza hízni.


1 nap


Reggeli: kávé tejjel cukor nélkül


Ebéd: 2 tojás kemény vagy olaj nélküli kemény tükör, spenót enyhén sósan kevés rántással. (zöldbab, sóska, tök)


Vacsora: 20 dkg natúr sült sovány hús, zöldsaláta ecetes lében édesítővel


2 nap


Reggeli: kávé tejjel cukor nélkül, 1 zsemle


Ebéd: 20 dkg sovány sült hús, zöldsaláta ecetes lében, 2 db gyümölcs alma, körte


Vacsora: sonka étvágy szerint (gépsonka, főtt sonka)


3 nap


Reggeli: kávé tejjel cukor nélkül, 1 zsemle


Ebéd: 1 tojás kemény vagy olaj nélküli kemény tükör, zöldsaláta és paradicsom ecetes lében


Vacsora: 10 dkg gépsonka, zöldsaláta ecetes lében


4 nap


Reggeli: kávé tejjel cukor nélkül, 1 zsemle


Ebéd: 1 tojás kemény vagy olaj nélküli kemény tükör, reszelt répa, 15 dkg sovány sajt


Vacsora: 1 kefir, 2 db gyümölcs 1 alma, 1 körte


5 nap


Reggeli: kávé tejjel cukor nélkül, reszelt répa kis citromlével


Ebéd: 20 dkg párolt hal, paradicsom ecetes lében


Vacsora: 20 dkg sovány sült hús, zöldsaláta ecetes lében


6 nap


Reggeli: kávé tejjel cukor nélkül, 1 zsemle


Ebéd: grill csirke tetszőleges mennyiségben, zöldsaláta ecetes lében


Vacsora: 2 tojás kemény vagy olaj nélküli kemény tükör, reszelt répa


7 nap


Reggeli: 1 csésze tea cukor nélkül


Ebéd: 20 dkg sovány sült hús, zöldsaláta ecetes lében


Vacsora: bármennyi és bármi a fent felsoroltak közül


Mondjuk más egy kicsit, de ebben konkrétabbak a mennyiségi meghatározások a kajára. Hülyeség?

25. brigibaba (válaszként erre: 18. - Babapocok22)
2009. ápr. 18. 17:40

na akár az én fejemből beszélnél!! akkor látom magam (hogy te jó isten) mikor aképeket nézem a kis családomról!

Imi hiába mondja, hogy dehát olyan kis Anyucis vagyok , én útálom magam! A strandra már rá se birok gondolni!

Úgyhogy hétfő fogyi-go!!!!!!!

2009. ápr. 18. 16:34

Huh,nehezebb lesz,mint gondoltam összeállítani a következő diétát,de mire végzünk ezzel,megleszek.

Lehet írok egy naplót.Van még itt valaki?

2009. ápr. 18. 15:37
A hullahopozás is jó,nekem is van,de múltkor próbáltam és nem ment.Hányszor elterveztem már én is,hogy futok,de rájöttem,hogy az nem az én sportom. :) Az a lényeg,ha keveset is de mozogj valamit,mert az segít a bőrnek.A hirtelen fogyást kiegyenlíti a mozgás.És akkor talán nem nyúlik meg a bőrünk.Ígyis tele vagyok csíkokkal a terhesség miatt sajna.
22. zsufzs
2009. ápr. 18. 15:10

Futást tervezek már régóta, de ez hosszútávú terv, jelen pillanatban asszem 5perc és végem lenne...a hasam, a combom és a fenekem a célterület :o), ja és nagyon jó lenne ha véknyabb lenne a karom, a két gyerek emelgetése következtében olyan vastag, hú nagyon utálom. Szóval én hullahoppozni szeretnék, állítólag az hasznos lehet hasra, meg persze felülések. kisebb fitness dvd gyűjteményem van, legalább 20db, de nem álltatom magam. úgysem veszem elő őket...

megpróbálok majd futni és hullahoppozni.

2009. ápr. 18. 14:59

Nekem se volt gond a súlyommal a kisfiamig.Nekem is minimum 15 kg-ot kell leadnom.

Az lenne még a kérdésem a itt jelenlévők közül ki fog sportolni a diéta mellett? Én felüléseket csinálok a pocimra, amennyit bírok meg gondolkoztam az ugrálókötelezés mellett. Ez lehet gyerekesen hangzott,de szeretem és szerintem jó mozgás szempontjából. Úgy érzem hoxa függő lettem. Xd

20. zsufzs (válaszként erre: 18. - Babapocok22)
2009. ápr. 18. 14:49
Ez most olyan volt mintha az én gondolataim lettek volna...de furi. Uez van velem is. Elfogad így, de szeretném ha úgy nézne rám mint a két gyerek előtt. Illetve saját magamat sem tudom már elfogadni, eddig a szoptatás volt az ürügy, de most már nincs akadály, csak saját magam...
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook