Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki csatlakozna hozzám e hónap 20.-ától? fórum

Ki csatlakozna hozzám e hónap 20.-ától? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2009. ápr. 23. 14:35
Megvolt az ebéd. Hihetetlen, de tele vagyok. Pedig csak tojás, sajt és répa volt. Mondjuk az ebéddel általában nincs gond. Vacsora után 1-2 órával tör rám az ehetnék. Találtam hasizom gyakorlatokat a neten. Mától azt fogom csinálni felülés helyett. Hatásosabb. És a séta se marad el. Zsufzs jó üdülést kívánok. Majd írsz, hogy így is lemennek -e a kilók vagy sem. A lényeg ne egyél sokat. :) Na én megyek főzni páromnak, teregetni, tornázni, aztán egy kis séta. Lehet ma már nem jövök meg holnap sem, de szombaton mindenképp. Addig is kitartást! Ti nyugodtan írjatok, hogy bírjátok, majd viszaolvasok. Hajrá!
108. zsufzs
2009. ápr. 23. 12:48
Sziasztok! Na csajok...a hosszú ideje eltűntnek hitt üdülési csekkünket tegnap találtam meg, 05.05.-ig érvényes...tehát pénteken megyünk wellnesselni :o) a gyerekekkel. Nem is tudom mi lesz most...a diétát nem hiszem hogy tudom majd tartani, de nagyon keveset eszek majd és kiszaunázom magamból a sok felesleges kilót...ja 3nap alatt...hétfőtől mindenképpen leírás szerint megyek tovább, nem hiányzott ez a 7végi kavarás. De az én hibám, úgy eltettem ezt a hülye csekket, hogy már az egész házat felforgattuk és nem volt sehol, már lemondtam róla, erre tegnap előkerült. Egyébként már nem vagyok éhes minden pillanatban. Biztosan a sok víztől amit megiszok.
2009. ápr. 23. 12:03
Most gondolkoztam el azon, hogy jövőhéten meg fog jönni, de csak csütörtök vagy péntek körül. Úgyhogy remélem a végét nem akarja majd elrontani nekem. :( Holnap meg szülinapom és diétával ünneplek. Mondjuk eddig is tudtam, hogy a szülinapom és a névnapom is beleesik a diétába és ezzel a tudattal is kezdtem hozzá, úgyhogy csak azért is kitartok. Remélem holnap jó idő lesz, akkor párommal és a picivel elmegyünk a tengerparta. Mondjuk még hideg van hozzá, hogy bele lehessen menni, de a látvány is sokat ér. Majd csinálok képeket és lehet teszek is fel. Párom direkt kivett egy szabadnapot, hogy velem legyen. Nekem ez a legjobb szülinapi ajándék. :) Na ennyit erről a témáról, csak be vagyok zsongva. :) Remélem nem untatlak benneteket. Ha igen szóljatok és nem teszem. :) Remélem ma is jön valaki beszámolni, hogy bírja. :)
2009. ápr. 23. 11:37

Sziasztok csajok! :)

Tegnap este mikor párom hazajött a melóból elővette a zsírt meg a kenyeret, hogy ő azt eszik vacsira. Azt nem kívántam szerencsére. De van itthon nutella és egy kis nutellás kenyeret megettem volna. Elővettem, már majdnem sírtam érte, de ránéztem a hasamra és visszatettem. Nem ettem. Utána egész este azon járt az eszem, de olyan fáradt voltam, hogy bealudtam. :) Szóval iszonyat nehéz volt tegnap, de már vége. Ma, reggelire nem teát, hanem kávét ittam. Megkívántam és azt lehet is. :) Igaz egy nagyon pici tejet tettem bele, nem bírom simán meginni, tejpor meg nem volt itthon, úgyhogy ez van. De ez szerintem még mindig nem olyan nagy bűn, mintha nutellás kenyeret ettem volna. Ja meg vagy 6 szem édesítőt tettem bele, de mivel 0 kalóriás, így nem számít. Lehet, hogy kávét fogok inni a következő napokban is, nem vagyok éhes. :) Csak nézek valami tejport. Ankhesen remélhetőleg továbbra is így fogysz majd. :) Én drukkolok. Látom a te párod is kínoz téged. :) Ki hogy érzi magát ma?

2009. ápr. 22. 23:24

Sziasztok!

Nekem mindig is gondjaim voltak az anyagcseremmel, es ez a reggeli zold tea, es a sok sok viz amit megiszok, meg a kevesebb kaja ugy nez ki beinditotta a mukodeseket :) es ennek koszonhetem ezt a gyors masfel kilot, aminek nagyon orulok, de mondom szerintem csak az eleje ment ilyen konnyen.. amugy meg le sem irtam, en 65-66 kilo vagyok (mar csak voltam hehe :)) es hozza 161 centi.. Hat, ez igy tudom nem olyan nagyon sok,de valljuk be azert nem keves :) NEm erzem jol magam a boromben, voltam en 55 kilo,most 65.. Nem is ertem :D Szoval ezert fogtam bele,mert elegge zavaro volt mar...Mindenkinek kitartast!! Egyebkent... Ma a parom hazajott egy rakas csokival, es egesz nap azt ette........... En nem vagyok nagy csokifuggo de ugy megkivantam hogy az hihetetlen.. Mondtam neki hogy ne kinozzon, o meg jaaajj egyel csak, nem fog megartani!! Huuuhh nagy lelkivivodasok aran , de nem ettem. Buszke is voltam magamra! O itt nekem a kisordog :) Na joejt, gondolom mar csak holnap jottok, szep almokat!

2009. ápr. 22. 20:20
Pihizzél te is.:) Rád fér.Jó éjszakát.
2009. ápr. 22. 19:10
Én lesétáltam az egy órát, de a végén már majd bepisiltem a sok víztől. :) Megvolt a vacsi. Nem bírtam mindet megenni. Még el kéne menni futni még, hát nem tudom lesz-e még erőm. Már most elköszönök mindenkitől. Előre is jó éjt! Még meg kell fürdetnem a csöppséget és meghamiztatni. Holnap ismét találkozunk!
2009. ápr. 22. 18:31

Hali mindenki!

Ma pihizek,nem volt erőm sem meg kedvem sem elmenni ma futni,de mivel nem bírtam ki,hogy ne mozogjak ezért a LM meg volt + mellé még egy kis torna.A vacsorát kihagyom büntiből,mivel nem mentem futni,legközelebb ráveszem magam és lesz kaja.:)Hogy álltok?

2009. ápr. 22. 14:53
Üdv ankhesen. Te is előkerültél végre. De jó Nektek, hogy már több, mint 1 kg-tól megszabadultatok. Nem értem nekem miért nem sikerült. Pedig betartom és egy csomót mozgok is mellé, meg még este 6 előtt lerendezem a vacsit. :( Sebaj, gratulálok Nektek! Csak így tovább! Talán majd nekem is beindul. :)
2009. ápr. 22. 14:37

Sziasztok! Nem tudtam netezni :( De csinalom a dietat,csak eddig keson jutott idom a vacsira...

Hogy vagytok? Nem birtam ki,megmertem magam es masfel kilo minusz :) Orulok nagyon! Bar mozgasra se nagyon volt idom (a rohangalason kivul)... Na majd meg irok, most ebedelnem kene... Mindig el vagyok csuszva :( :( kitartast mindenkinek!

2009. ápr. 22. 14:16
Végre, hogy írtatok! Már azt hittm egyedül maradtam. Huh, megkönnyebbültem. Most eszem az ebédem. Így még nem csináltam salit, de nagyon jól esik. Fogtam egy tálat, beletettem a megmosott és apróra szelt salit és paradicsomot és egy kis lilahagymát, majd az ugyancsak kis darabora aprított főtt tojást is hozzátettem, adtam hozzá sót és 2 kupak 8%-os ecetet, összekevertem és fogyasztom. Ja és akármilyen hihetetlen alig bírom megenni. :) Pedig már nagyon éhes voltam. Zsufzs tuti lesz eredménye. És az is tuti, hogyha vége ennek a diétának ugyanúgy fogok mozogni és odafigyelek arra, hogy mit eszek és mennyit. Úgyhogy már megérte elkezdni tényleg. :)
98. zsufzs
2009. ápr. 22. 13:56
Közben a másik fórumot olvasgatom, ahová ti is "jártok" uebben a témában. Jó olvasni hogy ha kitart az ember lánya akkor lesz eredmény. Mondjuk én most érzem magamon mennyi sokat ettem eddig...esküszöm tök fura de fel sem tűnt. Ok hogy ez diéta, de végülis elég ennyi kaja is, én meg állandóan bekaptam vmit...a gyerekek után, meg egyébként is. Na már ezért megérte elkezdeni!
97. zsufzs
2009. ápr. 22. 13:52
Sziasztok! Én is vagyok! Minden ok, -1,2kg! Nem bírtam ki hogy ne mérjem meg magam. A mai ebéd sajnos borult, mivel anyukámék itt voltak, de nagyon nagyon keveset ettem a főztjéből, vacsira visszaállok, sőt igyekszem ma vmit tornázni is...Mindenképpen vigigcsinálom ezt a diétát, sőt a folytatáson gondolkodom. Le kell fogynom!!!!!
2009. ápr. 22. 12:48
Én itt vagyok:) Most fogok ebédelni,utána megyek a suliba,majd futás és vacsora.Ennyi elég lesz mára,mert nagyon kifogok merülni.Jó pihizést.:)
2009. ápr. 22. 12:34
Na már mindenki eltűnt, ne csináljátok ezt velem. :( Már várom az ebédet. Este nagyon nagy késztetést éreztem arra, hogy egyek valamit, de nem tettem. Pedig párom előttem evett. :( A kis szemtelen. :) Most meg el vagyok keseredve, hisz a mérleg csak 10 dkg-gal mutatott kevesebet tegnaphoz képest. :( De nem adom fel, remélhetőleg holnap jobb lesz. Most megyek, veszek egy kis relaxáló fürdőt. Remélem mire visszajövök más is lesz rajtam kívül.
2009. ápr. 21. 21:43
Kezdek éhes lenni, ezért mielőtt véletlenül eszembe jutna "bűnözni", elalszok. És amilyen fáradt vagyok, tuti hamar el fogok aludni. Úgyhogy elköszönök. További szép estét Mindenkinek!
2009. ápr. 21. 20:36
Meg még néha zsufzs is benéz.:)
2009. ápr. 21. 20:35
Jah,ok! Úgy látom csak egymással levelezünk. Szerinted mi van a többiekkel, már fel is adták volna? Ja az meg nem 6, hanem 60dkg. :)
2009. ápr. 21. 20:12
1 hét alatt ment le ennyi.:) 1nap alatt ez nagy csoda lenne.Én szerintem vagy 20dkg-ot ettem:D
90. babapocok22 (válaszként erre: 89. - KicsiPoo)
2009. ápr. 21. 18:59
1 nap alatt ennyi jött le? Én centikbe azt se tudom, milyen voltam, így ha változtam is volna azt se tudnám. Én most jöttem haza a sétából. Több, mint 1 órára sikeredett, ugyanis eltévedtem. :) Nemrég költöztünk ide, nem nagyon ismerem még a környéket és sajna azt a hatalmas parkot, amit kerestem nem találtam meg. De párom ma megmutatja. :) Megettem a vacsit. Még jó, hogy annyit lehetett enni,amennyi belénk fért. 15 dkg lement.:) Én meg úgy döntöttem minden nap ráálok a mérlegre és ma reggel mikor ezt megtettem 6 dkg-gal kevesebb mutatott, úgyhogy tényleg megéri.
2009. ápr. 21. 18:08

Halihó csajok!

Van egy nagyon jó hírem,megéri ezt csinálni amit csinálok ma méricskéltem,nem mérlegen hanem centikbe.Az eredmények: Derék -2cm,Has -3cm,Csípő -4cm,Combok -3cm,Vádli maradt.Annyira örülök.Jaj tiszta jó.Én hetente mérem magam egyébként minden kedden.Most fogok vacsorázni.Már várom,kis energia rám fér.:) Most jöttem futásból,jól esett bár elfáradtam kellő képen.:)Ti hogy álltok?

2009. ápr. 21. 14:26
Az ebéd megvolt,jelentem.A gyümölcs jobban esett, mint a husi salival. Mondjuk már nagyon vártam, hogy végre gyümit ehessek.:) Látom nagyon el vagytok foglalva, de azért remélem, hogy mindenki betartja a diétát. Most megetetem a babát,utána 45 perc séta. Az idő is szép. :) Ti milyen időközönként fogtok mérlegre állni?
2009. ápr. 21. 12:54

Halihó!

Most fogok ebédelni.:) A reggeli nagyon jól esett,pici korgó gyomorral keltem,de túl éltem,ha így folytatódik továbbra is akkor sima liba.:)

2009. ápr. 21. 11:21
Szép jó napot zsufzs! Én most egész jól érzem magam! Este sikerült 15 percet futnom, úgyhogy büszke voltam magamra. Tegnap nagyon-nagyon éhes voltam, de álltam a sarat. Én most iszom a teámat. Zsömlét nem eszek, mert a teához nekem valahogy nem passzol.Most korog a gyomrom, de mégse vagyok annyira éhes. De már csak 2 és fél óra és jön az ebéd. Addig meg lefoglalom magam az itthoni teendőkkel. Ahogy látom ma is zsúfolt nap elé nézek, de azért még igyekszek párszor bekukkantani, hogy bírják a többiek.
85. zsufzs
2009. ápr. 21. 10:49
Sehol senki?
84. zsufzs
2009. ápr. 21. 07:54
Jó reggelt mindenkinek! Hogy vagytok? Én este nagyon éhes voltam, de nem ettem semmit, csak vizet ittam. Már kész a kv-m, mindjárt elkortyolgatom, én megeszem az 1 zsömlét is az eredeti leírás szerint.
83. babapocok22 (válaszként erre: 82. - KicsiPoo)
2009. ápr. 20. 20:20
Köszi. Negyed óra múlva indulok. Bár legszívesebben most aludnék, de akkor is megcsinálom. Legközelebb már csak holnap jövök. Előre is jó éjszakát mindenkinek!
82. KicsiPoo (válaszként erre: 81. - Babapocok22)
2009. ápr. 20. 19:44
Rendben akkor így megértem:) Jó futást kívánok.
2009. ápr. 20. 19:42
Ok, rádumáltál. Nem eszünk. Tudom, hogy csak az első nap van és voltam olyan hülye, hogy a kelkáposztafőzelék készítés közepette elfelejtettem tojást főzni és sikeresen kihagytam az ebédemből. Így jártam. A futással kapcsolatban meg akkor túl későn vacsoráznék, mert addig nem tudok elmenni futni, míg párom nem ér haza a munkából. Úgyhogy muszály így tennem.
2009. ápr. 20. 19:37
Ha tervezne az is fogyaszt.:) Én joghurtot innék nagyon szívesen,de nem teszem,nagyon tej mániás is vagyok.:S Szóval ha én nem eszek akkor te sem.Tartsunk össze:) És amúgy is még ez az első nap ne szegjünk már szabályt.:)
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook