Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki csatlakozna hozzám, Jillian Michaels 30 naposához? fórum

Ki csatlakozna hozzám, Jillian Michaels 30 naposához? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
248. hpkati (válaszként erre: 247. - Frusi90)
2014. aug. 29. 18:22

Jövőhéten szabin vagyok (kisfiunk kezdi az első osztályt), majd akkor belehúzok:D

Bűnözni meg kell:DDD

247. frusi90 (válaszként erre: 246. - Hpkati)
2014. aug. 29. 17:56

Egyelőre még én is :D


Gondolkozom rajta, hogy újra kellene kezdeni...Most én is bűnöztem, szülinapozás volt meg névnapozás, úgyhogy egyelőre stagnálok :/

246. hpkati (válaszként erre: 245. - Frusi90)
2014. aug. 29. 17:21

Két lábon:)))

Bűnöztem:( 3 napos motorostalálkozó volt, ott csak kihagytam:D Utána meló ezerrel, de ma elkezdtem elölről:D

Te, hogy állsz?

245. frusi90 (válaszként erre: 244. - Hpkati)
2014. aug. 28. 21:18
Na hogy állsz? :)
244. hpkati
2014. aug. 19. 07:48

Én nem fogyni szeretnék, hanem kicsit izmosodni...

Nagyon ügyesek vagytok!!!

243. frusi90 (válaszként erre: 241. - Hpkati)
2014. aug. 19. 01:27

Centik azok jócskán mentek le. Átlagosan -5 cm. Mellette diétázom is, így akkor 4 hét alatt kb. 4 kiló ment le.

Egyik barátnőm nagyobb súlyfelesleggel küzd, Ő fogyott tőle (megfelelő diéta mellett) 8 kilót.

242. hpkati (válaszként erre: 240. - Livcsi555)
2014. aug. 9. 14:26
Én ma kezdem, kíváncsi leszek:)
241. hpkati (válaszként erre: 239. - Frusi90)
2014. aug. 9. 14:25
És milyen hatása volt?
2014. aug. 9. 09:48
Tegnap kezdtem a második szintet. Ezt is végigcsináltam, bár kétszer megálltam pár másodpercre levegőt venni... :D
239. frusi90
2014. aug. 5. 20:01
Én már befejeztem. Most szerintem az abs killer jön.. :)
238. hpkati
2014. aug. 2. 20:55

Nagyon élvezem:))) Igaz ma kimaradt,mert strandoltunk, de este fűnyírás és virágoskert kapálás volt...

Te, hogy haladsz?

237. frusi90
2014. aug. 2. 10:36
Hogy haladsz vele? :)
236. hpkati
2014. aug. 1. 13:56

Szia!

Látom, hogy mutatja, csak szerettem volna minden szavát érteni:)

235. frusi90 (válaszként erre: 234. - Hpkati)
2014. júl. 31. 22:56

Szia,


nincsen hozzá magyar szinkron, igazából nem is szükséges, hiszen minden gyakorlatot mutat. :)

Sok sikert :)

234. hpkati
2014. júl. 31. 07:19

Sziasztok!

Magyarul le ehet valahonnan szedni?

Én az első résznél járok, nagyon élvezem :)

Ja, és még csak annyit, a párom nem volt itthon mikor tornázom, de tegnap este megkérdezte, mit csinálok, mert olyan sokat alakultam:)

Sajnos a kérdéseitekre tapasztalat hiányában még nem tudok válaszolni. Ügyesek vagytok, kitartás:)

233. frusi90 (válaszként erre: 232. - Livcsi555)
2014. júl. 31. 00:04

Szerintem a kettes nehezebb volt, mint a hármas...legalábbis számomra. :)

Az első kettő szintet becsületesen végigcsináltam, pihenőnap nélkül. A harmadik szintben tartottam már egy pihenőnapot, mert nem voltunk otthon. Mit ajánlotok, ha holnap letelik a 30 nap, utána melyik Jillian-féle tornát kezdjem el? :)

232. livcsi555 (válaszként erre: 230. - Frusi90)
2014. júl. 30. 13:28

Szia!

Mennyire ment könnyen vagy nehezen a 2-es és a 3-as szint? :)

2014. júl. 30. 13:27

Sziasztok!


Én a level 1 3. napjánál tartok. Rettenetes izomlázam van, de meglepő módon végig tudtam csinálni megállás nélkül az egész edzést, már az első napon is. Kíváncsi leszek a végeredményre. :) A program után a Ripped in 30-at fogom csinálni, fő a változatosság. 163cm és 75kg vagyok, remélem legalább 5kg fogyot a hónap végére. Kitartást Nektek! :)

230. frusi90
2014. júl. 30. 05:12
Én csinálom, a level3 8. napjánál tartom, imádom :)
229. hpkati
2014. júl. 29. 10:02

Sziasztok!

Van itt még valaki? Én ma kezdem el:)

228. szivi76
2014. jan. 31. 10:43

nincs itt senki?

Kérdeznék :Aki végigcsinálta annak bevált?

2013. dec. 10. 11:21
Még egy kérdés: én hátul fenék alatti combban vagyok erős, és félek hogy az nehogy izommá alakuljon és ily módon ott maradjon hanem fogyjon le! Szerintetek van ennek az edzésnek olyan veszélye hogy megmaradunk ilyennek csak izomosodunk vagy nálunk ez fogyáshoz vezet inkább?
2013. dec. 10. 11:19

Sziasztok, na, sehol senki.

Menzesz után vagyok, szokásos: mialatt megvan, +1,5 kg vizet tartott meg a szervezetem, most hogy elmult hétfőn, ujra 55.2 hála Istennek!

Nyomom újra a köv. 3 hetet, ripped 3. hetével (térdre megy) és 90 napos továbbra is.

2013. dec. 2. 23:29

Sziasztok!Én 3 hete kezdtem el a 90 napos diétát, és amelletti mozgásként a JM tornát, van a 6 packs in 4 weeks, és a Ripped azt hiszem, és felvláltva tornázom ezeket minden nap fél ora, nem megterhelő.

Adataim: 26 éves, 57,7 kg (problémás részek: pocak, comb fenék)

3 hét diéta és 10 napja nyomott JM után: -2,5 kg.

Türelmesen kell, lassú lesz, főleg ez a diéta, de az a normális amugy is ha egy hét -fél kg ot fogyunk. Én nyomom továbbb!hajrá!

2013. nov. 25. 09:36

Babszibobó!Megnéztem a naplódat,nagyon ügyes vagy!

Én is fogok csinálni fotó-naplót mert így a leglátványosabb.Még nem késő,mert nem olyan rég kezdtem. Én 34 éves vagyok,két fiam van. Az elsővel 30 kg jött fel,ledolgoztam:) jött a második baba, ő csak másfél éves még úgyhogy van még rajtam.


Majd írjál,hogy megy a Ripped? Megpróbálom majd beszerezni.Kitartást, jó tornázást :)


Angel7911

2013. okt. 12. 18:45

Helló!

Van még itt valaki aki aktív, mármint él még ez a fórum.


Én holnap fejezem be a Shredet és a Rippedet kedden kezdem, van valami tanács hozzá, tapasztalat?

222. runing
2013. szept. 3. 19:35
Sziasztok :) nekem ma volt az első napom egész jól ment kíváncsi leszek hnap lesz-e izomláz.
2013. aug. 26. 22:48
Sziasztok, csatlakoznék hozzátok, ma volt a 3nap amit megcsináltam.Nekem nagyon tetszik,tele vagyok lelkesedéssel, ami remélem igy is marad!:)
2013. júl. 19. 19:16

Illetve még csak annyi, hogy én személy szerint, nagyon megszerettem ezt a tornát és már szinte sajnálom hogy hamarosan végzek vele. A következő a Ripped in 30 lesz.

Mondhatni, hogy én elég sok mindent kipróbáltam már.. sokféle diétát de egyik sem volt ennyire hatásos. Mindig van egy tükör, ami megmutatja a változást.Egy példa: Tavaly júniusba ideálisabb volt a testúlyom és vettem egy rövid nadrágot (ami fél cm-t se nyúlik). Tavaly augusztusba már nem jött rám.. idén júniusba már a combomon megakadt. Iszonyatosan sajnáltam, mert nagyon szerettem. Most végre rám jön a nadrágom, sőt.. már a kezem is beletudom tenni mellé. :) Ez az igazi bizonyíték a munkára! Amikor végre rád jön egy régi darab.

Őszinte leszek, 164 cm vagyok és általában 60 kg voltam. Tavaly nyáróta 65-70 körül ingadozott a súlyom de júniusba frászt kaptam mikor kiírta a mérleg h 70,2 kg... sose voltam ennyi!

1 hónap munkába telt (edzés + odafigyelés az étkezésekre) és jelenleg 63,4 kg vagyok. A célom hogy 60 alá menjek, pontosan 57-58 kg szeretnék lenni. :)

Remélem ti is elhatározzátok magatokat és makacs módon kitartotok mellette! Még egyszer sok sikert szeretnék kívánni mindenkinek! És köszönöm az erőfeszítést hogy elolvastátok a személyes tapasztalatomat. :)Remélem tudtam segíteni.

2013. júl. 19. 19:05

Sziasztok!

Na, ki hogyan áll? :)


Én csak annyit szeretnék elmondani nektek, h én már régóta letöltöttem a tornát és már el is kezdtem.. de valami mindig közbejött és sose tudtam továbbjutni. Nem volt súlyzóm se (helyette másfél literes ásványvízzel edzettem) de már a level2-t nem tudtam azzal teljesíteni. Sok minden történt velem az elmúlt 1 hónapban, amit ösztönzésképpen megosztanék veletek.

Elég fiatal vagyok (pontosan 20 leszek szeptemberben) és az elmúlt 1-2 évben eléggé ingadozott a súlyom. Sajnos felszedtem 10 kg-ot és ez miatt nagyon el voltam keseredve. Akkor találtam meg Jilian Michaels tornáit, köztük a 30 naposat, ami eléggé felkeltette az érdeklődésemet. Már kétszer is elkezdtem, de amint már említettem mindig közbejött valami (hol nem volt súlyzóm, hol kihagytam pár edzést, stb.) De az elmúlt 1 hónapban teljesen megváltoztam. Először is: elhatároztam magam. Elhatároztam, hogy mozognom kell, meg kell h válogassam mit eszek és mennyit. Elhatároztam h életmódot fogok váltani. Az elmúlt 1 hónapban elővettem újra Jilian 30 naposát és edzettem (1 részben 1 'szabadnapot' vettem ki). Már túl vagyok a level 1 és a level 2 részeken, illetve hamarosan a level3 részén is, márcsak 4 nap van hátra.Az elmúlt 1 hónapban 6,7 kg-ot fogytam, ami nyilván nem olyan sok, de iszonyatosan sokat formásodtam! Csak ajánlani tudom mindenkinek ezt a tornát! Persze ez mellett figyeltem az étkezésre is (70% étkezés- 30% mozgás alapon). Egy nap többször is ettem, de mindig keveset. Leszoktam a fehér kenyérről és a pékárukról is, már csak rozsos zsemlét szoktam enni.Rengeteg gyümölcsöt és zöldséget eszek. Este 6 óra után már semmit se. Igyekeztem 2-3 naponta zöld teázni (amit alapvetően szeretek). Sose számolgattam a kalóriákat, viszont nagy segítségemre volt a kaloriabazis.hu is. Így nyomon tudtam követni h mit és mennyit eszek.. illetve egy személyes diétát állított nekem össze. Azt ugyan hozzátenném, hogy még ugyan tanuló vagyok (nem pedig dolgozó ember) de ez mellett is meg tudtam csinálni. 8-9 órákat dolgozok naponta de ez nem gond, este jut időm Jilian-re :)

Ehetsz te bármit, csak keveset! Hidd el, nem csak az a finom és a jó ami tele van zsírral és szénhidráttal! Próbálj ki új dolgokat, ne félj tőlük! Mozogj! (tudom hogy nem egyszerű, az első pár nap nehéz lesz.. de utána hozzászoksz). Határozd el magad és tarts is ki mellette! Sok sikert mindenkinek!

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook