Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki csatlakozna hozzám e hónap 20.-ától? fórum

Ki csatlakozna hozzám e hónap 20.-ától? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
19. zsufzs (válaszként erre: 16. - Babapocok22)
2009. ápr. 18. 14:45

Köszönöm! Május közepén lesz egy esküvő, jó lenne ha addig lemenne vmennyi. Tudom hogy minden fejben dől, már egy ideje okosodok itt a hoxán 8) Az az igazság, hogy soha nem volt gondom a súlyommal, aztán jött 2kiskrapek az életembe a férjem mellé (2,5 éves és 15hónapos)és ez a bizonyos kb 15kg plusz. Végigcsinálom a 14 napot és utána várom a diéta folytatását!!!

Hétfőn majd reggel mérlegelek pontosan.

2009. ápr. 18. 14:38
Azoknak,akiknek kevés az akraterejük és általában feladják a cél előtt,"mondok" valamit,ami talán segít a kitartásban. Én azért akarok fogyni,mert terhességem alatt 25-27 kg-ot híztam és ebből 10-nél több nem jön le. És mikor belenézek a tükörbe rosszul vagyok magamtól és azt kérdezgetem hova tűnt az a csinos lány,aki voltam. A kilók miatt szeretkezni se akarok párommal,mert mivel nem tudom elfogadni magam, nem oldódok fel. Ő azt mondja, hogy így is megőrül értem, de gondoljatok bele mi lenne,ha újra a régi lennék. Egyszerűen már a szemével felfalna. És ez az,ami lebeg előttem, ami erőt ad,hogy végigcsináljam. Na meg a másik, hogy apu mindig megjegyzéseket tesz a súlyomra. Ezelőtt az volt a baja,hogy túl vékony voltam, most meg mindig azzal jön, hogy látom nem mennek le azok a kilók. Úgyhogy csak azért is megmutatom, hogy igenis végig tudom csinálni. Ha van párotok fogyjatok azért,hogy mégjobban megőrüljön értetek, ha nincs akkor azért, hogy megbámuljanak mindenhol bennetek és mindenki azt mondja,hú de jól nézel ki. Vagy fogyjatok csupán magatokért,hogy boldogok legyetek, magabiztosabbak és elégedettebbek. Higgyétek képesek lesztek rá, képesek leszünk rá együtt. :)
17. MMMaya (válaszként erre: 12. - Babapocok22)
2009. ápr. 18. 14:22

Oké, akkor ha vége a 14 napnak, csatlakozom.

Én már kidolgoztam a tervem, már csinálom is.

Hamarosan megjelenik a cikk, csak még nem tudom mikor. De ha érdekel valakit, akkor nzitok majd egy naplót és beleírom.

Sok sikert mindenkinek!

2009. ápr. 18. 14:12
Szia zsufzs! Sikerülni fog! Ha elbizonytalanodnál, írj nekünk. Tartani fogjuk benned az erőt! Mindenkinek meglesz legalább 9 kiló mínusz. Így kell hozzáállni!
15. zsufzs
2009. ápr. 18. 14:02

Sziasztok! Én is elkezdem veletek hétfőtől, hátha... kb 15kg-tól kellene megszabadulnom. Sajnos nem vagyok vmi kitartó, szinte minden héten elkezdek vmit 8(

De 2hetet ki kell bírnom, remélem veletek együtt sikerülni fog!

14. babapocok22 (válaszként erre: 13. - Ankhesen)
2009. ápr. 18. 13:48
Szeritem is végig tudjuk csinálni.Engem senki nem tud most eltántorítani ettől.:) Vizet nem hogy lehet,hanem kell is nagy mennyiségben fogyasztani (napi 2-3 litert). Szerintem azért a kávét tüntetik fel inkább,mert az segít az emésztésben. Könnyebben tudsz wc-zni.De én kávé nélkül is tudok.:) Akkor te is jössz hétfőtől?
2009. ápr. 18. 12:54

hat egy probat meger,ahogy olvasgattam nem lesz annyira megterhelo mert van szenhidrat is,feherje is,gyumi,zoldseg,szoval bizakodo vagyok,hogy nem fog az ajulas kerulgetni minket:)

vizet gondolom barmi mennyisegben lehet?

akkor en is teara valtom ki,mert enis teazni szoktam..csak elgondolkodtam hatha a kaveban van vmi extra csodafogyasztoszer,hamar minden reggelire azt kell inni :)

2009. ápr. 18. 11:41

De jó,hogy ennyien írtatok.Örülök Nektek.Legalább nem kell egyedül "végigszenvednem".

Ankhesen- én se kávézok, helyette zöld teát fogok inni. MMMaya- utána olyan diétát próbálok ki,amit magamnak alakítok ki,mert h még 10 kg le is jönne (de boldog lennék) még legalább 10-et le szeretnék adni.Ha érdekel akkor a 2hetes után csatlakozz hozzám,szívesen várlak és majd megosztom hogyan fogok diétázni pontosan. Buhu bahu- tőled loptam a receptet,szoktam olvasgatni a fórumod,tényleg haszos tanácsokkal van teli.Szurkolok nektek,remélem sikerül. Ritaanyu-üdv a csapatban.:) Úgy tudom lehet, én nem tudnám feketén megenni az egyszr biztos és sokan vannak még így rajtam kívül. Valahol olvstam azt hiszem, hogy gy kis mustárt vagy tormát lehet hozzáadni, de ha tévedek, írja meg valaki. A joghurt akkor a legjobb,ha natúr. Brigibaba- gyere,várunk. :) Úgy tudom igaz,ha minden be van tartva és nem nassolunk közbe meg nem iszunk alkoholt. 3x ne csináld, mert az veszélyes a szervezetednek. Fél év szünetet kell tartani,aztán jöhet az újabb nekifutás. De ha gondolod,ezután gyere te is az újabb diéta kipróbálásához. Én állítom össze,még nem tudom,hogy hatni fog-e,de én bízok benne.

Huh egy kicsit hosszú lett. Ha még van valakinek egyéb kérdése ezzel a diétával kapcsolatban, nyugodtan jelezze. Nem vagyok egész nap a neten,de amikor itt vagyok,igyekszek mindent megválaszolni. Örülök Nektek. :)

2009. ápr. 18. 10:07

sziaszto!

Hát csajok ha ez igaz , mármint a 2 hét alatt 10 kiló akkor én is jövök!!

és vagy 3x megcsinálom!!! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

2009. ápr. 18. 06:28
a jopghurt natur vagy izesített is lehet?
2009. ápr. 18. 06:27
és a sonkához tormát?
2009. ápr. 18. 06:27
kérdés! lehet inni a kávét édesítővel?
2009. ápr. 18. 06:26
sziasztok!! én is csatlatoznék hozzátok!!!
2009. ápr. 18. 04:28

sziasztoK!

Mi epp most csinaljuk az elso hetet, 20.an kezdodik epp a masodik het, tehat a 8.nap.

Ha van kedvetek gyertek oda sok jo tanacsot lehet talalni, meg eleg sokan vagyunk, es tartsuk egymasban a lelket!

2009. ápr. 18. 01:05

Sziasztok!

Kár, hogy a 14 naposat csináljátok, szivesen csatlakoztam volna.

Ha letelt a 14 nap, váltotok más diétára, vagy ennyi a cél?

2009. ápr. 18. 00:10
Szia!! veled tartok,csak nem szeretem a kavet... :) miert fontos? Es ez a 9-10 kilo nekem soknak tunik... (bar jol hangzik:),probaltad mar ezt?
2009. ápr. 17. 23:17
sok sikerta resztvevoknek!
2009. ápr. 17. 23:13

1. nap - hetfo


reggeli: kave cukor nelkul

ebed: nagy szelet sovany grillezet, vagy főtt hús, zöld salata, 1 fajta gyümölcs amennyi jól esik

vacsora 2 fott tojás, spenót (lehet tök/kel/sóska/zöldbab is) sósan amennyi jól esik


2. nap - kedd

reggeli kávé, 1 zsömle

ebéd főtt sonka, vagy sonkásszalámi - amennyi jól esik

vacsora zsirszegény hús, zöldsaláta, bármilyen gyümölcs, amennyi jól esik


3. nap - szerda


reggeli kávé, 1 zsömle

ebéd fott sonka, amennyi jól esik

vacsora 2 főtt tojás, saláta, friss paradicsom amennyi jól esik


4. nap - csütörtök


reggeli kávé, 1 zsömle

ebéd gyümölcs, és jogurt

vacsora 1 főtt tojás, sárgarépa (nyers, főtt egyaránt)


5. nap - péntek


reggeli kávé, 1 zsömle

ebéd 2 főtt tojás, 1 sárgarépa

vacsora grillezett csirke


6. nap - szombat


reggeli kávé, 1 zsömle

ebéd 2 főtt tojás, 1 sárgarépa

vacsora grillezett csirke


7. nap - vasárnap


reggeli tea citrommal

ebéd akármi (ha betartottuk az előző napokban leirtakat)

vacsora akármilyen gyümölcs korlátlan mennyiségben



8. napon kezdjük előről a diétát. Ha becsületesen betartottuk akkor 9 - 10 kg-al leszünk könnyebbek a második hét végére. 3 évig nem jönnek vissza a leadott kg-ok. Alkohol tilos.

2009. ápr. 17. 23:07
Szeretettel várom az olyan fogyni vágyó emberek társaságát, akik belekezdenének velem a 14 napos diétába.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook