Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki csatlakozna hozzám e hónap 20.-ától? fórum

Ki csatlakozna hozzám e hónap 20.-ától? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2009. ápr. 20. 19:35
Megvolt a vacsi. Szívesem megettem volna a husihoz egy kis kenyeret, de ha nem lehet, nem lehet. Meg egy kis gyümit is bezabálnék most. Mit gondoltok, ha bekapnék egy kis gyümit az bűn? Szerintem az csak egészséges és nem hízlal. Segítség! Megetetem babót, tisztába rakom, aztán megyek lemozgom, amit ettem. Szerintem utána alvás, ha kedves párom nem tervez mást.:)
78. KicsiPoo (válaszként erre: 75. - Babapocok22)
2009. ápr. 20. 19:29
Én nem tartom jó ötletnek,hogy futás előtt eszel,ugyanis futásközbe azt az energiát fogod felhasználni nem pedig azt ami már meg van.Meg éhes leszel futás után.Szerintem,de ez az én véleményem.:)
2009. ápr. 20. 19:12

Hali!

Én most vacsoráztam,nagyon jó volt,futás közbe kicsit megfájdult a fejem,de az azért mert nem volt elég víz a szervezetembe.Salátából annyit ettem amennyi belém fért,elvileg nincs meghatározva mennyit lehet.:P Jó étvágyat aki most fog enni.

76. zsufzs
2009. ápr. 20. 19:09
Sziasztok! 6előtt megettem a vacsit, mondjuk ennék még vmit, de kitartok. Megint sikerült lefutnoma a tegnapi kört, 10perc. Viszont délelőtt 9-12ig a két fiam után kajtattam a játszótereken, az egy KVval az azért kihívás volt, de legalább eltelt a délelőtt kísértés nélkül. Az is felér egy edzéssel...
2009. ápr. 20. 19:03
Látom sehol senki. Gondolom meló, gyerekek vagy épp futás? Nálam még hátra van a vacsi. Már csak perce kérdése és kész. A sali már rendben. Oyan éhes vagyok, de mindjárt ehetek. A vacsit vártam egész nap. El se hiszem, hogy ez is eljött. Vacsi után 1 órával pedig megyek futni. Nálam még csak 18:03 van. Úgyhogy belefér. Mindig vacsi után megyek futni, nehogy leülepedjen. Veletek mi a helyzet?
2009. ápr. 20. 16:14
Szerintem kis vegetát teszek rá. Most nyomok egy pár felülést. Aztán kiteregetek, megetetem babát, utána összekészülök és megyünk a dokihoz. Fel kell íratnom a következő adag fogamzásgátlómat. Ha hazaértem, akkor meg elkészítem a vacsim, kajálok, utána szerintem még felnézek, hogy kinek hogy telt a napja. Addig is kitartás!
73. KicsiPoo (válaszként erre: 72. - Babapocok22)
2009. ápr. 20. 16:02
A húsit meg sózom és meg borsozom.Szerintem ennyi elég lesz.Te hogy fogod?Most készülök menni futni.:) Aztán utána sütés főzés.Igen szerencsére vannak akik segítenek.:)
72. babapocok22 (válaszként erre: 70. - KicsiPoo)
2009. ápr. 20. 15:36
Ahogy mondod, szedj le annyi levelet, amennyit úgy gondolod megeszel, a többi meg a hűtőbe. :) Nyugodtan kérdezz, én is azt teszem folyamatosan. És szerencsére, van aki segít. :) Hát, hogy őszinte legyek én is várom a vacsorát, mert a főzelékkel nem laktam jól, mivel inkább leves lett. De már csak 2 óra és ehetek.:) Hogy csinálod a husit az első vagy a 2. módszerrel? :) Még egy fél óra és megint torna. Kíváncsi leszek az esti futásra. Bár viszek mp3-at, az eltereli a figyelmem a fáradságról és még jól is érzem magam. :)
2009. ápr. 20. 15:04
A húsit úgy fogom megcsinálni ahogy mondtad.Már várom.:)
2009. ápr. 20. 15:04
Igen,láttam,én is olvastam,de én akkora salit vettem,most akkor szedjek le pár levelet azt csináljam meg a többit meg rakjam vissza hűtőbe?Vagy mit csináljak vele?:S Jó kérdés mi?És ez még csak az 1. nap.
2009. ápr. 20. 14:52
Helyesbítek. A másik fórumon olvastam, hogy frissen kell a salit elfogyasztani.
68. babapocok22 (válaszként erre: 66. - KicsiPoo)
2009. ápr. 20. 14:23
Akkor tök jól lesz az alakod, mire befejezed a diétát. :) Huh saláta. Hát én azt hiszem nagy tállal készítek több napra és ami marad beteszem a hűtőbe. Szerintem többnaposan sokkal finomabb az ízek összeérlelődése miatt. Kevesebb ecettel,mint vízzel de arányos legyen a salátához. Én még teszek bele édesítőt és fokhagymát is. Attól még ízletesebb lesz. Szerintem kóstold meg a levét és ahogy ízlik, úgy készítsd el a levét. Nem tudok adagot írni, mert ahány ember, annyi szokás. :) Én a husit majdnem teljesen sütöm meg és olívaolajjal, szerintem vegetával szórom meg. De szórhatsz rá pici borsot, pici sót és pici pirospaprikát is, ha gondolod. Bár az utóbbit én inkább a csirkecombra szoktam tenni. Szerintem nem bonyolult dolog a főzés, de ki mihez ért. Remélem segítettem. Sok sikert Neked is.
2009. ápr. 20. 12:58
Ja és még valami minden nap frissen készítitek el a salit?Vagy előre 1 hétre meg van?
66. KicsiPoo (válaszként erre: 65. - Babapocok22)
2009. ápr. 20. 12:56

Szia!

Én 64 kg-mal kezdek,én már túl vagyok az ebéden,az ecetes salátát,hogyan fogod elkészíteni?Mennyi saláta?Mennyi ecet?Mennyi víz?Tök jó itt fogok megtanulni főzni.:) Natúr sovány húst csak fehérre sütitek pici zsíron v. olajon?Tesztek rá valamit?Nem sokára nekem is torna már várom,meg az utána lévő futást is.Sok sikert.

2009. ápr. 20. 12:24
Sziasztok! Én a baba után kajálok mindig. Csak annyi különbséggel, hogy ő 5x eszik. :) De jó neki. Túl vagyok a reggeli teán, ami fél 8-kor volt. Csak a fele ment le. De 2 órával rá megittam a másik felét is. Jobban mondva annak a negyedét csak, nem bírtam többet. Én úgy csinálom, hogy fél 8-kor reggelizek, fél 1-kor ebédelek és fél 6-kor vacsorázok. 5 óra telik el az étkezések között és este 6 után már nem eszek. Már tornáztam is. Összesen 10 perc sikerült első nekifutásra (hullahopp és felülés). Remélem lesz jobb is. Ma még ebéd után is megpróbálkozok vele. Vacsora után meg páromra bízom a gyereket egy 20 percre és elmegyek futni. Fuss Forest, fuss. :) Kiszámoltam és 9 pohár vizet kell minimum meginnom naponta. Abból még csak kettő volt, de kaják után és futás után biztos bevedelem a napi adagom. Szerintetek, ha lefagyasztom a főzeléket mennyi az esélye, hogy jövőhéten hétfőn még jó lesz? Apropó főzelék, megyek megcsinálni, mert nemsokára ennem kell. A mérleggel kacsolatban annyit, hogy én csak 2x fogom megmérni magam. A diéta közepén és a végén. Amúgy is utálom a mérleget. Én 74,3 kg-ról indulok. Szerencsére 1 kg mínusszal kezdtem, mert edzettem a diétára 1 hétig. Később még feljövök. Kitartás csajok!
2009. ápr. 20. 12:00
Most csinálom az ebédet!:)
63. zsufzs
2009. ápr. 20. 08:37

Sziasztok! 8után megittam a cukormentes KVmat, ja és megmértem magam: 179/85,5kg sajnos 8( de majd 14 nap után...jó lenne ha 7essel kezdődne ;)

Ti csak hetente méritek magatokat 1ébként? Tudom hogy úgy kellene, de én minden nap rápattanok, nem bírok elsétálni mellette...

Vettem tegnap zöldteát, azt fogom inni napközben, meg egy régi fellángolásomból van Forevor aloe blossom teám, amit nem ittam meg, most bevetem.

Brigibaba! Nekem is itt lapul a szekrényben a szűztea kapszula, talán bevetem azt is az eredmény érdekében.

2009. ápr. 20. 00:12
Én reggelit nem tudom pontosan megmondani,ha felkelek 9elött akkor fogok csak reggelizni ha nem akkor már csak ebédelek,az pedig 12 és 1 között lesz,a vacsora meg 6 előtt.Én így terveztem.
2009. ápr. 19. 23:48
Hány órakor fogtok reggelizni, ebédelni és vacsorázni? Egyébként jó éjszakát Nektek! Én is megyek aludni!
2009. ápr. 19. 22:42
Hát szerintem minden nap gáz.:D De mivel fogyni akarok így nem is eszek csak azt amit leírtatok.1 óra és 19 perc.Kezdünk.
2009. ápr. 19. 22:23
A 4. nap a leggázabb. Csak legyen elég erőm...
2009. ápr. 19. 22:22

1. nap - hétfő


reggeli: zöld tea édesítővel és friss citrommal


ebéd: 2 db keményre főtt tojás, kelkáposztafőzelék (amennyi jól esik)


vacsora: 20 dkg natúr sült sovány csirkehús, zöldsaláta (ecetes lében, édesítővel, fokhagymával)



2. nap - kedd


reggeli: zöld tea édesítővel és friss citrommal


ebéd: 20 dkg sovány sült csirkehús, zöldsaláta (ecetes lében, édesítővel, fokhagymával), 2 db gyümölcs


vacsora: gépsonka étvágy szerint



3. nap - szerda


reggeli: zöld tea édesítővel és friss citrommal


ebéd: 1 db keményre főtt tojás, zöldsaláta és paradicsom (ecetes lében,édesítővel, fokhagymával)


vacsora: 10 dkg gépsonka, zöldsaláta (ecetes lében, édesítővel, fokhagymával)



4. nap - csütörtök


reggeli: zöld tea édesítővel és friss citrommal


ebéd: 2 db keményre főtt tojás, 2 db nyers sárgarépa


vacsora: natúr joghurt és 2 db gyümölcs



5. nap - péntek


reggeli: zöld tea édesítővel és friss citrommal


ebéd: 2 db keményre főtt tojás, paradicsom ecetes lében


vacsora: 20 dkg sovány sült csirkehús, zöldsaláta (ecetes lében, édesítővel, fokhagymával)



6. nap - szombat


reggeli: zöld tea édesítővel és friss citrommal


ebéd: grill csirke tetszőleges mennyiségben, zöldsaláta (ecetes lében, édesítővel, fokhagymával)


vacsora: 2 db keményre főtt tojás, 2 db nyers répa



7. nap - vasárnap


reggeli: zöld tea édesítővel és friss citrommal


ebéd: 20 dkg sovány sült hús, zöldsaláta (ecetes lében, édesítővel, fokhagymával)


vacsora: bármennyi és bármi a fent felsoroltak közül (ha betartottuk az előző napokban leírtakat)



8. napon kezdjük előről a diétát.

2009. ápr. 19. 22:21

Kedves Társaim!


Én így fogok diétázni. Öszevetettem 2 db 14 naposat és ez fekszik nekem mégiscsak a legjobban.

Ebbe le van írva a mennyiség, hogy mi milyen legyen stb. Most ezzel nem akarok senkit se bekavarni, csak aki szeretné az csinálja így. Egyébként az első variáció is ugyanolyan eredményes, ha pontosan betartod.

56. brigibaba (válaszként erre: 55. - Ankhesen)
2009. ápr. 19. 22:16
engem tegnap az is lihegésig fárasztott , míg apával vagy 40 lépcsőfokon ketten felsétáltunk a babakocsival!!!
2009. ápr. 19. 22:13

mar 10 ora,mindjart holnap van!!

majd irjatok am hogy hogy birjatok! Koszi babapocok,akkor lehet neha hasznalom majd en is az edesitot.masfel hete csinalom amugy a "sajat kis dietamat" ami semmi extra vegulis (noliszt,nocukor),de legalabb ahhoz hozza vagyok mar szokva hogy kevesebbet eszem, csak nem nagyon volt rendszere.. de ezert orulok nagyon,hogy most le van elore irva szepen mikor mit,nem kell gondolkoznom rajta.. ez igy sokkal jobb :) hajra hullahopp, futas, meg minden :) zsufzs a 10 perc megallas nelkul engem is kifaraszt......... :) na,jok legyetek

54. brigibaba (válaszként erre: 51. - KicsiPoo)
2009. ápr. 19. 20:56
álmatlanság legfeljebb a korgó gyomrom miatt lesz! de akkor iszok vizet!! :D
2009. ápr. 19. 20:54

10 perc is 10 perc.Főleg, ha nem csak mondogatod, de már meg is tetted.:) Ügyi vagy! Én már vagy 1 hete alig eszek. Szoktatom a gyomrom. De a késő esti vacsik becsúsztak, de nyugodt vagyok, hiszen csak hnaptól kezdődik. De erős leszek és ti is!

Ma megint elővettem a hullahoppot és sikerült, úgyhogy hnaptól felülés és hullahopp, amennyit csak bírok. Tisztára be vok zsongva, de már tényleg nincs sok hátra.

52. zsufzs
2009. ápr. 19. 20:43
Sziasztok! Én is nagyon izgatott vagyok a holnapi kezdés miatt! Nagy reményeket fűzök ehhez a 2héthez. Ma elmentem futni, a kilesett kört 10perc alatt kocogtam le, hihetetlenül elfáradtam, de nem álltam meg közben. Ez most biztos vicces hogy 10 perc ennyire kicsinált, de ma volt az első nap hogy nem csak terveztem, hanem el is mentem!!! Ja és a vacsorát is kihagytam, én így készülök a holnapra! Akkor holnaptól mindenkinek hajrá! És sok-sok minusz kilót!
2009. ápr. 19. 20:32
:) Akkor lesz futkározás. Meg álmatlanság.:)
50. brigibaba (válaszként erre: 48. - KicsiPoo)
2009. ápr. 19. 20:11
na a mozgással nincs gond! van egy 8 hónapos babucim.....
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook