Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki csatlakozna hozzám e hónap 20.-ától? fórum

Ki csatlakozna hozzám e hónap 20.-ától? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2009. jún. 18. 12:37

Átszámolva 4000 ft körül.

A naplómban színes képet is tettem fel. :)

Akkor jó, én is örülök, ha örülsz.:D

2009. jún. 17. 17:46
Jaj,de örülök neki,hogy megemlítettél a naplódba.:)
2009. jún. 17. 17:38
Most nézem csak,hogy van az új hajadról kép.Nekem nagyon tetszik,Jól áll nagyon.Kár,hogy nem színesbe tetted fel,milyen színek játszanak benne?
196. KicsiPoo (válaszként erre: 195. - Babapocok22)
2009. jún. 17. 17:36
Oké,nézd meg.Bár mindenről tudsz amiket oda beírtam,nem nagy szám.Öhm a Top shopos szauna övről tudom,hogy éget és nem izzad tőle az ember,remélem neked nem ilyen lesz.Megkérdezhetem mennyibe kerül?
2009. jún. 17. 17:33

Szia!

Akkor gratulálok! Mellékhatást nem érzek.

Az tök jó, akkor te is haladsz a fogyással rendesen. Mondjuk te sportolsz is mellé, úgyhogy ne csodálkozz.:)) Én meg segítek magamon egy szauna övvel, ami ha minden igaz legkésőbb hétfőn már megérkezik, mert a mozgáshoz nagyon lusta vagyok. :(( Köszi, rámfér a szurkolás. Tudom, hogy lassan, de biztosan lemennek ezek az undok kilók. :D Megkukkantom a naplód.:)) Szia! Puszi!

2009. jún. 16. 20:55

Szia!

Már mindenen túl vagyok hála istennek.Már 1 hete itthon vagyok,anyumnak segítek,de ezt már írtam neked,azt hiszem.:)De jó,örülök,hogy ez a bogyó bevált,remélem semmi mellékhatása nem lesz rád.Én is készítek még a nyaralás előtt fürdőruhás képet,fel is teszem majd.Pont ma volt mérlegelésem.Reggel felkeltem elmentem wc-re,hogy a száraz tömegemet lássam.59 kg-ot mutatott a mérleg,vagy 3-szor néztem meg,mondom ez biztos jót mutat?:D Nagyon örülök neki.A hasamból,csípőmből,combomból is lement 1 cm.:) Járok folyamatosan futni,nem hagyok ki napokat.Már 8km-eket megyek megállás nélkül,mellette persze erősítek.Lefog menni az a 14 kiló is,csak egy kicsi idő kell neki,és persze kitartás.:) Én legalábbis nagyon szurkolok neked.Nagyon elfáradtam ma,megyek még megírom a naplómat és alukálok.Puszillak titeket.:) Jó éjszakát

2009. jún. 16. 13:30

Szia!

Remélem mostmár megtudtad a vizsgaeredményeket és mind sikerült.:) A bogyókat múlthét pénteken kaptam a kezemhez és tényleg elveszi az étvágyam. Tegnap 4000 ft-ért (fontból átszámolva) rendeltem egy sauna övet, de mostmár befejeztem a pénzköltést a fogyókúrás termékekre. Az öv azért kell, mert hiába fogyok a hasam nagyon gáz a szülés miatt. Csináltam fürdőruhás képeket, de csak akkor teszem fel, ha elérem a célom. Még messze vagyok, de haladok. Most 69,2 kg-nál járok. Többet kellene mozognom, de igen lusta vagyok és sokat tespedek a gép előtt. Meg sok a házimunka és a baba is abba a korszakába lépett, hogy napközben alig alszik és ha felvan természetesen engem akar nyúzni, úgyhogy nem egyszerű a mozgás. De ma megyünk sétálni, ha összejön. Mert még kaját kell készítenem. Én 85 kg voltam a babával. Így hát büszke vagyok magamra, hogy már 15,8 kg lejött rólam. Mondjuk fél év alatt, de sikerült. 55 kg-ra jó lenne lefogyni, amihez még kell 14,2 kg. Bár azt mondta férjem, hogy ez már túl sok és néha tényleg elgondolkozom azon, hogy igaza lehet. Úgyhogy most nincs kitűzött álomcélom. Addig szeretnék fogyni, amikor már jól érzem magam, ránézek magamra és azt mondom: elértem, amit akartam. Mivel a kicsi elaludt most megyek zuhanyozni gyorsan, hogy még ma végezzek a teendőkkel. Aztán remélem írsz a közeljövőben és csupa jó híreket. :)))

2009. jún. 8. 12:27

Szia!

Elvileg készen vagyok az összes vizsgámmal,az eredményeket még nem mindegyiknél tudom.De majd meglátjuk mi sül ki belőle.:) A fogyás,hát múlthéten nagyon szépen lementem ugye bár 61 kg voltam,de jött a fránya hétvége,és ha párommal vagyok nem bírom ki,hogy ne egyek.Nincs olyankor akarat erőm.:( Ma újra kezdem,megyek futni,holnap megyek haza és nyaralásig már csak Sátoraljaújhelybe leszek.Addig minden nap megpróbálok elmenni szorgalmasan futkározni,és előveszem a LM-et.Aztán 3 hét múlva felkerül egy kép ide a Hoxára.:)Remélem büszke leszek magamra,bár már most az vagyok,hogy elértem,hogy 9 kilótól megszabadultam.Neked jobban megy biztos a fogyás.Megjöttem már a bogyók?Hogy haladsz a kilókkal?

2009. jún. 2. 18:47

Szia!

Akkor megvolt az ünneplés.:) Hát 7végén szinte csak a picivel voltam, mert párom egész szombaton dolgozott, vasárnap pedig az autószerelőnél dekkolt.:S Pedig úgy piacoztam volna. Mivel most itt nagyon szép idő van. Erre a 7végére tervezzük a piacozást (fűzőt és szoknyát szeretnék) és a tengerpartot is meglátogatjuk.:) Bár nem leszek egy szép látvány, de talán a hajam majd elvonja a figyelmet a hasamról.:) Egyébként nem sokat, de már fogytam, mert egyre több régi ruhám jó rám.:) Tegnap költöttem egy kicsit magamra. Vettem alapozót, szempillaspirált, hajlakkot, fogfehérítőt, hajkefét. Hát hiába, a féléves kimaradást be kellett pótolni. Képzeld megtaláltam azt az alapozót, ami eddig a legjobban megy az arcomhoz.:) A kicsi jól van, csak utálja a meleget. Tegnap egész nap csak 2,5 órát aludt. De meg is látszott, mert este úgy elaludt, hogy csak reggel negyed 10-kor kelt fel. Ezzel megdöntötte a rekordját.:) Párom még büszke rám.:) Mostanában nem bír magával.:) Hát már én is várom a bogyót, a pánzt már levették a kártyámról, úgyhogy már feladták postán. Csak Amerikából küldik így 10-12 nap, míg ideér. Úgy szerintem jövőhéten kapom kézhez. Tegnap úgy megbámultak, jól esett. Belefogytam egy klassz fehér nadrágomba, kifestettem magam, megcsináltam a hajam, teljesen fehérbe voltam és csak fordultak utánam a fejek.:) Jó érzés volt. Ráadásul párom velem volt. Ő mondta, hogy bámultak. :):) Már megint túl sokat írtam. Remélem nem baj. Sok sikert a vizsgádhoz, aztán ha túl vagy rajta, írd meg milyen volt és azt is, hogy haladsz a fogyással. Addig is további szép estét!

190. KicsiPoo (válaszként erre: 189. - Babapocok22)
2009. jún. 1. 16:56

Szióka!

Még van egy vizsgám,most pénteken,analízis ez a neve.:S De feljöttem hamarabb,mert otthon nem tudok edzeni rendesen,ott enni kell!A héten,hát mondhatni szinte semmit,tanultam eljártam edzeni,nem ettem csak a DM-es shaket ittam,aztán vizsgáztam,az egyik sikerült egyébként,a másik sajnos nem.Azért kell mennem most pénteken még.Szóval nem sok minden történt velem.De látom nálatok annál inkább,és ráadásul pozitív dolgok,nagyon örülök neki.Mikorra jön meg a bogyó?Kíváncsi vagyok milyen véleménnyel leszel róla.Majd az új hajaddal felrakhatnál egy képet,hogy meglessem milyen is lett.:D Jaj én nem tudok annyit írni mint te,nem történt semmi sem velem.:( Hétvégén ünnepeltünk,anyukám,párja,nagyimnak a szülinapja,névnapja volt.Kicsit pityókás lett mindenki,de nagyon jól éreztük magunkat.Gyereknap is volt.:) Mindenki kapott egy Milka csokoládét.Ráadásul a legnagyobbat,így elég nehéz lesz türtőztetni magam,hogy ne egyem meg,de majd beszámolok mennyi van még.:) Ti mit csináltatok hétvégén.Vince jól van? Párod? Büszke még rád ugye?

2009. máj. 30. 19:11

Szia!

Ne haragudj, hogy csak most írok, de nagyon zsúfolt napjaim vannak mostanában. Majdnem kaptam egy fűzőt vasárnap, de mivel siettünk, mert már majdnem elpakoltak a piacról, így majd legközelebb. Hát én nem fogytam, de hízni se híztam. Egész nap "éhezem", este meg párom elrontja azzal, hogy pizzát hoz a melóhelyéről és az a baj, hogy nagyon szeretem, így nem sikerül ellenállnom neki. A bogyót abbahagytam, mert sz.rt sem ér. Nem hiába volt olcsó. De most rendeltünk egy másikat, aminek 10x-esen visszakapon az árát, ha elküldöm az előtte-utána képemet. Úgy gondolom megéri, még ha nem is fogyok tőle. Bár mivel ez drága volt és tényleg sok jót olvastam róla, gondolom segít majd. Nagyon el tudja venni az étvágyat, ami nálam nem árt. :) Képzeld megkaptuk a másik támogatást is, amire vártunk, így elmehetek fodrászhoz. A lakástulaj üzlete itt van mellettünk és azt mondta fél áron megcsinálja a hajam. Ma el is mentünk hozzá és lebeszéltük az időpontot jövőhét szombatra. Vittem 3 képet, amelyen megmutattam, hogy az egyiknek a formáját szeretném, a másiknak a fufruját, a harmadiknak pedig a színét és le voltak döbbenve. A legprofibb fodrászra bíztak a szalonból és mondták, hogy 3 órás munka lesz. Én vagyok a fodrászok réme.:) Mire megtaláltam, hogy nekem mi tetszik, ráadásul nem egy képen, gondolhatod..... De most nagy változást szeretnék és ha már pénzt is kiadok érte, legyen olyan, amilyet szeretnék, nem de?:) Ezután meg megyek fogorvoshoz, mert le van törve az egyik fogam és szeretnék fogfehérítést. De mivel 1 évig ingyenes a kezelés, így olcsó lesz. Aztán már csak tényleg fogynom kell és meg leszek elégedve magammal.:) Meg szerintem párom is.:) Hogy sikerültek a vizsgáid? Mi jót csináltál a héten?:)

188. KicsiPoo (válaszként erre: 187. - Babapocok22)
2009. máj. 26. 19:01
Akkor nem úgy sikerült ahogy te azt eltervezted,igaz?Nekünk jó volt.Eltelt.Bár én se erre számítottam.Kertbe munkálkodtunk,aztán a nagyinál voltunk,sütögettünk és kb. ennyi.Nálunk is nagyon hamar eltelt.Sikerült meg venni a fűzőt?Vagy azt nem mostanra terveztétek?Ma megint mérlegelés volt.Szinte mondhatni semmim nem változott 1 hét leforgása alatt,egyedül a csípőmből ment le 2cm.:( Nah mind1,most jobban ráhajtok az edzésre és akkor bízom benne,hogy jó lesz,már csak 7 kiló kell az nem sok.:) Te hogy állsz?Megy még a bogyó szedés?
2009. máj. 26. 18:53

Szia!

Semmi gond! Nekem sem volt túl sok időm írni. A 7vége jó gyorsan eltelt. Városban voltunk, kártyáztunk a haverokkal, megnéztük a gyűrűk urát. Alig voltunk kettesben, de jó volt. És nektek hogy telt?

2009. máj. 25. 19:13

Szia!

Bocsánat,nem voltam gépközelbe.Meg most értem haza edzésből.Anyum lábán már egy jó ideje bütyök van,mind a kettőn és most megműtteti.Hogy sikerült a hétvége?Jól vagytok?

185. babapocok22 (válaszként erre: 184. - KicsiPoo)
2009. máj. 21. 14:42

Szia!

Sok sikert a vizsgáidhoz! Mi történt anyud lábával? Nem tudom mit csinálunk a 7végén, talán csak örülünk egymásnak. :)) Szerintem filmet nézünk, kártyázunk, beszélgetünk, babázunk. Majd kiderül. Nem tudom mivel foglald le magad, mert nem tudom mit szeretsz csinálni. Képzeld, mekaptuk a lakástámogatást. Igaz, hogy szinte az egész haza fog menni a hitelekre, de már legalább azt is tudjuk fizetni. Úgyhogy ma csak vigyorgok.:)) Végre elaludt a kicsi, úgyhogy én már megyek is, veszek egy frissítő fürdőt. :) További szép napot Neked!:)))

184. KicsiPoo (válaszként erre: 183. - Babapocok22)
2009. máj. 20. 12:19

Szia!

12 éve társastáncolok.De jó,akkor kicsit többet tudtok egymással foglalkozni,meg a babával.Próbáltam a testtekercselést,de én nem kentem alá semmit,hatásos volt az biztos,de 1hét után abba hagytam,nem bírtam,hogy nyikorog,meg úgy éreztem nem olyan jó,lecsúszott,nem volt elég szoros stb.Rendes fóliával csináltam.nem baj ha sok mindent kipróbálsz egyszer biztos megtalálod az ideálisat,csak szerintem ha elkezdesz valamit azt legalább 1-2 hétig csináld,ne csak így pár napig.Akkor fogod látni,hogy volt e értelme csinálni,vagy pedig felesleges heteket áldoztál rá.Nagyon örülök neki én is,hogy ilyen lelkes vagy.Remélem még sokáig megmarad,legalább addig amíg le nem adod ezt a pár kilót.Nekem már csak 5 és fél hetem van arra,hogy lemenjen a 7kilóm,már itt vagyok a "célegyenesbe" most még jobban ráhajtok majd és szuper lesz minden.Mindenki engem fog nézni a strandon.:P Meg téged is,rád sem fognak ismerni.:) A vizsgaidőszak még csak most kezdődött el a héten. Most pénteken lesz egy vizsgám meg jövőhéten hétfőn,most hétfőn letudtam 2 őt.Ha a következő kettő is sikerül akkor nincs tovább,mehetek haza és boldog leszek.:D Most én megyek a páromhoz Debrecenbe,mondta,hogy lesz egy kis flekkenezés,ha jó idő lesz,meg menni kell a nagyijához Monostorpályiba segíteni. Megyünk anyukámnak nézünk valami ajándékot,mert nem sokára névnapja lesz és kért tőlünk ilyen plüssös köntöst,megy be a kórházba műtik a lábát és mondta,hogy szüksége lenne rá.Mást nem nagyon fogunk csinálni,valószínű a barátokkal leszünk meg együtt.:) Gondolom ti is terveztetek valamit,hogy így együtt lesz a család hétvégén.Mit fogtok csinálni?Nincs valami ötleted mit csináljak egész nap?Halálra unom magam.Városba egyedül nem szeretek menni,tanulni már tanultam.:S További szép napot kívánok,jó napló írást és jó étvágyat a reggelihez és majd az ebédhez,kíváncsi vagyok ma mit írsz le a naplóba.:) Puszi

183. babapocok22 (válaszként erre: 182. - KicsiPoo)
2009. máj. 20. 11:53

Szió!

Mindenek előtt gratulálok a helyezetekhez!:) Milyen táncot űzöl? Már jobban vagyok.:) Párom végre egész hétvégén itthon lesz. Kivett egy kis szabadságot a 7végi munkahelyéből és együtt töltjük. Már alig várom.:) Csak 15 percet futottam hétfőn, km-be nem tudom. De nekem bőven elég volt.:) Tegnap pedig 20 percet tornáztam és még az is megizzasztott. Nem nagy durranás a naplóm, de valahova le kell jegyeznem kusza gondolataim.:)Metabol Extremet szedek. Én úgy vettem észre, hogy magába nem sokat ér, csak egy kicsit csillapítja az éhségérzetet. De hétfőtől zöld teát is iszok hozzá és a kettő együtt extra vécére menést eredményez.:) Úgyhogy szerintem több kijön belőlem, mint amennyit eszek.:) Tegnap reggel csak kíváncsiságból megnéztem, hogy mennyi ment le és fél kg-gal kevesebb az eredmény.(De már csak vasárnap fogok.) Úgyhogy szerintem továbbra is a kettőt együtt fogom alkalmazni. Ja és képzeld, hogy a páromtól kapni fogok fűzőt, meg ilyen harisnya szerű valamit, ami a mell alatti résztől a térdedig leszorít, talán ez is segít valamit. Te próbéltad már a testtekercselést? Rendes fólia jó hozzá? Ki szeretném próbálni, hogy bekenem magam zsírégető krémmel, körbefóliázom magam és utána tornázok. Állítólag úgy hatásosabb. Már tisztára megbolondulok. Mindent kipróbálok annak érdekében, hogy minél gyorsabban, látványosabban és hatékonyabban lefogyjak. Szerinted túlzásba viszem? Párom szerint nagyon beleélem magam. De ő is biztos örülni fog majd az eredménynek. Na mindegy, de nekem szükségem van -13kg-ra, hogy boldog legyek. És igazából ez az, ami annyira hajt. Mikor lesznek vizsgáid? Vagy már vége a vizsgaidőszaknak? Mit terveztek a hétvégére pároddal? :) Megyek reggelizni és naplót írni. Puszi

182. KicsiPoo (válaszként erre: 181. - Babapocok22)
2009. máj. 19. 18:50

Szia!

De jó volt olvasni téged.:)

Remélem a világvége hangulatodnak már vége.A hétvégék nekem is nehezek én is vissza szedem amit a héten nagy nehezen leadtam.:S Sokkal jobb lesz úgy,hogy hetente méred magad,naponta nem nagyon láttál változást gondolom.Én hetente mérem magam,de nekem azt tanácsolják,hogy hónaponta nézzem,mert akkor jó nagy változást fogok látni,de úgy sem bírom ki.:) Nem csodálom,hogy tényleg sokszor voltál a wc-n,de nem is baj,mert így legalább salaktalanítasz is,meg kimennek belőled a felesleges dolgok.Mennyit sikerült futni?Bízom benne,hogy eltudtál menni futni és elállt az eső.Én most jöttem haza,6km-t futottam,de most rosszul esett,az első 50 méter után úgy elkezdett szúrni az oldalam,utána meg már nem tudtam,hogy venni a levegőt.De erős voltam.:)Utána erősítettem hasra meg combra.Hihi,most elképzeltem,hogy a párod meg a pici kettesbe egész nap.:)De nem baj legalább bevallotta,hogy tényleg nem egyszerű az életed,lehet most még büszkébb rád.:) Én legalábbis az lennék.Nagyon örülök neki,hogy kaptatok levelet,hátha egy kicsit jobban fog menni az élet.:$ Nem is tudtam,hogy írsz naplót,meg nézem majd,kíváncsi vagyok.Nekem -7kg a cél.:) Nekem is jól telt egyébként a hétvégém,táncversenyen voltam,pénteken koreográfus versenyen,2. és 3. helyezést értünk el,szombaton meg minősítő volt ott is 2.helyezést vittünk haza.:) Párommal is tudtam találkozni így,hogy ő osztálykiránduláson volt nálunk így jó volt,csak kevés,és tudtam,hogy neki munka van,nem várhattam többet mint egy puszi vagy egy ölelés.:) Pedig nagyon hiányzott.De nem baj majd most hétvégén mindent bepótolunk.Lehet írtad már,de milyen bogyót is szedsz?Fogyókúrás?Ha igen akkor hatott már valamit?

2009. máj. 19. 14:43

Szia Zsófi!:)

Hát igen, eltűntem. Nem volt kedvem írni, mert világvége hangulatom volt. :( Amit sikerült lefogynom a héten, azt a 7végén vissza is szedtem, mondjuk csak 1kg volt, de akkor is inkább lement volna, mint vissza. De tegnap bekeményítettem. Csak reggelit és ebédet ettem, szerencsére nem voltam éhes. Este meg elmentem futni. Eddig nem bírtam ki, hogy ne álljak rá naponta a mérlegre, de most csak 1 nap fogok 1 héten és az a vasárnap lesz. Tegnap nagyon sok vizet ittam és majdnem 1 liter zöldteát. Úgyhogy sűrűn látogattam a vécét. Nemsokára tornázok hasra és popsira. Este meg futok. Csütörökön megyünk párommal vásárolni, és mivel nem találom az ugrálókötelemet, vetetek egyet.

Vasárnap egy barátnőm elvitt nézelődni egy sportboltba. Utána elmentem hozzá, kajáztunk, meg filmeztünk. Addig párom most először egyedül volt a kicsivel. Mikor hazaértünk, elmeséltük, hogy ki mit csinált. És megjegyezte, hogy most átérezte azt, hogy nekem milyen rossz lehet itthon egész nap csak a kicsivel, főleg akkor mikor csak a vasárnapot tudjuk együtt tölteni teljesen és ő ilyekor is le szokott lépni. Igazából pont amiatt nem volt kedvem itthagyni őket vasárnap, hogy csak akkor tudunk együtt lenni, de kíváncsi voltam, hogy mit fog szólni és kellemesen csalódtam. Leesett neki, hogy nem egyszerű nekem. Jó mi? Ezek a pasik azt hiszik, hogy a nő csak pihen otthon, ha gyerek van, közbe meg hajaj. Mondjuk én már mindent megcsináltam itthon, úgyhogy neki nem volt semmi dolga sem a kicsire vigyázáson kívül. Most tiszta félelmetesen fúj a szél és zuhog.:( Remélem estére eláll. Futnom kell! Képzeld tegnap jött a lakástámogatásról egy papír, hogy már csak egy dokumentumot kell bemutatnunk (ami már megvan) és fizetnek nekünk az első igénylésünk napjától, azaz 6 havi lakástámogatást. Végre már valami jó hír. Mondjuk azt nem írták le, hogy mennyi összegről van szó, de már haladunk.:) Még olvasgatok itt egy kicsit és folytatom a naplómat, aztán megyek tornázni. A kicsi most evett és álomba zuhant.:) Annak örülök, hogy megindult a fogyásod.:) Én is szeretnék már 62 kg lenni, de a cél az 58. Ahhoz meg még -13 kg kell. Huh, ezt nem hogy kimondani, még leírni is sok volt. Neked hogy telt a 7végéd? Lehet, hogy a bogyó után én is kipróbálok valami shake-et.:) De addig még van 3 hetem. Remélem lesz időd elolvasni ezt a kis regényt. :) Várom válaszod! Puszi.:)

2009. máj. 19. 11:44

Szia Zizi!:)

Nagyon csendbe lettél.:) Remélem nem történt valami baj.Hogy vagytok?Mozogsz még?Képzeld megindult megint a fogyásom.62kg vagyok,csodálkoztam is reggel.:) Megvettem a DM-es shaket már azt iszom tegnap óta.Nagyon jó,jól laktat.Tegnap már erdőbe futottam sokkal jobb volt mint a rekortánon.Hűvösebb is van.Mesélj mi jót csináltatok hétvégén?:)

2009. máj. 14. 23:14

Szia!

Bocsánat,hogy most írok,most értem haza.:S Eddig táncoltam.Suliba hát hétfő és péntek kivétel minden nap bejárok,de nem viszem túlzásba,pedig kéne.:S Hát van olyan napom amikor 1 órám van,van amikor 3is van,de a legrosszabb,hogy van olyan is ami este 6kor kezdődik.:S Nem tudom,hogy találkozok e a párommal,ugyanis nekem 3napos táncversenyem lesz (holnap kezdődik),de viszont szerencse,de most jönnek osztálykirándulásra ide hozzánk.:) Így nagyon remélem,hogy össze futunk pár órácskára.:) A párod mit dolgozik?Holnapra vagyis mára mi lesz a programod?:)

2009. máj. 14. 15:27

Szia!

Hát igen, így ma szerencsére nincs dolgom.:) Csak babázok és pihenek. Meg a neten lógok. :) A suliba hogy kell bejárnod? Hány órád van egy nap? Most hétvégén is találkozol pároddal?

2009. máj. 13. 19:10

Szia!

Most jöttem haza edzésből,eszméletlen mennyire nem volt kedvem menni,de nagyon jól sikerült,nekem is izom lázam van a fenekemben.Rántott sajtot ettem 2db-ot utána meg 2 kis szelet kenyeret mert ráéheztem.:) Egész nap házimunka volt?Jaj,hát nem irigyellek,gondolom csili vili minden.:)

2009. máj. 13. 17:03
Bocsi, de kicsit lefoglalt a házimunka és a kicsi. Most ebédeltem egy fél órája. Meg már előtte tornáztam is. Olyan izomlázam van. De az csak jó, mert így tudom, hogy használ is, amit csinálok. Még fel kell sepernem, aztán már csak pihenek. Én is olvastam valahol a fórumon, hogy jónak tartják a DM-es shaket. Hát hajrá. Te mit ebédeltél?:)
2009. máj. 13. 12:59
Elég sokan ajánlják a DM-es shaket,megnézem majd,aztán kiderül mi lesz.Nézegettem mást is van olyan ami nagyon bejön de annak az ára is olyan.Csak lesz valami.:)Ebédeltél már?
2009. máj. 13. 12:52
Sajna nem, mert nem tudok viszonyítani az otthoni árakhoz. De ha beírod a keresőbe, hogy fogyasztó porok, teák vagy tabletták olcsón, biztos kidob valamit. :) Én legalábbis így szoktam csak angolul.:)
2009. máj. 13. 11:46
Biztosan:) Most nézek ilyen tejsavó porokat,hátha nem ennék annyit inkább akkor iszok.:D Nem tudsz valamit ajánlani?Ami árban is jó?
2009. máj. 13. 11:39
Hát drukkolok! Remélem mindkettőnknek sikerülni fog.:)
2009. máj. 13. 11:35
Köszönöm!Azóta híztam,nagyon sokat.Folyton a fogamzásgátlóra fogtam,de arra már nem foghatom mert most amellett fogytam le egy kicsit.:) Jó lenne újra olyan lenni.:)
2009. máj. 13. 11:30
Én is meglestelek ám téged. :) Jól néztek ki pároddal. Most felteszek egy hülye kérdést. Azóta híztál vagy ugyanúgy nézel ki, mint a képeken? Mert ott szerintem nagyon is csinos vagy. :)
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook