Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kettesben szeretnék lenni! fórum

Kettesben szeretnék lenni! (beszélgetős fórum)


1 2
11. 37e1ff8723 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 3. 20:57
Ő akad ki? 🤨 És erre te? Rendben, nem megyünk!!! 🤨😡 Én így reagáltam volna. 🤭
10. michelle.r (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 3. 20:54

Egészen pontosan hogy adtad tudtára? És hogyan fűzted hozzá? Ez így eléggé hisztinek hangzik.


És az első hozzászólásodban is azt írod, vágysz rá, hogy kettesben legyetek. Ezt elmondtad neki? Annak indult?

Mert ha nem, akkor legközelebb légy egyértelműbb.


És hogy mit tennék? Élvezném a hétvégét, és megkérném, hogy menjünk el a jövő hónapban, kettesben.

9. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 3. 20:45

A párod nem akart kettesben lenni Veled ? Előtte nem is mondtad neki, hogy menjetek ketten, vagy Neked természetes volt ?

Ha Te is jóban vagy ezzel a baráti párral, akkor érezd jól magad szombaton ! Miért lenne rossz négyesben fürdőbe menni ?

Mondd meg a barátodnak, hogy ezentúl mindig beszéljétek meg ketten, valamelyikőtök szeretné-e, ha barátokkal csinálnátok programot ! Addig ne szóljon egyikőtök se másoknak !

Nem is értem, nálunk ez természetes, hogy nem állítjuk egymást kész tények elé.

2022. febr. 3. 20:35
Tudtára adtam hogy nem örülök és hozzáfűztem van több mint 24 órám hozzászokni,erre kiakadt hogy akkor így nem megyünk stb stb
7. 37e1ff8723 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 3. 20:33
Nem volt szép tőle.
6. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 3. 20:09
Nem kell sülve-főve együtt lenni velük. Szövetkezz a baráti pár nőtagjával, programokat illetőleg. Kicsit együtt, aztán külön, találkozás az étkezőben. Velem biztosan nem szúrna ki.
2022. febr. 3. 20:02

Mondd meg neki, hogy kettesben szerettél volna lenni vele, csúnya dolog, hogy nem beszélte meg veled ezt előre, legközelebb mindenképpen kérdezzen meg előbb téged, ne szervezzen rá dolgokra.

Kárpótlásul lepjen meg pénteken, vagy vasárnap valamivel, mert ez rosszul esett neked.

4. c85d1d200b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 3. 19:55
Ne huzd fel magad, es ha elotte akarod ezt kivesezni, akkor legyel nagyon higgadt!
3. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 3. 19:48

Most már semmit.

Ettől még nem lesz rossz,,csak ha nem tudsz felengedni,vagy előtte morogsz és már rosszkedvvel indultok.

Persze utána letisztázni.

2022. febr. 3. 19:46
Mondjuk csinálj vele egy nagyon zártkörű péntek estét, ahol többek közt azt is elmagyarázhatod neki, hogy beszélje előtte meg veled, ha rászervez a közös programotokra.
2022. febr. 3. 19:42

Sziasztok!Adott egy párkapcsolat amiben egy év alatt volt sokminden(féltékenység,Családi problémák stb)...arra vágyom hogy kettesben legyünk hogy csak velem foglalkozzon,szombaton fürdőbe megyünk erre ma szól hogy ma meghívta egyik baráti párt jöjjenek velünk!!!!!🤦‍♀️

Azt ígérte lesz kettesben is időnk egymásra!Annyira elszomorít, nagyon vártam a szombatot hogy kicsit csak mi legyünk!!!Hogy csináljam,mit csináljak hogy ne legyen rossz a szombatunk?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook