Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kételkedik bennem fórum

Kételkedik bennem (beszélgetős fórum)


11. eb2a9af90b (válaszként erre: 1. - Fehérleander)
2011. jún. 7. 09:02
Aki bizalmas beszédet tár fel természetes ,hogy megszakítják vele a kapcsolatot :(Ne viszonyulj hozzá ,nem tudsz !Az idő majd megoldja valaki úgyis elszólja magát és akkor tisztázhatja a helyzetet!Sajnos ,hogy vannak olyan emberek akik élvezik más emberek életét vesézgetni ,addig sem kell a sajátjukkal foglalkozni!:)
10. de6dcdc43c (válaszként erre: 9. - Fehérleander)
2011. máj. 4. 21:49
Ezt nektek kell tudni, én csak a véleményemet momdtam el az adott témával kapcsolatban.
9. fehérleander (válaszként erre: 8. - De6dcdc43c)
2011. máj. 4. 21:10
Rosszul fogalmaztam, mert nem kellemetlenül érzem magam, hanem bánt, amiért feltételezi, én adtam a hírt tovább. De nem baj, túl teszem magam rajta, rá fog jönni, nem én voltam, de azt hiszem, nem lesz már olyan a barátságunk, mint eddig.
8. de6dcdc43c (válaszként erre: 1. - Fehérleander)
2011. máj. 4. 14:29
Miért érzed magad kellemetlenűl, ha nem te voltál?Ha tiszta vagy, akkor nincs rossz érzésed, hiszen tudod az igazadat és lényegtelen számodra, hogy ki mit hisz.
7. de6dcdc43c (válaszként erre: 3. - 554700b069)
2011. máj. 4. 14:25
Evvel pontosan magára irányitja a figyelmet. Ha nem ő volt, akkor miért mondjon bármit is? Csak ha rákérdeznek. Én egy szót nem szólnék.
6. 4ebcab610b (válaszként erre: 4. - Fehérleander)
2011. máj. 4. 13:37
Én ezt úgy ismerem, amit 3 ember tud.....:)
5. 2c854c3edd (válaszként erre: 4. - Fehérleander)
2011. máj. 4. 13:18
2 ember tud, az már nem titok többé!Ez hülyeség ,de látni fogja a viselkedéseden és talán valamikor kiderül ki beszélte ki:))
4. fehérleander (válaszként erre: 2. - Arcansas)
2011. máj. 4. 12:59
Nem ő a legjobb, de jóban vagyunk egy ideje. Létezik egyáltalán felnőtt korban legjobb barátnő? Én is mondtam neki, hogy amit 2 ember tud, az már nem titok többé!
2011. máj. 4. 12:57

Szia!

Mindenképpen fontos hogy elmond hogy nem Te voltál mert ellenkező esetben azt hiszi azért hallgatsz mert bűnösnek érzed magad a dologban.

2011. máj. 4. 12:56
Neked ő legjobb barátnő?Vajon miért nem bízik benned?Remélem hamar rájön,hogy nem te voltál a ludas.A titok pedig addig titok,amíg az ember csakis magának tartja meg,és még egy embernek sem mondja el:)))(a fehér leander egyik kedvenc filmem)
2011. máj. 4. 12:48
Barátnőm megosztotta velem egy titkát. Ma kiderült, hogy rajtam kívül még tudja 3-4 ember. Kitudódott, visszajutott a fülébe és most rám is gyanakszik. Nagyon kellemetlenül érzem magam, mert én senkinek nem mondtam el. Hülye egy helyzet. Alig várom, hogy kiderüljön, ki fecsegett, de nem tudom, hogyan viszonyuljak hozzá, mit mondjak neki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook