Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Két éves kisfiam két hét sikeres bilizés után egy hete sem bilibe, sem a pelusba nem hajlandó kakilni. Mi okozhatja? Szorulása nincs. fórum

Két éves kisfiam két hét sikeres bilizés után egy hete sem bilibe, sem a pelusba nem hajlandó kakilni. Mi okozhatja? Szorulása nincs. (tudásbázis kérdés)


8. fanni07 (válaszként erre: 7. - Hanata)
2009. aug. 18. 15:15
Szia! Nem tudom hogy rendezödtek-e a dolgaitok?De ha sír elötte szerintem azért sír mert fáj Neki !Legalábbis az én kislányom pont így csinált,sírt aztán mindig mondta hogy kakilt ,pedig nem is .Mindig visszatartotta,így szépen szorúlásos lett.Nálunk az lett a megoldás hogy a pelus visszakerült rá,és szemmel láthatóan nem is bána.
2009. aug. 3. 20:23
Nem tudtam a karakterkorlát maitt kifejteni, kakil minden másnap, csak kicsit sír előtte, eddig ezt nem szokta, az állag alapján nincs szorulása!
2009. aug. 3. 15:11
szerintem, ha egy hete nincs széklete az akkor szorulás
2009. aug. 3. 15:10
gondolom bilit akartál irni .De hát valószinű hogy van valami oka ha egy hete nem kakil.Én ha 4 nap eltelik és nem kakil adok hashajtót kértem a gyógyszertárból amugy lehet sikeres volt de lelkileg nem ugy élik meg a bilizést.Vannak akiken később jön ki és fél valamitől.Figyeljed és ha nem kakil csinálj valamit vagy vidd dokihoz
4. Henci2 (válaszként erre: 2. - Remoni)
2009. aug. 3. 15:07
bili
2009. aug. 3. 15:06

Nincs szorulása egy hét nem kakilás után???

Ilyet nem szabad!

2009. aug. 3. 15:04
Mi az a biki?
2009. aug. 3. 15:04
Két éves kisfiam két hét sikeres bikizés után egy hete sem bikibe, sem a pelusba nem hajlandó kakilni. Mi okozhatja? Szorulása nincs.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook