Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Készülünk a bölcsibe. Miket kell majd vinni? fórum

Készülünk a bölcsibe. Miket kell majd vinni? (tudásbázis kérdés)


7. 4c1a787e8f (válaszként erre: 1. - Gerbera88)
2017. jún. 29. 12:21

Lesz szülői. Amiket ott mondanak, azokat szerezd meg pontosan.


De pelenka, törlőkendő, váltóruha, váltócipő biztos, hogy kell.


Ezen felül még jönnek a helyi sajátosságok, pl. egy helyre kellett mamusz, volt, ahova kötelező volt az oviszsák, udvari ruha, de volt, ahol semmi ilyesmivel nem foglalkoztak. Volt ahol volt gyümölcsnap, volt ahol nem. Kb. havi 1000 Ft csoportpénzre számítsál még.

6. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Gerbera88)
2017. jún. 28. 15:58
zsebkendő, sok.:)
2012. okt. 23. 13:56
Mostmár nagyon kíváncsi vagyok, szerintem a napokban bemegyek megkérdezem :)
2012. okt. 23. 13:54

Bölcsitől függ.


Nálunk speciel csak benti cipő, kinti cipő, váltóruha, pótruha, pelus, popsitörlő, popsikenőcs kellett. Ágyneműt, huzatot, törölközőt adtak.


Tisztasági csomag helyett pénzt kellett vinni, ez sokkal jobb volt! Most az oviba tisztasági csomag kell, pénzt nem kérnek, de ez nagyon gáz (vagyunk kb 3-4 szülő aki visz rendesen, a többiek meg ellógják, kimondottan dühítő!)

3. gerbera88 (válaszként erre: 2. - 57aa4ea1e8)
2012. okt. 23. 13:33

Értem, köszönöm!

Tudom, hogy mondani fogják, meg rá is kérdezek, amikor, bemegyek, de gondoltam, kicsit had járjak előrébb, hogy mit még meg kell venni, de akkor kelljen kapkodva.

2012. okt. 23. 13:30

meg váltóruha, meg pelus-törlőkendő-kenőcs (ha még pelusos), meg törölköző.

De amúgy teljesen bölcsifüggő, mert nálunk az egyik bölcsibe csak peluscumót, és váltóruhát kellett vinni, minden mást adtak.


ja, tisztasági csomag is kell.

de úgyis megmondják.

2012. okt. 23. 13:01

Egyenlőre még csak készülünk, nem tudom mikor kezdjük el a beszoktatást.

Még erről nem beszéltem a bölcsi vezetővel,(ha egyáltalán vele kell) de mire számítsak mik kellenek?

Azt tudom, hogy takaró, meg kinti benti cipő, ezeken kívül?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook