Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Készül valaki mostanában KRESZ vizsgára/vezetni? fórum

Készül valaki mostanában KRESZ vizsgára/vezetni? (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
503. sivilla (válaszként erre: 502. - B59d693a46)
2008. ápr. 16. 17:35
Okmányirodába nem monták, hogy lehet-e vele vezetni?
502. b59d693a46 (válaszként erre: 495. - Mongi)
2008. ápr. 16. 17:23
Ma voltam az okmányirodában, 2 héten belül küldik a jogsit, addig nem lehet vezetni. Neked sokkal hamarabb kész lett, nem? Kellett vele csinálni vmit itthon? Azt mondta az okim, nem hiszi, hogy azt lehet itthon használni, nem uniós. Mondtam neki, hogy simán lehet vele itthon is vezetni, ugye?
501. b59d693a46 (válaszként erre: 493. - Sivilla)
2008. ápr. 16. 17:21
Köszi szépen. Mi is csak egyszer voltunk ezen az útvonalon, de jó volt, hogy ezt húztam, a városban több hibázási lehetőség van. Itt csak menni kell.
500. sivilla (válaszként erre: 499. - Mongi)
2008. ápr. 16. 16:35

Mivel utáltam vezetni az elején ezért negyon nem is vezettem, talán hetente 2 hetente. Sajna akkor a férjemnek átmenetileg elvették a jogsijá (egy baleset végett) igy ha akrtam ha nem nekem kelett vezetnem mindig. Viszont ha kicsivel jobb kocsival keztem volna mint a zsiguli akkor talán elöbb belejövök. Na mind1

Pár hónap után már mentem egydül igaz csak pár faluval arrébb vagy esetleg néha bemerészkedtem a városba is amit 15km volt tőlünk.

De persze azért volt olyan is hogy több nap is vezettem egymás után. Tényleg sokat kell gyakorolni.......de te is bizti ügyes leszel:)

Kitartás!!! :)

499. mongi (válaszként erre: 498. - Sivilla)
2008. ápr. 16. 13:54

Ilyet már én is tapasztaltam.Egyszer,az elején,mikor mentünk gyakorolni a férjemmel,már kissé fáradt voltam,mert egész nap én voltam a gyerekkel,s érdekes módon,mielőtt átvettem a volánt,nem jött rám az a nagy izgulás,szívdobogásérzés(mint szokott volt),s utólag a férjem is mondta,hogy most sokkal jobban vezettem,mint máskor.

Azóta nem volt ilyen,mert ha fáradt vagyok-kicsit is-nem vezetek,nincs kedvem.

Te milyen gyakran gyakorolgattál az elején?Minden nap,vagy csak ha úgy adódott,hogy menni kellett valahová?

Mikortól mertél egyedül vezetni?

498. sivilla
2008. ápr. 15. 23:51

Tudjátok mi az érdekes?

Ha fáradt vagyok hulla nyugodtan vezetek:)

Valahogy még félni meg izgulni sincs kedvem:)

Olyankor vezetek a legjobban:) Persze nem kimerülten csak mikor már kicsit elfárdtam aznap.

Már nem is figyelek a magára a vezetésre mert az már megy eleget gyakoroltam, hanem tényleg tudok figyelni a forgalomra:)

További sok sikeres vizsgát

497. sivilla (válaszként erre: 496. - Mongi)
2008. ápr. 15. 23:47

Hát azért már nem annyira félek....sőt:)

Csak sajna még nem vagyok kellőképpen magabiztos.

De rájöttem, hogy a család férfi tagjai miatt meg rossz kocsik miatt van amikkel sajna dolgom volt eddig:( Na de megmondtam a frankót nekik:)

Mellém többet egyik sem ül. Majd akkor nem isznak egy sört sem ha megyünk valahová, mert én nem viszem őket haza. Mindig okoskodnak meg futtatják magukat.

Elveszik az önbecsülésemet.

Mivel kér éve lesz hogy megvan a jogsim és hát én érzem a fejlődést meg nem görcsölök annyit sem és egyre ügyesebb vagyok igy már nem engedek a nyomásnak. Megmondtam, ha szerintük nem tudok vezetni akkor nem is kell mellém beülni. :)

Viszont aki fél annak többet kelll mennie, hogy lassan de biztosan tudjon előre menni. Más megoldás nincs rá csak a gyakorlás.

Van akinek más dolgok okoznak nehézséget , nekem speciál ez:(

De nem adom fel és már nem is félek annyira, inkább még mindig izgulok ha menni kell.

496. mongi (válaszként erre: 491. - Sivilla)
2008. ápr. 15. 22:15

2 év,és még mindig félsz????Na,látod,ettől tartok én is!:(

Nem adom fel,sokat gyakorlok,remélem egyszer már egyedül is el merek indulni valahová!Hazudok,mert egyszer már vezettem egyedül a Tescoba(nincs messze tőlünk),na de reggel 5-kor!:D

495. mongi (válaszként erre: 492. - B59d693a46)
2008. ápr. 15. 22:12

Mégegyszer gratula!:)))

Akkor jövő héttől megint okíthatjuk egymást,hogy kinek hogy megy a vezetés!:)De jó!!!!:))

2008. ápr. 15. 19:21
Mennyi pótórát vetettek? Kinek mennyibe van eddig a tanfolyam?
493. sivilla (válaszként erre: 492. - B59d693a46)
2008. ápr. 15. 16:14

Gratulálok!!!!

Nagyon ügyes voltál! :)

Én féltem hogy ne országutit húzzak mert nem tudtam gyorsan menni a kocsival.....még sokáig gyakoróltam mire ráéreztem.

2008. ápr. 15. 14:19

Sziasztok lányok!

Levizsgáztam végre! :)Már ideje volt, mert kezdtem belefáradni.

Úgy kezdődött, hogy reggel mondta az oktatóm, majd nyomjam a gázt, mert nem megy az uató, nem működik az egyik henger. Ez városban nem lett volna gond, de kihúztam egy útvonalat, amin az elkerülőre kell menni és 110-zel lehet repeszteni. Buktak már meg ott azon, hogy nem mentek csak 80-90-nel. nyomtam is a gázt szinte padlóig, de nem ment 80 fölé. Szerencsére látta a vizsgabiztos, hogy nem rajtam múlik, mondtam is, hogy nem megy jobban a kocsi. Arra jó volt, hogy a városban csak kb 20 percet voltunk, elég nagy forgalom volt reggel 8 körül. Parkoltam, meg megcsináltam a megfordulást és mentünk vissza a felügyeletre. Holnap mehetek a vizsgaigazolásért meg utána az okmányirodába.

491. sivilla
2008. ápr. 15. 13:57

Sziasztok!

Látom itt van mindenféle vizsga rendszer.

Nekem lassan 2 éve van jogsim, de még most is összerándul a gyomrom ha elkell indulnom valahová:(

Elsőre sikerült minden vizsgám de akkor sem vagyok magabiztos még mindig. Bár szerintem ehhez a kedves párom is hozzásegitett. Folyton erőltette a vezetés és persze kritizált is. Apósom dettó:(

Pár hete még az após szutyok öreg opelja is leállt egy körforgalom elött. Persze hogy én vezettem, és úgy tolták át a fiúk. Mikor megszereztem a jogsit ladánk volt. Férjem csak azt engedte veztni had tanuljak cimen.....pedig após öreg opelja azért jobb volt mert hát volt benne legalább szervó rásegitő, de amúgy az is szutyok kocsi.

Szoptam a ladával mint állat....alapjárat a fasorban volt meg a gyujtás is kezdett haldkolni.

Hiába mondtam, hogy szar a kocsi mindig leáll meg lefullad. Erre csak annyi volt a válasz ....há mert béna vagy azért. Persze mikor após is vezette a kocsit nála is leállt minden lámpánál és na akkor kezdte a párom is kapizsgálni, hogy hát akkor lehet tényleg nem jó:(

Csak annyit akakrok mondani, hogy senkire ne hallgasatok.......nincs kedvetek vezetni hát akkor nem kell......nem szabad erőltetnni mert többet árthat

Szurkolok mindenkinek a jogishoz!!!

490. mongi (válaszként erre: 489. - B59d693a46)
2008. márc. 15. 22:26

Hány órát kell ilyenkor venned még?


Háááát...kicsit már bátrabb vagyok,de alapjában véve még mindig félek,vagyis nem érzem magam biztonságban.Nálam az a haladás már,hogy nem kell annyira figyelnem a vezetésre,mint eddig-úgy értem,hogy nem kell már átgondolnom,hogy kuplung,fék,gáz,megint kuplung stb.Tudod!

489. b59d693a46 (válaszként erre: 488. - Mongi)
2008. márc. 15. 14:01

Izé...öööö...még nem :( De jövő hét kedden megyek, felhívtam az oktatóm. Ez már haladás :)


Neked hogy megy a vezetés? Bátrabb vagy már?

488. mongi
2008. márc. 15. 12:06
PéDé,voltál már???
2008. márc. 10. 11:40
én még csak elméleti tanfolyamnál tartok. van valakinek kresz tesztsora a gépén (kb. 1300 kérdés)?
486. Anna Kedves (válaszként erre: 484. - Mongi)
2008. márc. 6. 19:45

Szia! Igen, túl vagyok a kressz, meg a rutinvizsgán, vezettem városban is sokat! Egyik alkalommal egy egyirányú utcában , én mentem jól,(naná, mellettem az oktató!) egy ÁLLAT 100-zal jött szembe!Hirtelen! Ha nincs ott az okatatóm, csattanok!! Ott helyben kiszálltam, bőgtem, cigiztem, megettem 2 tábla csokit, és beültem hátra! Az oktatóm hozott haza! Azóta még kocsiba sem ültem szinte! Most jutottem el odáig, hogy megint beülök a kormány mögé! Mert arra jöttem rá, hogy meg kell szereznem a jogsit, mert egy barom, nem fogja áthúzni a terveimet!!

Szóval hétfő reggel 7-kor beülök, és lesz, ami lesz! Parázok, de lesz nálam csoki, meg zsepi! És ott lesz az oktatóm, a Drága!!

2008. márc. 6. 14:33
Én már három hete nem vezettem...el kellene kezdeni újra...:(
484. mongi (válaszként erre: 483. - Anna Kedves)
2008. márc. 5. 20:02

Szia!

Hogy érted ezt a 3 hónap kihagyást?Elkezdted,de abbhagytad?


Én friss jogsis vagyok(februári):),de én is nagyon félek még.Sőt,talán jobban,mert az biztonságott nyújtott,hogy ott volt az oktatóm lába alatt a pedál,de most...Még nem vezetek egyedül,de azt is el kell majd kezdeni egyszer.

2008. márc. 5. 16:18
Féltem, és kihagytam a vezetésből 3 hónapot!! A jövő héten újra kezdem, minden nap vezetni fogok!! Imádom az oktatóm, egy pszichológus!! Hogy küzditek le a stresszt!?A körforgalom a rémálmom!! Meg a bicajosok!! Amióta vezetni tanulok, nem ülök bicajra!!!!
482. Rhea (válaszként erre: 481. - Mongi)
2008. márc. 3. 15:37

szinházi szinész, meg játszott pár vajdasági filmben még főiskolás korában.

mivel a szinházi élet itt nálunk Újvidékre és Szabadkára összpontosul, őt itt ismerik. nálunk nincs "sztárolás" de azért felismerik.

481. mongi (válaszként erre: 480. - Rhea)
2008. márc. 2. 13:17

Felismertem őket,a képeidről.:))

Apropó,a férjed milyen színész,ismerik otthon?

480. Rhea
2008. márc. 2. 12:53

:)))

honnan tudtad, hogy ők azok?

479. mongi
2008. febr. 29. 19:26
Szia Rhea!Tudom,nem ide tartozik,de nagyon cuki a kisfiad.Ma láttam őket a pároddal,épp anyósoméknál voltunk:)
478. Rhea (válaszként erre: 476. - Ac1096844d)
2008. febr. 26. 19:13
nem tudom, vajdaságban nem szokás csúszópénzt adni. én nem is próbálkoznék vele, valahogy hülyén érezném magam.
477. b59d693a46 (válaszként erre: 468. - Rhea)
2008. febr. 26. 18:30
Na, neeee! Ez már tényleg nagy szemétség!
476. ac1096844d (válaszként erre: 472. - Rhea)
2008. febr. 26. 14:58

Sajnos az a tapasztalat, hogy ez áll többnyire a bukások mögött, feltéve, hogy a delikvens nem teljesen tudatlan a Kresz-hez.

Ha az elsőnél megteszed, és nem vétesz szarvas hibát, már rég lenne jogsid...

Nagyon visszaélnek a helyzetükkel, de tudod, az erősebb kutya...

475. Rhea (válaszként erre: 474. - Mongi)
2008. febr. 26. 14:55
próbáltam már a sedatif pc, de nem segit - rám is forditva hat mint a fiamra, inkább felpörget.. egyébkéntnem voltam annyira ideges, és az a legszörnyűbb. hogy én meg is voltam eláégedve magammal...erre ő nem. na mindegy
474. mongi (válaszként erre: 471. - Rhea)
2008. febr. 26. 13:36

Én nem hagynám magam,miért nem álltál ki amellett,hogy igenis indexeltél?

Egyébként abban van valami,hogy ha látja,hogy már többször nem mentél át,akkor ő sem akar igazán átengedni.

Még mindig nagyon ideges szoktál lenni?Vegyél a patikában valami növényi nyugtatót,az jóóóó!:)

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook