Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Készül valaki mostanában KRESZ vizsgára/vezetni? fórum

Készül valaki mostanában KRESZ vizsgára/vezetni? (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
473. mongi (válaszként erre: 472. - Rhea)
2008. febr. 26. 13:33
Nálunk,ez szerintem nem is szokás,de itt M.o-on már hallottam róla.
472. Rhea (válaszként erre: 470. - Ac1096844d)
2008. febr. 26. 12:50
ha a jatt alatt a csúszópénzt érted, akkor nem jattoltam. miért gondolod, hogy le kellene fizetnem a vizsgabiztosokat ahhoz, hogy jogsit szerezzék? ez is egy módja, abban igazad van, de nem élek ilyen lehetőségekkel
471. Rhea (válaszként erre: 469. - Mongi)
2008. febr. 26. 12:47

a rutin nem volt tökéletes, de a forgalomban jól ment.

szerintem már amikor látta, hogy hanyadik alkalommal megyek, tudta, hogy nem enged át...az volt a kifogása, hogy nem indexeltem amikor a bicajosokat előztem,ami nem igaz, mert indexeltem..


még egyszer megpróbálom itt temerinben, aztán majd meglátjuk.

470. ac1096844d (válaszként erre: 466. - Rhea)
2008. febr. 25. 22:52
Jattoltál, és annak ellenére húztak meg?
469. mongi (válaszként erre: 468. - Rhea)
2008. febr. 25. 22:48

Komolyaaaan?:((Ugyan,menj már át Törökkanizsára vizsgázni.Vegyél ki szabit,vagy valami...ott bizti átengednek!

Nem is tudtam,hogy ilyen is van,hogy mindkettőt végigvezeted,s utána közlik,hogy áááá,mégse jó!:(((

Szerinted is rosszul csinálod,vagy csak ők kötekednek?

468. Rhea (válaszként erre: 467. - B59d693a46)
2008. febr. 25. 21:51
mindkettőn átmentem, de nem volt "kielégitő" a teljesitményem - ezért 1 hónap múlva mehetek megint. már nagyon reményvesztett vagyok, szerintem nekem nem is kellne az a jogsi, valami oknál fogva nem akrják a fentiek, hogy vezessek...
467. b59d693a46 (válaszként erre: 466. - Rhea)
2008. febr. 25. 15:26
:((( Rutinon vagy forgalomban?
466. Rhea (válaszként erre: 463. - Mongi)
2008. febr. 25. 14:03

ma..és meghúzatak, ez volt a hatodtik bukásom...

:(((

465. b59d693a46 (válaszként erre: 464. - Mongi)
2008. febr. 25. 13:43

Nagyon ügyes vagy :) 5 perc volt a forgalom?! Az nagyon jó...az itteni 40 perchez képest. Sokkal normálisabb rendszer, mint az itthoni.

Vezess is, ha már van jogsid végre, majd belerázódsz. Szegeden mondjuk nem lehet könnyű, de muszáj megszoknod.


Én már 2hete nem voltam vezetni, nincs kedvem...:(

464. mongi
2008. febr. 25. 12:58

...szóval:

Reggel megírtuk a tesztet.Kicsit kellemetlen volt,amíg várakoztunk az okira,meg a vizsgáztatókra,mert csakl ketten voltunk magyarok,a többiek szerbek,s nem nagyon tudtam összebarátkozni,beszélgetni senkivel.

A teszt könnyű volt,tényleg az addig gyakorolt kérdésekből volt néhány kiválasztva.

Teszt után megmondták mindenkinek az eredményt-persze mindenkinek sikerült,s kiválasztottak négyünket(lányokat),hogy minket kivisznek a rutinpályára,s vizsgázunk,a többiek majd máskor.

Már nagyon ideges voltam,de mégsem annyira,mintha nem vettem volna be előtte a Sedatif PC-t:)))

A rutinpálya üres volt,örültem is nagyon,de pár perc múlva ott termett kb. 20 ember.A múltkoriak,akiknek nem sikerült,meg egy másik autóiskola vizsgázói is most jöttek.:(((.Én kb.5.v.6.-nak mentem.Előttem már 2 embert meg is húztak:(.Eklég bénán csináltam a gyakorlatokat(egyet sem úgy,mint amikor gyakoroltuk),az "y"-ba majdnem belesültem,de korrigáltam,s így átengedtek.Húúúú,nagyon örültem,mert ettől féltem a legjobban,tudjátok!

Összesen vagy 6-7 embert meghúztak,annak ellenére,hogy elég engedékenyek voltak,s maximálisan figyelembe vették,hogy ilyenkor mennyire ideges az ember.Egy fiú annyira bénázott,le is blokkolt,s pl. neki adtak egy második esélyt is.

Ezután következett a forgalmi.Másodiknak mentem.Egy nagyon rövid kört tettünk,kb. 5 perc volt az egész.

Halljátok,utána,mintha egy szikla esett volna le a szívemről,annyira megkönnyebbültem.Kb.olyan volt,mint államvizsga,vagy szülés után...:))))

A szülők nem tudtak az egészről,csak a végén mondtam meg nekik,hogy megvan a jogsim,mert nem akartam,hogy mindenki okosítson előtte.


Azóta itt Szegeden próbálok belerázódni a vezetésbe a Zastavámmal.Tegnap nappal bementünk a belvárosba is(vasárnap ugye kicsi a forgalom).Így utólagh mondva jó volt,de nagyon pánikoltam, közben.Még jó,hogy a férjem hajthatalan,s erőlteti a vezetést!:)

463. mongi (válaszként erre: 462. - Rhea)
2008. febr. 25. 12:45
Melyik hétfőn vizsgáznál?
462. Rhea
2008. febr. 19. 22:11
ma jelentették az autósiskolából, hogy lejárt az orvosi vizsgám..ahhoz, hogy hétfőn reggel újra vizsgázhassak, meg kell csináltatnom a napokban. ez kicsit zűrös, mert rengeteg munkám van, főleg a délelőtti órákban, s az orvosi vizsgát is ugye délelőtt kell csinálni. az egészben annyi a pici kis pozotivum, hogy munkahelyemmel szemben van az az egészségügyi intézmény, ahol ezt a vizsgálatot csinálják..legalább annyi..de ez megint plussz költség :( na majdcsak lesz valahogy
461. Rhea (válaszként erre: 459. - Mongi)
2008. febr. 18. 22:04

engem is érdekel, hogy hogy volt, ugyhogy részletes beszámolót várunk! :)


nemtom nekem mikor lesz a következő, mostanában lesz, de nem hivtam még az iskolát..majd..túl sok a munkám, elvagyok veszve, remélem azért jut időm 1-2 órát vezteni.

460. b59d693a46 (válaszként erre: 459. - Mongi)
2008. febr. 18. 15:59

Persze, hogy érdekel! Részletesen, mindent! :)


Én most ott tartok, hogy egy hete volt a vizsga, de még nem hívtam fel az okit. Nincs kedvem gyakorolni, nem akarok vizsgázni. Egyelőre elég volt...:((

459. mongi
2008. febr. 18. 13:41

Ti mikor vizsgáztok?


PéDé,ne aggódj!Én is figyelmetlen vagyok/voltam a vizsgán is,de mivel nálunk sokkal könnyebb volt,meg rendesek voltak a vizsgáztatók,így átengedtek:)

Azóta is,amikor autóba ülök,már tisztza ideg vagyok.Rosszabbul csinálok mindent,mint a vizsga előtt(ezt nem is értem)!Elég nehéz lesz belerázódnom a nagyvárosi közlekedésbe,az biztos!:(((


Ha érdekel vkit,leírom,hogy nálunk milyen is volt az egész vizsga::)

458. mongi
2008. febr. 18. 13:38

Tegnap hazahoztuk a Zastavát.A "decemberi gyerek"-es fórumban leírtam,hogy milyen?:DD

Ma délelőtt már barátkoztunk vele a fiammal...háááát...

457. Rhea (válaszként erre: 456. - Rhea)
2008. febr. 15. 22:31
ja, hát én is lefulladtam először a mi kocsinkkal.(beleolvastam másik fórumon a hsz-ba) másképpen volt állitva az alapjárat, én meg aszittem minden kocsi egyforma. na, a lényeg hogy pár kör után ráéreztem, és aztán könnyebb volt. nekem az a bajom, hogy nagy autó, persze a "nagy" az relativ,de a yugóhoz képest nagy. ha egyszer sikerül levizsgáznom, sokat kell a "faluban" vezetenem, hogy bemerészkedjek újvidékre...
456. Rhea (válaszként erre: 455. - Mongi)
2008. febr. 15. 22:17

szerintem ha megtehetitek, akkor vegyétek meg. én szokogatom a mi autónkat, de túl nagy nekem, mert ugye én is yugon tanulgatok.

másik vari meg, hogy párszor te vezess haza, mármint szegedről törökkanizsára, nem kell egyből a városi forgalomba ugrani. megszokod a kocsit, és aztán könnyebb lesz.

és ha vesztek a zastava után másik autót, azt is meg kell szoknod, nem?

455. mongi
2008. febr. 15. 19:42

Amúgy most nagy dilemmában vagyunk!:)ű

Rájöttem,hogy nem tudok más autót vezetni,ill.csak nagyon bizonytalanul,mert nem érzem az autó határait,működését stb.,ezért azon gondolkodunk,hogy vennénk egy Zastavát kb. egy fél évre,amíg megtanulok itt Szegeden is közlekedni,s utána,ha lesz pénzünk veszünk egy rendes "luxus"autót.Találtunk is egy eladót itt Hódmezővásárhelyen,60000 forintért.Elég sz.r autó,de azzal legalább nyugodtabb lennék.Szerintetek?

454. mongi (válaszként erre: 451. - B59d693a46)
2008. febr. 15. 19:39
Elfogadják a jogsit,sőt pár hónapig vezethetek így is vele,de utána be kell cserélni magyarra,csak egy itteni orvosi vizsga kell hozzá.
453. mongi
2008. febr. 15. 19:38
Köszi Csajok!:)
2008. febr. 14. 15:57

Én annyit mondhatok,ha valaki érez magában némi felelősséget az igyekszik elkerülni a szerencsét-

lenséget és inkább óvatosabb és megfontoltabban

üljön autóba a kresz szabályok betartása végett.

Ezek azért vannak, hogy az autóst távol tartsa a

sulyos következményektől. Manapság egyre jobban

növekszik a balesetek száma, mivel azt keveseben

veszik figyelembe.

451. b59d693a46 (válaszként erre: 448. - Mongi)
2008. febr. 14. 15:36
Egy az egyben elfogadják itthon a jogsit? Vagy kell vele vmit csinálni? lefordíttatni, itthoni kresz vizsgát tenni, ilyesmi?
450. b59d693a46 (válaszként erre: 448. - Mongi)
2008. febr. 14. 07:37
De ügyes vagy!!! Gratulálok! :)))
449. Rhea (válaszként erre: 448. - Mongi)
2008. febr. 13. 18:56
gratulálok! :))))
448. mongi
2008. febr. 13. 17:47

Sziasztok!

Sikerült!!!Holonap megyek a jogsimért!!

Pár napja szóltak,hogy a teszt után vezetés is lesz,de nem bántam,mert már nagyon stresszes voltam!

A rutinpálya elég necces volt,de a forgalmi az nagyon könnyű volt.(Azért mégis más egy kis településen,mint egy nagyban.Nem hiába nem mertem itt Szegeden nekikezdeni)

Nektek hajrá,hátha mostmár pozitív fordulatot vesznek a dolgok!

447. Rhea (válaszként erre: 446. - B59d693a46)
2008. febr. 12. 22:19
:(
2008. febr. 12. 15:45
nem sikerült, megint átmentem egy záróvonalon. :(((
2008. febr. 7. 13:35

Bocsánat, hogy beleszólok... Annyi, de annyi érdekeset és ezzel együtt nem érdekeset hallok. Ha gondoljátok szívesen válaszolok minden kérdésre, mert ezzel foglalkozom.


Péter

444. b59d693a46 (válaszként erre: 443. - Mongi)
2008. febr. 5. 14:33

Hát remélem, ennyi elég lesz. Meg hogy nem csinálok megint vmi hülyeséget.


Még van, hogy én is kérdezek. Van, amire válaszol, de van, amire nem, mert nekem kell döntenem. Sajnos vizsgán sem lehet kérdezni, magadra vagy utalva. Az még a jobbik eset, ha ilyen. Nálunk van olyan oktató, aki az utolsó pillanatig mindent mond, a tanuló meg vizsgán csak les, mert akkor meg hozzá sem szólnak. Jobb, ha kezdettől fogva önállóságra nevel.

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook