Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Készül valaki mostanában KRESZ vizsgára/vezetni? fórum

Készül valaki mostanában KRESZ vizsgára/vezetni? (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
623. b59d693a46 (válaszként erre: 622. - Mongi)
2008. jún. 18. 07:10

Nem is tudom, mikor vezettem utoljára. Nincs késztetésem egyáltalán. Általában "otthon felejtem" a jogsim. :)


Jövő héten megyünk nyaralni, a férjem közölte, ő teszi el a jogsim, mert vezetnem KELL. Tudom, hogy kéne, de nincs hozzá kedvem, úg érzem nem megy túl jól.

622. mongi
2008. jún. 17. 22:36

PéDé,vezetsz már egyedül?

Én ma a barátnőmmel autózgattam a városban.Jó volt,bár még mindig "írtózom" :) azoktól az utaktól,amelyeken még nem jártam.

Ja,és továbbra is csak akkor vagyok hajlandó egyedül vezetni,ha kényszerítve vagyok!A férjem szerint,ha csak rajtam múlna sose mennék be a városba autóval.(Városon kívül nincs gond!):))

2008. jún. 12. 15:42
Én már túl vok rajta!:-)
620. mongi (válaszként erre: 619. - Ac1096844d)
2008. jún. 12. 14:18
Jó lesz!Az én férjem is kihasználja a helyzetet azóta!:D
619. ac1096844d (válaszként erre: 618. - Mongi)
2008. jún. 12. 14:16

Köszönöm a nevében is.

Épp most van az utolsó fázisban, most teszi le az EÜ vizsgát, és asszem a jövőhéten már ihatok vendégségben:)))

618. mongi (válaszként erre: 617. - Ac1096844d)
2008. jún. 12. 14:15
Gratulálunk neki!!!:D
2008. jún. 11. 17:57

Nejecském ma vizsgázott le:)

Megvaaan a jogsi:)))

616. mongi (válaszként erre: 615. - Tücsimücsi)
2008. jún. 1. 22:04

Aha,nekem is tetszenek az új szabályok :D!!Nem tudom Te nagyobb városban laksz-e,de nálam még az is gond,hogy be sem tudom tartani pl. a sebességkorlátozást,mert egyszerűen tolnak hátulról,mint az őrült.Főleg a külföldiek!

Mióta van jogsid?Akkor téged egyáltalán nem is zavar,ha ledudálnak?Csak én veszem ezeket ilyen véresen komolyan?

615. tücsimücsi (válaszként erre: 607. - Mongi)
2008. máj. 31. 19:00
Mintha magamat hallanám. Én ráadásul nem vezetek gyorsan, szóval ez az új szabály nekem még kedvez is. Persze így is van, hogy dudálnak rám. De nem izgat, főleg ha a 2 gyerekem ott ül mögöttem. Fő az óvatosság!!
614. ppippa
2008. máj. 31. 17:57

Hali!


Valaki megadná a tankönyv nevét, amit a B kategóriás jogsinál használnak!

613. mongi
2008. máj. 31. 15:01

Zasti megint rossz!Nem tudok vele tolatni,mert nem lehet rükvercbe rakni.Hihetetlen,már nagyon unom!!!!

Az elején szintén ez volt a baja,a szerelő állítólag kicserélte az egész berendezést vadi újra(azért volt olyan drága).Szerinte!Szerintem meg jól átvágott bennünket,ahogy kell!!!

Nagyon pipa vagyok!Nem tudom,minden szerelő ilyen szemét???

2008. máj. 24. 15:12
Az jól néz ki. :) Ne engedj a pirosból. :))
611. mongi (válaszként erre: 610. - B59d693a46)
2008. máj. 23. 15:11
156-os piros Alfát szeretnék.Igazából már pl. ezüst színűvel is kiegyeznék(bár a piros autók a gyengéim),s nekem jó lenne hazai is,de a párom azt mondta,hogy csak a külföldi Alfák megbízhatók.Állítólag sok bajuk van...Zasti után,nekem már mindegy.:)
610. b59d693a46 (válaszként erre: 609. - Mongi)
2008. máj. 23. 13:54

Milyen az Alfa?


Vigyázz el ne lopják a kocsit a GPS-ért. :)

609. mongi (válaszként erre: 608. - B59d693a46)
2008. máj. 22. 22:45

Igen,most jó.Gyors le is kopogogom,bár pár napja elkezdett nyikorogni a kuplung,s kicsit égő,amikor nyitott ablak mellett lassan vezetek.:DDD

Azzal járok át.Ma kaptam ajándékba a páromtól egy GPS navigátort,vagy mit.:))Tudod,hogy ne tévedjek el.Kíváncsi vagyok rá,hogy milyen.Jól fog mutatni a Zastiban!:DDMajd eldugom valahová.A szerkezet szinte annyiba került,mint az autó.:)

Amúgy meg nagyon lecserélném már Zastit egy Alfára,de sehogy sem akadunk olyanra,amilyet szeretnék,pedig folyamatosan keresgél a férjem.Ja,az persze alap,hogy külföldről kell behozatni-ezért olyan nehéz a keresés!

608. b59d693a46 (válaszként erre: 607. - Mongi)
2008. máj. 22. 21:58

Na, ez ismerős. Nekem is elmondta a férjem ezeket az intelmeket. :) De egyébként sem sietek.


Most jó a kocsid? Azzal jársz dolgozni?

607. mongi (válaszként erre: 606. - B59d693a46)
2008. máj. 21. 23:23
Nem,még én sem szoktam előzni,csak ha ott a férjem,s akkor mindig kérdezem,hogy most?:)Még a több sávoson is csak akkor,ha már nagyon muszáj.Nem szoktam sietni.Útálom a bicajosokat is,főleg a városban.Azokkal mindig nagy gondban vagyok.Ha egyedül vezetek,van,hogy megyek utána,s engem egyszerre előznek a kerékpárossal együtt.Nem érdekel!Persze,ha a férjem ezt látná biztos kikészülne,de amúgy meg ő is azt tanácsolja,hogy ha egyedül megyek,még ne siessek,ne előzzek,inkább álljak meg,ha kell stb.
2008. máj. 21. 23:13
Aha, ehhez is tényleg rutint kell szerezni. És előzni mersz? Itt a városban nem kellett még, de amikor anyuékhoz mentünk, jó ideig követtem egy teherautót, mert nem mertem megelőzni. Aztán szerencsére elkanyarodott. :) Ebből a szempontból pl. sokkal jobb, hogy ti nem csak lakott terülten tanultatok vezetni, hanem országúton is. Mi szinte nem is voltunk kint a városból.
605. mongi (válaszként erre: 604. - B59d693a46)
2008. máj. 21. 23:05

Emlékszem Tamás sem volt valami türelmes az elején,amikor még jártunk gyakorolgatni,de megszokta,mostanra meg teljesen elfogadta a helyzetet,hogy én is vezetek.Még jó!:))


De igen,a villamos,troli is inkább zavaró tényező,de kezdem elfogadni.Azért itt benn a városközpontban még én sem vezettem egyedül.Szerintem nem is menne.:))


Jól megy a vezetés,köszi.Van olyan nap,hogy sokat bénázok,van olyan nap,hogy teljesen szuperjól megy,de a párom szerint ez még sokáig így lesz.A héten már 2x voltam Vásárhelyen.Jó!Egyedül egyáltalán nem vagyok ideges.Jó,már akkor sem,amikor családostól megyek,de egyedül mégis jobb.Nem tudnám megmagyarázni,hogy miért!


Mostanában az a problémám,hogy nem nagyon tudom bemérni a távolságokat-persze ehhez is inkább rutin kell-ezért van,hogy ledudálnak,mert kimegyek valaki elé,máskor meg a mögöttem lévő dudál,hogy menjek...Szóval,érted!Nagy a forgalom,nincs mit tenni.

Amúgy meg nagyon a szívemre veszem ám ezeket a ledudálásokat.Mindig úgy veszem,hogy ez azt jelenti,hogy nem tudok vezetni...Pedig a férjemre is hányszor dudáltak már!Ő csak nevet rajtam.

604. b59d693a46 (válaszként erre: 603. - Mongi)
2008. máj. 21. 22:20

Hát nem nagyon van mivel. :) Azt hittem jobban fogom élvezni és szívesebben vezetek majd, de nem mondhatnám. Kicsit ideges vagyok. Pedig nagyon rendes a férjem, nem szól be, de azért bizonytalan vagyok még. Elöl szokott ülni és persze Annát is visszük. Jobban érzem magam, ha mellettem van. Anna meg nem nagyon szeret autózni, nincs igazán türelme hozzá. De szereti, ha vezetek, ő szokta kérni, hogy "Anya kormányozzon". :)


régen voltam Szegeden, de megtanácskoztuk a kérdést és azt mondta a férjem, ott azért nagyobb a forgalom, főleg a kamionok miatt: ha ott 10-es, itt 8-as. De itt nincs villamos, troli szerencsére. Vagy az nem zavaró?


Hogy ment a vezetés mostanában? Nem vagy ideges egyedül?

603. mongi (válaszként erre: 602. - B59d693a46)
2008. máj. 20. 22:56

...és nem is dicsekszel!!:)

Akkor te is úgy vezetsz,hogy az egész család ott van,vagy Annát ilyenkor nem viszitek?

Férjed elöl ül?Az enyém hátul,Tamással,hogy szokjam,hogy egyedül vagyok...Jó,inkább ezt múlt időben kellett volna írnom,mert már megszoktam,sőt,ha elöl ül,már rosszul érzem magam.:)

Ha úgy jellemeznénk,hogy itt Szegeden pl. 10-es a forgalom,akkor nálatok kb. mennyi lenne?


Szerintem is Anna most csak azért sír,mert beteg volt,tudod,akkor csak Anya a jó!:))

2008. máj. 20. 15:45

Párszor vezettem itt a városban. Kicsit ideges voltam. Persze egyedül nem indultam még neki. :)


Anna mostanában sír utánam. :( Remélem csak azért, mert kicsit még beteg és nem olyan jó a közérzete. Csak nem most kezdi el, eddig olyan jól viselte, hogy elmentem.

601. mongi (válaszként erre: 599. - B59d693a46)
2008. máj. 19. 15:04

Ja,Tamás is nagyon anyás.Könnyebb lenne ha nem lenne annyira...Amúgy jó!:)))


Te vezettél már azóta?

600. b59d693a46 (válaszként erre: 595. - Klaudiaklaudia)
2008. máj. 18. 13:46
Szerintem nem könnyű. :)Ne parázz, vedd lazán, állítólag akkor könnyebb.
599. b59d693a46 (válaszként erre: 598. - Mongi)
2008. máj. 18. 13:45

Szerintem is jó ennyi idő után kicsit mást is csinálni. Én is élvezem a munkát - gondolom, amíg nem megyek vissza teljes munkaidőben, nem kezdődik meg az ovi. Akkor már nehezebb lesz.

Nekik meg jó, ha kicsit szokják, hogy elválunk tőlük egy időre. Anna legalábbis nagyon anyás, de gondolom, Tamás is. A fiúk még inkább azok szoktak lenni, ahogy látom az ismerősöknél.

598. mongi (válaszként erre: 594. - B59d693a46)
2008. máj. 16. 22:57
Számomra is meglepő,mivel vegyes érzéseim voltak a munkakezdéssel kapcsolatban,de jó volt újra "dolgozni",ill.egy kicsit egyedül is kimozdulni otthonról,más jellegű dolgokkal foglalkozni stb.Egyelőre alig van munka,már akár többet is vállalnék,mivel Tamás teljesen jól megvolt anyósommal itthon.Összvissz 2 órát voltam távol,s ha minden igaz,akkor ez marad is így heti 3x. Régen,amikor vezetni jártam,rosszabbul viselte a távollétemet,de szerintem azért,mert akkor mi voltunk a nagyiknál,nem pedig ők nálunk,ugye,ami csak megszokottabb környezet neki.:)
597. mongi (válaszként erre: 595. - Klaudiaklaudia)
2008. máj. 16. 22:52
Nekem az első órák nagyon tetszettek,nagyon lelkes voltam,de ahogy közeledett a vizsga,egyre bizonytalanabbnak éreztem magam.Mondjuk hozzá kell tennem,hogy nem saját elhatározásból és ambicióból kezdtem a vezetés-tanulást,hanem inkább a körülmények miatt.
596. sivilla
2008. máj. 16. 15:36

Ez mindenkinél már, de én nem szerettem vezetni tanulni......bár most sem nagyon szeretek vezetni:(

Ettől függetlenül sok múlik az oktatón, hogy mennyire tudja megutáltatni veled a dolgot.

Remélem nem vettem el a kedved azért.......sokaknak nagyon jó élmény már maga a vezetés tanulása is....sok sikert:)

2008. máj. 15. 16:37

Én is most kezdem!a vezetést.a kresszem és az eü-m már megvan!

Szerintetetek kezdő szemmel milyen vezetni?

594. b59d693a46 (válaszként erre: 593. - Mongi)
2008. máj. 15. 16:28

De jó, nagyon ügyes vagy! :) És bátor. :)


Én is tartok a parkolástól, előre parázok, hová fogunk menni, ott hogy lehet parkolni. Ja, nekem is kéne gyakorolni, de olyan kevés az idő.


És hogy tetszett a munka? Milyen volt újra dolgozni? Tamás hogy viselte?

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook