Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Készül valaki mostanában Kanadába? fórum

Készül valaki mostanában Kanadába? (tudásbázis kérdés)

2013. dec. 29. 19:44

öhhmmm, én úgy tudom , várjál, hogy szépen fogalmazzak, mert még verést kapok itt a moderátoroktól, szóval akik Etnikailag nem a Magyar néphez tartoznak, de itt élősködnek rajtunk, és magyarnak mondják magukat, nah azokat egyfolytában dobják vissza kanadából,

miért akarsz oda menni, én úgy tudom oda csak ők próbálnak, de sajnos szerencsétlenségére a magyarnak, hát nem visszajönnek :((((

Pfff.

4. firerife (válaszként erre: 1. - Mkjudit)
2013. dec. 29. 19:25
Ki kell varnod legalabb egy evet, a kerelmed beadasa utan, majd kell, hogy legyen egy jotallod, aki garantalja, hogy legalabb 5 evig nem veszel fel allami segelyt, tehat o tart el,es, ha mindez megvan, akkor a lakohelyedet is kell, hogy garantalja, a teljes ellatasodat, es a letelt ido utan, amennyiben nyelvtudassal rendelkezel, kaphatsz munkat, felteve, ha van jo szakmad. En itt elek, Kanadaban 30 eve, ha tobbet akarsz tudni, kerdezz priviben.
2013. dec. 29. 19:17
az meg letezik? 1x mar elvittek az ufok nem jo tudom?!
2013. dec. 29. 19:12
Hogyan változtak a kivándorlási törvények ,milyen lehetőségek vannak kijutni illetve az ottani letelepedésre,boldogulásra?
2013. dec. 29. 19:11
Készül valaki mostanában Kanadába?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook