Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Készítsünk otthon, saját kezűleg Valentin napi ajándékot! fórum

Készítsünk otthon, saját kezűleg Valentin napi ajándékot! (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 10. 09:35
Ha ma elkezdem,kész is leszek:DDD
21. miciiimackóóó (válaszként erre: 5. - Kisnejulcsi)
2011. febr. 11. 20:31
Azt hiszem ezt meg fogom csinálni.Napok óta töröm a fejem,hogy mit adjak kedvenc barátnőmnek.Ez szerintem találó.
20. miciiimackóóó (válaszként erre: 18. - Bdiuci)
2011. febr. 11. 20:22
Az is jó ötlet.
19. miciiimackóóó (válaszként erre: 16. - Bdiuci)
2011. febr. 11. 20:22

Ha beütöd a google-ban a cewe fotókönyv szöveget,pár lehetőséget ki fog neked dobni.Fogsz látni olyat,hogy programletöltés.De én a dm Fotóvilágon szoktam a képeimet online leadni,és ott is megtalálod..Én karácsonyra a húgomtól egy fali naptárt kaptam,ő állította össze a háttért,tette bele a képeket.Nagyon ügyes volt,és nagy örömet szerzett nekem.

Ja!a program nagyon egyszerű.Nem bonyolult.

18. bdiuci
2011. febr. 9. 22:23
Na én ma valentini képeslapot készítettem. Remélem tetszeni fog és oromet szerzek a barátomnak.
17. bdiuci
2011. febr. 9. 22:22
Soha nemcsináltam még se narancs, se citromlekvárt, de azthiszem hamarosan kipróbálom. Ha nemis valentinra, akkor csak úgy, kóstolónak. :-)
16. bdiuci (válaszként erre: 15. - Miciiimackóóó)
2011. febr. 9. 22:21
A fotóalbum is jó otlet, pl. akármilyen más alkalomra is, de milyen program is kell hozzá? Na és a másik kérdés az az, hogy van valami útmutató is a programhoz?
2011. febr. 9. 21:06

Sziasztok!

Én is adtam már lekvárt ajándékba.Igaz,Karácsonyra,családi csomagként.

Én a narancslekvárt dr. oetker 2:1-ben dzsemfixből tettem el.Nagyon egyszerű elkészíteni,és előnye,hogy kevesebb cukor kell hozzá,jobban érződik a narancs eredeti íze.Nagyon finom palacsintába töltelékként(pl.).

Gyarapítsuk a az ötleteket:saját kezűleg készített fotóalbum,idézetekkel,gondolatokkal kiegészítve,szerelemről,szeretetről,az életről.

Interneten nagyon sok olvasható.Hobbi boltokban nagyon jó alapanyagok vannak,és ötletek is meríthetők.

De cewe fotóalbum is kitűnő.Szintén elkészíthető saját tervezésként csak le kell tölteni a programot hozzá.

14. Gigi13 (válaszként erre: 13. - Bdiuci)
2011. febr. 9. 10:59

én magam nem vagyok egy lekvárevő, szóval a páromtól sem várnám el, hogy ennek annyira örüljön..

Inkább azt kéne nézni, minek örülne a párunk, minthogy minket milyen elfoglaltság, kreatívkodás tesz boldoggá..

pl. ha ebből indulok ki, lehet, hogy a páromnak egy focimeccs-jegyet, vagy jó koncert-belépőt kellene vennem...:-)

vagy csinálni valami olyat, ami tényleg NEKI szól.., a lekvár sztem nem túl személyes. De ez csak az én véleményem. Nem akarok vele senkit megbántani..

13. bdiuci
2011. febr. 8. 16:29
Szerintem a kisnejulcsi lekvárjai is jó otletnek bizonyulnak, aki jártas a konyhában. Igaz, fozni szeretek, de lekvárt még soha nemcsináltam. Talán ideje lenne nekifogni??
12. bdiuci (válaszként erre: 10. - Gigi13)
2011. febr. 8. 16:27
OOO, milyen kreatív barátod volt. :-))Azért érdemes elgondolkodni és egy kicsit megmozgatni a fantáziánkat, mert szerintem egy saját készítésu és személyre szóló ajándék sokkal nagyobb oromet okoz mindkét félnek. Én szoktam mindenfélét készíteni, de most semmi otlet nemjut az eszembe. De majd torom a fejem és ha rájovok valamire, megosztom.:-))
11. bdiuci (válaszként erre: 9. - Kisnejulcsi)
2011. febr. 8. 16:22
Végre, a sokadik keresés után rátaláltam a naplódra. Valamit muszaly lesz onnan lenéznem és kipróbálnom. :-)
10. Gigi13
2011. febr. 8. 14:21

én egyszer csináltam szív alakú tortát.., ez kedves volt, ééés finom!

egyzser, az egyik pasimtól nagyon jó ajándékot kaptam, megoisztom veletek: szerkesztett egy kuponfüzetecskét nekem, amiben mindenféle kényztetés fajták voltak (pl. kedves szavak, lágy ölelés, heves csók, frissítő masszázs, vad hancúr a fürdőben, stb..) és ugye, le lehett használni a kuponokat nála.. A szerelmed nevére állítod ki Te magad.. Szerintem nagyon kedves és fantáziadós ajándék volt... Én szerettem..

Verset is lehet írni, aki tud.

Írjatok még ötletet, engem is érdekel..

9. kisnejulcsi (válaszként erre: 8. - Bdiuci)
2011. febr. 8. 13:21
Az interaktivitásra kattintasz és a naplóknál nézd a Diétásat ,most is írtam bele :)
2011. febr. 8. 13:11
Majd biztosan korulnézek nálad, csak elobb találjam meg, mivel mégcsak tegnap regisztráltam és még minden olyan ismeretlen itt. :-)
7. kisnejulcsi (válaszként erre: 6. - Kisnejulcsi)
2011. febr. 8. 13:00
233.bejegyzés :)
2011. febr. 8. 12:55

A naplómban van többféle gyümölcs- lekvár recept is ..........


Ha szereted : a citromlekvár is így készül , csak abba tettem pár szem almát és több cukrot.


A narancsba Karácsonykor reszeltem gyömbért is , tetszett a barátnőknek és a családnak is :)

2011. febr. 8. 12:50

A brazil kávélikőr :


7.dl száraz vöröbor

3.dl fehér rum

3.dl vízben 15.dkg cukrot sziruppá kel főzni és ha kihűlt bele kell áztatni 50.szem brazil kávét .Három nap múlva le kell szűrni és hűtőbe tenni.


Én reszeltem bele egy narancs héját és belecsavartam a levét és tettem bele két kávéskanál vanília aromát :))


Nagyon finom lett ,

2011. febr. 8. 12:46

A narancslekvár :

Ahány kg narancs , anyiszór fél kg cukor és két narancs lereszelt héja , 2.db citrom :)

ha kész mehet a tetejére egy kis tartósító , de csak az üvegben ! - nem kell belefőzni.

3. bdiuci (válaszként erre: 2. - Kisnejulcsi)
2011. febr. 8. 12:39
Hm, jól hangzik, de hogy is készítetted oket? :-) Ha nem titkos a recept, megoszthatnád. :-))
2011. febr. 8. 12:34
Narancslekvárt és Brazil kávélikőrt készítettem , vettem szép üvegeket - a likőrnek csatosat -
2011. febr. 8. 12:28
Olyan hozzászólók otleteit várom, akik szeretik otthon, saját kezuleg és a saját fantáziájuk alapján elkészíteni az ajándékot. :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook