Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Segítenétek? 2.5 éves évfordulóra akarok saját kezűleg valami nagyon jó ajándékot. Ötleteket várok... fórum

Segítenétek? 2.5 éves évfordulóra akarok saját kezűleg valami nagyon jó ajándékot. Ötleteket várok... (tudásbázis kérdés)


2009. jún. 26. 16:00
Bocsika, de nem tudok feltenni képet.Költöztünk és fogalmam sincs merre van.
5. Miss Marple (válaszként erre: 4. - 9d89084b16)
2009. jún. 21. 09:34

Huhh, Bocsika, hogy csak most néztem ide vissza!

Most per pill nem tudok, de majd talán este! ;)

4. 9d89084b16 (válaszként erre: 3. - Miss Marple)
2009. jún. 17. 20:09
ohh:)ez nagyon jó:)nem tudsz róla kéőet feltenni?
2009. jún. 17. 20:07

Szia!

Én fényképalbumot készítettem, amit a jövőnkben készült képeinkkel fogunk majd megtölteni.Vettem egy újrahasznosított papírból készült spirálfüzetet.Becsomagoltam egy szép papírral, minden oldalnak a sarkába rajzoltam egy sarokmintát.A hozzávalókat kreatív boltban vettem, mert ott sokkal érdekesebb alapanyagok vannak, mint egy sima papír-írószer boltban.Két hét volt mire kész lett, de nagyon büszke voltam rá. ;) És persze a páromnak is tetszett. Én első évfordulónkra csináltam ezt.

2009. jún. 17. 20:03
azért nem alaroks emmit venni,mert most én akarom csinálni,meg anynira sok pénzem most nincs,na meg mindig csak a rendes fordulót szpktuk megünnepelni.Vmi olyasmire gondoltam,amit a képeinkből lehetne.Tippek?más ötletet is várok:)
2009. jún. 17. 20:02
Segítsetek!2.5éves évfordulóra akarok saját kezűleg vmi nagyon jó ajándékot.Ötleteket várok...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook