Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Keressem vagy sem? fórum

Keressem vagy sem? (beszélgetős fórum)


2015. jún. 8. 08:55
ne keresd!
2015. jún. 7. 18:45
Hát lehet, hogy idióta vagyok, de szerelmes... És ezt ilyen mértékben nem kalkuláltam bele. És a másik baj az, hogy Ő, mivel elvált, el kell hogy költözzön a közös lakásukból. Valószínűleg a fiához költözik, aki Svédországban él...
25. kriszta773 (válaszként erre: 22. - Verocska111)
2015. jún. 5. 17:21
ha belementél egy viszonyba úgy, hogy válni nem akarsz, miért játszod meg magad? :) hiszen neked is van valakid, a férjed, miért viszonyulna ő másként? fölösen játszod a hűvöset, vagy tedd meg, amit akarsz, vagy zárd le. én ilyen szituban elválnék, ha ennyire nem jó már a férjemmel és nincs semmi, függetlenül attól, hogy van-e pasi vagy nincs és mi lesz vele. nem kell egyik házasságtól a másikig tervezni
24. 31bc25d879 (válaszként erre: 22. - Verocska111)
2015. jún. 5. 17:18
Hát bele...és gyanítom, hogy még közel sincs vége.
23. vacsa (válaszként erre: 22. - Verocska111)
2015. jún. 5. 15:05
Mert egy idióta vagy. Bocsi.
2015. jún. 5. 11:05
Na jól elvagyok itt magammal...És változott a helyzet. Találkoztunk azóta is, mégis hagytam magam rábeszélni. És mégsem közömbös...egyre inkább nem. Viszont nem a hűség szobra, jó, soha nem volt az, de nem tudom, hányadán állunk. Egyik nap a csillagokat lehozza nekem az égből, százszor elmondja, hogy szeret, aztán meg nem jelentkezik. Jó, az is igaz, hogy én végül is házas vagyok, de az jórészt papírforma. Szenvedek...de én nem futok utána, ha beledöglök sem. Már azzal, hogy először én kerestem, elárultam mindent, úgy gondolom. Azóta viszonylag hűvösen viselkedtem vele, de belül mást érzek. Csak nem akartam láttatni. Hát...jól belekavarodtam...
2015. máj. 29. 10:15
Sziasztok! Igen, jól tippelt az, aki azt írta, meg fogom keresni. És milyen jól tettem! Találkoztunk -és végre helyre tutam tenni magamban ezt a dolgot. Nem volt elutasító, sőt lehetne köztünk valami, de rájöttem, hogy már nem kell nekem. Hogy alapjában nem változott, hogy ő is elsősorban csak magával törődik, hogy az ő problémái a legnagyobbak a világon...és én nem tudom, miért fogtam mindig ki olyan búval b.......kat, de benne is van egy jó adag. Ilyenből meg éppen elég a párom. Tehát: sokkal jobban érzem magam, a hiúságomnak jót tett, de ennyi volt.
2015. márc. 22. 19:28
Köszi...még nem tudom, még meggondolom. Azt hiszem, a legnagyobb szerelem volt életemben. Persze azóta sok idő eltelt...de mindig azt éreztem, ez befejezetlen maradt, sok mindenről nem beszéltünk. Bizonytalan vagyok, egyelőre várok. Tulajdonképpen kereshetett ő is azóta akár, de elköltöztem, a telefonszámom százszor változott. Persze ha nagyon akart volna, megtalált volna.
19. viva70
2015. márc. 22. 17:22
Megkeresheted..., de ne éld bele túlságosan magad...
2015. márc. 22. 14:39

Ha feltetted a kérdést akkor keresni fogod.Lehetjobb is mert igy tisztázni fogod az érzéseidet!Azért azon elgondolkodnék hogy Ő miért nem keresett még meg.

Mikor az iwiw elindult én is vártam a percet mikor kivillan az email hogy a régi nagy szerelmem ismerösnek jelölt,és hónapokat vártam mikor visszajelöltem.Persze volt okom rá egy nagy vita férjemmel.

2015. márc. 22. 13:58
Úgyis keresni fogod és úgyis rá fogsz faragni.
2015. márc. 22. 10:26
Most sem fog mukodni a masik pasival, mint ahogy a multban sem mukodott. Teljesen mindegy miert volt anno maga alatt, ha valoban sokat jelentettel volna neki, akkor nem engedett volna el. Peresze ha anno is csak a szex miatt volt veled, akkor azert biztosan most is hajlando lenne ujra talalkozni. Te tudod, hogy teged egy ilyen kapcsolat boldogga tenne-e.
2015. márc. 22. 09:52
Szerintem tényleg szereti. Egy próbát megér. Beszélj vele!
14. kriszta773 (válaszként erre: 12. - 1e072b34d7)
2015. márc. 22. 09:22
ja, a mesékben :))))
13. syria (válaszként erre: 1. - Verocska111)
2015. márc. 22. 09:02
Neeeeeeeeeee!
12. 1e072b34d7 (válaszként erre: 1. - Verocska111)
2015. márc. 22. 08:49

Csak illúzió. Egyszer már nem működött.


A rossz házasságodból akarsz menekülni, ezért kapaszkodsz egy illúzióba. Jelenleg nincs jobb.


Az Igazival minden tökéletes.

11. andi6020 (válaszként erre: 1. - Verocska111)
2015. márc. 22. 08:29
Jó utat!
10. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Verocska111)
2015. márc. 22. 08:21
miért ne kereshetnéd? attól, hogy ráírsz közösségi oldalon, még önmagában nem történik semmi :) lehet, hogy elutasító vagy közömbös lesz, legalább lezárhatod magadban. ha meg nem, akkor talán maga a szitu is segít abban, hogy a házasságodról döntsél (függetlenül attól, lesz-e a pasival valami, vagy sem. nem őmiatta kéne maradni vagy menni, ha rossz)
2015. márc. 22. 08:06
Ahogy jónak látod.
2015. márc. 22. 07:57

amikor az egyik igy el kezd viszonyitani a masikhoz es a kulonbsegeket keresi, akkor ott mar baj van;

ha ki akarsz lepni, onmagadert tedd meg, ne a masikert;

ez mar kapcsolatfuggoseg;

lehet, te is mas vagy, mint amilyennek megismertek... ez inkabb urugy, kifogas;

2015. márc. 22. 07:54
A házasságomért sok mindent megtettem, sokáig küzdöttem, hogy jobb legyen. Mostanában feladtam. Én persze úgy látom, hogy nem én vagyok a hibás. Talán az igazság az, hogy nagyon mások vagyunk, és ő lélekben megöregedett, én még nem.
2015. márc. 22. 07:52
ne;
2015. márc. 22. 07:49
velemenyem szerint egyik pasival valo kapcsolatod sem jo.szerintem idovel majd egy 3.pasi kell neked.de mielott ferjed/gyerekeid apjatol elvalnal gondold at az eletedet ,hogy tenyleg benne vagy benned van a hiba........
4. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Verocska111)
2015. márc. 22. 07:40
Még ne pakolj!:)
2015. márc. 22. 07:39
Szia, sztem Te már döntöttél, és keresni fogod :) csak vmi megerősítést vársz.
2015. márc. 22. 07:39
Nem.
2015. márc. 22. 07:35

Sziasztok!

Még a mostani férjem előtt volt egy hét évig tartó kapcsolatom. Nagyon szerettem azt a férfit, hét év után ő hagyott el, de azután újra elkezdtünk találkozgatni. Nem mondtuk ki, hogy akkor most mi van, folytatjuk-e vagy sem, vagy csak úgy "barátságból" szexelünk. Rendszertelenek voltak ezek a találkozások, meg akkor ő valami miatt nagyon maga alatt volt. Tudom, miért, de nem tartozik ide, nem miattam. Aztán egyszer megbántottam. Hülyeségeket vágtam a fejéhez, és azóta nem láttam, nem is tudok róla semmit. Illetve annyit, hogy elvált. Az én életem is más irányt vett, megszülettek a gyerekeim, de sokszor eszembe jut Ő. Azt hittem, rég túl vagyok rajta...És most megláttam a Facebookon - ő nem volt soha ilyen közösségi oldalas tipus, szerintem most sem az, valószínűleg nagyon ritkán néz be oda. Eddig egyáltalán nem volt fenn, bevallom, kerestem...És most nem tudom, próbáljam-e vele felvenni a kapcsolatot? A házasságom egy csőd...vannak néha, ritkán jobb időszakok, de nem fog ez változni, már többször megfordult a fejemben, hogy el kellene válni. Amikor megláttam a fotóját, összevissza vert a szívem. Ezek szerint még mindig ilyen hatással van rám...Azóta egyfolytában rá gondolok. Azt sem tudom, hogyan fogadná a közeledésemet, nem volt egyszerű eset...De ha őszinte akarok lenni, most azonnal felfordítanám érte az életemet fenekestől, és elmennék vele a világ végére...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook