Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Keresem Debrecen legjobb szülésznőjét, nőgyógyászát... fórum

Keresem Debrecen legjobb szülésznőjét, nőgyógyászát... (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. aug. 28. 21:48
OTI-ban Kovács Károly. Eddig 2X voltam nála "csak", de előtte a klinikára jártam és megannyi nem törődöm hentes nőgyógyásszal találkoztam. Volt olyan, hogy szinte még fel sem feküdtem, már bennem volt... mintha csak a szalagon következő lettem volna. Mindegy. Szóval Kovács Károlyról csak annyit, hogy nem túl beszédes, nem az a poénkodó, oldjuk a hangulatot fajta (legalábbis nálam nem ilyen volt), de első pillantásra nagyon szimpatikus, látszik rajta a szakmai alázat és a kb. 30 év munkatapasztalat, meg, hogy már mindent látott... Csak remélhetem, hogy nem megy nyugdíjba amíg én nem adom a a fejem a szülésre.
2010. febr. 3. 07:01
akkor nagyjából úgy van mint volt,nem tudtam mennyi minden változott régen volt már az a 6éve:)törlőkendőt is akarok vinni,kényelmesebb mint a vizes vatta.
58. 9ea67a7a1c (válaszként erre: 56. - Vkj77)
2010. febr. 3. 07:00
köszönöm szépen neked is!igen sapit és plédet tettem oda mert az első fiacskámat pl kékfényezni kellett és azon a hosszú huzatos folyosón toltam végig mindig az egy szál kis rózsaszin plédecskében amit adtak.tejcsi eddig aznap volt már nagyon sok,remélem most is lesz,de köszönöm!
57. 9ea67a7a1c (válaszként erre: 55. - Zsuzsika83)
2010. febr. 3. 06:58

köszönöm.


azt tudom hogy kell fizetni de ott adnak igaz?van más város ahol meg kell venni előre és majd bevinni.

régen nem nézték jó szemmel a saját ruhát és végülis megfelelt a benti nem divatbemutató de sűrűn volt hogy nincs gomb rajta vagy a babának a rugit vállban a gomblyukon áthúztuk a másik szárát mert azon sem volt gomb:))emiatt gondolnék egy egy váltás sajátot is vinni,köszönöm szépen a válaszokat.

56. vkj77
2010. febr. 2. 22:32
A hugom októberben szült.Amit Zsuzsi leírt akkor így volt.De azt biztosan tudod,hogy jó,ha a babának viszel szerintem plédet,sapit.Amivel pedig csaltunk,az az volt,hogy vittem be tápszert,mert sajnos nem adtak,hiába ikrek voltak elsőként,császárral.És,hát amikor esik vissza a baba súlya,mert szoptatni kell,(hogy hazaengedjenek,mert amúgy minden oké),ha még nincs tej akkor is,olyankor az anyuka kikészül,ideges.(tapasztalat)Ezt csak azért írom le,mert ez volt velünk,de ezzel egyáltalán nem a szoptatás ellen beszélnék.Nekem azonnal volt tejem,és 1 évig szoptattam pótlás nélkül az ikreimet,viszont a hugomnak 1 hónap is kellett,hogy teljesen legyen,és sajnos a mai napig pótlás kell....
2010. febr. 2. 21:37

Szia!

A baba és a mama is lehet a saját ruhájában, de adnak is. Pelenkát is, popsi törlőt, azt hiszem jobb ha viszel. És az apukának azt hiszem még mindig kell valamit fizetni a steril ruháért.

2010. febr. 2. 16:51

köszönöm szépen nem gondoltam hogy ilyen hamar lesz valaki két helyen kérdeztem meg a hoxán és jött is válasz:)


érdekelne az van e még mint régen,hogy adnak kórházi hálóinget,kötelező e vagy lehet sajátban is baba ruháinál ugyanez illetve pelust ugy adnak e még mint régebben ,hogy minimális darabot de adnak.....szóval hogy mik azok amit muszáj mert egyáltalán nincs.


szülőszobán apukának ugy emlékszem ott kellett fizetni valamennyit a steril szettért igy van e még most is



hirtelen ennyi jut eszembe:)

53. zsuzsika83 (válaszként erre: 52. - 9ea67a7a1c)
2010. febr. 2. 14:20

Szia!

Én még nem szültem, csak fogok, és néhány barátnőm is mostanában szült ott. Ha gondolod, írd le a kérdéseid és amire tudok, válaszolok.

2010. febr. 2. 11:35
Sziasztok!Debrecen Klinikán szült valaki mostanában?Nem évekkel ezelőtt hanem mondjuk frissen,nemrég...kérdeznék egy pár aktuális dolgot ha nem baj.Köszönöm előre is...
2010. jan. 4. 14:56
Nekem Jakab egy barbár.
50. d90c077c72 (válaszként erre: 49. - Harasztosi)
2010. jan. 4. 14:55
Volt szerencsém hozzá, és le a kalappal... nagyon jó orvos.
2009. dec. 30. 20:51
Én csak Sápy Tamás nevét tudom említeni! Nekem Ő az igazi NŐGYÓGYÁSZ! Szakmailag és emberileg a legjobb!
48. vkj77 (válaszként erre: 45. - D90c077c72)
2009. dec. 18. 21:52
Ha a jobbik oldalát nézzük,akkor korrekt.Én nem fogadtam dokit.A hugomnak őt ajánlottam,de őt sem vállalta.Így Dr.Vad Szilviát fogadta meg,mivel én nála szültem,és én maximálisan meg voltam elégedve vele.A hugom viszont nagyot csalódott benne.Elment szabira,ráhagyta másra.Ez így szokott lenni.De amikor baj volt,akkor ő sem volt.Így ment az ambulanciára.Ott Szuper doki Dr.Jakab Attila is.Kb.25 hetesen járnia kellett az ambulanciára szinte mindennap.Egyik nap meglátta Vad Szilviát.Elvileg szabin volt fehér köpenyben.Megkérdezte,hogy dolgozik-e?A válasz:nem!Annyit nem kérdezett,hogy van-e valami baj?Ja,és nem is lett volna ott a szülésnél.Így az utólsó pár hétben ikerterhesen orvos nélkül maradt.A korházban végül Dr. Sápy Tamást fogadta.Nem bánta meg:Ő az osztályos orvos,és nem tesz különbséget a betegek között.
47. misz (válaszként erre: 44. - Málnuska20)
2009. dec. 18. 21:32
Úgy hallottam, hogy Szilvási elég felelőtlen. A másik dokiról nem hallottam.
46. 9ea67a7a1c (válaszként erre: 45. - D90c077c72)
2009. dec. 15. 17:03
sajnálom:((nem tudtam hogy ennyien járnak hozzá már,bár igaz hogy mindig sokat várok rá.....én a márciusi zsúfoltak számát erősitem:)
45. d90c077c72 (válaszként erre: 43. - 9ea67a7a1c)
2009. dec. 15. 12:19
Hááááát..... Nekem mégis azt mondta, hogy sajnos a jan, febr, márc hónapok nagyon zsúfoltak neki, nem vállal...
2009. nov. 16. 11:40

Sziasztok!


Szilvási Ferenc nőgyógyászról, és Kozma Bence dokiról tudtok infóval szolgálni? Kihez érdemes fordulni?

2009. nov. 8. 18:50
Klinikán Juhász Alpár Gábor nevét még nem látom itt leirva...nekem ő a leg-leg...:)
2009. nov. 8. 16:09
Ja és szerintem jobb, ha van fogadottt doki, csak meg kell találni az "igazit", ami nem könnyű feladat:(
41. bebőke (válaszként erre: 40. - Zsuzsika83)
2009. nov. 8. 16:05
1hónappal ezelőtt antibiotikumot szedtem, jelentkezett is egy kis gond(azt hittem hgomba), vettem egy doboz htablettát, de miután ez sem használt elmentem hát a drága dr úrhoz, aki írt fel egy másik kúpot(megjegyzem ez sem használt, tehát más lehet a bajom),de semmi vizsgálat. Persze az ambuláns lapon fel van tüntetve mindenféle vizsgálat + kenetvétel, ami ugyan nem történt meg, de neki a tb elszámolja. Egy utolsó ...(szavakat sem találok erre a dokira)Aki őt szokta helyettesíteni: Székely Péter, Ő nagyon jó doki,hozzá járok a magánrendelésére.
40. zsuzsika83 (válaszként erre: 39. - Bebőke)
2009. nov. 8. 13:31
Köszi, hogy leírtad a tapasztalataidat. Nekem is ő a körzetes dokim, de még nem túl sokszor voltam nála, így nincs még túl sok tapasztalatom vele. Minden estere érdekes, amit írtál...
39. bebőke (válaszként erre: 15. - 81b93ff38e)
2009. nov. 8. 12:01
Nekem Nagy István Géza a körzetis nőgyógyászom, és határozottan kijelentem, hogy a Világ legfelelőtlenebb dokija! Fog.gátló kiírása előtt semmilyen vizsgálatot nem csinált, minden magándokim látta a 8 centis cisztámat, de ő soha, sőt az arcomba röhögve közölte, hogy csak beképzelem. Az elhalt terhességemet sem "vette észre", több mint fél éve nem sikerü a baba(hormonális problémák miatt), de nem küld vizsgálatra amíg az 1 év le nem telik. hát ennyit róla.... Viszont Zatik szerintem jó!
38. 7f1aaaaa11 (válaszként erre: 37. - Zsuzsika83)
2009. nov. 3. 22:06
Köszönöm! Nekem ez az orvos már rég nem téma, csak bántott az előző hozzászólás, amikor én tudom mit éltem át, és még én vagyok úgy feltüntetve , mint aki félreértett valamit. Teljesen a kislányommal és a kisfiammal vagyok elfoglalva, ezért itt le is zárnám ezt a Z .dokis témát. A koraszülést pedig szerintem soha nem lehet elfelejteni , 15 hó után is mindig valami fájó emlékképpel zárom a napot. De ez van. További jó orvoskeresgélést neked. Sajnos nem egyszerű.
37. zsuzsika83 (válaszként erre: 36. - 7f1aaaaa11)
2009. nov. 3. 21:36

Kedves vero!

Elhiszem, hogy ez a dolog számodra nagyon felkavaró! Teljesen érthető!Nagyon nehéz lehetett számodra ez az időszak. Én azon vagyok megdöbbenve, hogy itt a fórumokon, mennyi szörnyű dologról hallani, olyan esetekről, mint a tiéd is, hogy a babócák élete, csak egy hajszálon múlt vagy egy jó dokin. Én is ezért próbálok minél több infót begyűjteni. Örülök, hogy a babád már jól van és remélem eljön az az idő, mikor ez a történet már csak rossz álom lesz számotokra!

36. 7f1aaaaa11 (válaszként erre: 34. - Lilla175)
2009. nov. 3. 16:04
Én kérek elnézest az elírásért, megszakítás.Röviden 5hetesen vérzéses panasszal ügyeletre mentem , megállapították, van egy hematomám a méhembe/nem ritka ,simán kiürülhet/ Hétfő kontroll: hematoma van ,szívhang nincs. 5.-6.hét között. péntek kedves Z. doki: ez egy elhalt terhesség, műtét.Annyira meglepődtem, sírtam , nem értettem ,szó se volt idáig erről.Azt mondta, ha úgy gondolom, hogy ebből lehet még baba akkor, majd hétfőn, és közben kedvesen elmondta, hogy készüljek a műtétre. Fogadtam dokit azt mondta 10 hétig várhatunk a szívhangra.Szombat ismét vérzéses panasz, mondtam a hétfő megvan besz. azt mondta/kedves doki volt/megnézi UH és akkor legyünk túl rajt. És mit látott a kis szívét , ahogy ver. Na, ügye milyen kedves lett volna ,ha elveszi a gyerekem, hát igen, nem is tudtam volna meg. Egy szóval se írtam , hogy nem jól fejlődött, még egy picit nagyobb is volt a későbbiekben. És hiányzik az a pár hét, de szépen már hozza be magát. Két, három mondatből ne ítélkezz!! Nem akartam ezt akkor leírni , azért nem folytam bele, nem gondoltam, hogy valaki le "sántít"ozza és storyzza a mi kőkemény másfél évünket. Kívánom neked , ha babócád lesz,minden jól alakuljon, és találd meg a számodra a legmegfelelőbb dokit. Ja ,és nem kell elhinni! Azért írtam le, mert bántott a feltételezés.Szép napot!
35. tücsimücsi (válaszként erre: 31. - Zsuzsika83)
2009. nov. 3. 09:32
Miért ne lenne szokás? Vannak akik fogadnak. Nyugi, egy szülésznő se fogja leharapni a fejed, ha megkérdezed...:)
2009. nov. 3. 05:49

Kedves Vero 24!

Valami nekem itt "sántit" azt irod, hogy kiirtak 5 hetesen abortuszra (terhességmegszakitás), az abortuszt kérni kell arra nem lehet kiirni senkit...

Ha nem látnak életjelenséget, mert a picur nem fejlődik jól akkor azt meg 2-5 nap mulva ellenőrizni kell egy másik orvosnak addig sehol semilyen beavatkozást nem végezhetnek el, amig nem ellenőrzik. Tehát nekem gyanus hogy már az elején sem fejlődött rendesen a gyermek akkor ügyesen észre vette a Zatik doktor,hogy valami nincs rendben aztán a kontrollon látszott,hogy él, de nem jól haladt a fejlődésben ahogy ez később beigazolódott...szóval valamit félreértettél szerintem.Vagy nem volt teljesen ugy a story...."ránézésre". Reméljük mostmár minden rendben és utóléri magát.Az a 10-12 hét csak hiányzik....

33. 7f1aaaaa11 (válaszként erre: 32. - Zsuzsika83)
2009. nov. 2. 21:57
Hát nem volt könnyű,de a terhesség se. 4 hónapot volt bent a babám a korházba. Rop- ja van , de ránézésre nem rossz a látása. A nagy szerencsétlenségben ,szerencsésnek mondhatom magunkat. Sok mindent megtanultunk ott a klinikán.
32. zsuzsika83 (válaszként erre: 29. - 7f1aaaaa11)
2009. nov. 2. 21:28

Szia!

Nem lehetett könnyű a babókáddal. Azért minden rendben volt? Dolgoztam a Klinikán a koraszülött intenzíven régebben. Tudom, milyen törékenyek ezek a kis manók...

31. zsuzsika83 (válaszként erre: 30. - Tücsimücsi)
2009. nov. 2. 21:27

Szia!

De szerinted szülésznőt meg lehet fogadni? Vagy az nem szokás? Nem tudom ez hogy működik.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook