Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Keresem Debrecen legjobb szülésznőjét, nőgyógyászát... fórum

Keresem Debrecen legjobb szülésznőjét, nőgyógyászát... (beszélgetős fórum)


1 2 3
30. tücsimücsi (válaszként erre: 25. - Zsuzsika83)
2009. nov. 2. 16:56

Nem fogadtuk meg csak pont ő volt ott.

Igen, a Klinikán van.


Viszont a második szülésemnél a szülésznő nem ért egy kalap sz...t se. Nem segített semmit, bunkó volt. A nevét sem tudom, nem néztem utána, mert nem érdekelt.


Beátának amúgy a szülés után a férjem adott "borítékot" amiért olyan aranyos volt. És ez még jobban megtette a hatását, mert aznap éjszaka 20 percenként rámnézett mindig megkérdezte van -e valamire szükségem( este 9-kor szültem ).

29. 7f1aaaaa11 (válaszként erre: 28. - Zsuzsika83)
2009. nov. 2. 15:30
Hát sajnos csak 24 hétig tartott , ott volt a vége. Aranykéz rendelő, erre keress rá, itt mindent megtudsz.
28. zsuzsika83 (válaszként erre: 27. - 7f1aaaaa11)
2009. nov. 2. 14:29
És végig a magánrendelésére jártál, vagy csak a vége felé?Hol van a magán rendelése?
27. 7f1aaaaa11 (válaszként erre: 26. - Zsuzsika83)
2009. nov. 2. 10:17
Igen. Én is csak jót tudok mondani, van magánrendelése. Tavaly született a kislányom nálla, nem volt előre megbeszélt tarifa. Ahogy én gondoltam.
26. zsuzsika83 (válaszként erre: 24. - 7f1aaaaa11)
2009. nov. 2. 09:30
Aranyosi a fogadott dokid volt?Róla sokan írnak jót.
25. zsuzsika83 (válaszként erre: 23. - Tücsimücsi)
2009. nov. 2. 09:30

Szia!

Én is azt tapasztaltam, amikor bent voltam a barátnőm szülésénél, hogy a szülésznő sokkal többet tud esetenként segíteni, mint az orvos. Ti már előre megfogadtátok a szülésznőt, vagy csak éppen ő volt bent, mikor szültél. Ő a klinikán van?

24. 7f1aaaaa11 (válaszként erre: 21. - Zsuzsika83)
2009. nov. 2. 07:34
Aranyosi János. És sajna nem voltam egyszerű eset, koraszülés lett ,de ő mindent megtett értünk. Z-ről pedig tudnék még mit írni, bőven. A sors úgy hozta, hogy találkoztunk még egy párszor amikor ügyeletben volt, és mindig megragadta az alkalmat, hogy a lelkembe tiporjon. Remélem a jó Isten megbünteti.
23. tücsimücsi (válaszként erre: 1. - Zsuzsika83)
2009. nov. 1. 21:27

Egy nagyon jó szülésznőt tudok: Kecskeméti Beáta

Az első szülésemnél ő segített. Maximálisan meg voltam vele elégedve, apás szülés volt és szinte egész idő alatt beszélgetett velünk. Elmondta mikor mi fog történni, lelkileg is nagyon sokat segített.

Meg is háláltuk neki a segítőkészségét.:)

22. tücsimücsi (válaszként erre: 20. - 7f1aaaaa11)
2009. nov. 1. 21:22
Hogy lehet egy orvos ekkora pancser? Ez nem semmi...:(
21. zsuzsika83 (válaszként erre: 20. - 7f1aaaaa11)
2009. nov. 1. 21:17
Jézusom!Ez ijesztő!És ki volt a dokid, aki megmentette a babócád? Na ezért hoztam létre egyébként ezt a fórumot, hogy tapasztalatokat cserélhessünk. Még egyszer köszi!
20. 7f1aaaaa11 (válaszként erre: 19. - Zsuzsika83)
2009. nov. 1. 17:40
Ne tedd!!! Én nem a magánrendelésen találkoztam vele, hanem a klinikán, tehát nem fizetős voltam. Emberileg és orvosilag is egy sz...... Az 5 hetes magzatomnak még nem volt szívhangja és ki írt abortuszra, még jó hogy fogadtam egy dokit Most 15 hós egészséges nagylányom van. Ha Zatikra hallgatok ő most nem lenne.
19. zsuzsika83 (válaszként erre: 18. - Lilla175)
2009. nov. 1. 12:45
Köszönöm a jó tanácsot.Megfontolom és lehet elmegyek hozzá.
2009. nov. 1. 09:23
Barátnőm ajánlotta Dr Zatik Jánost! Először nagyon félve elmentem a redelőjébe és azóta is hozzájárok! Csak pozitív tapasztalataim vannak. :) Úgy volt, hogy addig gumit használtunk. Bejelentkezel telefonon, kérdezi miről lesz szó, én annyit mondtam először, hogy fog.gátlót szeretnék. Elmész, a várószobában vannak kitéve kis papírok, fel kell írni a neved, az uccsó mensid, a tel.szmod, az emailed. Aztán bementem, mndtam, hogy változtatni szeretnék a védekezési módszeren. Beszélgettünk kicsit, poénkodott, oldotta a hangulatot. Aztán csinál egy hüvelyi uh-t , nem fáj, vesz kenetet a rákszűréshez, közben látod a méhjszájadat, de magyarázza is mit csinál.Szval első vizsgálatra tökéletes volt sokkal jobb min gondoltam, mert nagyon féltem é.s szorongtam, de ugyfeloldja a feszültséget, hogy az csoda... Aztán kaptam beutalót a Klinikára vérvételre, mert a trombózis tesztet meg kell csinálni. Megkérdezi, hogy esetleg van e valami, amit szeretnél szedni, vagy hallottál e valami jóról (tesód, anyukád stb.), majd ad egy receptet, de addig nem szabad kiváltani míg meg nem érkezik a tromb.teszt és a májfunkció eredménye. Ja, meg kérdezik, hogy voltak e műtéteid, vérzés zavarok, a családban szívbetegség, esetleg rák, vagy mélyvénás trombózis. Hát, kb ennyi. Ja, és9000 helyett, (diák vagyok az olcsóbb- ez is rendes dolog...) 7000ft-ot fizettem tavaly, de a receptekért soha nem kér pénzt!!!! A rendelő nagyon szép, nagy tiszta és felszerelt
17. zsuzsika83 (válaszként erre: 16. - Misz)
2009. okt. 31. 20:02
Igen. Közben megtaláltam én is, csak én olyat kerestem, amihez hozzászóltak mostanában. De azért megnézegetem. Gondoltam, talán a most fent lévő kismamák, tudnak friss infóval szolgálni...
16. misz (válaszként erre: 8. - Zsuzsika83)
2009. okt. 31. 18:57

Igaz, hogy már régen szóltak hozzá, de sok dokiról van bennük infó.


Címük:

Debrecenben szeretnék igazán jó nőgyógyászt találni

Nőgyógyászok Debrecenben (tapasztalatok, vélemények, infók)


Sok sikert! :)

2009. okt. 31. 11:01
Én Dr. Nagy István Gézát ajánlom. Én hozzá járok, de nagyon aranyos, kedves. habár még messze vagyok attól,h gyerekem legyen.
2009. okt. 30. 22:42
ja, azt elfelejtettem,h Aranyosi dokit tényleg sokan ajánlják, és nekem is van olyan ismerősöm, aki nála szült, állítólag nagyon profi, és rendes, meg kedves is, nem 1 mufurc/arrogáns vki; csak ha minden igaz művészet hozzá bejutni, mert elég felkapott lett a városban 1 ideje.
2009. okt. 30. 22:31
Hát igen... Én is gondoltam rá, hogy a szülésznő fontosabb, csak attól félek, rossz dokit is ki lehet fogni. Pl. olyat, aki inkább megcsászároz, csk, hogy haladjunk. Én pedig azt nagyon nem szeretném.
2009. okt. 30. 22:13

A kérdés jó, de pl az én születésemkor anyának nem volt fogadott orvosa, és amint bekerült szülni rögtön mindenki 'körbeugrálta' mert nem volt orvosa annak reményében,h majd ők kapják a szülésre szánt pénzt, persze ez már nem most volt, de a lényegen nem változtat; viszont mikor tesómmal volt terhes, akkor volt orvosa az elejétől, de mikor eljött az idő az le se sz*rta, meg ugye más se, mert volt orvosa... ilyen alapon én azt mondom, h vagy nagyon alaposan válassza meg az ember a dokit, vagy ha nem talál teljesen megbízhatót, inkább ne is fogadjon, azzal sokkal jobban jár...

Mindenesetre tény és való, h a szülésznő a biztosabb pont 1 szülésnél, hisz ő van ott végig.

2009. okt. 30. 21:40
Nekem még csk most lesz babám (úgy néz ki), de a barátnőmmel én voltam bent a szülésen. Volt fogadott orvosa, aki nem ült végig ott mind a 8 órán át, csak időnként bejött, meg a végén persze ott volt. Mikor nem volt ott a doki, a szülésznők nagyon csúnyán viselkedtek velünk. Mikor megjött a doki, egyből mézes-mázosra váltottak. Elgondolkodtató, hogy akkor fogadott doki vagy szülésznő? Esetleg mindkettő?
2009. okt. 30. 21:27
És ha valaki fogad orvost, akkor azt a terhesség legelejétől teszi-e vagy csak később. Volt-e az orvosának magánrendelése, ha nem, a Klinikán hogy oldották meg a vizsgálatokat? (Pl. behívta a doki soron kívül...stb)
2009. okt. 30. 21:25
Én itt arra is kíváncsi lennék, hogy ki mit gondol arról, hogy kell-e fogadott orvos, és ha igen, ki kit ajánl vagy jobb szülésznőt fogadni, és ha igen kit?
8. zsuzsika83 (válaszként erre: 7. - Misz)
2009. okt. 30. 21:24
Lehet. Én nem találtam. Többször is kerestem.
7. misz
2009. okt. 30. 21:21
Már van két fórum a debreceni nőgyógyászokról. Keress rá! Sok sikert!
2009. okt. 30. 20:36

Aranyosi dokit én is jó szívvel ajánlom! Maximálisan odafigyel az ember lányára! :)

Szülésznőket nem ismerek, de szívesen olvasom majd a tippeket, mert akihez "szerencsém" volt a szüléskor, eléggé mogorva volt és egyáltalán nem találtuk a hangot egymással.. :s Sajna a nevére nem emlékszem. :(

2009. okt. 30. 20:31

sziasztok!

bár én nem vagyok kismama, viszont orvos terén elég válogatós... én Demeter Miklóst is tudom ajánlani, mint nőgyógyászt, szülésznő meg Battáné, akit ismerek, és tudom, h jó és kedves is, és koraszülöttekkel is foglalkozik.

4. 7f1aaaaa11 (válaszként erre: 1. - Zsuzsika83)
2009. okt. 30. 20:18
A legjobb nőgyógyász Aranyosi J.Dr úr, Nálla nincs jobb. Még azokat az embereket is megölelgeti akikkel, a viziten találkozik, ismeretlenül. De a klinikán tudok olyat is aki, ha fizetne, akkor se mennék hozzá.
2009. okt. 30. 20:18
Hát szakértelem és viselkedés alapján akarod tudni?
2009. okt. 30. 20:12
Klinikán Major doki nekem nem jött be, valahogy nem passzolt a személyiségünk. Szülésznőm Péntek Ancsa volt, őt viszont jó szívvel ajánlom.
2009. okt. 30. 19:56

Sziasztok!

Szeretném ha a debreceni kismamák leírnák ide a tapasztalataikat a debreceni szülésznőkről és nőgyógyászokról. Talán sok kismamának segítene ez a fórum az orvosválasztásban is.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook