Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Keresem a párom, mint zsák a foltját... fórum

Keresem a párom, mint zsák a foltját... (beszélgetős fórum)


2018. dec. 10. 18:35

Kell majd pályázati díjat is fizetnie adnak, aki ki akarja tölteni a kérdőívedet!?

Esetleg van bánatpénz is?

11. FérfiSzeged (válaszként erre: 10. - Dd9dec5381)
2018. dec. 10. 17:21
Akivel összeillek, annak igen. :)
10. dd9dec5381 (válaszként erre: 7. - FérfiSzeged)
2018. dec. 10. 09:02
Te lennél a főnyeremény?
9. Lávli (válaszként erre: 8. - FérfiSzeged)
2018. dec. 10. 08:31

Nem engem kérdeztél, de valami olyasmi, hogy a vásárban kötelező ellenőrizni a ló fogsorát, mielőtt megveszed.

Gondolom én.

8. FérfiSzeged (válaszként erre: 4. - Amaunet)
2018. dec. 10. 08:24

Értem az iróniát, de a fogsoros fotót nem egészen vágom.

Miért pont arról?

7. FérfiSzeged (válaszként erre: 4. - Amaunet)
2018. dec. 10. 08:23

Igen, valószínűleg nagyon sokan "potyára" töltenék ki a kérdőívet, de az az egy, aki "megkapja az állást" hálás lesz magának, hogy kitöltötte! ;)

Eszembe jutott egy ide vágó reklám mondat is: "Aki nem játszik az nem is nyer!" :)))

6. Amaunet (válaszként erre: 5. - Lávli)
2018. dec. 9. 23:41

Az én kedvencem az, mikor a férfi a hátán fekve le, föl hintáztatja a párját, aki egy kosárban ül és a mennyezetről csüng le.:D

Ezt anno a Káma-Szutrában láttam illusztrálva, azóta piszkálja a fantáziám.:)

5. Lávli (válaszként erre: 4. - Amaunet)
2018. dec. 9. 23:29

😂 eljátszottam én is hasonló gondolatokkal.


A kérdőíven pedig feltétlen szerepeljen: kedvenc pózod? 😀

4. Amaunet (válaszként erre: 3. - Lávli)
2018. dec. 9. 23:26

Igaz. Egy reglapra, kérdőívre jelentkezni olyan, mint soha válasz sem kapni egy egy pályázott munkahelyről.:)


Lehet, elég lenne néhány teljes fogsort mutató fotó, néhány mondat arról, hogy melyik külföldi egyetemeken doktorált és másnap tele lenne a postaládája üzenetekkel, a reglapja szívecskés jelekkel.:)

2018. dec. 9. 23:09

Kérdőív??

Az elég egyoldalú.

Hogy és miért töltsön ki bárki is kérdőívet, ha rólad meg nem tud semmit?

Kezdemenyezz beszélgetést számodra szimpatikus emberekkel privátban, szerintem sikeresebb lehetsz úgy.

2018. dec. 9. 23:00

Mivel ez nem kifejezetten társkereső oldal, így a kérdéseidet csak külön-külön tudod feltenni, majd megkeresni a válaszadók közt azt, aki a legkedvezőbb válaszokat adta.

Vagy a reglapodon kiteszed a kérdőívedet, majd kéred, hogy üzenetben válaszoljanak.

2018. dec. 9. 22:09

Sziasztok!

Mivel a társkereső oldalakon nem jártam sikerrel, gondoltam készítek egy saját oldalt, amin egy kérdőív kitöltésével talán rátalálhatok a páromra, mint zsák a foltjára.

A facebook sajnos nem engedi, hogy hirdessem az oldalam.

Van valakinek tippje, hol próbáljam meg?

Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook