Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Keresem a legjobb barátnőmet fórum

Keresem a legjobb barátnőmet (beszélgetős fórum)


1 2
2019. aug. 5. 15:09
Sziasztok. 30 éves nő vagyok egy csodás kisfiú anyukája. Esküvő es szülés óta megfogyatkoztak a baráti kapcsolataink. Szivesen beszélgetnék.
2019. febr. 5. 09:27
Sziasztok! Esetleg Kaposvárról valaki, aki barátnőt keres???
2014. febr. 11. 23:33
Én is keresem! :S
2010. nov. 5. 09:30

Igen valóban rendes barátnőt nehéz találni és az iskola elvégzése után szétszéledtek és valahol hiányoznak is érthető ez az aggódalom. Remélem újakkal is találkozni fogsz, akiket kedvelni fogsz.

Üdv.Ágnes

2010. jan. 30. 16:56

Sziasztok!


Pesti vagyok. Nálam is az a gond, amit sokatoknál olvastam. Gimi után szétszéledt mindenki, és nehéz volt ez hosszútávon. 3-an voltunk nagyon jóban, én nem Pesten tanultam tovább. Az egyik barátnőm később Londonba ment(bár már visszajött), a másik a mai napig Thaiföldön van. Az egyetemen kialakult egy új baráti társaság, de ők is össze-vissza az ország területeiről. Most gyesen vagyok itthon. A gimis barátok eltűntek, az újak messze vannak, és csak kopik a kapcsolatunk. Ráadásul párom is nappalin tanul ugyan ott és csak 2 hetente látom. Valahogy hiányzik a csacsogás, a baráti társaság. :) Maga a kapcsolat, az érzés, ami ilyenkor összeköt. :)

Mondjuk online ez kicsit más, de jelenleg nem is tudok többet tenni. Hiszem 5 hónapos a pici lányom. :)

55. Caffy
2009. dec. 17. 16:33
hát én egy 18éves csaj vagyok aki szeretne egy szegedi barátnőt aki szeret bulizni,öltözködni szóval ilyen csajos discozos,mindig együtt bulizni,és legjobb barátnőmnek lenni:)és akiben meglehet bízni,ha baj van lehet számítani rá...ilyen bnőt még sajnos nem találtam...:(van sok barátnőm de nem ilyen.írjatok:)pusz
54. Maggie047 (válaszként erre: 53. - Kriszti1975)
2009. júl. 12. 20:03

Néha jó a magány, de huzamosabb ideig nekem nem jött be. Ismertem meg persze más csajokat is az évek folyamán csak ezek után már nem volt könnyű nyitni mások felé és újra bízni.

Elköltöztem a szülővárosomból, ahol laktam és azóta mindig nekem kellett utánuk szaladgálnom, mert ők ide nem jönnek(csak mert mezőváros).

De szerintem nem az a lényeg hogy hová megyek, hanem hogy kihez. Aztán mikor a pasigyűlölő barátnőm egy buli napján azzal fogadott hogy nála lesz a buli előtti ivászat, de a páromat oda ne vigyem, akkor találkozzunk a bulihelyen, már elszakadt a cérna

53. kriszti1975 (válaszként erre: 52. - Maggie047)
2009. júl. 12. 19:58
nekem is eltüntek a sulis barátok.Mikor jött az iwiw mizéria,gondoltam újra összejöhetnénk,de mindenki futott a pénze után,utána babázott,ez utóbbi is jó kifogásnak tűnt.A pasis féltékenységet is sikerült már megtapasztalnom.Sajnos az emberek szeretnek elmagányosodni.
52. Maggie047 (válaszként erre: 51. - Kriszti1975)
2009. júl. 12. 19:49

Arra is, bár már ezek szerint egymásra találtak... :))

De konkrétan arra gondoltam hogy nekem is volt 3olyan barátnőm, hogy semmi gond és tabu nem volt köztünk. Aztán egy a suli után leszakadt valahogy rólunk, a másiknál én elégeltem meg, hogy mindig minden pasimat utálja és önző, a harmadikkal pedig sikerült tisztázni a dolgokat, de félek ez sem tart sokáig.

51. kriszti1975 (válaszként erre: 50. - Maggie047)
2009. júl. 12. 19:45
mire is gondolsz,konkrétan?Hogy május óta nem keresik a barátnőket?
2009. júl. 12. 17:19
Csak azt nem értem miért van úgy, hogy ami 1x működött valamikor az később már nem. Sajnos én is így jártam.
2009. máj. 24. 14:44
Magammal úgyis sokat beszélgetek, nem rossz az sem - egy ideig. :-) Majd csak kettéhasad a tudatom a sok magánytól...
2009. máj. 22. 21:43
Van valaki Szegedről? Az se baj, ha nem. :-)
47. gerduska (válaszként erre: 44. - Sena)
2009. máj. 22. 17:29

Peremarton...:))elötte ott laktunk,de a párom családi házat akart,azt igy kerültünk berhidára.

hiányzik Peremarton mit nemondjak..:S:((

2009. máj. 22. 15:57

Sziasztok!

Barátok... Mióta be vagyok zárva otthonomba, elmaradtak mellőlem.

Jövök én is. :-)

45. henobaboca (válaszként erre: 43. - E5f926c705)
2009. máj. 22. 15:10

Szia

itt vagyok:))

Csak inkább priviben beszélgetek sok lánnyal:))

Mert itt a fórumon kicsit felületes nekem a téma:

44. Sena (válaszként erre: 42. - Gerduska)
2009. máj. 21. 22:08
Én Csóron lakom. Na jó nincs olyan közel, de azért mégsem Debrecen. :D Mi is leginkább itthon vagyunk, a játszótér sajnos nincs körbekerítve, úgyhogy ha leviszem a kölköt rögtön kiszalad az utcára. Várom hogy újra beinduljon a baba-mama klub, ott legalább tudok beszélgetni. Berhidán szoktunk átmenni ha a szüleimhez megyünk, háát... érdekes embereket látunk néha. Peremarton talán valamivel jobb, nem?
2009. máj. 21. 19:45

Debrecen környékéről nem keres senki barátnőt?


Mi újság veled Henobaboca?

42. gerduska (válaszként erre: 41. - Sena)
2009. máj. 21. 15:21

szia..

merre laksz???

az én lakhelyem olyan izgalmas hogy pl gyerekekkel sétálni nemhogy izgalmas,de életverszélyes..

amit szoktunk csinálni..:semmit..

vagyis amit az udvaron lehet...2kutyával meg 3gyerekkel..:S

41. Sena (válaszként erre: 40. - Gerduska)
2009. máj. 21. 13:04
Te nem laksz messze tőlem. Helyesek a gyerekeid, nekem is van egy Márkom, a pocaklakó meg elvileg lány, de ha fiú lenne Noelt szeretnék. A te lakóhelyed sem egy izgalmas környék, mit szoktatok csinálni?
2009. máj. 21. 11:01

Sziasztok..

én is barátnö -téren vagyok hiányos..:))

3kisfiam van,szereem az állatokat,van is pár..de hiányzik egy jo barátnö...

van egy csaj akivel jóba vagyok,de valahogy olyan más mint én..23éves,egyedül él,se pasi se gyerek..nemnagyon egyezik az érdeklödésünk..

ugyhogy jövök én is barátnöt keresni:))))

39. claudia24 (válaszként erre: 38. - Berillke)
2009. máj. 21. 10:16
Igen mindig Májusban van!De nagyon szuper volt reggel 7-ig tartott tavaly:)
2009. máj. 20. 22:37
Hú, az szupi lehetett, én is el szeretnék menni majd egyszer! Mindig tavasszal szokott lenni?
37. claudia24 (válaszként erre: 36. - Berillke)
2009. máj. 20. 21:59
Hát én nagyon régen voltam pontosabban tavaly a Sensation White party ra ami a nagy sportcsarnokba volt :))huh nagyon jo volt,idén sajnos nem voltam:(
2009. máj. 20. 21:36
Hol vannak most jó helyek Pesten? Ki hová szokott járni?
35. Sena
2009. máj. 20. 21:25
Én csak a párommal járok el nagy ritkán vacsorázni és akkor a mama vigyáz a fiamra. Van közelben lakó barátnőm (ha lehet annak nevezni) de neki kisebb gyereke van, nem nagyon tudja még otthon hagyni. De én akár anyukámmal is szívesen elmennék vásárolgatni, dumcsizni, de ő is 30 km-re lakik és sosem ér rá. Az a jó hogy van egy babás fórum ahová már kb 2 éve minden nap írok és az ottani csajokkal mindent meg tudok osztani. Kivéve a személyes varázsomat :))
2009. máj. 20. 18:51
Én szeretek kimozdulni otthonrol,ha tehetem viszem magammal a fiamat! Elöfordult az is hogy éjszaka elmentünk szorakozni és akkor bébyszitter vigyázott rá,de csak azután mentem el mikor már aludt,reggel meg mikor ébredt már melette feküdtem,igy nem is vette észre hogy nem voltam otthon:)
33. Berillke (válaszként erre: 31. - Papp Szilvia)
2009. máj. 20. 17:24
Ez a ha törik, ha szakad nagyon szimpatikus. Elvégre nem csak a pasik mehetnek el haverozni, bulizni, nemde? Szerintem is fontos, hogy legyen ideje egy nőnek is kikapcsolódni, barátnőzni főleg akkor, ha már gyerek is van és még kevesebbet találkozik emberekkel. Tényleg, akinek már van gyereke mennyire éltek társasági életet? Gondolom ahogy egyre nagyobb a gyerkőc, már egyszerűbb megoldani. Sokan vannak, akik soha nem hagyják senkire se a gyereket, még a párjukra sem, ha elhívják a barátnők vhová. Nálatok ez hogy van?
2009. máj. 20. 16:15
Sziasztok !Csatlakoznék én is hozzátok!X-kerben lakom és van egy 3 éves kisfiam:)Örünék én is neki ha lenne valaki akivel jokat lehet beszélgetni,vásárolgatni ,esetleg elmenni szorakozni!
2009. máj. 20. 11:40
Az igazi barátnőnek nem kell feltétlen egy településen lakia veled. Én pesti vagyok és a legjobb barátnőm szegeden él. Pár éve taliztunk először és azóta csak a távolság választ el minket, de évente egy teljes hetet együtt töltünk nyáron ha törik ha szakad:) Az év többi napján pedig a telefontársaságokat gazdagítjuk:P
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook