Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Keresek egy verset! Olyasmiről szól, hogy egy baba éppen megszületni készül, és Istennel beszélget arról, ki fogja őt szeretni itt a földön. fórum

Keresek egy verset! Olyasmiről szól, hogy egy baba éppen megszületni készül, és Istennel beszélget arról, ki fogja őt szeretni itt a földön. (tudásbázis kérdés)

5. ea9bff1b44 (válaszként erre: 2. - KisCsillag001)
2009. ápr. 27. 20:37
Igen, ezt kerestem! NAgyon szépen köszönöm! Egy barátnőm hallotta tegnap valakitől, és nagyon megtetszett neki.
4. zezsua (válaszként erre: 1. - Ea9bff1b44)
2009. ápr. 27. 20:32

judica.freeblog.hu

itt olvashattad

2009. ápr. 27. 20:29

Bocsi, vannak benne olyan dolgok amik nem oda valók (Nyíl Levél egy kisbabához (cikk)

Nyíl Anyának lenni . . . (cikk)

Nyíl Az én kis totyogóm. . . (cikk) )

Csak a kedvenceim közt volt, és onnan másoltam ki.

Amúgy, erre gondoltál?

2009. ápr. 27. 20:28

Egyszer volt, hol nem volt, egy gyermek megszületni készült. Egy napon a gyermek így szólt Istenhez:

„Azt beszélik, holnap leküldesz a földre. De hogyan fogok ott élni, hiszen olyan kicsi és védtelen vagyok?"

Isten azt válaszolta:

„A sok angyal közül kiválasztottam egyet neked. Várni fog téged, és vigyázni fog rád."

„De” - mondta a gyermek - „itt a Mennyországban nem csinálok mást, csak énekelek és mosolygok. Erre van szükségem, hogy boldog lehessek!”

Isten így szólt:

„Az angyalod minden nap fog énekelni neked. És érezni fogod az angyalod szeretetét, és boldog leszel."

„És" - mondta a gyermek - ”hogyan fogom megérteni az embereket, ha nem értem a nyelvüket?"

”Az könnyű" - mondta Isten - “Az angyalod meg fogja tanítani neked a legszebb és legédesebb szavakat, amiket valaha is hallani fogsz, és az angyalod türelemmel és gondossággal meg fog tanítani beszélni."

A gyermek felnézett Istenre, és így szólt:

Figyelmedbe...Figyelmedbe ajánljuk még:

Nyíl Levél egy kisbabához (cikk)

Nyíl Anyának lenni ... (cikk)

Nyíl Az én kis totyogóm... (cikk)

”És mit fogok tenni, ha veled akarok beszélni?"

Isten rámosolygott a gyermekre, és azt mondta:

„Az angyalod össze fogja tenni a kezeidet és megtanít imádkozni."

A gyermek azt mondta:

„Úgy hallottam, a földön rossz emberek vannak. Ki fog engem megvédeni?"

Az Isten megölelte a gyermeket, és azt mondta:

„Az angyalod óvni fog téged, akkor is, ha ez az élete kockáztatásával jár!"

A gyermek szomorúan nézett, és így szólt:

„De mindig szomorú leszek, mert nem láthatlak téged."

Isten megölelte a gyermeket

„Az angyalod mindig beszélni fog neked rólam, és meg fogja mutatni, hogy hogyan juthatsz vissza hozzám, habár én mindig melletted leszek."

Ekkor nagy békesség volt a Mennyben, de már hallani lehetett a földi hangokat. A gyermek sietve megkérdezte:

„Istenem, ha most mennem kell, kérlek áruld el nekem az angyalom nevét!"

Isten így válaszolt:

„Az angyalod neve nem fontos... Egyszerűen csak így fogod hívni: “ANYUCI!"

2009. ápr. 27. 20:25
Keresek egy verset! Olyasmiről szól, hogy egy baba éppen megszületni készül, és Istennel beszélget arról, hogy ki fogja őt szeretni itt a földön, ki fog rá vigyázni....Anyáknapjára való, azt hiszem valakinek a naplójában olvastam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook