Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha sok lány után megszületik a várva várt fiú, akkor a fiút az apuka jobban szokta szeretni, mint a lányait? fórum

Ha sok lány után megszületik a várva várt fiú, akkor a fiút az apuka jobban szokta szeretni, mint a lányait? (beszélgetős fórum)


5. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 22. 08:35
Nem lehet tudni. Apukám 2 fiú unoka után nagyon vágyott egy kislányra. Megszületett, határtalanul boldog volt. Utána született egy kisfiú, akit mindegyiknél jobban szeretett a tulajdonságai miatt.
2022. márc. 22. 08:04
Szerintem jobban el fogja kényeztetni, de nem hiszem, hogy jobban szeretné majd.
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 22. 06:57
Igen vagy nem.
2. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 22. 06:56
Szerintem nem jobban fogja hanem másként.
2022. márc. 22. 06:32
3 lány után (nekem 2 lány után) fiúnk fog születni. Mindig is fiút akart, de elsőre 3 lány született. A harmadik lányra (a második közös gyermekünkre) azt mondták először, hogy kisfiú, nagyon megörült neki, de amikor kiderült, hogy kislány, akkor ugyanúgy örült, csak nevetve és kicsit csalódottan mondta, hogy nem tud fiút csinálni. Most 100%-ra mondtak fiút, és nagyon örül.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook