Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kellemetlen együttlét fórum

Kellemetlen együttlét (beszélgetős fórum)


13. moonlight13 (válaszként erre: 11. - C40efa00cc)
2015. jún. 29. 22:04
Egyetértek. Én is jártam már így, pedig már szültem is, szóval tuti méret probléma.
12. Cippora (válaszként erre: 10. - Megara1995)
2015. jún. 29. 16:28
Szerintem a méhszájba ütközik,és az igen kellemetlen tud lenni.Ne hatoljon olyan mélyre ez a megoldás.
11. c40efa00cc (válaszként erre: 10. - Megara1995)
2015. jún. 29. 10:34
Akkor a mérettel van gond. Teljesen biztos vagyok benne. Tapasztaltam már hasonlót.
10. Megara1995 (válaszként erre: 8. - C40efa00cc)
2015. jún. 29. 10:33

Belül, kissé fent...

Nem annyira fájdalmas de kellemetlen...

9. f4a38a0605 (válaszként erre: 1. - Megara1995)
2015. jún. 29. 10:26
Szerintem görcsölsz rajta.2 hónap "aktív" szexuális élet még nulla tapasztalatot rejt..Adj magadnak időt, majd alakul ;)
2015. jún. 29. 10:26
Pontosan milyen fájdalmat érzel, hol fáj?
7. tamtamano (válaszként erre: 6. - Megara1995)
2015. jún. 29. 10:23
Ezt csak Te tudhatod, hogy kívánod-e vagy sem, mi itt csak tippelni tudunk, és mivel azt írtad, hogy sok mindent próbáltatok már, de még sem használt, így nekünk/ nekem két tipp lehetséges.. 1) a párod mérete, ami aligha fog változni, 2) nálad lelki 6 tudatalatti eredetű dolgok, ami hát lövésem nincs róla, hogy változhat -e...pláne ha valóban az az ok, hogy nem kívánod...- ez a gyanítom szintén nem fog változni kategória...
6. Megara1995 (válaszként erre: 5. - Tamtamano)
2015. jún. 29. 10:17

Lassan 7 hónapja nem élek otthon és az otthoni dolgok és bármi ami a családommal kapcsolatos már nem érdekel....

Nem érzem úgy, hogy nem kívánnám eléggé a párom, sőt!

De ahogy írtad lehet, hogy azt hiszem kívánom de mégse....

2015. jún. 29. 10:12
Nos, megvan a válasz a kérdésedre! Egy korábbi fórumodon azt írtad, hogy el akarsz menni otthonról, mert valami nem ok otthon anyuddal.. - bocsi nem olvastam el a fórumot , csak beleolvastam, de nekem úgy tűnik, ez a pasi / srác, csak egy lehetséges menekülési út otthonról.. Ilyen formában nem csoda, hogy maga a szex nem működik, hiszen a tested/ tudatalattid hevesen tiltakozik a nem kívánt behatoló ellen...Ilyen formában lehet/ne a pasinak patent méretű pénisze is, úgy fogod érezni, hogy nem jó a szex, mert fáj, hiszen egyetlen porcikád sem kívánja őt.. Csak azt tudom javasolni, olyannal szexelj, akit valóban kívánsz, és meglásd nem fog fájni...
2015. jún. 29. 09:56
Én is arra tippelek, amit tamtamano írt, szerintem is tudatalatt dolgozik a dolog és mégsem kívánod annyira, mint hiszed.
3. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Megara1995)
2015. jún. 29. 09:55
Ha méretbeli különbségetek az oka, akkor soha nem fog változni a helyzet.
2015. jún. 29. 09:50
Több oka lehet , többek közt az is amit már mondtak, a párodnak a méreteivel van gond.. de az is lehet, hogy igazából magát a párodat nem kívánod, és ez a tudatalattid műve, akaratlanul is védekezik a nem kívánt aktus ellen...
2015. jún. 29. 09:41

Lassan 2 hónapja, hogy nemi életet élek de még mindíg fáj, vagyis inkább kissé kellemetlen....

Orvosnál voltam nincs semmi bajom, nedvesedni is nedvesedek de ennek ellenére kipróbáltuk a síkosítót is de akkor is "fájt".

Próbáltuk külömböző pózokban de úgy sem jobb...

Páran azt mondták párom méretével van a gond és elviccelték, hogy vágjam le neki stb....stb....

De engem tényleg zavar ez a helyzet szeretem apárom, és szeretném ha a testiség is menne...

Esetleg idővel jobb lesz?

Mert azt mondták, hogy az első alkalom után lehet, hogy még párszor fájni fog, de már eltelt 2 hónap és még mindíg kellemetlen a dolog....

Mit tehetnék az ellen, hogy ne legyen kellemetlen?

Mert már szinte mindent próbáltunk.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook