Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kék színűt köhögök (inkább ilyen kék szálak vannak benne), jön az orromból is. Valaki tapasztalt hasonlót? Penész vagy baktérium? fórum

Kék színűt köhögök (inkább ilyen kék szálak vannak benne), jön az orromból is. Valaki tapasztalt hasonlót? Penész vagy baktérium? (beszélgetős fórum)


9. Ágio8405 (válaszként erre: 8. - LittleGirl31)
2023. máj. 18. 15:13
Ezer éve kék szemceruzát használok mégsem volt soha ilyen....
2023. máj. 18. 13:11
Köszönöm szépen a válaszokat és hogy nem nevettetek ki. Mai napig ritkán látom a zsepin, mikor orrot fújok. Külföldi fórumokon azt írják még, hogy a kék szemceruza okozza..és az ürül. Én kéket használok, de érdekes hogy mióta penészes házban lakom, azóta valami lerakódás van a felső légutamban. De ha ez a smink miatt van, akkor hogy hogy antibiotikum hatására ürült ki nagy mennyiségben? Érdekes ez az egész.
7. Bhilda (válaszként erre: 1. - LittleGirl31)
2023. ápr. 19. 21:27
Nekem is ugyan ez a probléma, még a mai napig nem szűnt meg. De megoldást most sem találtak rá. Neked sikerült meggyógyulni belőle?
2023. ápr. 19. 21:22
Nem szedek semmilyen étrendkiegészítőt.
2022. jan. 10. 21:46
Étrendkiegészítők
2022. jan. 8. 20:20
Szia! Én is pontosan ugyan ilyen betegséggel küzdök. A mai napig nem tudják pontosan mi ez, valami baktériumra gondolnak.Több mint fél évig kezeltek különböző antibiotikummal a Semmelweis Egyetem pulmonológiai klinikáján, de nem sikerült kiirtani ezt a valamit. Voltam tüdő tükrözésen is Törökbálinton,de ott nem láttak semmit. Már sajnos 11 éve küzdök vele, akkor kezdődött amikor terhességem 6 hónapjánál tartottam, egy megfázásos valaminek indult és ez lett belőle, mivel várandós voltam az orvosok nem mertek erős gyógyszert és megfelelő kezelésnek alávetni, ezért ez elhatalmasodott bennem.
3. pteri (válaszként erre: 1. - LittleGirl31)
2021. máj. 7. 10:12
Én laboros vagyok. Láttam már zöldet, sárgát, barnát, véreset, de kéket még nem. Akármi is az, akkor kellene bakteriológiai és gombatenyésztés, amikor ez ürül belőled. Ezt kérheti háziorvos, pulmonológus, allergológus, nem tudom felétek hová tudsz menni.
2. NomNom (válaszként erre: 1. - LittleGirl31)
2021. máj. 7. 06:13

Nekem van egy ismerősöm akinek ilyen gombás fertőzése volt a tüdejében. Nagyon nehezen kezelték ki neki és bármikor visszajöhet így csomó mindent nem csinálhat. Pl a kertben nem dolgozhat pedig most vettek kertes házat.

Biztosan csináltak neked mellkasi röntgent, azon nem volt semmi? Neki láttak foltokat, az elszaporodott gomba volt az. Vettel tőle mintát és kitenyésztették. Magán úton nem tudsz elmenni pulmonológushoz? Azért ez elég komolynak hangzik.

2021. máj. 7. 05:20
Sziasztok! Másfél éve kezdődött ez az elég extrém állapot, aminek oka máig sem derült ki. Másfél éve a költözésem óta krónikus hörghurutom van, enyhe hőemelkedésem és kék színű valamik vannak a köpetemben, ami kezdetben zöld volt. Az orromból jön, azt köhögöm fel. Általában reggel tapasztalom. Nem ettem semmit, nem ittam semmit, ami kék!!! Nem lélegeztem be semmit. Külföldi fórumban csomó embernek van ilyen problémája, csak itt vagyok az egyedüli... És az orvosok még sosem hallottak erről (kivéve egy laborosat). Bizonyos időközönként jön elő pár hónapra a kék köpet. A többi tünet nem múlik. Igazi rejtély a számomra. Külföldi oldalakon a Pseudomonas baktériumot írják le okozójának vagy még a penész gombákra gyanakodnak a betegek. Ez a baktérium elég veszélyes, így jó lenne, ha kiderülne. Sajnos nincs megbízható laboros ismerősöm, a vizsgálatok meg semmit sem érnek, mert mindig a leggyakoribbakat nézik a palettáról és kész. Nem értem, miért nem lehet egy mikroszkóp alatt megnézni, mi az a kék benne.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook