Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kaális babák fórum

Kaális babák (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
8493. Maba
febr. 9. 02:07
Köszönjük szépen! ❤️
8492. Picky (válaszként erre: 8490. - Maba)
febr. 8. 22:27
Szívből gratulálok! Isten hozott Alíz baba! 😍😊
8491. Hanga05 (válaszként erre: 8490. - Maba)
febr. 8. 14:35
Légy üdvözölve, kicsi Alíz! :)
8490. Maba (válaszként erre: 8488. - Panni_80)
febr. 8. 13:48

Jaj nagyon szívesen ☺️

01.28-án 13.19-kor 40+5-re kilakoltattuk Alíz babát. 9-kor indítottak oxival, burkot repesztettek, szépen tágultam, a fájások folyamatosan erősödtek. Dél után nem sokkal már toló fájásoknál jártunk, itt viszont felborult a terv. A méhszáj ödémásodott, folyamatosan zártabbá vált, Alíz buksija ferdén állt, szíve pedig nem bírta a fájásokat, így villámgyorsan műtőbe kerültünk. A császárt egyikünk sem viselte jól, csak este 10-kor láthattuk először egymást, azóta viszont hatalmas a szerelem, mindketten jól vagyunk. 3470 grammal és 53 cm-rel született.

Türelmes, jó alvó baba, de a kaját azonnal adni kell, különben elszabadul a pokol ☺️

Ti hogy vagytok? ☺️

8489. sweetenough (válaszként erre: 8487. - Maba)
febr. 8. 13:08
Nekünk adtak egy nyomtatványt, amit aztán azóta se találunk, olyan jól elraktuk :) Felhívtam őket és annyit kértek, hogy mailben küldjem el a kislányom zárójelentését. Gratulálok a babádhoz! :)
8488. Panni_80 (válaszként erre: 8487. - Maba)
febr. 8. 10:36
Igen!Ès mesèlsz nekünk róla?:-)
8487. Maba
febr. 8. 03:05
Sziasztok! Milyen úton kell értesíteni a Kaálit, ha megszületett a babám? Elég csak betelefonálni? Köszi
8486. Picky
febr. 2. 13:15
Agci ha olvasod, mesélj mi van veletek hogy vagytok? Mikor születtek meg a babók? Hogy vagytok otthon, hogy teltek az első hetek?
8485. szamóca86 (válaszként erre: 8484. - Picky)
jan. 26. 09:56

Bizony,hogy szalad! Tegnap néztünk régi videókat a férjemmel,a lányok 1 hónapos koráig és olyan furcsa az agy! Már teljesen elfelejtettem,hogy milyen hangokat attak,mennyire picik voltak! 😊

Aranyos vagy,hogy kérdezed,igen szerencsére feldolgoztam.

Sokat beszéltünk róla és pár hétig alvás előtt (eleinte nem tudatosan,később néhányszor direkt) lefuttattam az emlékeimet. Nekem jót tett,helyretettem magamban és azzal foglalkozom már csak,hogy jól vagyunk mindannyian.

Testileg pedig meglepően gyorsan regenerálódtam,a 6 hetes kontrollra már rendben volt minden. ☺

8484. Picky (válaszként erre: 8483. - Szamóca86)
jan. 24. 17:25

Hogy szalad az idő😀 már 4 hónaposak!

Te hogy vagy Szamóca? Testileg-lelkileg sikerült feldolgoznod a császar soràn történteket?

8483. szamóca86 (válaszként erre: 8481. - Picky)
jan. 23. 17:09

Nálunk csak az egyik babának fájt szerencsére,neki 8 hetesen kezdett javulni,amikor elkezdtük a Gripe Watert és a Humana GI tápot (laktózcsökkentett).

Azóta 3 hónaposan visszaálltunk a sima Humana HA-ra,a gyerekorvos javaslatára,hogy nehogy laktózérzékeny legyen.

Kb.3 és fél hónapos kora óta nincs gond a pocijával,a pukikkal sem küzd. (Vasárnap lesznek 4 hónaposak a lányok.)

8482. gabocza78
jan. 22. 17:03

Köszi Szamóca 😊

Tudom én, hogy milyenek a rák csajok, én is az vagyok 😀 Az én szülinapom 3 nappal a kiírt dátum előtt van, szóval még bármi lehet...

Picky, örülök, hogy jobb a helyzet, aztán idővel még jobb lesz, kitartás! 😊

8481. Picky (válaszként erre: 8479. - Gabocza78)
jan. 22. 14:58

Igen használ, bár azért nèha így is becsúszik 1-1 keményebb nap. Túlélèsre hajtunk 😀

Szamóca nàlatok mikor múlt el a hasfájás?

jan. 21. 11:48

Sziasztok Lányok,jó volt kicsit olvasni mindenki babájáról! Ügyesen nő minden bébi,telik az idő... 😊

Gabocza78 gratulálok a csodához,jó mindig újabb sikerről olvasni,ennyi év küzdelem után pedig méginkább!

(Anyum szülinapja pont a kiírt dátumod,anyum egy tünemény! 😉)

Én mostanában már elég ritkán jutok fel a fórumra,de eszembejuttok és alkalomadtán pótolom a lemaradást! ☺

A lányok nagyon nőnek,már alig van köztük különbség. Két hete Zoé ~5100 gramm és 60 centi,Luca ~5800 gramm és 64 centi volt,ez volt a 3.havi státusz.

Most vasárnap meg már 4 hónaposak lesznek,hihetetlen!❤

Túlvagyunk szerencsére a hasfájáson,jó étvágyuk van és elég vidám babák,a szájuk meg be nem áll,meg a gagyogás,visongatás gőzerővel! 😁

Luca lassan 1 hónapja nem kel fel éjszaka,Zoé egyszer még ébred enni,de teljesen ki vagyunk békülve ezzel a rendszerrel. Nem tudjuk meddig lesz ilyen jó dolgunk,de egyelőre nagy szerencsének érzem.

Igaz,cserébe elég küzdelmesek a napközbeni alvások,de próbálkozunk! 😁

8479. gabocza78 (válaszként erre: 8478. - Picky)
jan. 21. 10:31

A lombikokat engedtem el, tényleg mindent megtettünk ezalatt a 6 év alatt, 2017. októberében volt az utolsó, 4 tökéletes embriót kaptam vissza, minden eredményünk jó volt, volt méhfal sértés, lipid infúzió, embrio glue, tényleg mindent megtettünk és semmi. Még csak el sem indultak. Akkor azt mondtam, hogy ennél többet már nem tudok csinálni, ha jönni akar, akkor lombik nélkül is jönni fog. És rá 1 évre ott volt a pozitív teszt a kezemben 😊 És a decemberi genetikai vérvétel óta tudjuk, hogy kislány 😊

Köszönöm a tippet a FB csoportról, meg is vannak, remélem most jobban fog sikerülni, mint anno, akkor nagyon rágörcsöltem, szerintem azért nem ment.

Nektek bevállt a Colief csepp? Elmúlt a hasfájás?

8478. Picky (válaszként erre: 8477. - Gabocza78)
jan. 18. 15:54

Akkor ti is jó pelda vagytok rá hogy nem szabad feladni! Vagy pont hogy már vhol elengedtétek a dolgot?

Van egy facebookos szoptatasi csoport, rengeteg hasznos tippel tanáccsal ( szoptatási kérdezz-felelek vagy vmi hasonló a nevük)

Lehet tudni a baba nemét?

8477. gabocza78 (válaszként erre: 8476. - Picky)
jan. 17. 14:23

Ezek szuper hírek, nagyon ügyesek vagytok! :)

Nekem majd nem fog ártani a tejszaporítás, anno 7 éve nem nagyon tudtam a nagyfiam szoptatni, úgyhogy én azt hiszem kipróbálom majd :)

Köszönöm a gratulációt, június 29-re vagyok kiírva, 6 év és 6 sikertelen lombik után megtörtént a csoda és spontán terhes lettem :)

8476. Picky (válaszként erre: 8475. - Gabocza78)
jan. 17. 14:14

Köszi. Ha nem marad más akkor kipróbáljuk! Bár most úgy nézem hogy a Colief bevàlik ( bàr nyugtàval dícsérjük a napot 😂)

Bàr a tejszaporító hatásától kicsit félek a teának... arra nincs szükség... momentàn úszunk az anyatejben. 😂😂

Elejèn fejnem kellett mert nem ment a szopizas... ennek meglett a hatása, lett annyi tej hogy több gyerekre is jutna. Most várjuk a csodàt, hogy mivel mostmár megy a szopizas így lassan beàll a kereslet-kínàlat remélhetőleg.

Neked gratula a pocaklakóhoz! Mikorra vagy kiírva?

8475. gabocza78 (válaszként erre: 8467. - Picky)
jan. 17. 12:37

Szia Picky, bocs, h így ismeretlenül, de zugban olvaslak Titeket :) Mivel én is lassan félidős vagyok, elkezdtem utánanézni ezeknek a dolgoknak, és találtam egy teát, amit mindenki dícsér. Egyrészt tejszaporító másrészt hasfájásra is nagyon jó. Ez lenne az:

[link]

8474. mokuci1986 (válaszként erre: 8472. - Picky)
jan. 17. 11:37
Elég sovány vigasz 😂
8473. mokuci1986 (válaszként erre: 8471. - Wantababy)
jan. 17. 11:37

Köszönöm szépen 😘

Nagyon aranyos 💙

8472. Picky (válaszként erre: 8470. - Wantababy)
jan. 16. 21:26
Hát nem hagzik jól. Minket azzal vígasztaltak hogy mire ezen túl leszünk addigra majd jön a fogzás és azért lesz sírás és virrasztás 😀
8471. Wantababy (válaszként erre: 8466. - Mokuci1986)
jan. 16. 18:21
Visszaraktam Mokuci 😘
8470. Wantababy (válaszként erre: 8467. - Picky)
jan. 16. 18:20
Szia Picky! Ha valaki akkor mi megjártuk a poklok poklát hasfájással. Majdnem a 4dik hónap végéig ordított a kisfiam miatta. Először Espumisant kaptunk mi is,utána Infacolt 3x váltottunk de semmi. Aztán Lactase Comfort+Linex Babyt kaptunk ami segített. 🌝 Hajnalban mi is fenn voltunk mindig vele,nyugtató baba zenével próbálkoztunk,meg ülve az ölünkbe tettük hassal lefele. A vége felé azt hittük már elmúlott,mert pár napig enyhült neki,aztán úgy múlt el hogy rettenetesen sírt szegény. Aztán mint amit elvágtak. Nehéz volt...
8469. Picky (válaszként erre: 8468. - Panni_80)
jan. 10. 10:22
Köszi. Kapja azt is, úgy nézem espumisannal együtt vmit tényleg segít. Így is látszik hogy van hogy kinlódik de talàn nem olyan erősek a görcsök mert sírni nem sír. Viszont ha függőlegesben tartom úgy teljesen jól el van egy hangja nincs, úgyhogy ezen felbuzdulva azt hiszem megoldast nyújthat még a kendőzéd hordozßs mert ott is kb ebben a pozícióban van mint ahogy most mi tartogatjuk. Kerestem is egy hordozási tanacsadót, jövőhét második felében jön. Addig meg jó edzés ez nekem is meg apukànak is a gyereket sokszor függőlegesben tartani....😀
8468. Panni_80 (válaszként erre: 8467. - Picky)
jan. 9. 16:53
A Biogaia cseppet mindenkèpp adjàtok,mert probiotikum ès full termèszetes.Ezt szoktàk kiegészíteni,mindenki kb kísèrletezik,hogy mi jön be:infacol/colief/co-lactase/3 hótól gripe water.
8467. Picky
jan. 9. 16:47
Sziasztok lányok! Érdeklődnèk higy kinek mi vàlt be hasfájasnàl? Azt hiszem minket utolert, az éjjel megvolt az első sírós éjszakànk 2-től reggel 7-ig vígasztalhatatlanul sírt nyüsszögött a kislànyunk. Tipikusan a függőleges helyzetben tartás és sikeres pukizas hozott nèmi megkönnyebbülést, vmint a szopizások utàn kb egy fél óràval szintèn hol keservesebben hol nem annyira nyüsszög, feszegeti magát, nyom, tekereg. Szóval mindent összevetve tipikusan hasfájós tünetek. Védőnőnk Espumisan cseppeket javasolt plusz ezen kívül ugye a szokásaos mint alapis büfiztetés plusz torna hasmaszírozàs.... érdeklődnèk hogy ezeken kívül vmi mas ötlet esetleg valakinek? Bármilyen praktika ami bejött?!Mindenre nyitottak vagyunk 😀
8466. mokuci1986 (válaszként erre: 8462. - Wantababy)
jan. 9. 12:43
Ohhh, én lemaradtam a képekről, vissza tudod majd tenni, légyszi? 😘
8465. storm82 (válaszként erre: 8462. - Wantababy)
jan. 9. 04:52
Egyem meg, tündéri aranyos a kisfiad, s tényleg milyen nagy már!☺️
8464. Panni_80 (válaszként erre: 8462. - Wantababy)
jan. 8. 20:56
Èdesem,de cukiii!Nagyon ügyik vagytok!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook