Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kaális babák fórum

Kaális babák (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
5393. witch959 (válaszként erre: 5377. - sweetenough)
ma 07:15
Nekünk Angelcare van mindkét lányunknak. Kétlapos. Eredetileg örököltünk egylaposat is de arról mindig lemásztak és tévesen riasztott.
5392. adnil913 (válaszként erre: 5390. - szamóca86)
tegnap 15:17

Engem a terhesgondozóban vettek fel táppénzre az első vérzés után, s nekem ők adják kéthetente a táppénzes papírt is, amit eljuttatok a könyvelőhöz.

Hiába van fogadott orvosunk, a tp papírt a klasszik sztk-s terhesgondozóban adják. Élmény oda járni.

5391. Ági'74 (válaszként erre: 5390. - szamóca86)
tegnap 14:06
Ez pont így van. Csak azzal egészíteném ki, hogy havonta kell a nőgyógyásztól igazolást vinni a háziorvoshoz.
tegnap 13:08

Tapasztaltabb mamik,kismamik - segítsetek picit.☺

Lassacskán eljön az idő,hogy táppénzre menjek. Addig megvan a fejemben a folyamat,hogy a nőgyógyász ad egy igazolást/javaslatot a táppénzre vételre. Ezzel elmegyek a háziorvoshoz,aki rögtön kiír? És akkor a papírt eljuttatom a munkahelyemre és ennyi a menete ennek?

Vagy valamit rosszul gondolok? Hú,elég béna a kérdés,de még sose volt ilyen intéznivalóm. 😂

5389. szamóca86 (válaszként erre: 5388. - Dzsini14)
tegnapelőtt 21:54

Akkor idegörlő várakozás következik. Próbálj nyugodt lenni,ha sikerült csak ki kell várnod,hogy bizonyítékod is legyen róla! 😉

Kitartás,remélem baba lesz!

5388. Dzsini14 (válaszként erre: 5385. - szamóca86)
tegnapelőtt 21:41
Még nem merek mert attól félek hogy PMS meg az is bele tartozik hogy 12.-én kezdődött a peteérés és lehet még felesleges lenne. De ugyanakkor ezek a tünetek lehetnek fogantatás után 1-2'héttel is tehát nem csak késöbb alakul ki nem merek tesztelni :(
5387. szamóca86 (válaszként erre: 5377. - sweetenough)
tegnapelőtt 21:17

De aranyos lehetett és milyen ügyesen növekszik! 😊

Örülök,hogy jól sikerült!

Akkor van fotótok is,amit lehet csodálni? 😊

5386. szamóca86 (válaszként erre: 5376. - Ági'74)
tegnapelőtt 21:15

Jaj Ági,egyem a szíved! ❤

Tudom,olyan mintha sunnyognék,pedig nincs bennem bújkálási szándék! 😁

Kicsit mozgalmasabb lett a hétvége,mint terveztük,a férjem ma elutazott külföldre,a héten nem lesz itthon,igyekeztünk jó kis programokat csinálni,aztán elmaradt a fénykép.

(Olyan aranyos amúgy,megbeszélte a lányainkkal,hogy mire visszajön szeretne tőlük hason keresztül pacsit kapni. 😂 Hát,nem tudom mi lesz ebből,fogja-e érezni addigra ő is a mozgásokat,meglátjuk... 😊❤)

De vissza a tárgyhoz! Holnap igyekszem csinálni képet és egy napig tervezem majd fenthagyni. Fogok szólni! 😉😘

5385. szamóca86 (válaszként erre: 5382. - Dzsini14)
tegnapelőtt 21:09
Ezek bíztató tünetek,nem próbálsz tesztelni?
5384. szamóca86 (válaszként erre: 5378. - Maba)
tegnapelőtt 21:07

Üdv köztünk és gratulálok a sikerhez! 😊

Ahogy a lányok már írták,szerintem sem kell félned,rendben lesztek! A magnézium azért nem árt,még ha nem is érzel tőle nagy változást és pihenj,amennyire tudsz. Vigyázz magatokra! 😉

5383. Maba
tegnapelőtt 20:42
Köszönöm Lányok! Tényleg, nagyon! 🤗 A görcseim felét szerintem már az agybaj okozza,annyira szétstresszelem magam rajta, hogy miért fáj. Persze elkezdtem olvasni fórumokat, ami csak rontott a helyzeten...
5382. Dzsini14
tegnapelőtt 20:37

Sziasztok! Olyan kérdéssel fordulok hozzátok hogy lehet e baba az alábbi tüneteim alapján?

Émelygés, hányinger, szédülés, fáradtság(de nem alszom el hanem csak fekszem) mell meg nagyobbodása, bimbó udvaron lévő mirigyek megduzzadása, alhasamban bal oldalt szúró érzés, enyhe de nagyon enyhe alhasi görcs, 3napos menzesz késés ( ez még nem furcsa mert policisztás petefészkem van és sikerült -13 kg -ot leadni diétával amiből az következett hogy a legutóbbi menzesz késés 7 nap volt egyébként 18 napros késéseől sikerült vissza hoznom) ovuláció után pár nappal mérem a hőm reggel 3x 36,6 tegnap 36,7 ma 36,9 °C volt, de minden nap fel megy nap közben magasabb hőemelkedésig és egész nap tart, a bőröm érzékeny mint ha beteg lennék, és ma kezdődött a gyakori vielési inger, rossz a közérzetem, tegnap egy papír fecinin elbőgtem magam,mint ahogy ma hogy beszéltem telefonon a férjemmel és jó volt hallani a hangját(étteremben dolgozik naphosszat) a válaszokat előre is köszönöm szépen

5381. Panni_80 (válaszként erre: 5378. - Maba)
tegnapelőtt 19:56
Nekem is volt,rèsze a beàgyazódàsnak.A magnèzium ès pihi jó,a fàjdalom ijesztő,mert a menzit pàrosítja hozzà a cuki agyunk,az idő lassan telik,de van egy jó hírem tapasztalatból:minden kèt hèt letelik egyszer:-)
5380. Wantababy (válaszként erre: 5378. - Maba)
tegnapelőtt 19:10
Szia! Üdv itt! 😊 Én is görcsölgettem,mint mensinél csak enyhébben. Én azt olvastam hogy az jó,mert akkor tágul a méhünk hogy beleférjen a baba. ☺☺
5379. sweetenough (válaszként erre: 5378. - Maba)
tegnapelőtt 17:51
Üdv! Én is görcsöltem, még a vérvétel előtt, mint mikor megjön, annyira erősen. Később is előfordult az első trieszterben gyakran, mg semmit sem ért olyankor. Próbálj pihenni, az nekem mindig segített :-)
5378. Maba
tegnapelőtt 16:34

Sziasztok. Szeretnék csatlakozni a csapathoz, holnap lesz egy hete, hogy pozitív lett a tesztem. (vagyis tesztjeim 😂)

Annyira jó olvasni, hogy mindenki ilyen szépen növöget, gratulálok Nektek, vigyázzatok magatokra 😍

Én picit le vagyok törve. Mennyire normális hogy görcsölgetek? Hasam is, derekam is. Magnéziumot tolom két pofára, mégis 😔 ugye nem lesz ebből baj? 😥

5377. sweetenough (válaszként erre: 5375. - witch959)
tegnapelőtt 16:31

A laposból melyiket használjátok? Azért kérdeztem a csíptetőset, mert két ismerősünk is ajánlotta.

Voltunk 4d-n, pont vihar volt, a babánk végig aludt, arccal a lepényben :-) bevetettünk minden féle praktikát, így azért láttuk az arcát is. Imádnivaló, 643g :-)

5376. Ági'74
máj. 20. 19:10
2 kicsi Szamócát szeretnék látni egy nagy Szamócában!😁😍 Mikor? Mikor? Mikor?
5375. witch959 (válaszként erre: 5374. - sweetenough)
máj. 20. 09:19

Mi lapos légzésfigyelőt használunk, mert első perctől külön ágyban alszanak a csajok.

Ikreknél, ha közös ágy van, akkor viszont kizárólag a csiptetős jöhet szóba.

Nekem azért nem volt szimpi a csiptetős, mert hason alvásnál szerintem nyomja őket, de lehet, hogy tévedek, hiszen sosem próbáltam.

A mi lányaink első perctől fogva csak hason tudtak elaludni.

5374. sweetenough (válaszként erre: 5373. - szamóca86)
máj. 18. 20:24

24+4 :-) nagyon várjuk!

Lányok! Mi a véleményetek a pelenkára csiptethető légzésfigyelőről?

5373. szamóca86 (válaszként erre: 5361. - sweetenough)
máj. 18. 14:41

Nagyon jó volt,még mindig olyan hihetetlen,hogy ezek a kis apróságok minden pillanatban itt vannak velem! 😊💟💟

E-mailben kellett volna képet küldeniük,de valami zavar lehet a rendszerben,mert még nem kaptam meg őket. Majd reklamálok is mindjárt.

2 fotónk van,amit a kezünkbe adtak,abban tudok gyönyörködni addigis,de majd holnap fel is teszem egy kis időre. 😉

Te hol jársz most? Biztos nagyon szuper lesz! Majd mesélj! ☺

Mi kb 5-6 hét múlva akarunk 4D-n kukkolni újra,mert akkor még jól látszanak az ikrek is állítólag.

5372. szamóca86 (válaszként erre: 5371. - mokuci1986)
máj. 18. 14:28

Nagyon szépek vagytok - az egész család! 😊

Én jelentem ezután a kaotikus,melós hetem után szerintem holnap merek feltenni pocakfotót (a leharcolt fejem miatt 😁 ) és felteszem azt is mit lőttek a kicsikről a mostani uh-n! 😉

máj. 18. 00:44

Köszönöm, lányok, nagyon aranyosak vagytok 😘

Úgy örülök, hogy szépen fejlődnek mindenkinek a babók. Fotókat kitől mikor láthatunk? 😊

5370. Bubacs
máj. 17. 23:13

Mókuci, nagyon csini vagy! 😙

Mi tegnap voltunk a genetikai ultrahangon, és minden a legnagyobb rendben. Mindene a helyén, napra pontosan akkora amekkorának lennie kell (270 gramm - 19+3)

éés....kislány!!! 😍

5369. witch959
máj. 17. 17:09
Mókuci! Nagyon szépek vagytok! 😍
5368. Panni_80
máj. 17. 16:44

Mókuci, tökre cukik vagytok a Nagymókussal és a Kismókucikkal!

Mi ma voltunk az Istenhegyin egy bónusz bekukkon, és hát menthetetlenül szerelmesek vagyunk továbbra is. 150 gramm, 15 centi, nőiesen keresztbe tett lábakkal:-) A hely profi, ez kétségtelen.

5367. mokuci1986 (válaszként erre: 5366. - Ági'74)
máj. 17. 15:54
😘 😘 😘
5366. Ági'74 (válaszként erre: 5364. - mokuci1986)
máj. 17. 11:51
De helyesek vagytok!😍❤ Nagyon csinos vagy!!!
5365. Ági'74 (válaszként erre: 5360. - szamóca86)
máj. 17. 11:34

De jó, úgy örülök, hogy minden rendben van a kislánykákkal!😊❤❤

Hol a pocakfotó?

5364. mokuci1986 (válaszként erre: 5362. - agci113)
máj. 16. 22:19

Volt, eddig nem is jött vissza. Inkább az égő mellbimbó az, ami jelen van néha.

Nemsokára teszek fel képet 😊

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook