Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Július 4-től életmódváltással a cél felé, gőzerővel!! Ki tart velem? fórum

Július 4-től életmódváltással a cél felé, gőzerővel!! Ki tart velem? (beszélgetős fórum)


107. szilisári (válaszként erre: 106. - Helena66)
2011. júl. 10. 22:15

Tulajdonképpen tudom, hogy mit érzel, de hosszú depresszió, pánik meg sok szar után rájöttem, hogy rajtam csak egyetlen ember tud segíteni: én magam.

Szerintem ne akarj apró hazugságokat, ha elve magad is úgy érzed, hogy hazugságok, hanem törekedj arra, hogy kiérdemelj dolgokat. Persze ez nagyon nehéz, de emberből vagyunk, tudunk magunknak parancsolni, ha úgy akarjuk, úgyhogy tessék egy kicsit bekeményíteni. A múlt biztos szebb volt, a jelen biztos ijesztő, de a jövődet te alakítod, nem?

2011. júl. 10. 21:07

Sziasztok,

Az én programom sehogy se áll, se kitartás, se motiváció csak elkeseredés és depresszió, a melegben összeér a combom és kidörgölődött most fáj, legszívesebben bőgnék. Senki nincs a közelemben,aki egy kicsit is biztatna valamivel, magamnak kell megoldani, nehéz lesz, csak magamért és az egészségemért kell kitartanom, persze ez elég nehéz, de a párom lekakilja az én kis életemet, sose volt romantikus, de így öregen kövéren jól esne néhány apró hazugság,amit persze el is hinnék kicsit. Hát ez nincs, nyomokban sem mióta baj van a testi kapcsolatunkkal is. Ez rányomja a bélyegét szinte mindenre. Hol vannak már a régi jó idők? Ha eszembe jut nem nosztalgikusan boldog vagyok, hanem bőgni van kedvem. hát normális ez????

105. solmyr
2011. júl. 9. 15:51

Candeee: Voltál a Westendben? Mesélj...


Én is eljutottam a győri pékségbe és vettem szénhidrátcsökkentőt amit liszthez kell keverni. 500g és pár Ft híján egy ezres volt. :(

Péksütit már nem tudtam venni (pedig megkóstoltam volna) mert teljesen ki volt fosztva. (vagy nem sütöttek túl sokat)

Körbenéztem és jó drága hely...sajna..

104. edibest
2011. júl. 8. 22:07

Hali mindenkinek!


Hogy mi volt a dokinál?: értékelhetetlen lett az allergiatesztem. Csak vérből tudnák megnézni, de a területileg illetékes kórházban nem csinálnak ilyen vizsgálatot, a megyeiben pedig most nem csinálják, mert nincs rá pénz :( Szóval nem lettem okosabb, kaptam orrspray-t, azt használom. De semmivel sem jobb tőle.


Ki hogy áll a tornával és a kajával?

Én szégyen szemre ma sem tornáztam...és megint ettem tiltott gyümölcsöt, úgyhogy holnap duplát tornázok :)

103. solmyr
2011. júl. 8. 06:37

Jó reggelt mindenkinek!

Már 1/2 6-kor kidobott az ágy.... :(

Ma is jó meleg lesz...


edibest: Minden rendben volt a dokiknál?

102. Candeee (válaszként erre: 101. - Edibest)
2011. júl. 7. 20:26
és tudsz valamit?mi a bajod??
101. edibest
2011. júl. 7. 18:16
Most értem haza a dokitól éppen vacsorázok. A torna persze elmaradt idő hiányában, de szénné röhögtük magunkat a barátnőmmel, úgyhogy a hasizmom nem pihent :)
100. edibest (válaszként erre: 99. - Candeee)
2011. júl. 7. 18:14
ott a pont, igaz! :)
99. Candeee (válaszként erre: 87. - Edibest)
2011. júl. 7. 12:26
Nem lesz abból 2kiló,mert a norbis liszt csak 0,5kg...:S
98. solmyr (válaszként erre: 95. - Edibest)
2011. júl. 7. 09:25

Igazából ő nem is az oldalán alszik, hanem háton, és a jobb oldalára fordítja a buksiját. De ha bal oldalról szopizunk és úgy alszik el az ágyban akkor úgy marad. :)

A védőnő is azt mondta, hogy ha a kiságyában a bal felén van a "kukucskálós" rész, akkor úgyse lesz gond ezzel. Még a kutacsa is megvan és "puha", formálható a fejecskéje.


Csak hát a dokink és a védőnőnk úgy tálal mindent, mintha legalább is 5 percen beül meghalna vki. Ezzel jól meg is szoktak ijeszteni a legapróbb náthánál is.

97. solmyr (válaszként erre: 93. - Edibest)
2011. júl. 7. 09:20

Én se értem, mert a nagynál ugyanez volt. És minden torna nélkül 3 hónapos korára gyönyörűen megoldódott ez is.


Lúdtalpbetétet nem fog felírni a doki, mivel 5 éves koráig rá se néznek a gyerekre. Az ortopéd doki rokonunk szerint + a háziorvos is ezt mondta, de hátha, azért menjünk el.

Köszi. Menjek egyedül a 2 gyerekkel, akikből az egyik egy locsifecsi izgőmozgó, a másik meg cicifüggő, és üljek ott 1-2 órát vagy ki tudja mennyit/ beutaló.


Ma már jobb a kedvem, csak tegnap ez így egyszerre egy kicsit sok volt. Hogy ez se jó, meg az se jó meg amaz se.

96. solmyr (válaszként erre: 91. - Edibest)
2011. júl. 7. 09:16

Én is benézek a győri pékségbe, csak még azt nem tudom, hogy mikor jutok el oda.

1 kocsink van egyelőre, és a párom azt használja a munkába, egyébként céges a kocsi :)


Pénzeken Linz-be kell mennie céges ügybe, szombaton megint nem lesz itthon, jövő héten Pécsre megy, szóval nem mostanában jutok el oda...

95. edibest (válaszként erre: 92. - Solmyr)
2011. júl. 7. 09:15

Az én lányom is mindíg az egyik oldalán aludt és neki is elnyomódott a feje, de én hiába támasztottam ki, addig-addig ficánkolt, míg átfordult arra az oldalra, amit szeret. Úgyhogy én nem szarakodtam ezzel, egy idő után már saját magától váltogatta a két oldalt.

Biztos a tiéd is fog forogni.

2011. júl. 7. 09:12

Veletek vagyok Csajok! Mindig minden helyzetben előre!!!

Szép napot!

93. edibest (válaszként erre: 90. - Solmyr)
2011. júl. 7. 09:12

Nem értem miért küldtek a kicsivel neuro-ra, az enyémnek is lógott ennyi idősen a feje, mikor húzták a karját. És mégis megtanult járni, meg minden...

A nagynak meg max adnak lúdtalpbetétet amit utálni fog, mert rohadt kényelmetlen.

Ne légy elkeseredve, nem nagy gondok...tudom, könnyű mondani:) De eü főiskolát végeztem, egy kicsit konyítok hozzá :)

92. solmyr (válaszként erre: 90. - Solmyr)
2011. júl. 7. 09:09

Azt hiszem azzal mindenki egyetért, hogy az édesanyák már csak ilyen lelkizősek, mindent magukra vesznek. :) Ezért voltam kiborulva teganap egész nap.


Egyébként rögtön felhívtuk az ortopéd doki rokonunkat, aki azt mondta, hogy az összes háziorvost továbbképzésre kellene küldeni, mert 5 éves korig úgyse csinálnak semmit a gyerekkel. Pontosan azért, mert hirtelen és sokat nőnek, ezért áll úgy az én gyerekem is, ahogy. De azért megnézi persze és elviszem a kórházba is, de már most hallom a dokit, hogy minek mentünk. . .


A fejlógatásos dolognál pedig a Gézengúz honlapján olvastam, hogy 3 hónapos korig ez még normálisnak mondható.

Persze tornásztatni fogom, ahogy majd előírják, ez természetes.


A bacikat/vírusokat pedig az oviból folyamatosan kapjuk a nagyobbtól. Itt max annyit tudok tenni, hogy a nagyobbat tömöm vitaminnal és bizakodom. :)


Alvás kérdés. . . én is a jobb oldalamon szeretek aludni, mint a pici. . . :)

Tegnap mindig a bal felére tettem le, háát 2 mp-en belül már fel is kelt és ordított, hogy miért támasztottam ki.


Egyébként a dokinőnk nagyon drámaian ad elő mindent. . .

2011. júl. 7. 09:07

Szoktam ilyen cuccokat venni, de őszintén szólva nem emléxem az árára. De jövő7en, ha megyek, akkor megírom neked.

Időpontra megyek és van protekcióm is, úgyhogy remélem gyorsan letudom. Csak rtg-re 11:30-ra kell menni, allergiatesztre meg 15:00-ra :( Ugyhogy jöhetek vissza haza a 2 között.

A gyerek meg megy mamához, úgyhogy a két vizsgálat közé tervezem a mai tornámat!

90. solmyr (válaszként erre: 88. - Edibest)
2011. júl. 7. 09:07

Igazából semmi komoly, csak ahogy rám zúdították...


Tegnap voltunk lenn a dokinál és a védőnőnél.


Matyinak (a nagyobbik fiam) megcsinálták a 3 éves státuszát.

Mindene jó, sőt korát meghaladó, kivéve a lábát.

A térdei túlságosan összeérnek és van egy jó kis lúdtalpszerűsége is.

Beutaló az ortopédiára.

+ lúdtalptorna reggel és este


Zsombinál (a kisebbik)elmaradt a 2 hónapos oltás, mivel még mindig piros a torka és hörög, az 1 hetes antibiotikum! kúra ellenére is.

Ma reggel garatváladék vétel és be kell vinni az ÁNTSZ-hez.

Mikor a doki húzta a két karját, akkor lógatta a fejecskéjét.

Beutaló a gyerek neurológiára.

Hiába mondtam, hogy Matyinál is ugyanez volt, testileg jóval le volt maradva mindennel a kortársaitól kb 1 hónappal(ülés, mászás, járás stb), de szellemileg meg jóval fejlettebb volt (2 éves kora előtt már hosszú mondatokban beszélt).

+ mivel Zsombi az egyik oldalán szeret csak aludni, így a kis buksija kicsit formátlan (alig észrevehető egyébként), szóval most meg csak a másik felén altathatom, amit nagyon utál.

Ja, és a dokinő szerint vérszegény is (Matyi is az volt). Úgy látszik a napi gyümölcsfogyasztásom nem elég kettőnknek.


Felvezetésként ehhez hozzájött még a védőnő 2-3 nagyon bunkó beszólása is.

89. solmyr (válaszként erre: 87. - Edibest)
2011. júl. 7. 09:00

Igen tudom, néha elcsíptem a TV2-n a főzőműsorukat és ott is mondták ezt.


Arra kíváncsi lennék, hogy Miskolcon is annyiba kerülnek ezek a dolgok, mint Pesten vagy nálunk Győrben?

Biztos...


Kitartást neked a mai naphoz.

Időpontra mész vagy ki kell várni a sort?

88. edibest (válaszként erre: 85. - Solmyr)
2011. júl. 7. 08:50
Mi a baj a gyerekekkel?
87. edibest (válaszként erre: 84. - Solmyr)
2011. júl. 7. 08:50

De a Norbi lesztet 50-50%-ban kell keverni sima fehér liszttel, így mindjárt 2 kg lesz belőle :)

Mondjuk és kb 70-30%-ban szoktam keverni.

Jövő héten megyek Miskolcra és ott tudok én is ilyen update cuccokat venni.


Az túlzás, hogy beteg vagyok, csak állandóan dugul be az orrom és elküldött a fül-orr-gégész röntgenre meg allergiatesztre, úgyhogy azokon fogok ma túlesni.

86. solmyr
2011. júl. 7. 08:37

Most olvasom, hogy holnap a Westendben lesz Update1 süti, torta, gépi fagyi kóstoló is.

nyami...


Gondolom jó nagy tömeg lesz...

85. solmyr (válaszként erre: 83. - Edibest)
2011. júl. 7. 08:35

Beteg vagy?


Mi tegnap voltunk dokinál a 2 gyerkőccel és emiatt voltam elkenődve.

84. solmyr (válaszként erre: 82. - Edibest)
2011. júl. 7. 08:34

:))))

Nagyon egyre jár az agyunk. :)))


Azért érdekelnek az árak, mert nagy péksütifüggő vagyok, és szeretnék vmi kevésbé hizlalót csinálni (péksüti/desszert).

De nem tudok, kis mennyiséget csinálni, mert a fiúk (párom és a 3 évesem) is rögtön rárepülnek. :)

Szóval 1 kg liszt nem fog hónapokig kitartani. :)

2011. júl. 7. 08:28

Egyébként az én tegnapi napom sem volt fényes estére, ettem egy kis tiltott gyümölcsöt :) De ezt ma bepótolom :)

Nem is nagyon lesz időm enni, ugyanis orvostól orvoshoz fogok ma menni :(

82. edibest (válaszként erre: 81. - Solmyr)
2011. júl. 7. 08:26

Halihóóó!

Vegyél lisztet és akkor otthon tudsz csinálni magadnak különböző sütiket. Én a múltkor virslis táskát meg lekváros buktát csináltam, beraktam a fagyasztóba és mindíg abból eszegetek. Berakom a mikróba 10 mp-re és olyan, mintha most sült volna:)

81. solmyr
2011. júl. 7. 08:13

Candeee:


Majd írd meg holnap, hogy mi volt a megnyitón.

Érdekelne az is, hogy milyen horribilis árakon adják a péksütiket meg a liszteket.

80. solmyr
2011. júl. 7. 08:12

Szép jó reggelt mindenkinek!

Ma is nagyon meleg lesz...


Én eddig egészen jól tartottam magam evésügyileg, de tegnap nagyon sz*r napom volt és kénytelen voltam egy kicsit kompenzálni. :(

Lecsúszott este egy kis édesebb gabonapehely tejjel. :(

De legalább ez is teljes kiőrlésű volt. :P


Tornához most töltök le a netről Zumbát (ezt nagyon dicsérik)+ Hastáncot (ne nevessetek), annak is a csípő-has-popsi verzióját.

Még nem próbáltam ki egyiket se, így még nem tudok véleményt mondani.


A torna még nálam nem jött képbe, mert a kisebbik fiam csak 20 perceket alszik napközben.

Talán majd délutánonként, akkor már jobban elnézeget egyedül. Bár ez se tart ki egy órát...

2011. júl. 6. 20:52
Sziasztok!mizu csajok?ki milyennek könyveli el a 3. napunkat??én most fejeztem be egy alakreform torna 90percet(kb 70-et csináltam belőle)de büszke vagyok magamra:) ma ettem olyat is ami nem volt éppen diétás,de úgy érzem letornáztam:)
78. solmyr (válaszként erre: 71. - Candeee)
2011. júl. 6. 16:39

Oda nem tudok elmenni, de erősen szemezek egy ideje a győri pékségükkel. (mi Győr mellett lakunk.)

Nem tudok meglenni péksüti nélkül...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook