Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Július 4-től életmódváltással a cél felé, gőzerővel!! Ki tart velem? fórum

Július 4-től életmódváltással a cél felé, gőzerővel!! Ki tart velem? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
2011. júl. 4. 09:03
én találtam egy 12 napos méregtelenítő kúrát, elég brutál, de kolléganőm már végigcsinálta és neki bejött.....3 nap zabpehely, 3 nap barnarizs, 3 nap gyümölcs, 3 nap zöldség.
2011. júl. 4. 08:52
a másikamijó azmeg az hogy vezessetek mérlegelőt és egy füzetbe meg irjatok bele mindent amit esztek, igy kétszer is meggondolod majd hogy a huszadik szilvásgombócot is megeszed e:D
2011. júl. 4. 08:50
sziasztok ez az este 6 utáni nem evés ez nekem annyira nem szimpi és szerintem nem is jó, mert pl lehet hogy valaki 9kor fekszik le és annak jó de aki éjfélkor annak elég rossz kibirni azt a hat órát kaja nélkül, ugyhogy szerintem ugy kéne mondani hogy lefekvés előtt x órával ne együnk, nem? igy nem olyan kinzás
2011. júl. 4. 08:30
nem vagyok egy kitartóm alkat, de egyszer nekem is sikerül majd :-)
2011. júl. 4. 08:29

sziasztok!

én is jönnék. nemrég indult egy fórum ahova szintén csatlakoztam, ott egy jó kis összetartó társaság jött össze, de én kiestem onnan.

elősször méregteleníteni szeretnék, aztán életmódváltásba szeretnék fogni.

2011. júl. 4. 07:07

Szép reggelt és napot Mindenkinek,

A mérlegen még annál is rosszabb szám jelent meg,mint amire felkészültem, 105,7, ehhez nincs mit hozzátenni.

Ráadásul fejfájással ébredtem ez az a másik érzés,amit nagyon nem szeretek.

2011. júl. 3. 22:21
Nekem sok kilótól kellene megszabadulnom, már hetek óta készülök elkezdeni, bele is kezdtem egy szigorú diétába, de feladtam, akkor rájöttem,hogy ez nem fog menni inkább életmódot kellene restaurálnom. Megvettem egy fogyi újságot, és abban az egyik javasolt módszer az életmód váltás, heti egy új jó szokás vagy elhagyni egy rosszat. Szóval holnaptól nem eszem este hat után.Egyik legrosszabb szokásom az esti éjszakai nasi édes-sós sós-édes végeláthatatlanul. A következő hétig valami jó narancsbőr elleni szokást szeretnék bevezetni. Reggel mérem magam, előre zokogok, ugyanis az összes 46-os nadrágom szorít hasban.
10. 4c07880d46 (válaszként erre: 6. - Viko85)
2011. júl. 3. 22:01
Szia! Hetente mennyi mozgás javasolt? Én most callaneticset és Tatarek-zsírégetőt csinálok váltakozva. Milyen arányban javaslod, és milyen gyakorisággal? Kb.5 kilót szeretnék leadni, és formásodni kicsit.
2011. júl. 3. 21:27

Sziasztok!

Én a DVD-et váltogatom, így nem unom meg a mozgást. Naponta 3-4x eszem. Ha nagyon éhes vagyok cukor mentes teát(gyógyteát) iszom. Este 6 után sosem eszek.

Sok sikert és kitartást nektek!!!!

2011. júl. 3. 21:21
én mozogni szeretnék.mozogni és mozogni:)Nagyon tudom ám élvezni,viszont nagyon hamar megunom és ellustulok:)Szeretnék sokat futni és tornázni.ti fogtok mozogni és ha igen mit csináltok majd?
7. 93f84765e4 (válaszként erre: 3. - Helena66)
2011. júl. 3. 20:34
sziasztok!hát én is visszaeső vagyok.folyton feladom.mindig ha valami bánat ér nem tudom megállni a zabálást.én is holnap akartam kezdeni.de akkor nem csinálom egyedül.csatlakoznék ha lehet.én megprobálok kevesebb szénhidrátot enni.röviden ennyi a terv.
2011. júl. 3. 20:33

Sziasztok!

Ha gondoljátok szívesen segítek nektek..,(életmód tanácsadó,gyógymasszőr és kozmetikus vagyok mellékesen)

3éve nagyon beteg voltam(Candidás..)és amiatt ugye életmódot kellett váltanom,amit hellyel közzel(sajnos volt egy válásom akkor persze abbamaradt a dolog,mert én ha szomorú vagyok , akkor eszem..)tartottam,viszont most gőzerővel megint szeretnék jobban odafigyelni,mert kisbabát szeretnénk a párommal és addig szeretnék rá felkészülni..Vágjunk bele:)

2011. júl. 3. 20:26
Sziasztok!!én is akarok...én is akarok:)5kilót kellene kb. fogynom augusztus 18ig.Együtt biztos könnyebb lesz.tervek amivel segíthetjük egymást??
4. 4c07880d46 (válaszként erre: 3. - Helena66)
2011. júl. 3. 20:22
Ugyanez vagyok én is :-(
2011. júl. 3. 20:20

Szia,

Hogy tervezed. Miért akarsz életmódot váltani? Én nagyon sokszoros visszaeső vagyok, de szívesen veled tartanék.

2011. júl. 3. 20:19

Szia!

Miben változtatsz?

2011. júl. 3. 20:17
Várok minden jövendőbeli életmódváltót!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook