Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Jónás módszer: fiú vagy lány? fórum

Jónás módszer: fiú vagy lány? (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
20. ijudit
2007. jan. 15. 21:18

Uff!

Szuper vagy!

Köszi a nemzetközi nyelveket nem beszélők nevében.Ma már nem esek neki, mert még így is elég bonyeszosnak tűnik, de ami késik nem múlik.

Mégegyszer köszi.

2007. jan. 15. 20:13

Kezdünk a www.astro.com oldalon

Kattints a Free horoscopes-ra, ekkor ide jutsz: [link]

A lap alján kattints az Extended chart selection-re, amelynek hatására ide jutsz: [link]


A [link] oldalon kattints a felül látható Astrodienst special feliratra

Eztán a legördülő listából (A Please select the type of chart you want felirat alatt) válaszd ki az Astromap world helyett a Lunar phases fertility calendar* sort (a lista legaljáról)

Majd állítsd be, mely dátummal szeretnéd kezdeni a naptáradat: start date for charts marked with* (angol dátumsorrendben: nap, hónap, év). A naptár pontosan egy évnyi időtartamot fog mutatni az itt megadott dátummal kezdődően.

Végül kattints a Click here to show the chart (azaz „kattints ide a grafikon megmutatásához”) feliratú gombra.


Ekkor megjelenik egy rövid szöveg a képernyőn, többek között a következő is:

„Have you entered your birth data yet?

No? Please, click here in order to get to the input page. Once you have completed this step, the Chart drawing, Ascendant will be displayed for you.”

Azaz: megadtad a születési adataidat? Nem? Akkor kattints ide stb. stb.

Tehát az utasításnak megfelelően kattints a Please, click here feliratra.


Születési adatok kitöltése, majd continue.


Eztán megjelenik egy újabb, az előzőhöz hasonló képernyő, melyen a rendszer beírta a születés városát a földrajzi koordinátáival együtt, és rákérdez, hogy valóban ez-e a helyes város.

Ha oké, akkor újra a continue gombra kell kattintani. Ha nem oké, akkor az other town feliratra, ahol újra be lehet állítani a helyes várost.

Eztán megjelenik egy gif fájl, a Jónás-naptár.


A naptár egy évet ölel át. A hónapok fekete függ. vonallal vannak elválasztva

A napok számozása nincs mind kiírva, csak a vasárnapoké.

A függ. piros kis vonal mutatja, mely napra esik a J-nap. Az előtte levő 3 napot átfogó vízsz. piros vonal azt jelenti, hogy azon napokon kell együtt lenni.


A Jónás-napok fölött látható kis jel azt mutatja, hogy az azon a napon fogant gyerek milyen nemű lesz. Amelyik Jónás-napnál nincs jel, akkor aznap bármilyen nemű gyerek megfoganhat.


Remélem segítettem.

Sok sikert!

18. tinendo (válaszként erre: 16. - Mimo)
2007. jan. 15. 20:02
meliz, mimo: pedig a naptárelkészítés alapja a születésed ideje. :((
17. tinendo (válaszként erre: 11. - Win)
2007. jan. 15. 20:01
www.astro.com
16. mimo
2007. jan. 15. 16:31
Én sem tudom(((((((.
15. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 14. - 0da18668f3)
2007. jan. 15. 13:48

Szia Erika.

Nem is tudtam,hogy pontosan kell hozzá a születési óra,perc.Akkor szerintem nagyon kevesen tudják alkalmazni ezt a módszert.

Éa most jövök rá,hogy akkor nekem se jó!!!

:(((

2007. jan. 15. 13:38

Sziasztok!

Én is megvettem A Fogamzáskontroll könyvet, amelyben mindent részletesen leírnak a témával kapcsolatban. Engem is nagyon érdekel, mivel két fiam van. Természetesen egy kislányt szeretnénk. Nekünk azért nem ajánlott a Jónás módszer, mert nem tudom percnyi pontosan hogy mikor születtem./Még negyed óra eltérés is számít./ Így nem garantált a siker. Egyébként 21.000 Ft még egy hónapig.

Ha valaki ezen kívül tud valamilyen hasznos tanácsot adni nekem megköszönném.

2007. jan. 15. 11:00

Sziasztok.

Olvastam a cikket és az érdekelne,hogy hogyan tudnám kiszámolni nekem ezt a módszert?Van erre valami lehetőség a neten?

Elöre is köszi szépen a segítséget.

12. weberkitti (válaszként erre: 6. - Figarina)
2007. jan. 15. 10:42

Akinek már csináltak ilyet, árulja már el mennyiért és kihez kell fordulni!

Minden álmom egy kis IZA! Segítenétek, hogyan tudnám magam esetleg elkészíteni, mert a cikk elég bonyolultan írja!

Köszi szépen!

11. win (válaszként erre: 9. - Tinendo)
2007. jan. 15. 08:40

Szia!


Ez engem is érdekelne! Meg tudnád mondani, hogy hol lehet rátalálni? Én tegnap, miután elolvastam a cikked, kerestem de nem találtam. Igaz, annyira nem tudtam belemélyedni, mert Pocakberci már nagyon éhes és fáradt volt és mennem kellett.:)))

Ha tudnál segíteni, nagyon megköszönném!

10. mimo
2007. jan. 14. 23:36
Te is tudsz ilyet késziteni drága????
2007. jan. 14. 22:26
Lehet a neten is készíteni ilyen naptárat.
8. contu (válaszként erre: 6. - Figarina)
2007. jan. 14. 14:07
Elárulod, hogy mennyiért készítette el Neked a naptárt?
2007. jan. 13. 09:04

Örök kérdés, hogy milyen lesz a baba neme a megtermékenyítéskor. Amennyiben a petesejtet körülvevő hártyával fedett burkon olyan spermium hatol át, amelyik Y kromoszómát hordoz, akkor fiú, X kromoszómájú esetén pedig lány lesz a magzat neme.

Dr. Jónás Jenő bizonyítékokkal támasztja alá a Jónás módszerben, hogy a baba neme befolyásolható, mégpedig úgy, hogy a nő megtermékenyítőképességét a Hold fázisai irányítják.

2006. okt. 31. 15:58
Keresd meg dr Pánszky Gyulát Bp-en,Ő profi a módszerben,nekem Ő készítette a naptárt anno!
2006. okt. 30. 17:25

Keresgélj a cikkekk között ott szinte minden le van írva róla!

Egyébként a fogamzás maximális időpontjának meghatározásánál figyelembe veszi a holdciklust is egyénre szabottan.

2006. okt. 30. 17:25
Ti mit tudtok a Jónás módszerről.Van 2 kislányom és nagyon szeretnénk egy kicsi fiút.Ez a módszer tényleg segít?
2006. okt. 18. 21:37
Több ismerősöm próbálkozott lombikkal (már sokadikkal is), aztán voltak akik a Jónás szerint spontán estek teherbe.
2006. okt. 18. 09:26
Tanúsíthatom,mert az én gyermekem e módszer segítségével fogant!
2006. szept. 13. 15:03
Örök kérdés, hogy milyen lesz a baba neme a megtermékenyítéskor. Amennyiben a petesejtet körülvevő hártyával fedett burkon olyan spermium hatol át, amelyik Y kromoszómát hordoz, akkor fiú, X kromoszómájú esetén pedig lány lesz a magzat neme.
Dr. Jónás Jenő bizonyítékokkal támasztja alá a Jónás módszerben, hogy a baba neme befolyásolható, mégpedig úgy, hogy a nő megtermékenyítőképességét a Hold fázisai irányítják.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook