Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Jónás módszer: fiú vagy lány? fórum

Jónás módszer: fiú vagy lány? (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

140. 120c31c524 (válaszként erre: 139. - Mtt80)
2008. márc. 5. 07:54

hagyd a londonin


3-ig jó a rizikó

139. mtt80
2008. márc. 4. 22:45

Sziasztok!

Én azt szeretném kérdezni, hogy a lunarium.co.uk/jonas.php oldalon, a Jónás napok kiszámításánál most akkor milyen időzónát kell beállítani? A londonit, vagy a rómait? Mert már olvastam ezt is, azt is.

És még egy kérdés. A 3-as rizikófaktor még elfogadható, vagy az már problémás lehet?

138. rekag (válaszként erre: 136. - Hajnalok)
2008. márc. 1. 10:52
hát ha nehezen mutatja meg magát, akkor nagy a sansz, hogy kislány! :))
137. Duncan (válaszként erre: 135. - Rekag)
2008. márc. 1. 10:43
naazé:)
136. hajnalok (válaszként erre: 133. - Rekag)
2008. márc. 1. 10:43
Köszi, meg kell kérdeznem anyukámat hogy hány órakor és percben születtem, remélem még emlékszik rá, ha nem hát megvárom amíg pöttöm pannám megmutatja magát nekünk talán jövő héten a 16. hetes Uh-n látunk már valamit, tudod nekem két fiam már van.
135. rekag (válaszként erre: 134. - Duncan)
2008. márc. 1. 10:31
hali! :)) visszamegyek a zérópontra jó? :DDDDDD
134. Duncan
2008. márc. 1. 10:31
kukk:)
133. rekag (válaszként erre: 130. - Hajnalok)
2008. márc. 1. 10:31

Persze, szívesen! A kiszámításához szükség van a születési dátumodra, óra és perc is kellene hozzá, így azokat a napokat kapod meg, amikor a holdfázisod szerint a legtermékenyebb vagy, nem mindig esik egybe a tényleges ovulációval, de ezzel nem kell foglalkozni. Minden jónásnaphoz (havonta 1 ilyen nap van és a megelőző 3 napban érdemes próbálkozni, de a legtutibb, ha a megelőző napon hajtotok rá) tartozik egy "jóslás", hogy abban a hónapban fiúra vagy lányra van-e nagyobb esély, illetve ey rizikószám, ami azt jelöli, hogy mennyire lesz egészséges a bébi, szerintem 2-3-as rizikóig érdemes próbálkozni, mert ha 4-5-6-os a rizikó, akkor nagyobb esély van valamilyen rendellenességre.

Remélem tudtam segíteni!

132. hajnalok (válaszként erre: 131. - Purger)
2008. márc. 1. 10:27
Én is sajnos erre várok bár már a dolog tulajdonképpen nálunk eldőlt, csak még nem tudjuk a nemét, te mit szeretnél?
131. purger
2008. márc. 1. 10:22
sziasztok!ha tud valaki ,segítene a jónás módszer kiszámításában?voltam az astro.com oldalon de semmit nem értek belőle.nagyon szeretnék egy második babát és úgy érzem hogy ez a módszer segítségemre lehet.ha valaki tud kérem segítsen!!!!!!
130. hajnalok (válaszként erre: 129. - Rekag)
2008. márc. 1. 10:21
Szia Rekag!Mi lányt szeretnénk és én is próbálkoztam odafigyelni az ovu előtti megtermékenyülésre, most 15 hetes kismami vagyok még nem látni a nemét mindig hátat fodít nekünk a kis huncut.Azonban írsz nekem valamit a Jónás módszerről, én is decemberben lettem terhes valószínű az első héten.
129. rekag
2008. márc. 1. 10:12

Sziasztok! :)

Mi jónás szerint akcióztunk és decemberre fiút mondott nekünk a módszer, és úgy tűnik be is jött, mert a 12 hetes uh-on már látszott valami a két lába között, de nem akarom elkiabálni, ha biztosat tudok, mindenképpen írok! :))

128. 120c31c524 (válaszként erre: 126. - Beezsoofi)
2008. febr. 29. 08:44

és van jónás baby,,nem is egy!

sőt akiknek én számoltam,közülük kb 6-nak

127. 120c31c524 (válaszként erre: 126. - Beezsoofi)
2008. febr. 29. 08:43

nemm,a londoni meg a magyar idő között 1 óra eltérés van

a londonin kell hagyni


és ezt olyantól kérdeztem aki még nálam is jobban vágja a témát

2008. febr. 27. 15:23

jajj mibe csöppentem... :-)

forro itt a hangulat! :-)


en igazabol a jonasrol erdeklödnek, meg hogy van-e itt mar megfogant jonas-bebi, mert en alig par napja bukkantam erre a modszerre, de minden esetre erdekes...


meg meg annyit, annak a gyulai lanynak, akivel majdnem egy napon van a szulinapunk... 03.27. :-) hogy a magyar idö az gmt-1 magyarorszagon asszem... szal allitsd at a romaira, mert londonban kesöbb megy le a nap, nehogy adott idöre ne erjenek oda az ebihalaitok... :-)


irjatok ha van mit,en meg probalok visszabbolvasni a topicban, de a vege viccesebb :-)

125. sóvágó (válaszként erre: 124. - Ef02a78ea1)
2008. febr. 25. 08:26
bocs, én csak fel akartam nyitni a szemed, de ezennel lezártam a dolgot, magadon már csak te tudsz segíteni!!!
124. ef02a78ea1 (válaszként erre: 123. - Sóvágó)
2008. febr. 25. 08:04

1. nem kértem véleményt

2. ki a fene vagy te , hogy mások felett ítélkezz ismeretlenül?

3. ne te döntsd már el ki érdemel meg és mit


Ennyi beteg embert egyrakáson...

Tudjátok nagyon érdekes mert aki kultúrált,az priviben megirta a véleményét és nem nyilvánosan szitkozódik.Még ha hihetetlen is, többen voltak mi ti itt akik veritek magatok a sok rosszindulatú beirással. Csak eszetekbe se jut,hogy azért nem irogatnak mások neked vagy épp annak a bizonyos nő(?)nek itt kint a topcion mert a lényeg nem az,hoyg nyilvánosan anyázzuk a másikat, hanem hoyg EMBEREK legyünk.

Énis csak azt tudom mondani,hogy külső szemlélő látja,hogy ki és hogyan beszél a másik emberrel :)


Én ezzel le is zártam, mert már szánalmas amit csinálsz ,most épp te...

123. sóvágó (válaszként erre: 121. - Ef02a78ea1)
2008. febr. 24. 19:54
Kiváncsi voltam, hogy milyen ember vagy te, ezért beleolvastam a naplódba. Tudod, ha valaki gyermeket vár, és erről naplót ír, nem állandóan azon kéne nyavajogni, hogy jaj, elhagyott a gyermekem apja, aki eleve nem is akarta ezt a kicsit, meg nem kaptam tőle semmit Valentin-napra!!! Ez szánalmas! Nincs olyan beírásod, ami ne erről szólna, meg sem érdemled ezt a babát, gondolom csak azt szeretted volna elérni vele, hogy magadhoz láncold azt a szerencsétlent, aki már rég el akart hagyni! Figyelj, kívánom neked, hogy leld örömed a gyermekedben, rá koncentrálj, és magadra, sokkal boldogabb lennél!!! Helyes, értelmes nőnek látszol, kapj már az eszedhez, kívülről sokkal tisztábban jön le az egész, nem akarok én neked rosszat!
2008. febr. 24. 16:55
EZT IS TÖRÖLNI KÉNE!
121. ef02a78ea1 (válaszként erre: 119. - 120c31c524)
2008. febr. 24. 10:22

Nem nekem van problémám :) hanem neked és ezért olyan dolgokat irsz amik nem tartoznak a tárgyhoz egyáltalán. Nem tudom ,hogyan jön a Jónáshoz a bébim és a vőlegényem.


Nézd már meg mit irogatsz itt össze-vissza.

Persze könnyebb más baján élcelődni,már akinek van hozzá gyomra...Neked van ,ez már többször kiderült, de attól,hogy nem tudsz teherbe esni gondolkozhatnál miket beszélsz!


És nem emlékszem,hogy egyetlen szóval is emlitettem volna hogy ez avyg az a bajom,csupán leirtam,hogy decemberi avgy januári hasonló viselkedésed és megnyilvánulásaid ellenére,mert ugye akkor is az volt a bajod hogy azt mondtam,hogy szerintem nem a jónás dönti el hanem a szervezet és a pete meg a sperma,nekem nem jött be.

Enniy irtam, nem többet.

Te meg itt zabigyerekezel meg rosszindulatuskodsz.

Anniy rosszindulat van benned,hogy nem is csodálom,hogy nem jön az a gyerek. Inkább higgadj le egy kicsit, hátha akkor érdemesnek találja a szervezetet a baba foganását. Mert szerintem amit hónapok óta itt lerendezel, pont ez az oka hogy ilyen szerencsétlen vagy. Eddig nem irtam rád rosszat ezután nem sogok, ez a te stilusod és nem az enyém.De tényleg gondolkozz már el egy kicsit azon hogy "köcsög" és társai.

Büszkeséggel tölt el,hogy azt kivánod maradjak is egyedül? Hát tudod eddig csak azért sajnáltalak mert nem akar összejönni az a gyerek de mostmár azért is mert enniy esze mint neked csak egy általánosiskolát végzett árokásó munkásnak van:)

És ezzel még mindig nem voltam olyan vulgáris mint te, kedves babára váró asszonyság.

Tudod ha sperma lennék, én se akarnék nálad befészkelni, mert gyanitom ha a neten ilyen hangnemet és stikust produkálsz már sokadjára, akkor az életben még komolyabb lehetsz!

Igen ,elég baj az nekem,hogy igy indult a terhességem ahogy, de ha picit visszaolvasol , észreveszed ,hoyg én rádnézve semmi rosszat nem irtam se most se akkor amikor először ugrottál nekem a hitetlenségem miatt. Te meg gusztustalan módon vagdalózol itt nekem a bajommal.

Kivánom hogy enniy örömöd legyen az egész életedben.

És csak ugy mellékesen megjegyzem,lehet hogy egyeüdl voltam 3 honapig de lehet még mindig jobb volt mint az ahogy te már szinte be vagy csavarodva.

120. 120c31c524 (válaszként erre: 118. - Ef02a78ea1)
2008. febr. 24. 09:18
És itt nem a véleményről van szó!
119. 120c31c524 (válaszként erre: 118. - Ef02a78ea1)
2008. febr. 24. 09:17

Tudod mi a gáz???

hogy ugyanattól a palitól vagy már 2-szor terhes,,az elsőnél abortuszra mentél,mert nem kellett neki a gyerek!

Most másodszor sem kell neki!Ez a te nagy problémád!

Remélem egyedül is maradsz!

118. ef02a78ea1 (válaszként erre: 108. - 120c31c524)
2008. febr. 24. 09:12

Hát ez egy nagyon szép mondat egy nőtől aki éppen kisbabát szeretne. De a többi se kutya, zabigyerek és hasonlók.

És mindez azért mert él olyan ember a földön aki nem osztja a véleményed.

Aniyt irtam,hogy nekem nem jött be és semmi többet.Te meg irkálsz itt minden félét egyből.

Nagyon gáz vagy,nem tudod de ha kicsit magadba néznél észre vennéd.

Szerinted normális dolgo egy babára váró nőtöl amit te itt leirtál?

Elég gáz!!!

117. 120c31c524 (válaszként erre: 104. - Ef02a78ea1)
2008. febr. 23. 20:55

Ezen,,,meg ha ráérek,,akkor röhögni fogok!!!!


hahaha:DDDDDDDDDDDD

116. 120c31c524 (válaszként erre: 107. - Sóvágó)
2008. febr. 23. 20:31

sóvágó,,nem baj én tudom,hogy egyszer neked is,és nekem is össze jön!

De nekünk legalább lesz apja a gyereknek:))))

Ha számolással akkor úgy!

Tök mindegy,hogy hogy!:)

Ilyen köcsögökkel meg nem kell foglalkozni!:)

2008. febr. 23. 20:28

ha így jobban érzi magát,csinálja!!!

remélem ez visszaüt majd!

114. 120c31c524 (válaszként erre: 113. - Liaandi)
2008. febr. 23. 20:27
aranyos vagy!:))köszi!:)
113. liaandi (válaszként erre: 112. - 120c31c524)
2008. febr. 23. 20:26
Jól van!Köszönöm!És mással ellentétben én igenis sokat köszönhetek neked!És rajtam kivül még vagyunk igy páran!Köszönöm!Biztosan valaki azt kérdezi vajon mit?De mi tudjuk az a lényeg!Reményt,hitet,kitartást és barátságot!
112. 120c31c524 (válaszként erre: 110. - Liaandi)
2008. febr. 23. 20:23
SZIJJJA ANYIKA!:))HOGY VAN A PICURKA???
2008. febr. 23. 20:23
LIANDI,SÓVÁGÓ KÖSZI!!!:))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook