Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Jól bevált e-book olvasók fórum

Jól bevált e-book olvasók (beszélgetős fórum)


1 2
2018. márc. 27. 11:16
Nagyon köszönöm a hozzászólásokat, nagy segítség.
2018. márc. 27. 11:15
Még egy szavazat a Kindle Paperwhite-ra. Ez már a második Kindle-m, nagyon szeretem.
6. Aase
2018. márc. 27. 11:10

Alcor Myth LED meglepően kellemes olvasó. Nem érintős, de kényelmesek a gombjai, háttérvilágítással rendelkezik, 25 000 forint körüli az ára. (+ párezer a tok, arra már nem emlékszem, de feltétlen kell.) Ez az egyik olvasó a családban. A másik Pocket Touch Lux 3. Ez érintőkpernyős. Beépített háttérvilágítással rendelkezik ez is, az Alcorral szemben viszont Wifis. (Nekem nem szempont, számítógépről töltök mindkettőre.) Az Alcor keskeny, csinos, a Pocket ránézésre egy kisebb könyvre emlékeztet. 43 000 körül van tokostól.

Az e-book readerek nem szeretik a pdf formátumot, ezt érdemes észben tartani. Az Alcor jobban kezeli mint a Pocket, de hát az attól még pdf.

5. Bichi (válaszként erre: 1. - Miszti3)
2018. márc. 27. 10:40
Nekem kindle paperwhite van, imádom :)
4. Bichi (válaszként erre: 3. - Fincsi5)
2018. márc. 27. 10:39
A kimondott e-book nem rontja a szemet, csak ha tabletet használsz könyvolvasásra.
3. fincsi5 (válaszként erre: 2. - Miszti3)
2018. márc. 27. 10:07

Szerintem az jobban rontja a szemet, mint a könyv.

Én inkább hangoskönyvet, mint ezt.:)))

2018. márc. 27. 10:01
Nem tudom, hogy gombokkal kezelt legyen-e, vagy érintőképernyős, vagy pl.szükséges-e pl. háttérvilágítás, sok betű árnyalat. Vásárlásnál mire figyeljek? Jó lenne kb. 2-25ezerből megúszni. Örülnék, ha jó tapasztalat alapján ajánlanátok, segítenétek a vásárlásban.Köszi.
2018. márc. 27. 10:01
Tudnátok ajánlani jól bevált e-book olvasót?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook