Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jogsit akarok! Te is? Beszélgessünk..... fórum

Jogsit akarok! Te is? Beszélgessünk..... (beszélgetős fórum)

5. szlilla5 (válaszként erre: 4. - B73e24f31f)
2010. júl. 30. 13:56
Hát majd igyekszem. :) Neked meg Balesetmentes Közlekedést! Ja és tudod,ha tanuló vezető megy előtted akkor ne türelmetlenkedj,hiszen nem rég még te is olyan autóban ültél és te is ott kezdted :)
4. b73e24f31f (válaszként erre: 3. - Szlilla5)
2010. júl. 29. 14:45
Köszönöm! Biztos így lesz! Csak ügyesen :)
2010. júl. 29. 14:35
Gratulálok! :) Remélem hamarosan én is ilyen öröm mámorban úszhatok. :)
2010. júl. 29. 13:53
Sziasztok! Na kinek van jogsija? Nekem! :D Ma voltam forgalmi vizsgán, örömmámorban úszok :)
1. szlilla5 (válaszként erre: 4. - Szabot.88)
2010. júl. 28. 14:32

(Én vagyok a lánya). Nem régen vizsgáztam KRESZ-ből és abszolút nem nehéz, pláne,ha odafigyelsz az órákon az oktatóra és miután hazamentél átolvasod, amit esetleg nem tudsz megjegyezni azt jegyzeteld ki és próbáld meg "memorizálni". Keress rá erre: KRESZ EGYÉNI GYAKORLÓ PROGRAM 2010-miután megtaláltad töltsd le, ez kb ugyan az,mint amit a vizsgánál fogsz kapni.Amennyit csak tudsz tölts ki,mert jöhetnek olyan kérdések,amiket órán az oktató nem mondott el,de így könnyen meg tudod jegyezni.

A vizsgán pedig csak arra kell figyelni,hogy mindent szépen VÉGIG kell olvasni. Ne csináld úgy,h az egyikre azt gondolod,h az a jó,mert lehet a következő gondolat csak egy szóban tér el,de az lesz a megoldás.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook