Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jogosítvány fórum

Jogosítvány (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Jogosítvány

1 2 3
63. capuccino77 (válaszként erre: 62. - Petramalac)
2011. febr. 25. 14:03
:) Szívből gratula! :)
2011. febr. 25. 14:00
csak mert megígértem jelentkezem újra,és örömmel jegyezném meg,h. MEGVAN A JOGOSÍTVÁNYOM!!!:):):)Úgyhogy ha bárki vezetni szeretne tanulni,ha elolvassa a kálváriámat, és Pesten akarja végezni a tanfolyamot, a sok pénzlehúzás és bosszúság elkerülése végett szívesen megosztom a tapasztalataimat részletesen,továbbá saját káromon tanulva szívesen segítek olyan iskolát,ill.oktatói elérhetőséget ajánlani,akivel tutira sikerül-persze,ha megtesz ő is mindent-a jogosítvány!!!Mert bizony,vannak még becsületes emberek,és jó lenne,ha ők kerülnének előtérbe a becstelenekkel szemben!!!Ha vkinek kérdése van:petramalac@gmail.com és szívesen állok rendelkezésére a témával kapcsolatban,friss élményekkel.
61. petramalac (válaszként erre: 60. - Capuccino77)
2011. febr. 9. 14:21
Köszi,rendes vagy!!!:)Mosolygós napot!:)
60. capuccino77 (válaszként erre: 59. - Petramalac)
2011. febr. 9. 10:42
Örülök, hogy jól alakulnak a dolgok! Drukkolok Neked! Egy nagy kalappal... :))
59. petramalac (válaszként erre: 58. - Capuccino77)
2011. febr. 9. 10:06

Szia!


Mivel ez jan.31-én történt,annyit sikerült előrelépni az ügyben,h.kerestem másik oktatót,akivel annyira élveztem a vezetést,h.nem tudom szavakkal kifejezni(!!!!!!!!!) és holnap megyünk vizsgaidőpontot kérni,és remélem,h.hamarosan a kezemben lesz a vezetői engedélyem!!:):):)Mindenképpen írok majd.)Ha vkit érdekel,az új oktatómat mindenkinek NAGYON merem ajánlani,privátban ha ír,akit érdekel,vagy jogosítványt akar,szívesen megadom az elérhetőségét,mert ő tényleg EMBER!!!!!Röviden csak a miheztartás végett:elmentem,h.akkor megismerjem az autót,gondoltam vezetünk egy kicsit,amiből az lett,h.vezettünk 2,5 órát!!!!!!mert még haza is én vezettem hozzá,mondván gyakoroljam!!!!!!Úgyhogy nagyon komoly volt.És nem lecsippentett még 15 percet,hanem 2X60 percre!!!rátett még 30-at.Azt hiszem ez a korrektségről mindent elmond!

2011. febr. 2. 09:37
Szia! Szerintem jól tetted, hogy ezt megosztottad másokkal is. Sajnálom, hogy így bántak veled. :( Azóta sikerült jogsit szerezni esetleg másik autósiskolánál?
2011. febr. 1. 20:47

Sziasztok!



Bocs,h.rontom a közhangulatot,de abban a reményben tettem mindezt,h.ha valaki mielőtt elmenne bármilyen autósiskolába,talán rákeres a fórumokra,és megkímélem rengeteg fejfájástól,idegeskedéstől,és arcátlanságtól.

2011. febr. 1. 20:46

Sziasztok!



Azért írok, h. MEGKÍMÉLJEM az utánam következőket a BECSAPÁSTÓL, HAZUGSÁGTÓL, PÉNZLEHÚZÁSTÓL!!! Senki NE menjen a PADLÓGÁZ autósiskolába!!!!!Remélem ezt nem veszik reklámnak, tényleg a sok sok bajtól szeretnék megóvni mindenkit, aki most szeretne jogosítványt szerezni. Becsaptak, lehúztak pénzzel, és olyan nagyon patkányok voltak, h. nincs rá szó!!!!!!Röviden, mindent velem akartak kifizettetni, lecsalták az órámat, vizsgán tudtam meg, miután levezettem a kötelezőt, plusz 10 órát, h. van parkolás is a vizsgafeladatokban, meg egy ívű fordulás!!!!!!Továbbá a vizsgabiztos nem is szólt, a SAJÁT OKTATÓM BUKTATOTT MEG!!!!!És a pont az i-re:10 perc alatt visszaértünk a kiindulási helyre, és még fel sem vettem a kabátomat, a köv. tanulót ültette be, tehát AZ ÉN 50 PERCES VIZSGAÓRÁMRA TANÓRÁT SZERVEZETT, szóval biztosra ment!!!Hát kérem szépen, mindenki messze kerülje el őket, én megteszem a sok szemétségért a feljelentést a nemzeti közlekedési hatóságnál!!!!Tényleg mindenki MESSZE KERÜLJE EL A CSALÓKAT!!!

2011. jan. 15. 20:09
:) Én nő létemre imádok vezetni és bátran kijelentem, hogy tudok is! :) 8 éve van jogsim, minden vizsgát elsőre tettem le, és büszke vagyok rá, hogy nem a kis p....mmal szereztem a jogsit, hanem megérdemeltem! :P
54. syria (válaszként erre: 53. - B73e24f31f)
2010. jún. 3. 08:30
Bizony, sőt mi több: irigylésre méltó. :)
53. b73e24f31f (válaszként erre: 52. - Syria)
2010. jún. 1. 18:40
Ezt a birkatürelmet? Ez egy áldás! :)
52. syria (válaszként erre: 51. - B73e24f31f)
2010. máj. 31. 08:58
Mi az, hogy nem érdemled meg? Oktatóból mindenki a legjobbat érdemli!
51. b73e24f31f (válaszként erre: 50. - Syria)
2010. máj. 29. 19:41
Nekem is nagyon jó oktatóm van, meg sem érdemlem, annyira jóindulatú és kiegyensúlyozott! Imádom!
50. syria
2010. máj. 28. 10:44

Ez egy irtó aranyos cikk, köszönöm, hogy olvashattam.


Nekem szuper oktatóm volt. Akkoriban kitalálták az ATI-nál, hogy mindenki köteles legalább egy elméleti tanfolyamot tartani. Szenzációsan jól csinálta. Volt összehasonlítási alapunk, mert aki a műszakit tartotta, az dög unalmas volt, az ő óráit meg élveztük. Azt mondtam magamnak: amit életében először csinál, ilyen jól adja elő, milyen lehet abban, amit naponta csinál?

Az elméleti vizsgám elsőre sikerült. A gyakorlati résznél rájöttem, hogy nála jobb pedagógussal nem találkoztam. Amikor szidott, azt úgy tette, mintha dicsérne. Az idegei egyszerűen kötélből voltak. Velem meg elhitette, hogy szép, okos és ügyes vagyok.

A 24. óra környékén azt mondta: következő alkalommal csinálunk egy próbavizsgát. Teljesen berezeltem, annak megfelelően pocsékul is teljesítettem. Megmondta őszintén, ha élesbe ment volna, biztosan megbuktatnak. A 30. óra után azt tanácsolta, vegyek még legalább 4 órát. Hallgattam rá. A vizsga előtt meg azt mondtam magamnak: minek idegeskedni, azzal csak rontom a teljesítményem, ez világosan beigazolódott a próbavizsgán.

Így aztán a gyakorlati vizsgám is elsőre sikerült; nagyon büszke volt rám. Pedig „csak” ő végzett jó munkát.

2010. máj. 28. 09:17

:D:D:D

Régen nem nevettem ilyen jót!

Na ezért nincs nekem még jogsim 29 évesen :D Kb. én is ezt művelném, szerintem. Addig jó mindenkinek, míg én nem kerülök volán mögé...

48. mágnes74 (válaszként erre: 47. - E2290c720f)
2010. máj. 25. 19:25

Elfogadom az állást, köszönöm!

Hol kell jelentkezni:D

2010. máj. 25. 15:33

Szuper a felfogásod, várlak szeretettel bkv buszvezetőnek, ezzel az előélettel a kétéves tgk.vez. gyakorlattól is eltekintünk:))! Balesetmentes közlekedést kivánok!

üdv.Ircsi- 31 éve hivatásos gkv.

46. Rosa (válaszként erre: 45. - B73e24f31f)
2010. máj. 21. 20:13
Gratula!!!!
2010. máj. 21. 18:27
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!! :)))) Ma voltam rutin vizsgán! Sikerüüüüüüüült! :)))))
2010. máj. 16. 21:08
Eeez k.rva jó volt :)))))))))
2010. máj. 16. 20:33
A gyakorlat teszi az embert vezetövé,de én se szoljak semmit mert 72-töl van meg a jogositványom de a kilométer hozza nagyon kevés alig 1oookm...de most már nem is kivánok vezetni..kényelmesebb már utasként ülni a soför mellett..de aki fiatal az ambicionálja magát és gyakoroljon mert megéri..
42. kisj
2010. máj. 16. 20:18

:D :D

Ez jó volt! Főleg egy ilyen szomorú, esős vasárnapon. A történetet én nem tartom kitaláltnak. Kissé magamra ismertem benne, ezért az mondom, hogy igenis ülj be a kocsiba és vezess, vezess, ne törődj semmivel. Rutint csak így lehet ám szerezni:)

2010. máj. 16. 19:55
érdekes,és mosolyra fakaszto az irás.aannak ellenére,hogy én holnap megyek kresz vizsgára.remélem én nem ilyen vezetö leszek.:-)
2010. máj. 16. 19:10
Mosolyra fakasztott az írásod... )))
39. Anika70 (válaszként erre: 38. - 95a0f7ade3)
2010. máj. 16. 18:39
Ráadásul nem tudnék bemenni dolgozni ezek után, mert égne a képem rendesen.....
38. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 35. - 07c4794583)
2010. máj. 16. 18:24
Ma már a legtöbb cég az üzembentartóra terheli a költségeket.:(((( Ez sem tuti buli...
37. kefekötőke (válaszként erre: 35. - 07c4794583)
2010. máj. 16. 18:22

Az elképzelhető,de azért nehéz elképzelni egy főnököt aki tolerálja ,hogy a cég autóját már megint összetörte ugyanaz a dolgozó.

Ettől függetlenül többször vezettem a cégem autóját ,és azon kaptam magam hogy éppen olyan takarékosan vezetem ,mint a sajátomat,pedig olyan jó lett volna kicsit kipróbálni,hol a vége a km.óra skálának!

36. mágnes74 (válaszként erre: 34. - Anika70)
2010. máj. 16. 18:19
Már nem is érdekel. persze, ha muszáj lenne, elvezetném, de nem vágyom rá.
35. 07c4794583 (válaszként erre: 17. - Kefekötőke)
2010. máj. 16. 18:17
a legjobb a céges autó, lehet törni-zúzni, mindig megjavíttatják, mosatják, tankolják helyetted :))
34. Anika70 (válaszként erre: 30. - Mágnes74)
2010. máj. 16. 18:16

:-( Sajnálom, hogy így gondolod! Szerintem a Párodnak kellene növelni az önbizalmad! És odaültetni a volánhoz, hogy igenis vezess.


Ezt tapasztalatból írom.....


Én is úgy képzeltem az elején, hogy az életben nem fogok egyedül beülni az autóba.


De volt egy eset, hogy együtt mentünk a párommal dolgozni, hazafelé viszont Ő éjszakáig dolgozott, nekem sürgős intéznivalóm volt délután, nem értem volna haza autó nélkül időben.


Tehát remegő lábakkal beindítottam a kocsit.



És aznap éjszaka még visszamentem a Páromért...


Azóta egyedül vezetek :-)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook