Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Jó nőgyógyász Budapesten fórum

Jó nőgyógyász Budapesten (beszélgetős fórum)


2017. febr. 2. 13:59

Köszönöm, az Örs teljesen jó, de a lényeg, hogy:


Én jó orvost keresnék. Nem a szülészet érdekel, mert azon már bőven túl vagyok. Emberséges orvost, aki megfelelő szakmailag is, van kórházi háttere, a magánrendelőjében nem kell a megadott időpont ellenére több órát várakozni.


Remélem ő ilyen. :) Kérlek írd meg a nevét, elérhetőségét.

8. Bichi (válaszként erre: 6. - Bogi11)
2017. febr. 1. 23:02
Merre keresel? Az Örsön tudok magánrendelést, az Uzsokiba tartozik amúgy :)
7. Bogi11 (válaszként erre: 5. - Tuksika)
2017. febr. 1. 08:36
Őt miért ajánlod? Milyen tapasztalatod van vele?
2017. febr. 1. 08:35

Próbálkozom, hátha valaki idetalál..


Én is jó orvost keresnék. Nem a szülészet érdekel, mert azon már bőven túl vagyok. Emberséges orvos, aki megfelelő szakmailag is, van kórházi háttere, a magánrendelőjében nem kell a megadott időpont ellenére több órát várakozni.


Köszönöm előre is, ha tud valaki tanácsot adni.

2015. máj. 7. 09:39
Dr. Urbancsek Árpád
2015. máj. 6. 21:48
Dr. Paragi Péter. én nála szüétem a kisfiamat, ő műtött szülés után, és megmentette a koleganőm anyukájának az életét! Türelmes, nyugodt, megbízható, figyelmes. Csak ajánlani tudom!!! És nem pénzéhes!!!! Budapesten két helyen is rendel. Ha érdekel keress rá a neten!!!!
3. tavasz007 (válaszként erre: 1. - Sárii)
2015. máj. 6. 20:13

Dr. boros Judit

Nala akar 1 orat is bent lehetsz, szivesen beszelget veled.

Ennek koveltesteben sokat kell varni, de valami valamiert!:)

Oktogonnal maganrendel.

2015. máj. 6. 19:47

[link]


Nagyon kedves alapos orvos, végig hallgat, jegyzetel serényen.

Úgy tudom szülést már nem vállal, de talán pont ezért nem olyan kapkodós, mint a még szülést vezető, 10 helyen praktizáló orvosok.

Ha muszáj, akkor fog gyógyszert felírni, de utána elmond minden alternatív megoldást amivel a fertőzéseket elkerülheted.

2015. máj. 6. 19:31

Segítséget szeretnék kérni tud-e valaki ajánlani megbízható nőgyógyászt aki valóban foglalkozik az emberrel, nem csak könyökből antibiotikumokat ír fel, aki tényleg akar segíteni.

Köszi előre is

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook