Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Jillian Michaels: 30 day shread fórum

Jillian Michaels: 30 day shread (beszélgetős fórum)


1 2 3
81. kvicky
2014. jún. 30. 14:46
Köszönöm! És te hogy állsz Jilliannel? Sok sikert és kitartást neked is!
2014. jún. 29. 15:14

Aha, értem. :)

Sok sikert hozzá!

79. kvicky
2014. jún. 23. 14:41
Inkább formálódni szeretnék. A youtube-on található tornák, amiket csinálok, inkább pilates jellegűek, tehát menet közben nem halok meg, de utána érzem az izomlázat. A Cassey Ho-féle BikiniBody Pilates szerintem tök jó, a csajszi végig magyaráz, csinálja lelkesen a gyakorlatokat, és végig mosolyog, ami nagyon motiváló számomra.
2014. jún. 23. 11:33

Én is abbahagytam a 12. napnál. Nekem a térdem fájdult meg.

Most újra kezdtem, ma lesz a 3. nap, izomlázam van rendesen, de az múltkor is a 3-4. nap után múlt el.


Amiket most csinálsz tornákat, azok hogy tetszenek? Mennyit szeretnél fogyni? Vagy inkább formálódni?

77. kvicky
2014. jún. 22. 17:18
Én csináltam egy ideig, de utána olyan izomlázam volt, hogy inkább abbahagytam, mert elvette a kedvem. Most inkább én is a BeFit programjait csinálom, meg a BikiniBody Pilates-t Cassey Ho-val (Youtube), plusz Péntek Enikő Zóna tornáit. Később lehet, hogy még visszatérek Jillianhez, de most egy kicsit hanyagolom.
2014. jún. 21. 21:22

Sziasztok!!! Esetleg van még itt valaki?

Én indítottam a fórumot, de az utóbbi időben nem jelentkeztem.

2014. máj. 26. 05:38

Helló, most végeztem a BeFit 30 napos edzésprogramjával, ma kezdem a Jillian-t. Mindig kell kihívás. Mellette futok, bringázom is, nem most kezdtem.

Erre kíváncsi vagyok! :-)

2014. máj. 22. 11:12

Tegnap a level 2 6. napján a level 3-at csináltam, gondoltam megnézem milyen, baj nem lesz belőle. Az is jó, de nekem a 2 a kedvencem, itt megint sok az ugribugri, és sok a plank, fekvőtámaszos gyakorlat, aminél a csuklóm nagyon fáj (volt egy részleges inszalag szakadásom és ilyenkor azt érzem).

Viszont tényleg ez a legkeményebb, után még lenyomtam egy jó kis hasizom gyakorlatot, azután legalább 20 percig csak pihegtem a kanapén.

Elkezdtem "diátázni" reggel eszem csak kenyeret, az is teljes kiőrlésű és max. 1 szeletet, toast kenyérből kettőt. Napközben gyömbéres, citromos, uborkás vizet iszom, próbálom a 1,5 litert belőni, néha összejön, néha több is megvan. Ebédre mindig is kis adagot ettem, azt azért nem csökkentem, tízóraira valami gyümölcs, most pár szem cseresznye és pár szelet mangó. Vacsira sonka, sajt, tojás és sok-sok zöldség, itt a legnehezebb, iszonyúan hiányzik a kenyér (tegnap a gyerkőc vacsijából ettem egy csipet zsömlét). Az a jó, hogy annyi kenyerem van otthon, amit ő meg is eszik, így nekem már nem jut. Édességet nem veszek, max a gyerkőcnek, és szerencsére én azokat nem szeretem.

73. kvicky
2014. máj. 21. 17:08

Valójában szerintem az 1. rész nem annyira megterhelő (kivéve a sok ugrálást), csak taáln azért akartam belehalni, mert utoljára a 2. terhességem előtt tornáztam... akkor volt egy komplett dvd-m Czanik Balázzsal, Péntek Enikővel, Rubint Rékával, akit a néha bicskanyitogató stílusa ellenére nagyra tartok.

Diéta sose menne rendesen, mert az édességről nehezen mondok le, megoldás, ha nincs is itthon semmi édes dolog. Kenyérről nem tudok letenni, tésztáról sem, inkább, ha érzem, hogy éhes kezdek lenni, iszom, mert sokszor van, hogy nem is éhesek vagyunk, csak szomjasak. Inni pedig, mindegy, csak legyen valami íze, a sima vizet nem tudom nagy mennyiségben inni (pedig kellene), akkor inkább citromos víz.

A nagy fogyókúrákról már letettem, csak olyan alakot szeretnék, hogy tetszek magamnak bikiniben (meg ne szörnyűlködjön a szomszéd) és a páromnak fehérneműben. Plusz a mozgás a kedvemen is javít.

2014. máj. 21. 16:11

Utánna néztem a diétának,sok félét hallottam,de a legjobbak személyre szabottak.

Viszont természetgyógyász ismerősöm ajánlotta a lenmag olajat izomlázra,és egyéb jó hatása miatt.

Utánna néztem neten is,ugyhogy most azt iszom-eszem :)

Fogyni én sem fogynék kimondottan,talán 5 kg felesleg van,de az remélem diéta nélkül is lemegy.

Elkeztem a 2.részt,nagyon tetszik :)

71. kvicky
2014. máj. 21. 15:46
Igazság szerint csak formálódni szeretnék, fogyni nem annyira, mert a 156 cm-es magasságomhoz vagyok 48-49 kiló. A kajára nem igazán tudnék figyelni, mert örülök, hogy jut kaja nekem is a 2 nagyétvágyú fiam mellett...az izomlázat meg tudom, túl kell élni, később sokkal jobb lesz... :D
70. cskata (válaszként erre: 69. - Rhajni2)
2014. máj. 19. 21:44

én nem diétázom, bár igazából nem is a fogyás a célom (max. a lokális fogyás lenne, de olyan meg sajna nincs), hanem az alakformálás, izmosodás, feszesítés. Persze azért próbálok odafigyelni, hogy pl. ne egyem magam degeszre esténként, de extra szigor nálam nincsen. :)


Január közepétől május elejéig Jillian Bodyrevolution programját csináltam végig, akkor sem tartottam diétát, a program végére mégis lecsúszott szinte mindenhonnan kb. 4-5 cm a rendszeres torna miatt. :)

Persze biztosan lehetne ezt sokkal hatékonyabban csinálni (pl. fehérjeturmixot inni, meg teljesen elhagyni a kenyeret és hasonló módszerekkel), de ennyire azért sosem voltam elszánt. Nálam már az is nagy teljesítmény, hogy rendszeresen tornázom január óta és még nem hagytam abba.. :D

2014. máj. 19. 19:02

Volt nekem is izomlázam,nem is kevés,de én is rádolgoztam és el is múlt.Régebben sokszor beleestem abba a hibába,hogy ilyenkor szünetet tartottam,aztán persze jól meg is nyúlt a szünet...

Tegnap találkoztam egy rég nem látott ismerősömmel,2év alatt bomba formát csinált magának,jó volt látni,hogy van rá esély :)

Csimik örülök,hogy rendbe jött a bokád! :)

Tudom én is,hogy a kaja 80% :( Ti csináltok valami diétát mellé?

Van egy diedetikus ismerősöm,lehet meginterjúvolom holnap,hátha ad valami jó tanácsot amit feltétlen megosztok veletek holnap.

Jó tornát nektek mára is,és szép estét mindenkinek!

68. Jasmine24 (válaszként erre: 65. - Kvicky)
2014. máj. 19. 13:29
Egy kis izomlaztol nem kell megijedni! :) A jo taplalkozas azonban nem art, ha szeretnel eredmenyt is latni. A kaja az 80%, a sport az 30%-ban jarul hozza a jo alak eleresehez! Hajra!
67. kvicky (válaszként erre: 66. - Rohiani)
2014. máj. 19. 12:32
Némi gondolkozás után rá kellett jönnöm, hogy igazad van, mert ha szünetet tartok, félő, hogy jó időre abbahagyom, és azt nagyon nem szeretném. Csak elszoktam az ilyesfajta mozgástól...
66. rohiani (válaszként erre: 65. - Kvicky)
2014. máj. 19. 11:31
én nem tartok szünetet izomláz után, max. kétszer nyújtok, és rádolgozok, nekem segít.
65. kvicky
2014. máj. 19. 11:17
Tapasztaltabbaktól kérdezem: ha izomlázam van már az 1. nap után, folytassam, vagy várjak egy napot? A terveim között az szerepel, hogy a 30 days shredet együtt csinálom a Yoga meltdown-nal, az is bejön...
64. kvicky
2014. máj. 19. 11:13
én a kajával enm tudok foglalkozni, mert a 2 kicsi gyerekem mellett akkor eszem csak, ha nincsenek a közelben, különben nekem semmi sem jut...szeretem a tésztát és a kenyeret, és a reggeli kávéból ki nem hagynám a cukrot. De szerencsére a zöldség és a gyümölcs is megy dögivel.. :D
63. csimik
2014. máj. 19. 08:51

rohiani, rhani...en is a kajaval bajlodom, gyenge az akaraterom:(

Bokam ugy tunik rendbejott, igy kezdem ujra a kettes szintet!

62. rhajni2 (válaszként erre: 61. - Rohiani)
2014. máj. 18. 20:13

Én még mindíg csak az első résznél tartok,még van 2 napom belőlle.

Örülök,hogy a második rész jobban tetszik,meglestem én is,és szerintem is izgalmasabb.

Én képet nem csináltam,de van egy régi farmerom ami a célom,hogy ismét belefogyjak :),már nem sok kell...

Az a bajom nekem is,hogy a kaján nem nagyon változtattam,mert nagyon szeretek enni.Nem eszem sokat,de amit megkívánok azt megeszem :)

Reggel kv cukorral,és energiaital is megy,és este

a tv előtti nasi :)

Rendesen mozgás függő lettem,így nem is nagyon bánom ezt.

2014. máj. 18. 20:02

kész a level 2 3. napja, még mindig imádom. :-)

Az 1. és a 11. napon csináltam fotó, van változás, a pocakom kisebb és a bőröm sokkal simább. Kilót nem néztem csak ma, majd az a 30. napon nézem újra. Most már a kaján is változtatnom kellene,de abba gyenge vagyok, bár általában 5 után már nem szoktam enni, és szerencsére édességet sem nagyon eszem, főleg reggel van baj velem, kenyér, tea cukorral, energia ital vagy kóla. ezekről kéne leszoknom.

60. kvicky
2014. máj. 18. 17:23
Én ma csináltam először, bizonyos részeknél azt hittem,összeesem...kicsit lecsökkent az állóképességem. Én úgy tervezem, hogy 1 nap 30 day shred, 1 nap pedig Yoga meltdown, hogy ne legyen állandó izomlázam.
2014. máj. 16. 13:48
a level 2 nagyon jó. sokkal jobb, mint az 1. majdnem minden gyakorlatnál Nataliet követtem. sokkal jobban elfáradtam, mint az 1-nél, de jobban is élveztem. itt a cardio rész is jobb, nem kell annyit fogni a mellem.
2014. máj. 15. 18:21
nekem a tegnapi marad ki. fájt a fejem és hánytam. holnap szabin leszek így délelőtt is tornázom egyszer és délután is egyszer. az egyik lesz a level1 10. nap a másik a level2 1. nap így nem is lesz unalmas. most kezdem majd a 9. napot, csak kell még egy pici erőt gyűjtenem még ma sem vagyok 100-as.
2014. máj. 14. 18:42
Sziasztok! Sajnos nekem ma kimaradt a torna, mert reggel olyan térdfájással keltem, hogy az valami hihetetlen... Nem tudom, hogy miért most kezdett el fájni. Holnap már megpróbálom folytatni, az lesz a 13. napom. :)
56. Jasmine24 (válaszként erre: 55. - Cskata)
2014. máj. 14. 10:49
Aha ez jo otlet tenyleg! Mar en is gondoltam ra, szerintem kiprobalom en is igy! Baj nem lehet belole! :)
55. cskata (válaszként erre: 47. - Jasmine24)
2014. máj. 14. 09:32

:) én is most kezdtem a Killer Buns and Thighs-ot, iszonyat izomlázam lett az első alkalom után deréktól lefelé. Tényleg "killer"! :)


Egyébként én úgy tervezem, hogy napi váltásban csinálom a Killert Buns..-t a 30 Day Shred-del, így talán nem lesz annyira unalmas, mintha 10 napig ugyanazt a tornát kellene minden nap lenyomni.

54. cskata (válaszként erre: 53. - Rohiani)
2014. máj. 14. 09:26
Szerintem a pihenő napot nem kell beleszámolni (én legalábbis nem számolom), hanem 10-10 tornázós napnak kell meglennie minden Level-ből.
2014. máj. 13. 19:21

Úgy látom nem csak én fogom a mellem torna közben. Van több sport melltartóm is, de mindegyikbe ugrál.

Tegnap a 7. napon pihi napom volt, a mai adag már megvolt, de most nem tudom, hogy számoljak. Ez most a 7. vagy a 8. nap? Számolni kell a pihi napot is?

Már belenéztem a level 2-be, már nagyon várom jó gyakorlatok vannak benne.

Jó tornát nektek!

2014. máj. 13. 12:53

Ido hianyaban nem csinaltam ma meg a tornat sajna, es este sem biztos hogy tudom, mert talalkozom egy baratnommel. De ha idoben vegzek besuritem az esti programomba. Ma a kollegaim is eszrevettek, hogy valtoztam, nagyon jol esett a dicseret! :)

Ja! Vettem hulahopp karikat es azt probaltam ki tegnap este, tiszta foltos a derekam, mint akit agyonvertek es faj is elegge, de elveztem! :)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook