Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Jillian Michaels fórum

Jillian Michaels (beszélgetős fórum)


2011. aug. 17. 08:40

Sziasztok!

Éppen most szereztem meg a "Ripped in 30" c. videoját, de a 30 days Shred-et szerettem volna letölteni, viszont arról a helyről, ahonnan tölteni szoktam, nem élt már a link. Tudnátok egy élő linket adni hozzá?

Köszönet,

Winter

2011. ápr. 4. 20:57
Elkezdtem a BFBM-t is. Gyilkos, de élvezem. Level 2-zök a 30 day shredben és látványos a változás. Egyszerre gyűlölöm és imádom Jillian-t :D
2011. márc. 8. 09:34
Zsuzso, én váltakozva csináltam mindet. Mesmer, igen, a no more trouble zone-t is csinálom, bár azt még csak nemrég szereztem meg. Szerintem jó kiegészítői egymásnak, mert az egyik rövid, a másik hosszú, az egyik inkább aerob, a másik inkább izomfejlesztő.
4. mesmer (válaszként erre: 2. - F7141c40d0)
2011. márc. 6. 20:48
Fogyni is és formálódni is, 6-7 kilótól kell még megszabadulnom. 30 day shred-et csinálom + kiegészítem kardióval heti 1-2x. Én is nagyon sokat kipróbáltam már, de ezt szeretem a legjobban. 2 hét múlva már be akarom illeszteni a Banish Fat Boost Metabolism dvd-jét is a heti rutinba. Még előző nyáron csinálgattam, de egyelőre nem akarom ezzel is sokkolni a szervezetemet még a héten :) No more trouble zone-t csináltad/csinálod?
3. zsuzso100 (válaszként erre: 2. - F7141c40d0)
2011. márc. 6. 19:55
Te is a 30 day shred-et csináltad...vagy váltakozva?
2011. márc. 6. 19:17

Az előbb írtam de valamiért eltűnt a hozzászólásom :(


Én már elég régóta tornázom rá és imádom :) Amióta rátaláltam az első, azóta csak ezeket csinálom és letöltöttem az összeset. Az évek alatt egy csomó fitness dvd-t kipróbáltam, de mindegyikre nagyon hamar ráuntam, az övéit valahogy sosem unom. Talán azért mert változatos, és a circuit-ek miatt van hova kötnöd hogy hol tartasz épp, és gyorsan eltelik az idő :) A popsim és a karom szép izmos lett tőle, a hasizom gyakorlatok nekem mondjuk gyengék, de ezekből csinálok pluszt.


Te milyen célból kezdted? Formálódni-izmosodni akarsz, vagy fogyni is szeretnél?

2011. márc. 6. 19:02
Sziasztok! Tornázik vki Jillian Michaels-re? Én most a 30 day shred-jére tornázok, de még nagyon az elején tartok. Ti milyen eredménnyel büszkélkedhettek? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook