Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » JenFe fogyókúrás tapasz- próbálta már valaki? fórum

JenFe fogyókúrás tapasz- próbálta már valaki? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
474. no_nexeurope (válaszként erre: 471. - Guti73)
2010. ápr. 21. 22:01

mondjuk úgy, a max az egy kiló volt...na most azt reggel a "nagy dolog" elvégzése után is elérem !!

pl én 3 éve szalmonella mérgezés után fogytam 8 kilót...tapasz nélkül!

lényegében senkinek nem volt olyan siker élménye, mint azt a cég marketingje igért!! ez a bibi..

ezért megszüntek a vásárlások, és ahogy itt olvastam, a Vaterán fillérekért lehet kapni a "fogyi" tapaszt !

473. no_nexeurope (válaszként erre: 472. - Nexessrac)
2010. ápr. 21. 21:45

akkor a matematika csődöt mondott !!

hoppá, nem mindenkinek jó a "fogyi" tapasz??

Hát nem, csak akik üzletben gondolkodnak, mert működik a placebo effekt !!!

de én már nem tudtam hazudni többet!

2010. ápr. 21. 21:36
Én sem hiszem el, 80 főből még ha nem is működne a tapasz, akkor is lenne matematikailag 10 akinél működik!!
471. guti73 (válaszként erre: 466. - No_nexeurope)
2010. ápr. 21. 20:41
Hú azért ez nagyon durva!Tényleg senki sem fogyott 3 hónap alatt semmit?
470. no_nexeurope (válaszként erre: 469. - Judy 66)
2010. ápr. 21. 18:29

én cseztem el? nem hinném!!!

a cég és a termék azt igérte: mozgás és diéta nélküli fogyás 3 hónap alatt !

én ezt az üzenetet adtam tovább az embereknek, csoportomnak 4 hónapal ezelött !

ehez képest a mai napig az igéreteknek megfelelő eredményről senki nem tudott beszámolni! sőt !!


akkor hol rontottam ÉN el? te mivel védekezel, amikor az emberek nem fogynak le a "fogyi" tapasztól?

469. Judy 66 (válaszként erre: 466. - No_nexeurope)
2010. ápr. 21. 18:17

Bocsi,de Én ezt NEM hiszem el.Akkor valamit nagyon elba....tál!

Elküldenéd a 80 ember elérhetőségét??? Akár itt,akár privát.Szeretnék velük beszélni

468. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 466. - No_nexeurope)
2010. ápr. 21. 10:52
Nagyon szép dolog, hogy felvállaltad, és beírtad.
467. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 466. - No_nexeurope)
2010. ápr. 21. 10:52
upsz
2010. ápr. 21. 10:39

sziasztok...


az én tapasztalatom, hogy 80 fős csoportomból senki nem fogyott le, pedig a bűvös 3 hónap eltelt !!

a termék nem hiteles !!!

mivel ha betartom a 16 alapszabályt, akkor a JenFe "fogyi" tapasz nélkül is le lehet fogyni!!

sajnálom, hogy 80 embert becsaptam !!

2010. ápr. 21. 01:54

Én azt tapasztaltam, hogy nappal élénkebb vagyok és éjszaka jobban alszom. A gyakoribb wc-re járásnak nagyon örültem, mert korábban volt olyan hét, amikor kb kétszer tudtam elmenni. A combomból, arcomról és kevesebb a hasamból is ment le, azok akik mindennap látnak többen megjegyezték, hogy fogytam. Könnyedebb vagyok és jobb a közérzetem.


Az energiaitallal az a tapasztalatom, hogy amikor tapaszolás közben ittam, akkor még láthatóbb lett a fogyás, szóval tényleg "rásegít" a tapaszra.


Én az üzlet miatt léptem be, de meg vagyok elégedve a termékekkel is!

464. nexessrac (válaszként erre: 463. - Mesi78)
2010. ápr. 21. 01:46

Kedves Mesi78!


Igen, a bináris térképét mindenképp olvasd el!

Mindenképp nézd meg a titok című filmet!

Higgy benne, hogy meg tudod csinálni!


Ezek a legfontosabbak.


Az épülésben ötlet:

-először a családodat hozd be és a legjobb barátokat, akiknek segíteni akarsz

-aztán keress "karaktereket" vállalkozók, korábbi mlm-esek akik már nem csinálják, biztosítós emberek, olyanok akiknek sok ismerősük van.

Olyan embereket keress, akikkel szívesen dolgoznál együtt!


Járj el heti szinten a hozzád közel lévő nyílt előadásra! És mindig vigyél magaddal valakit!


Itt még mindenki a jó időben van a jó helyen, csak dolgozni kell!


Gyere el egyszer Pestre egy nagy képzésre, ott meg tudják neked nézni a felső vezetők, hogy hova tartozol, és biztosan találnak olyan jó szponzort, aki feletted van.


Remélem segítettem :)

463. Mesi78
2010. ápr. 20. 22:30

Sziasztok!

Köszönöm a kedves fogadtatást!

Hát, támogatást eddig nem igen kaptam.

Eddig még soha nem foglalkoztma mlm-mel, de most nagyon elszánt vagyok.

Ma végre sikerült eladnom az első csomagot is!

Honnan tudom, hogy ki van a felső vonalamban? Ha belépek a rendszerbe, csak magamat látom, illetve azt, hogy még nincs alattam senki.


Margo34: privit küldtem az email címemmel! Köszi, ha elküldöd!


Mesi

462. Margo34 (válaszként erre: 459. - Mesi78)
2010. ápr. 20. 22:10

Szia!

Cégünkről már könyvet is írt Ray H. Duncan, akinek több mint 40 év hálózatépítő tapasztalat van a háta mögött. Ezt mindenképpen el kell olvasnod, ez legyen a "Bibliád"...

Ha adsz egy email címet átküldhetem neked pdf formában, de a havonta tartott rendezvényeken is meg tudod venni.

Sok sikert!

461. dezy74 (válaszként erre: 459. - Mesi78)
2010. ápr. 20. 21:43

Szia Mesi78!

Szintén gratulálok a csatlakozásodhoz és valóban Judy66 állításai igazak, ha már beléptél az elején foglalkozni kell vele, hogy később majd megérdemelten hátradőlhess. Ha nem kapsz kellő segítséget a szponzorodtól akkor, a legfontosabb, hogy ismerd azt amit csinálsz. Vegyél részt ha teheted azokon nyílt tájékoztatókon amit a lakóhelyedhez közel tartanak. Nézz utána a termékeknek, ismerd meg a hatóanyagait! Ezáltal magabiztosabb leszel. Lesz hited abban amit csinálsz és könnyebben veszed az akadályokat, pl. az elutasításokat is. Úgy látom már ráfutottál ilyenekre, ami érthető módon a kedvedet szegte. Tudd, hogy Te egy páratlan üzleti rendszer része vagy. Ne szelektálj az ismerőseid közül, mert nem tudhatod, hogy kiben mekkora potenciál van. mindenkit keress meg. Így legalább majd mindenki tudni fogja, hogy mivel foglalkozol. Egyébként is még a "robbanás" előtt vagyunk. Ez az üzlet sikerre van ítélve. Kitartás!

460. Judy 66 (válaszként erre: 459. - Mesi78)
2010. ápr. 20. 09:31

Kedves Mesi78!


Először is gratulálok neked a csatlakozáshoz.

Másodszor,nem mindegy ,hogy kihez csatlakoztál!

Ha nem kapsz segítséget attól akihez csatlakoztál- és már kértél-,akkor keress a felső vonalban olyat,akinek van tapasztalata MLM rendszerben.Jól gondolom,hogy neked nincs MLM tapasztalatod? EZ egy szakma,amit meg kell tanulni és ez nem 1-2 hét!A kitarás nagyon fontos dolog itt!!!Viszont nem mindegy,hogy milyen módszer alapján tanulsz.TITOK nincs . Csinálni kell,de nem mindegy,hogy kivel és hogyan!!! Sok sikert és kitartást.

459. Mesi78
2010. ápr. 19. 22:47

Sziasztok! 2 hete én is regisztráltam disztribútorként, már használom is a tapaszt 3.napja!

Viszont látom, hogy vannak itt profi disztribútorok... segítenétek? hol találjátok meg az embereket? én eddig nem tudtam senkit sem rávenni, hogy csatlakozzon... nem tudom, mi a titok :(

Mesi

458. dezy74 (válaszként erre: 457. - Dzsana)
2010. ápr. 14. 22:23
Akkor tényleg nem sok a sör, a vízadag megvan. Aztán korábban leírtad, hogy porckorongsérved van. De mégis, akkor a mozgást erőltesd a magad módján, ez esetben kiadós sétára gondoltam napi szinten. Ahova tudsz gyalog menj el! Lejön az a 10 kg hidd el. Én viszont a magasságodat a kg-hoz képest nem tartom még túlsúlynak sem. Általában azért nem biztos, hogy kg-ban mérhetőek a számok, korábban már leírtam a cm-re is figyelj. Derék, csípő, comb. 2 hónap alatt kell hogy legyen cm-ben csökkenés.
457. Dzsana (válaszként erre: 453. - Dezy74)
2010. ápr. 14. 16:38
Nem adom fel, ki van fizetve! :-) Nincs napi söradagom, csak hétvégenként szoktam 1-2 dobozkával inni, de azt se mindegyik hétvégén. A víz meg van a 3 liter naponta, néha több is. 197 cm magas vagyok, és 100-102 kg között ingadozok, tehát nem vagyok kövérnek mondható, inkább túlsúlyos. Egy tízest szeretnék ledobni.
2010. ápr. 14. 08:44
Köszönöm a választ!sajnálom, szívesen kipróbáltam volna már most, de így várok a szoptatás végéig!
455. guti73 (válaszként erre: 454. - Katinka78)
2010. ápr. 14. 08:03
Terhesség alatt nem ajánlják a tapasz használatát,így szerintem szoptatás alatt sem.
2010. ápr. 14. 06:58

Sziasztok!

Én szoptatok még, fél éves a babám. Lehet a Jenfe tapaszt szoptatás mellett is használni?

453. dezy74 (válaszként erre: 452. - Dzsana)
2010. ápr. 13. 22:28
:) ez az, ne add föl, meg tudod csinálni. Apropó mennyi a napi söradagod? Na és a víz?Hány kiló vagy most és mennyit akarsz leadni?
452. Dzsana
2010. ápr. 13. 20:13
Nem iszom több sört, mint előtte, de vártam már ezt tőled! :-) Nem nagyon tudok sportolni, mert még a szobakerékpártól is bedurran a porckorongsérves derekam. A bicepszemet szoktam erősíteni a sörös korsóval, illetve jó vagyok még távolba nézésben, és fedett pályás véraláfutásban! :-)
451. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 449. - Dzsana)
2010. ápr. 13. 11:51
Nem jó a testzsírszázalék növekedés. Akkor a hízásból tiszta zsír lett. Valami nem stimmel nálad, sportolsz valamit?
450. 0bdfb427c6 (válaszként erre: 449. - Dzsana)
2010. ápr. 13. 11:45
a sört elkéne hagyni :)))
449. Dzsana
2010. ápr. 13. 07:35
Ma kezdtem meg a 2. hónapot. Az eddigi mérleg, + 2 kg hízás és + 0,3% testzsírszázalék növekedés. :-) Pedig most már nem eszem többet. :-(
2010. ápr. 10. 17:13
Nekem is lassan lejár az 1 hónap. :(
447. Dzsana
2010. ápr. 9. 22:03
Az az 1 kg nem tekinthető fogyásnak, annyit mindenkinek ingadozik a testsúlya. Nekem is 2-3 kg-ot ingadozik. Még 2 nap, és lejár az 1 hónapom, utána remélem hallom majd a sistergést! :-)
446. dezy74 (válaszként erre: 442. - Ryta)
2010. ápr. 9. 18:09

Nexnexnex jól mondta, hiszen nem vagyunk egyformák, pl. a férfiaknál az anyagcsere is gyorsabb. Náluk akár radikálisabb is lehet a fogyás.

De a cm-ket megmértétek , amikor elkezdtétek használni? A férjem semmit nem változtatott az életvitelén, csak reggelire gyümölcsöt eszik általában, nem péksüteményt. 1 hónap alatt a csípőjéről lement 5 cm, és 1 kg-ot fogyott. Munkája során ő is elég sokat mozog, de ez előtte is így volt. Szerintem a mozgás az fontos. Mérjétek a centiket feltétlenül, mindenhol, mert ez egy alakformáló wellness tapasz, nem fogyi tapasz!

445. 0bdfb427c6 (válaszként erre: 444. - Guti73)
2010. ápr. 9. 11:04

Az a forgalmazó jól mondta, de: minden ember más..

van ahol ez müxik van ahol nagyon nem!!!

egy biztos..ha eddig minden este 9 kor vacsi volt, kenyérel, 0 mozgás..senki ne várjon csodát!! főleg ha a BMI indexe 30 felett van!


ja és a sör se nagyon segít;)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook