Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » JenFe fogyókúrás tapasz- próbálta már valaki? fórum

JenFe fogyókúrás tapasz- próbálta már valaki? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
444. guti73
2010. ápr. 9. 09:50
Igen a 3 hónap a minimum szerintem is.Nekem a napokban jár le a 2. hónap de eddig túl sok változást nem tapasztaltam.Arról pedig,hogy nem kell sem diétázni sem mozogni a tapasz mellett az a véleményem,hogy nem fedi a valóságot.A forgalmazó aki nálam járt ezt emelte ki elsődlegesen de ha elolvasod a csomagban lévő papírokat akkor abban leírják mit lehet és mit nem enni.Az első hónapot rászántam a nem mozgok és nem figyelem mit eszek módszerre.Hát nem jött be.
443. Dzsana (válaszként erre: 442. - Ryta)
2010. ápr. 9. 08:27
Szerintem a másodikban sem. A marketingjük is az, hogy aki nem használja min. 3 hónapig, az ne is kezdjen bele.
442. ryta
2010. ápr. 9. 08:17

sziasztok,

érdeklödnék, hogy akkor nagy változásokra fogyásban ne is számitsak az elsö honapban?

441. dezy74 (válaszként erre: 439. - Dzsana)
2010. ápr. 8. 20:33
Persze, én is a migrénre gondoltam elsősorban. A tapasz nem okoz ilyet, hanem megszünteti(nálam pl.). Próbáld ki esetleg, hogy ilyen esetekben amikor frontok jönnek, akkor tarkótájékra ragasztod a tapaszt, ill. a sérvnél a problémás pontok közelébe. Remélem így már hatásosabb lesz, és sok-sok víz továbbra is. Hajrá!
440. 0bdfb427c6 (válaszként erre: 439. - Dzsana)
2010. ápr. 8. 08:53
ja és a 16 pontos életstilust is tartsd be :) ugye kaptál ilyet a termékhez?
439. Dzsana (válaszként erre: 437. - Dezy74)
2010. ápr. 7. 21:37
Na szép sorjában. A fejfájásom nem a tapasz miatt van, hanem ez nekem állandó problémám, migrénes jellegű, a front az mindig előhozza, legyen az hideg vagy meleg. Csak gyógyszer mulasztja el, és szinte azonnal be kell vennem, különben elhatalmasodik rajtam, és egy már nem lesz elég. Magától sosem múlik el. A porckorong sérveim az L4 és az L5-ben van, az 5-ösön volt már két IDET műtét, a második nem sikerült. És a tapaszt felváltva hol az alkarra, hol a vállra ragasztom. Hát így röviden ennyi.
438. dezy74 (válaszként erre: 433. - Dzsana)
2010. ápr. 7. 19:59
Ja és hova ragasztod a tapaszt, ez is fontos lehet?
437. dezy74 (válaszként erre: 433. - Dzsana)
2010. ápr. 7. 19:51
Szia Dzsana! Milyen jellegű a fejfájásod, migrénes? Egész napra kihat? Vizet iszol eleget? Próbáltad-e már az energetizáló italt? A porckorongsérved hol van, nyakon, háton vagy derékban? Biztos sok a kérdésem, bocsánat!
436. 0bdfb427c6 (válaszként erre: 435. - Dzsana)
2010. ápr. 7. 10:19
de sör nélkül :))
435. Dzsana (válaszként erre: 434. - 0bdfb427c6)
2010. ápr. 7. 08:43
Ki fogok, ki fogok! :-) És a dihidrogén-monoxidból meg van a napi 4 liter is, de hát a sör az sör. De csak alkalmanként! :-) Különben is diéta és mozgás nélkül ígéri a fogyást! :-)
434. 0bdfb427c6 (válaszként erre: 433. - Dzsana)
2010. ápr. 7. 07:40

kitartás

minimum 3 hónap...és H2O :))) nem sör :)))

433. Dzsana
2010. ápr. 6. 23:38
Fejfájásra és porckorong sérvre biztos nem jó, ezt sajnos folyamatosan tapasztalom. Illetve egyenlőre nálam a bőröm selymesebbe tételén kívül semmire sem jó, a héten lejár az 1 hónap, kíváncsi vagyok, mi lesz ezután.
432. dezy74 (válaszként erre: 431. - 0bdfb427c6)
2010. ápr. 5. 09:58
Igen, én sem szeretem ha fogyi tapaszként beszélnek róla, én úgy mondom, hogy a fogyás egy pozitív mellékhatása. Újabb terméktapasztalatunk, hogy a viszér problémákat is hatásosan kezeli, mégpedig a viszér visszahúzódása, ill. a fájdalom megszűnése révén. Szóval kellemes "tapasz"talást mindenkinek! ÷)
431. 0bdfb427c6 (válaszként erre: 430. - Dezy74)
2010. ápr. 4. 11:04

és kozmetikai tapaszról van szó :)) nem fogyi tapasz :))


kozmetikai energetizáló anti-aging tapasz !!!


az egy dolog, hogy segít a fogyásban ;)

430. dezy74
2010. ápr. 1. 23:10
Én arra törekszem, hogy épüljön a struktúrám. Komoly szándékkal léptem be ebbe az üzletbe,tudom befolyásolni a "lábak" fejlődését is és akik feljebb vannak azok is. Nekem működik. Nagyon kevesen ismerik még a terméket és a céget. A terméktapasztalatok egyre jobban segítik az üzlet pozitív alakulását, csak meg kell találni a két hasonlóan gondolkodó embert. Nekem sikerült és persze nem csak kettőt.
429. 0bdfb427c6 (válaszként erre: 428. - Dzsana)
2010. ápr. 1. 06:47
hmmm, dolgozni kell :))) és akkor semmi gond nincs !
428. Dzsana (válaszként erre: 427. - Dezy74)
2010. márc. 31. 22:14
Hát a páratlan üzleti résszel azért vitatkoznék, mert ha bináris a rendszer, annak pont az a problémája, hogy páratlan lesz, mert csak egy lábad lesz. Nagyon nehéz az 1/3, 2/3-os arányt betartani, az egyik láb mindig elhal, és nem lesz semmi jutalék.
427. dezy74
2010. márc. 31. 21:53
Sziasztok! Olvastam a hozzászólásokat, hogy miért lehet ilyen olcsón hozzájutni a tapaszhoz. Én úgy vélem, hogy aki ilyen olcsón dobja piacra, az valószínűleg az ismerőseit is bevitte a rendszerbe, mégpedig olyanokat is akiket a termék nem is érdekel, csak a későbbi profit, hiszen a rendszer bináris elven működik és a dinamikájától függ, hogy ki mennyit keres vele gyorsan vagy lassabban. Ez a magatartás viszont valóban a termék ill. a cég hitelét rontja. Én nagy csomaggal regisztráltam, ebben 2 havi tapasz és 5,5 liter energiaital volt. Számomra ez garancia és nem is kérdéses, hogy a rendszer tagjaként csak eredeti, jó szav. idejű termékeket kapok és én választom meg, hogy mit rendelek az adott hónapban. Az üzleti része pedig páratlan! Ezeket csak azért írtam le, hogy néhány találgatásnak elejét vegyem. Remélem segítettem.
426. Dzsana (válaszként erre: 424. - Judy 66)
2010. márc. 31. 19:43
Én kitartó leszek, éppen ma jött meg még 2 havi adag, persze pici pénzért. A gyári nagy nexagenes kartondobozban küldték el, megint kaptam hozzá CD-t, kettőt is, meg a prosikat. Úgyhogy így összesen már 4 havi adagom van!
425. 0bdfb427c6 (válaszként erre: 424. - Judy 66)
2010. márc. 31. 19:12
csillagos 5-ös :))
424. Judy 66 (válaszként erre: 423. - Dzsana)
2010. márc. 31. 18:02
Az a magyarázata,hogy sokan akik nagy csomaggal léptek be ,azok 6 havi tapaszt kaptak és most próbálnak tőle bármi áron megszabadulni,mert nincs türelmük kiépíteni egy tisztességes hálózatot ,ezek azok akik gyorsan akartak pénzt keresni és ez nem jött össze,mert nincs kitartásuk és azt nem akarják tudomásul venni,hogy az MLM rendszerben nem úgy kell " meggazdagodni,hogy gyorsan,hanem nagyon".És azért dilettánsok,mert arra lusták ,hogy elolvassák az üzletpolitikát és a visszavásárlásra vonatkozó szabályokat! Ne legyél türelmetlen a fogyással kapcsolatban,mert a cég is azt javasolja,hogy min.3 havi használat kel ahhoz,hogy elérj valamilyen pozitív változást.Ezt sokan nem mondják el,amikor a tapaszt eladják és ebből is sok a félreértés és már van aki 1 hónap használat után feladja és azt mondja,hogy ez nem ér semmit.Sajnos a negatív hozzáállás sokat árt .
423. Dzsana (válaszként erre: 422. - Margo34)
2010. márc. 31. 14:02
Ebben maximálisan egyetértek vele! Viszont akkor mi lehet a magyarázata annak, hogy tömegesen árulják fél árban az expresszen, a vaterán és a teszvesz-en is?Ennyi ember nem lehet, aki a pénzének az ellensége! A sokat fogyóknak meg gratulálok, várom az első hónap végét, hogy hátha velem is megesik a csoda.
422. Margo34 (válaszként erre: 416. - Judy 66)
2010. márc. 31. 12:08

Ebben teljesen egyetértek veled...!

Az emberek túlnyomó része tisztességesen csinálja, árulja akár árréssel, akár anélkül. De mikor valaki szinte a beszerzési ár feléért adja, rontja a hitelét a többieknek. És még mindezt reklámozza is! "Gyertek, vegyétek, mert nálam csak ennyi!" Ezek után már sokan nem hiszik el a forgalmazónak, hogy mennyi a termék beszerzési ára...

421. Margo34 (válaszként erre: 420. - Dzsana)
2010. márc. 31. 12:04
Azzal sehol nem találkoztam(szabályzat), hogy elvesztené a jogait.Viszont ha úgysem akar már vele foglalkozni, akkor meg teljesen mindegy...
420. Dzsana (válaszként erre: 418. - 0bdfb427c6)
2010. márc. 31. 11:25
De gondolom, ha valaki visszaküldi a terméket, akkor az elveszíti a jogait a rendszerben nem? Más rendszerben ez így működik, ha egyszer visszaküldesz, többet nem rendelhetsz.
419. gjessica (válaszként erre: 417. - Judy 66)
2010. márc. 31. 10:15
Arra szoktam figyelni, 3 nap megvan. 24 óra után már kezd viszketni, és kicsit piros is, ha rajta van a tapasz. Nem tudom elviselni ugyanazon a helyen. :)
2010. márc. 31. 10:07

Segítek egy kicsit :


NexEurope Visszavásárlási/ Pénzvisszafizetési Szabályzata

Ha a független disztribútor a vásárolt termékeket felhalmozási céllal szerzi be, tekintettel a NexEurope Kiskereskedelmi Sales/70 százalékos Szabályára, minden terméket bontatlanul, 12 hónapon belül vissza kell juttatni. NexEurope nem köteles visszavásárolni azokat a megrendelt termékeket melyek megsértik a Kiskereskedelmi Sales/70 százalékos Szabályát. A visszavásárlási árnak legalább az eredeti nettó költség kilencven százalékának (90%) kell lenni, figyelembe véve azt a tényt is, hogy a disztribútormak előre be kell jelentenie a visszavásárlási szándékát. Ezen kívül a vállalat tiszteletben tart minden joghatóság által törvényesen inditott visszavásárlási kérvényt. A termék központunkba visszaérkezése után körülbelül 30-45 nappal visszatéritjük annak ellenértékét.


Tehát igen ostoba az aki a Vaterán árulja fillérekést amikor a Cég visszaveszi!

417. Judy 66 (válaszként erre: 415. - Gjessica)
2010. márc. 31. 09:11
Nem valószínű,hogy gyengül ,de ha egy hónapban ezt töbször megismétled,akkor már igen. Nem kell levenni.Van egy ismerősöm,akinek egy kicsit zsírosabb a bőre és neki rendszeresen feljött a karjáról,de amióta máshová tapasztja / cobjára, kölső csípőcsont alá/ azóta megmarad. Azt tudod,hogy 3 naponta lehet csak ugyanoda tapasztani?
416. Judy 66
2010. márc. 31. 09:05

Minek lép be a rendszerbe az olyan ember,aki 1-2 hónap után meggondolja magát!!! Na ez jellemző a magyar emberre!!! Utána meg elba.... azoknak a kitartó munkáját ,akik tényleg kitartóan és tisztességesen csinálják.Ezért van az,hogy mindenki mást mond. Ha vennék az emberek a fáradtságot és utána néznének a dolgoknak és beszereznék a korrekt információt a cég hivatalos honlapjáról,ahelyett,hogy innen meg onnan összevissza kóklerektől kérdezősködnek.KÉrdezz meg egy olyan embert,aki már legalább 6 hónapja foglalkozik ezzel tisztességesen!!!

Bocs az őszinteségemért,de ezt tapasztaltam mmár máshol is.

415. gjessica (válaszként erre: 408. - Judy 66)
2010. márc. 31. 09:00
Nem szoktam levenni zuhanyozáskor. Szerintem nem is ragadna már vissza. Legtöbbször a karomra szoktam tenni, itt szeretem is, kényelmes, nem jön le. De ha tornára megyek, azokon a napokon a hátamra kell tenni. Egyszer már jártam úgy hogy mozgás miatt szinte teljesen feljött. De gondolom ha egy nap ragsztást kihagyok attól még hatása nem túlzottan gyengül... Vagy igen?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook