Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » JenFe fogyókúrás tapasz- próbálta már valaki? fórum

JenFe fogyókúrás tapasz- próbálta már valaki? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
2009. nov. 26. 22:52
Hmmm, ez egy tök jó ötlet, elgondolkodtatott engem is, hogy ha pénzemnél leszek akkor inkább így kéne csinálni :)
233. Matica (válaszként erre: 229. - 76cf50587d)
2009. nov. 26. 21:41

Akkor már értem miért tapaszol, csak felet a Niki.

:)Nem kell neki a dupla élvezet :)

De okos a gondolat, így nem egy havi, hanem két havi adagja van. Ez viszont ha jobban belegondolok, már árban is sokkal jobb, mintha a simából rendelne kettőt.

Bocsi egy kicsit elkalandoztam :)


Télen hova ragasztod, hogy látható legyen? Mert amíg nem jött be a cidri, addig engem is sokan megszólítottak, hogy mi ez. De most, csak max dicsekedni tudok vele. :)

2009. nov. 26. 00:19

Ez volt előadáson is sokan akik nem lépnek be lejáratják a céget:)

Elég szánalmas szerintem.Apu mondása:Ha nem kostolod meg azt amit főztem ne KRITIZÁLD:D

Idáig nem volt semmi panasz.Energiaitalt meg kérdezgetik mikor lesz még az még jobban bejön nekem:D

231. buboka
2009. nov. 25. 23:13

szervusztok tapaszolók. nagyon szívesen elküldöm az orvosi anyagot aki kéri. csak email címet írjatok.

borka uram ha lehet vegye ki a savanyított cukorkát a kedves szájából. felnőttek, és sok fogyókúrán túl lévő hölgyeket talált meg. igen abban igaza van, hogy mlm építők is vagyunk páran, viszont ha már évekkel ezelőtt önnek lett volna rá lehetősége, mint írja, akkor miért is nem fogott bele???

Mert így, hogy mások már csinálják, jutott eszébe

amit akkor elhajtott??? Vagy ne tán tán egy másik céget képvisel?? Gondolom a sok " kedves " reakció után észre vette, hogy a hölgyek nem

kérnek a tanácsaiból

230. buresz67 (válaszként erre: 219. - Vamari)
2009. nov. 25. 21:01
Sziasztok! Pm túlműködésben is lehet használni, mivel a pm-en keresztük rendezi a hormonháztartást. Ez nem azt jelenti, hogy a gyógyszert el kell hagyni, csak ellenőriztetni kell a vér hormonszintjét. Annak függvényében lehet a gyógyszeren változtatni.
229. 76cf50587d (válaszként erre: 228. - Matica)
2009. nov. 25. 19:58
Én láttam már élőbe dupla akkora szóval van benne anyag:) Nekem is bejön főleg,hogy látható termék,mint az autóknál a matricák hirdető felület:)
228. Matica (válaszként erre: 225. - Garbacz Niki)
2009. nov. 25. 19:32

Nagyon vártam már, hogy valaki írjon a plusz tapaszról. :-)

Niki, azon mit értesz, hogy "2 hét után most már csak napi felet" ?

Azt hallottam, hogy sokkal intenzívebb a plusz, mert nagyobb a "dózis" benne. Akinek nem indul meg a simától, annak érdemesebb a túrbósat kipróbálni.

2009. nov. 25. 16:19
Sziasztok mi szeptember 22körül kezdtük el használni.Én használtam 3hetet kb 2centi ment le hasból,csípőböl mellette jobban aludtam és energetizált is.180centi és 68kiló vagyok.Majd 3hónapos kúrát is kiprobálom csak egyenlőre mást próbálgatok.Anyu 4hét utánn 4kilót és 7-8centit hasból adott le és csipőböl is elég sokat.Napi 1kávét ivott már nem iszik.Most lesz 8hete,hogy használja magyarul 2hónapja eddig 6kilót adott le.Mindenkinél más-más időben gyorsul fel a méregtelenités.Van aki az 1.hónapban semmit nem fogy van aki igen.Na most anyu semmit nem változtatott:nem sportol,ugyanannyit dolgozik,2litert megiszik 1nap otthoni tisztitott vizböl.Heti 1szer főz vagy süt teljes kiörlésű lisztböl.Szóval semmi extra.Ha valaki betartja azt a néhány egyzserű szabályt+elkezd kicsit változtatni akkor biztosan hatásos.Mellesleg azt mondja nem kivánja a csokikat és nincs akkora étvágya.Semmi mást nem használ,mert 2cég termékeivel foglalkozunk amugy.Mellette még 2-3ismerösöm van aki dicséri sőt már ajánlották is másoknak.Aki nem használja miért fikázza??:)gratulálok annak
226. Klimpírozi (válaszként erre: 225. - Garbacz Niki)
2009. nov. 25. 15:17

no, arra készülj, nagyon fini, hűtsd le...

:)

2009. nov. 25. 15:09

Sziasztok Tapaszolók!


Lassan 3 hete tapaszom a Plusz tapaszt (2 hét után most már csak napi felet) de olyan tapasztalatom van (2 hét után lett feltűnő) amire nem is számítottam! Amellett, hogy sokkal kevesebbet eszek, mert sokkal tovább van telítettségérzésem, és a férjem szerint is határozottan vékonyabbnak látszom, és nekem 2 hét után sokat javultak illetve van olyan hely ahonnét szinte teljesen elmúltak a terhességi csíkjaim!

Nem gondoltam, hogy ilyen gyorsan ennyire látványos lesz....


Mindenképp megérte belépni....


Már alig várom, hogy az italt is kipróbáljam....

2009. nov. 25. 14:41

Sziasztok!


2 hét tapaszolás után miért nem érzek semmit?? :((

223. erikpipi (válaszként erre: 219. - Vamari)
2009. nov. 25. 13:32
Erről az orvosodat kérdezd, de nem gondolom, hogy tiltaná. Azért nem árt az óvatosság.
222. ryta (válaszként erre: 221. - Monee1986)
2009. nov. 25. 12:54
nem vagy egyedül:-)
221. Monee1986 (válaszként erre: 217. - Ryta)
2009. nov. 25. 12:53

Nem hiszem, hogy hamisítvány! Ez olyan mint az avon, abból is rengeteg termék van fent katalógus ár töredékéért, én is ha kell vmi már csak így veszem. Azért alkalmazzák az eladók is ezt a módszert,mert lehet az ismerőseik köre nem elég nagy, azonban sokan látogatják az ilyen oldalakat.

Nem állítom, hogy nincsenek hamisítványok egy ilyen adok-veszek oldalon, de ez inkább ruha vagy parfüm esetében jellemző.

Én nagyon szeretem ezeket az oldalakat, és sajnos fél napokat tudok eltölteni a böngészéssel, főleg így karácsony előtt :)

220. vamari (válaszként erre: 217. - Ryta)
2009. nov. 25. 11:04
még valami, hogy én rendes áron vásárolom (ebben tudok segíteni) és egy havi adagot adnak.
219. vamari (válaszként erre: 217. - Ryta)
2009. nov. 25. 11:02

Sziasztok, én már egy hónapja használom és eddig jók a tapasztalataim, mindenki észrevette, hogy valami változik rajtam. Kilóban még csak 3 ment le, de centiben már látszik. Egy kérdésem van, hogy ha valaki tudna rá válaszolni, pajzsmirigy túlműködés esetén használhatja-e. Nem tudjátok véletlenül?

köszi,

218. erikpipi (válaszként erre: 217. - Ryta)
2009. nov. 25. 10:44
Nem gondolom. Van ahol aukción is megveheted, vagy csak egy heti adagot árulnak.
217. ryta
2009. nov. 25. 09:40

szisztok!

még új vagyok itt,de tegnap az akupunktúrás kezelésemen mesélt a természetgyógyász hölgy erről a tapaszról.Azt mondta ő személy szerint kipróbálta,mert csak olyan terméket ajánl másoknak,amit ő maga is próbált már.Csupán 6 napig használta,mellette ugyanúgy étkezett,mint előtte.Kilógramban nem,de cm-ben a 6 nap is megmutatkozott,csak a hasáról 4 cm ment le.

Vérnyomása normális,de szaunázás után meg szokott emelkedni.ezt most nem tapasztalta és a tapasz le sem jött a szaunában sem.

Szeretném én is kipróbálni,ma utána néztem a neten.A kereső kiadott egy amolyan adok-veszek oldalt,nem akarom reklámozni,ahol feltűnően olcsón árulják.Mi lehet az oka?Talán valami hamisítvány?

216. buresz67 (válaszként erre: 215. - Borka66)
2009. nov. 25. 00:32
Anti-tapaszos! Lenne egy kérdés, ami régebben elhangzott feléd. és bölcsen elsiklottál felette. Pedig szerintem többen szívesen olvasnánk :) Mikor próbáltad ki a tapaszt és gyűjtöttél be ennyi negatív tapasztalatot? Amúgy a támadásaid sok helyen csak gáncsoskodások és nem érvek. De puffogj bátran! Ha rád kellene hallgatni, nem vennénk levegőt sem, mert az is rákkeltő, mérgező, meg a többi negatívum. Szóval szerintem a zengzetes kirohanásaiddal nem értél el igazán semmit, de ha neked ettől könnyebb... Olvasgasd az okos frázisaidat és hidd magad nagyon okosnak!
215. Borka66
2009. nov. 24. 22:21

Drága hölgyeim, azt ragasztanak magukra amit akarnak.Ki lehet próbálni, ha kidobni való pénzük van.

A gyanús az, szimpla tapasz ragasztók nem akadnának így ki :-)


Elmondtam a véleményem. Pár mlm-es rám támadt,egyáltalán nem érdekel.

Tartom magam az eredeti álláspontomhoz.

Akihez kellett, eljutott az igazság.

214. Nyuszpika (válaszként erre: 213. - Tundek)
2009. nov. 24. 21:01

köszönöm szépen... :-)))

naqyon bízom benne és hogy végre sikerül tartósan és hatékonyan lefogynom...s az egyik fontos szempont hogy tényleg onnan fogyjak ahonnan kell.... :-)))

213. tundek (válaszként erre: 212. - Nyuszpika)
2009. nov. 24. 17:10
üdv köztünk sok sikert és -kilókat a tapaszolásban
2009. nov. 24. 16:38

Sziasztok Tapaszolók!


Sokáig olvastalak benneteket mielőtt belevágtam volna én is a tapaszolásba.

Ma kezdtem...nagyon kiváncsi leszek, hisz oly sok jót olvastam róla. S én is azon a véleményen vagyok, hogy a rosszindulatú, gonosz emberek meg menjenek máshová és ott fröcsögjék a mérgüket...

211. tundek (válaszként erre: 210. - Monee1986)
2009. nov. 24. 13:55
imádlak Te kis édes! :-))
2009. nov. 24. 13:09

Borka férfi... :) ennél átlátszóbb regisztráció nem is lehetne!

Ennyi erővel egyébként kardoskodhatna a hoxán található minden termékkel kapcsolatos fórumán, mert mindenhol van egy csapat, de ez a csapat nem olyanokból áll, akik el akarják adni az adott terméket, hanem ki akarják próbálni ezért jönnek tapasztalatért, vagy már kipróbálták és vannak olyan kedvesek, hogy pozitív vagy negatív tapasztalataikat megosztják!


Tündével és további társakkal pedig már több terméket is kipróbáltunk, tapasztalatot cseréltünk, segítettük tanácsokkal egymást, napi szinten, így szerintem mindenki el tudja dönteni, hogy kinek higgyen, kiben bízzon!


Volt egy másik kapszula fórumán is egy illető, aki szintén lelkesen ellenezte, persze ő is csak az idejét, energiáját pazarolta erre, hmmm kb fél nappal később már nem is volt tagja a hoxának...gyanús, gyanús...


Kedves tapaszosok, bár még nem tapaszolok, de tervezem, hogy ki fogom próbálni, mert Tünde sógornője példája, és már Tünde tapasztalatai is pozitívak! Olvaslak titeket mindig, csak egyenlőre csendben, de most nem bírtam csendben maradni :)

209. erikpipi (válaszként erre: 201. - Borka66)
2009. nov. 24. 12:19

Te pedig egy másik nicknévvel győzködöd a többieket, mert a sajátoddal ciki lenne.

Na, ez a disznóság.

208. erikpipi (válaszként erre: 200. - Borka66)
2009. nov. 24. 12:18

"Amerikából származik, akkor még Nexagen volt a cég."

És? Ezt most úgy írtad le, mintha bűn lenne, egy cégnek, hogy az USA-ban így hívják, Európában meg más néven, miután így jobban érthető, és ütősebb a cégnév is. Nem is titkolják, hogy egy cégről van szó. Egyébként világszerte így csinálják, hisz pl. egy kínai reklámot nem lehetne pl Európában eladni, és fordítva sem.


"Összegezve, drága tapaszokat "- Tényleg drága? Mihez képest?

Egyébként tényleg nem értelek. Ez egy topik egy termékről, és itt megosztják egymással a tapasztalatokat. Ha jól olvastam, ez nem tilos.

Tulajdonképpen mi a gondod?

2009. nov. 24. 12:01

Sziasztok!

Csatlakozom hozzátok, már megrendeltem a tapaszt.

Nagyon várom és nagy reményeket fűzük hozzá.

Tünde! Mennyi használat után sikerült 2 kg-t fogynod. Én 2 kg/hó-nak is örülnék.

206. tundek (válaszként erre: 200. - Borka66)
2009. nov. 24. 11:03

Szép napot Mindenkinek!


Én jól ébredtem és mióta tapasztok én 2, Apa, 2.5 kilótól szabadultunk meg.


Kedves Borka már említettem valamelyik nap is, ha Te akkora nagy valaki vagy és Te ilyen olyan ember, miért nem vállalod, azt, hogy ki vagy?Férfi? Én meg nő, de bármit írhatnék oda. Erről ennyit.


Az, hogy ki mit használ az mindenkinek a saját egyéni döntése, véleménye. Még jó, hogy nem Te adod a rávalót...


Üzletem van és a vevőim maguk döntik el, hogy mit vesznek mennyiért, mennyit. Nem ÉN. Én csak segítek abban, hogy elmondom mit lehet nálam kapni. Hát röviden ennyi a történet lényege. Ne te döntsd el más helyett, hogy ki mit vesz meg, szed be, tapaszt vagy akármi más. Jó hogy azt nem írod ne vegyünk fel csipke bugyit, mert az allergiás reakciót vállthat ki.


Persze mindenki lehet allergiás bármire, bármitől, de hagyjuk már meg azt az emberi szabadságot, hogy eldönthesse az ember, hogy mit akar.


Használtam rengeteg gyógyszert már fogyás céljára és képzeld elég erős gyogyik voltak mégsem lett a vérképem ettől rossz vagy változott meg.


Bármikor inkább hiszek magamnak és olyanoknak akik felvállalják magukat és együtt vagyunk már x éve a hoxán.


Tehát szerintem kár fárasztanod magad, mert itt nem neked fognak hinni az emberek hanem saját maguknak.


Ja és ha már ennyire tudni akarod, lett volna lehetőségem már belépni és tudod miért nem tettem, mert nem akartam. Kellett hozzá több hónap mire eldöntöttem hogy igen és azt is tudni akarod, hogy miért? Mert a sógornőm a szemem láttára tapasztott mindennap és nála szembetűnő változást és -15 kilót vettem észre. Na engem ez győzött meg én ennek hiszek és nem neked!!!! Az embereket ez érdekli és nem az amit Te leírsz. Az olyanok tapasztalata akikkel napi kontaktusban vannak.


Bocsi Hoxa, de ezt muszáj volt leírnom, mert ki kívánkozott belőlem. Töletek is bocs régi és új intelligens hoxások.


Szép napot mindenkinek :-))

205. Klimpírozi (válaszként erre: 204. - 94c02c5bb5)
2009. nov. 24. 10:22
annyira drágák vagytok:)))
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook