Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » JenFe fogyókúrás tapasz- próbálta már valaki? fórum

JenFe fogyókúrás tapasz- próbálta már valaki? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
24. 4b6a2525df (válaszként erre: 22. - Bebri)
2009. szept. 6. 19:16
Hát én már több mint egy hónapja használom, de ilyet nem tapasztaltam, viszont ha nem kivánod a vizet, akkor is igyál, mert a tapasz méregtelenít
23. bebri
2009. szept. 6. 17:24
Aki syncumart szed,az is nyugodtan használhatja a tapaszt.
22. bebri
2009. szept. 6. 17:23

Sziasztok!

Én 8 napja használom a tapaszt most ismerkedem vele.Még nem fogytam,az első héten kivánzam csaka vizet,most szinte alig tudok inni,nem kivánom.Miért?Tudja valaki?

21. Kása (válaszként erre: 20. - Gabriellaxp)
2009. szept. 4. 21:04
Ha figyelmesen elolvasod az előző írásomat, ott azt írtam, hogy "most,...kezdtem fogyni". 0,5 kilót fogytam a mérleg szerint, de megállt. Ezért írtam utána, hogy én nem fogytam, mert ez nem tekinthető fogyásnak. Én nem akarom neked eladni a tapaszt, én csak leírtam, hogy mit tapasztaltam, illetve másoktól mit hallottam. Ha akarod, elhiszed, ha nem akarod, nem hiszed. Ha nem hiszel valamiben, akkor az nem fog neked használni, akármilyen jó is a termék, mert engeded, hogy használjon neked.
20. Gabriellaxp (válaszként erre: 19. - Kása)
2009. szept. 4. 16:27
A lentebbi hozászolásodban az írtad, hogy a második hónapban kezdtél fogyni, most meg az írod, hogy nem fogytál, mert nincs is miből. Na ebből leszűrve, lehet hogy csak egy átverés az egész. Mert engem is hívogat egy pali állandóan és elmondott róla minden szépet és jót. De lehet hogy csak azért ilyen jó az a tapasz, mert nagyon el akarják adni. Ez csak az én véleményem, attól még lehet jó a tapasz. Várom hogy valaki leírja a tapasztalatait. Persze nem forgalmazó.
19. Kása (válaszként erre: 17. - Hibiscus)
2009. szept. 3. 22:24

Egy természetgyógyász is bemérette a tapaszt. ő is jókat mond róla. Én is használom, és más használóktól is hallottam a következőket róla:

Méregtelenít - ezt már az első héten lehet tapasztalni. Többet iszol, többet pisilsz, és a vizelet sárgább. Volt, aki a székletén látott változást, ami egyértelműen méregtelenítsére utalt.

Volt olyan ismerősöm, aki a haján vett észre már másnap kedvező változást. Idézem : "frizurám lett".

A fogyással kapcsolatban - mindenki a második hónaptól tapasztalt fogyást. Fogyástól a bőr nem ereszkedik meg, feszes marad. Egy ismerősöm úgy fogalmazta meg, hogy ő onnan fogyott, ahonnan kellett. Itt megjegyzem, én nem fogytam, de nekem nincs is miből, nem is akartam.

Az én egyik kedvenc tapasztalatom a jobb minőségű alvás. 2 kicsi gyerekem van, nagyon éberen aludtam, szinte minden mozdulatukra felébredtem. Amióta "tapasztok" nem ébredek ezekre fel, pihentetőbben alszom.

18. 4b6a2525df (válaszként erre: 17. - Hibiscus)
2009. szept. 2. 15:32

A 10-es hozzászólónak jó tapasztalatai vannak.

Azt hiszem, hogy nálam is beindult valami, de eltelt 1 hónap.

2009. szept. 1. 10:42
Ki ismeri a JenFe fogyi tapaszt, mik a tapasztalatok ??
2009. aug. 31. 06:47
Szóval egy hónap még nem hozott változást.
15. Hoxa
2009. aug. 29. 09:10

Ezen a portálon bármilyen mlm forgalmazás tilos, privátban is, burkoltan is.

Tiltottam már ki erről a fórumról embert és nem fogok hezitálni, ha valaki megint árusítani mer. Ez vonatkozik a régi felhasználókra ugyanúgy, mint azokra, akik csak az értékesítés miatt regisztrálnak.


Tapasztalatokról írjatok, ne beszervezésről, mert figyelem a fórumot és kiszórom, aki nem tartja be a szabályzatot.

14. Kása (válaszként erre: 12. - Gabriellaxp)
2009. aug. 27. 21:07
Szerintem próbáld ki! Már az első pár nap után érezhető a méregtelenítő hatás. Fogyás a második hónapban kezdődik - többenis ezt tapasztaltuk. Én azt gondolom, hogy aki használta, érezte, hogy hat, utána elkezdte forgalmazni. EZért van egyre több forgalmazó.
13. 4b6a2525df (válaszként erre: 12. - Gabriellaxp)
2009. aug. 27. 19:54
Az én tapasztalatom az (bár forgalmazom), hogy diéta nélkül ez sem hat.
2009. aug. 27. 18:49
Én olyanok, beszámolóját szívesebben olvasnám, akik nem forgalmazzák. Már bocsánat a kétkedésért, de engem már annyiszor átvágtak, hogy már nincs kedvem kísérletezni. Sajnos eddig csak forgalmazóval találkoztam, baráti társaságban, minden jót elmondott róla. Gondolkodtam is rajta. De nekem egy kicsit hihetetlen.
2009. aug. 26. 16:14
Ismeri valaki az új Jen Fe nevű fogyitapaszt?
10. Kása (válaszként erre: 9. - 4b6a2525df)
2009. aug. 19. 15:11

Én másfél hónapja használom, és most, a második hónapban kezdtem fogyni. Az elején méregtelenítési tüneteim voltak, illetve az arcbőrömön tapasztaltam pozitív változást.

Én is beléptem, így jutok hozzá a legolcsóbban. Szerintem tök jó termék!

2009. aug. 13. 15:21
Nos aug 7-e óta tapasztom magam. Még mondjuk nem fogytam., de ez nem szegi a kedvem:)
8. princes47 (válaszként erre: 7. - 4b6a2525df)
2009. aug. 9. 16:06
Nekem azt írták, hogy 208 euró. Vinnem kell még két embert, aki majd alám regisztrál.
7. 4b6a2525df (válaszként erre: 6. - Tunderke0701)
2009. aug. 9. 15:48
Tegnapelőttől én is használom, de beléptem és igy kb. 10 ezerbe jön ki (az euro árfolyamától fűggően), igaz a belépés 110 eu volt.
2009. aug. 9. 09:34
szia engem érdekelne ez a tapasz,hogy tudnál nekem küldeni?Ja és az ár még mindig 16e?
5. 4b6a2525df (válaszként erre: 4. - Hajnalka64)
2009. aug. 3. 10:38

Kérdezd meg az orvosod.

Egyébként a héten nekem is lesz, én is szedek véghigítót, de csak azért, mert elmúltam 50 és dohányzok

2009. júl. 27. 18:06
Sziasztok! Ezt a tapaszt szerintetek olyan is használhatja aki SYNCUMARt (vérhígító) szed? Mélyvénás trombózisom volt.És sajnos most klimaxolok is. Szerintetek?
2009. júl. 21. 10:27

Szia Anita!


Na hát akkor mégis volt értelme a fórumtémának, ha más nem, hogy egy jót röhögtünk :)


A tapasz nem olcsó, valahogy 15-16 ezer körül van egy havi adag, naponta kell cserélni és csak értékesítőkön keresztül lehet megvenni.

Kiguglizod és meglátod :)

Én sztem jövő hónapra berendelek egy adagot és kipróbálom. azt mondják, hogy végig kell csinálni a 3 hónapot. de látványos fogyás muatatható ki már egy hónap után is. de utána indul be igazán.

Hát a fene tudja.

Én sok amcsi fórumot olvastam és nagyon jókat mondtak róla, rengetegen fogytak és amit mindenki említett, hogy sokkal engergikusabb.

Na hát ennyi..

Mindenesetre majd írok ide, ha elkezdtem, hogy miket veszek észre magamon :)

2009. júl. 19. 05:51
Mit hallottál róla, mennyibe kerül, mivel engem is érdekelne.
2009. júl. 18. 22:24

Sziasztok!


Most hallottam erről az új amerikai, állítólag valóban hatásos fogyókúrás tapaszról és érdekelnének a vele kapcsolatos tapasztalatok.

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook