Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » JenFe fogyókúrás tapasz- próbálta már valaki? fórum

JenFe fogyókúrás tapasz- próbálta már valaki? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
294. guti73
2010. febr. 10. 11:15
Hú már nagyon várom,hogy én is felragaszthassam az első tapaszomat. de sajnos a mai postával sem érkezett meg.Örülök,hogy nincs kifejezett diéta amit tartani kell a tapasz mellett.
293. vamari (válaszként erre: 291. - Guti73)
2010. febr. 10. 09:42
Szia, én sem alkalmaztam semmilyen diétát, csak kevesebbet eszem. Az édességet hagytam el, de könnyű volt, mivel egyáltalán nem kívánom. Nekem különben is ennem kell, mivel II.tipusú diabétesz miatt gyógyszert szedek.
292. Évike38 (válaszként erre: 291. - Guti73)
2010. febr. 8. 21:11

Csak a kaja mennyiségét csökkentettem le.

A nassolást elhagytam.

A tapasztól nem leszel éhes.

Egy kis torna sokat segít.

Nekem így a heti egy kiló lemegy.

291. guti73
2010. febr. 8. 19:43

Sziasztok!

Most rendeltem meg a tapaszt.Már nagyon sok mindent kipróbáltam de semmi nem volt igazán hatásos.Talán most majd nekem is sikerül.Kérdés: milyen diétát alkalmaztok a tapasz mellé?

290. ryta (válaszként erre: 289. - Vamari)
2010. febr. 5. 08:18
gratulálok, ügyes vagy
289. vamari (válaszként erre: 288. - Ryta)
2010. febr. 4. 17:55
Nekem igen, három hónapja használom és 7 kg-t fogytam, 10 cm ment le, normalizálódott a cukrom.Nem hagyom abba, remélem tovább folytatva további eredményeket tudok elérni.
288. ryta
2010. febr. 3. 10:05

sziasztok,

van e már valakinek sikerélménye a tapasszal?

2010. febr. 1. 22:31
Mit tudtok az efedrinről? Van-e benne. Valakitől azt hallottam. Ha van mennyi? Káros-e a szervezetre? vagy csk egy másik hálózatból vagy cégtől akarják a rossz hírét kelteni ennek a készítménynek? Fateromnak adom és nem szeretném hogy valami baja legyen tőle?
286. Mendi81
2010. jan. 31. 00:16

Köszi ryta!

Azt akartam írni ,hogy nem teszi tönkre.

Szóval 10-én kezdtem használni -2 kg és -5 cm.És csak tapasz és itallal.Szeretnék tornázni mellé de a gyerekeim nem igazán hagynak rá időt pedig biztosan gyorsítana a folyamaton.Eddig mindennel próbálkoztam és semmi eredmény.Hajrá csajok dobjuk le a zsírpárnákat!Sok fogyást mindenkinek!!!


tunderke0701 mennyi ideig használtad?

Van olyan akinek a 2. hónaptól látszódnak az eredmények.Ill ittál elég folyadékot min. 3 litert. Ha nem akkor hiába tapasztol mert lebomlott zsírt nincs ami kimossa.Meg ha sok méreganyag van lerakódva azt is helyre teszi.

285. Vikci.
2010. jan. 30. 17:21
1 hónapja használom, nekem -3kg. 168cm vagyok, kb 68-69kg-ról indultam, most 66 vagyok. Én heti 3-4x sportolok + figyelek a kajára + tapaszozom. Érzem, hogy hat ez a kombináció, a hasamról és a csípőmről ment le, kérdés hogy ez mennyire a tapasz vagy mennyire a torna/diéta hatása. Minden esetre én megveszem a 2. havi adagot is.
2010. jan. 26. 19:08
Sziasztok én használtam a tapaszt és nem igazán fogytam tőle és úgy érzem,hogy kidobtam az ablakon 15rugót,de hát ez is egy tanulság biztos bennem van a hiba,hogy nem használt.
283. 33e0394ae2 (válaszként erre: 282. - Nyuszpika)
2010. jan. 25. 08:56

Szió.


Én tavaly lefogytam,és azt sikeresen vissza is szedtem.Igazából 99-ről inultam.Atkinseztem stb.

Valamennyi le is ment de az utolso 12kg-ot a tapasszal fogytam.Most kb.72-75kg között vagyok.

Egyébként nem tornáztam,csak jobban oafigyeltem az étkezésemre.Szivből ajnlom mindenkinek.

282. Nyuszpika (válaszként erre: 281. - 33e0394ae2)
2010. jan. 24. 12:40
Húúúú....az nagyon sok....gratulálok hozzá...s csináltál vmi extra dolgot mellette? (edzés, diéta) vagy csak magától a tapasztól sikerült ennyit leadnod? s mennyi volt a kezdő súlyod?
2010. jan. 23. 10:57
Sziasztok.Én 3 hónap alatt fogytam 12 kilót a tapasszal.Elmult az alergiám stb.Ugyhogy nagyon gondolkozom,hogy regisztrálok.Legalább olcsobban kapom meg.
280. kvm17
2010. jan. 20. 08:28

Még valami fontos szakmailag. A hatóanyagok felszívódása a tabletták esetén a legrosszabb. A kapszulla sokszor már a vastagbél végén halad, és még mindig nem olvadt fel. Évekkel ezelőtt láttam röntgenképeket erről. De mindkét esetben az a gond, hogy a hatóanyag "mérete" túl nagy, és nem jut át a sejtek membránján.

A tapasz esetében a nano technológiával olyan parányi részekre bontják, hogy képes átjutni a sejtmembránon és oda is jut, ahol hatnia kell.

Ráadásul 24 órán keresztül, folyamatosan jut be a szervezetbe a hatóanyag.

Az energia italt nem szomjoltásra isszuk! (Azért írom le, mert sokan nem tudják)

Egy kanálnyit kell a szájba venni, és hagyni, hogy a nyálkahártyán keresztül jusson be a szervezetünkbe, majd később lenyeljük. Ez is hatékonyabb felszívódást biztosít, mint a gyomron keresztül.

Milyen messzire jutottunk az ostyába tett porhoz képest! Én még emlékszem rá....

279. kvm17
2010. jan. 20. 08:20

Sziasztok!

November 13-án kezdtem használni a tapaszt. Már az első hónap végére 12 cm ment le a derekamról. Régebben reggel fel kellett vennem a cipőt, mert délben már csak cipőkanállal ment fel. Ma már este is bele tudok bújni. Sőt, sok év után megvettem az első nőies cipőmet. Menstruációm alatt a képemen szép kis pöttyök viritottak. Ma nincs ilyen.

Egyszer lett egy pattanás sorozat a gyomormeridián mentén, mikor olyan hideg volt, hogy a kocsiban lévő vizesüvegek befagytak, és nem tudtam elég vizet inni.

Gyerekkorom óta csak 5-6 órát alszom naponta. Viszont volt egy feszített hetem, és akkor csak 2-3 órát alhattam. Ment minden gond nélkül, és még levezetem 800 km-t a végén. Nem voltam útközben álmos, sőt végig énekeltem az utat. Egyetlen gond az volt, hogy a végére kicsit berekedtem.

Értek komoly kihívások, de nyugodtan éltem át őket. Nem csak arról volt szó, hogy uralkodtam magamon, de belül feszültég volt. Most igazán nyugi volt zsigerileg is!

Ebben a hónapban már a plusz tapaszt rendeltem meg, mert kíváncsi vagyok annak a hatására is.

Ezen kívül az energia italt is iszom mellé, mert annyira keveset eszem, hogy nem jut be elég vitamin a szervezetembe. Természetgyógyászként tudom, hogy ez is mennyire fontos!

Elképesztően keveset eszem, és nincs semmi gondom vele, nem remegek az éhségtől.

Nem változattam az étkezési szokásaimon. Sajnos továbbra is késő este jutok leginkább ételhez, és az összetételén sem változtattam. Csak a mennyiség sokkal kevesebb.

278. ryta
2010. jan. 19. 16:38
nem teszi tönkre, nem ugy akartad irni?
277. Mendi81
2010. jan. 17. 16:19

Sziasztok!

Én 1 hete használom.Szerintem azért is zseniális mert a bőrön keresztül szívódik fel és teszi tönkre a gyomrot!Azt tapasztaltam ,hogy kevesebb ételt eszek nem mondom hogy nem voltam éhes az első 3 nap aztán megszoktam.Viszont napi 6 liter vizet iszom ,igaz van rajtam több vagyis sok kiló felesleg. Energikusabb ,jobb kedvű vagyok,nem kívánom az édességet.Pedig nagyon édesszájú vagyok.Sőt zöldséget kívánom enni.1 hét mínusz 1 kg és mínusz 2 cm.Arra figyeltem fel ,hogy a testem feszesebb nem löttyedt mint előtte ,olyan mintha edzenék.És ezt a férjem is megjegyezte hogy milyen jó feszes a bőröm.Mondjunk nem csak a tapaszt használom hanem az italt is iszom.Én csak ajánlani tudom!

Majd jövőheti változásokról beszámolok...ha lesz akit érdekel.

276. Hoxa
2010. jan. 17. 14:04
<b>Akik itt próbáltak forgalmazni, azoknak a tagságát megszüntettem és a jövőben is így fogok eljárni.</b>
275. Vikci.
2010. jan. 12. 13:03

Sziasztok!


Elöljáróban annyit, hogy én csak "használó" vagyok, nem terjesztem a tapaszt. 2 napja ragasztgatok, tapasztalataim még nagyon nincsenek, annyi, hogy tényleg szomjasabb az ember, többet iszik, így többet pisil :)


Én 168 cm vagyok, és jelenleg 68 kg. Nem vagyok túlsúlyos, viszont olyan 6-8kg felesleg van rajtam, főleg a csípőmön és a hasamon. Abbahagytam 10 év után a fogamzásgátlót, és 1 év év alatt "rámugrott", azóta se tudok tőle szabadulni.


Nagyon bizakodó vagyok a tapasszal kapcsolatban, majd folyamatosan megírom a tapasztalataimat. Rólam azt tudni kell, hogy több "fronton" támadom a kilókat: heti 3-4x járok konditerembe, főleg kardio edzéseket csinálok, főleg futás ill. aerobic. Kajálás terén is változtattam, már egyáltalán nem eszem cukrot és kenyeret, illetve számolom a kalóriákat is. (kb 1500 kcal/nap). Édességet eddig sem ettem, úgyhogy nekem biztosan nem lesznek olyan tapasztalataim, hogy nem kívánom a csokit, mivel eddig sem kívántam :) Remélem hamarosan jelentkezik az eredménye az erőfeszítéseimnek.

Majd jelentkezem!

274. Margo34 (válaszként erre: 246. - Borka66)
2010. jan. 11. 22:26

Azt hiszem Neked üldözési mániád van...

Ahogy itt végignézem igen csak JÓ NÉHáNY ember van aki véleményt írt. Ki ilyet, ki olyat. De ez így természetes. Nem vagyunk egyformák, és nem hat mindenkire egyformán sem.Egyáltalán tudod melyek a hatóanyagai és mire hatnak? Itt utánanézhetsz. Ez nem saját oldalam, hanem egy hírforrás, ahol tájékozódni lehet: [link]

"Kihasználni az embereket, elhitetni velük ettől lefogynak, az viszont már bűncselekmények közé tartozik.

Nemsokára ezt is vizsgálni fogják.Már rebesgetik. "

Azt hiszem erre most minden forgalmazó berezelt.

Én évekkel ezelőtt elkezdtem inni a zöld teát, és azt követően kb fél év alatt megszabadultam 5-6 kg-tól, úgy, hogy az édességen kívül mást nem hagytam el.Bár előtte sem mondhatom, hogy zabáltam volna.De ez is a tea mellákhatása volt. Viszont millió fogyókúrát kipróbáltam, de mindig visszajöttek a kilók. És a tea kivonat csak egy hatóanyaga a tapasznak. Elmondhatom, hogy azóta sem szedtem vissza! Én is használom, de nem azért, hogy fogyjak, hanem a többi "mellékhatás" miatt.

Mindenkinek sok sikert kívánok. Tapasszal vagy a nélkül... :-)

273. ryta (válaszként erre: 272. - Vamari)
2010. jan. 8. 09:11
megírnád priviben, hogy mennyiért,mert éppen a vaterán nézegetem
272. vamari (válaszként erre: 270. - Évike38)
2010. jan. 8. 09:04
bocs, nem Neked akartam írni.
271. vamari (válaszként erre: 268. - Ff00585d73)
2010. jan. 8. 09:03
én forgalmazom is, ha érdekel
2010. jan. 8. 08:58
Én is csak használó vagyok.
2010. jan. 7. 07:18
Én csak használom, nem forgalmazom.
2010. jan. 6. 22:00

Sziasztok!

Csak szeretném kérdezni,hogy ti csak tapaszoltok,vagy az üzlettel is foglalkoztok?

2010. jan. 6. 20:36

Sziasztok!

Én január 2-án kezdtem ragasztani. Első nap nem figyeltem arra hogy eleget igyak és estére nagyon fájt a fejem. Második nap már eleget ittam, de a fejfájás /bár kissé enyhébb/ megmaradt.A harmadik napon már teljesen elmúlt. Én is kevesebbet eszem, de valószínűleg azzal van összefüggésben, hogy tele van vízzel a gyomrom, ami szerintem nem baj. Van aki azt mondja, hogy tapasz nélkül is ha eleget innék elérném ezt a hatást. Csak az a baj, hogy elég sokat dolgozom és elfelejtek inni. Most viszont van ami emlékeztet rá, ugyanis annyira szárad ki a szám, hogy muszály innom.Nem tudom illik-e leírni, de én nem csak pisilni járok többet hanem székletem is háromszor volt ma is és tegnap is. Ez remélem nem baj. Nincs hasmenésem, teljesen normális. Igyekszem többször jelentkezni majd és leírom a tapasztalataimat.

2010. jan. 6. 14:02

Sziasztok,


Mi a párommal igazából nem a fogyás miatt használjuk, hanem a bőrproblémákra. Télen a férjem karja mindig csupa ekcémás kiütés a hidegtől. Idén már novembertől tapaszolunk és nem jött ki az ekcémája. Nagyon szuper!

A másik, ami még nagyon jó, hogy estére nem rogyunk hulla fáradtan az ágyba, hanem van még energiánk a nap végéhez is. Tehát abszolút energetizál bennünket.

265. vamari
2010. jan. 4. 11:11
Sziasztok tapaszolók! Mi újság? Hogy telt a karácsony? Én most kezdtem a harmadik hónapot, eddig 6 kg-t fogytam és túléltem a karácsonyt anélkül, hogy vissza-szedtem volna valamit. Igaz - ez alatt a két hét alatt nem is fogytam - de tartottam a súlyomat minden nehézség nélkül és ez is valami.
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook