Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » JenFe fogyókúrás tapasz- próbálta már valaki? fórum

JenFe fogyókúrás tapasz- próbálta már valaki? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
324. Hegike (válaszként erre: 323. - Dzsana)
2010. márc. 11. 23:10

Szia!

Mi 5500 Ft-ért vettük az Expresszen a 30 napos adagot.

323. Dzsana
2010. márc. 10. 17:46
Azt szabad kérdezni, hogy ki, hol, mennyiért veszi a tapaszt? A neten igen nagy szórása van az áraknak. Mennyi a 30 db-os?
322. guti73
2010. márc. 10. 13:10
Ma ragasztottam a 24. tapaszt.A kilóim még nem lettek kevesebben(nagyon ragaszkodnak egymáshoz és persze hozzám is),bár már kérdezték tőlem,hogy mennyit fogytam,mert látszik rajtam.Ez nagyon jól esett és ismét erőt adott pedig már elkeseredtem,hogy nem történik semmi változás.Megrendeltem még 2 havi tapaszt így most már tuti,hogy végig tapaszolom a 3 hónapot.Remélem mire lejár addigra én is látni fogom az eredményt!
2010. márc. 9. 11:16
Sziasztok! Én még új vagyok itt a fórumozók között, de ezt meg kell osztanom veletek!Én február 15. óta használom. 3 kg-ot fogytam, de a csípőmről 4, a derekamról 5 cm ment le. A tapasz mellett kipróbáltam az energiaitalt is... egyszerűen feltöltődtem energiával azóta! Nagyon jók!
320. Margo34
2010. márc. 8. 22:21

Én is, a férjem is levert voltunk tőle az első héten. De aztán már épp ellenkezőleg.

Viszont most abbahagytam saját hibám miatt. Köztudott, hogy 2-3 l folyadék kell hozzá. Amúgy is tanácsos volna meginni ennyit, de ez nekem nem megy. Ha 1.5 l bemegy, már nagyon jó napom van. Na most a tapasz mellé (ami vízhajtó) a kevés folyadék, aztán épp mentruáció előtt 2 héttel, holdtölte,(mindkettőkor visszatart a szervezet) na ez aztán betett a székelésemnek...

Így most pihenek pár hetet. Viszont én fogytam tőle,bár a férjem nem,de nála más kedvezőbb tapasztalat jelentkezett.

Ő olyan munkakörben dolgozik, ahol 1/4 évente teljes kivizsgálás szükséges. Eddig mindig 4-5 * volt a vérképén, most pedig csk 1. A doki szerint ez is eltűnik ha fogy egy kicsit. Azért gondoljuk, h a tapasz "okozta", mert más nem változott az életvitelében. Vitamint mindig szedünk, sőt marék számra Lenkeit az orvosi előtt. Eddig mégsem volt soha ilyen vérképe. Ja! A vérnyomása sem volt magas, pedig előtte gyakran előfordult az is. Egyszer a doki azzal ijesztette meg, h lehet gyógyszerre fog szorulni..

Hát inkább tapaszt mint gyógyszert!

319. Hegike (válaszként erre: 317. - Kriszi73)
2010. márc. 8. 18:52
Végül megvettem a 30 napos tapaszt, azok hatására, akik buzdítottak, hogy ne adjam fel. Már nem vagyok levert, az éhségem csökkent valamennyit, de az arcom még mindig csúnya tőle. Már csak fogyni kéne! :)
318. kriszi73 (válaszként erre: 303. - SissyBAnya)
2010. márc. 8. 11:22
Szia ne add fel.Én 14 napja csinálom,és nekem bejött.Várjál még egy kicsit,5 nap kevés!
317. kriszi73 (válaszként erre: 308. - Hegike)
2010. márc. 8. 11:20
Nem biztos hogy ettől vagy levert.A 10 napos kura nem elég!Rá kell állnia a szervezetednek,Nem világosítottak fel?Jól használtad?
2010. márc. 8. 11:17
Nem eszem többet,nem kivánom az édességet.inni is csak azért iszom meg a napi 2l-t.mert inni kell hozzá sok folyadékot.
2010. márc. 8. 11:15
Én 2 hete használom a tapaszt.Nem a fogyókura és a szép bőr miatt kezdtem el,hanem az energia miatt.A másik hogy nagyon rosszul aludtam eddig.Van 2 kisgyerekem,2 és 7 évesek.Elkaptak egy hányásos vÍrust,egész éjjel nem aludtam,és még utánna 1 napig.Az első reggel hozta a körzeti orvos,hogy próbáljam ki.Vettem egy havi adagot,és ha ez nem lett volna nem bírtam,volna ki.Egész nap pörögtem.Tele voltam energiával,szerencsére.Nagyon jól alszom azóta.És persze a 5 plusz kilomból is ment le már 2.Fogom használni nekem nagyon bejött.
314. Hegike (válaszként erre: 309. - Sevica)
2010. márc. 1. 10:35

Kedves Sevica!

Had kérdezzem meg, hogy mi lett a pattanásokkal?

Köszi, Hegi

2010. febr. 25. 20:40

Én 3 hónap alatt több mint 15 kg fogytam, ugyanazzal az életvitellel mint azelőtt...semmi plusz diéta, semmi plusz kalória számolás! Amit itt többen is mint tapasztalat leírtok, a kezdeti éhség és szomjúság szerintem teljesen normális, mivel a tapasz sejt szinten indítja be az anyagcserét. A szervezet a fokozott anyagcserére, teljesen normálisan reagál azzal, hogy szomjúság és éhség jelentkezik, mivel ez többlet energiát vesz el a szervezettől, amit azonnal azonnal pótolni szeretne és jelez hogy azonnal vigyél be plusz kaját :)

Csak azt tudom mondani, hogy ettől nem kell megijedni, teljesen normális reakció, nekem pl. csak a második hónaptól csökkent az étvágyam és azóta is kb. fele annyit tudok bármiből megenni mint azélőtt...nem szabad feladni, ha az első hónapban nem történi semmi...mivel a hatóanyagok sejt szinten hatnak, természeretesen lassaban indul be a foyás, de pont emiatt nincs jo-jo effektus sem...nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem nem 3 hónap alatt rakódott fel a + 25 kiló, hanem évek során...ha sikerül fél év alatt leadnom, akkor már nagyon boldog leszek. Addig is folytatom :) csak azt tudom mondani nektek is hogy kitartás, működik a dolog ! :)

312. Dzsana
2010. febr. 25. 17:57
Két napja abbahagytam a tapaszt, azóta ismét jól alszom, nem vagyok állandóan éhes, elég a reggeli meg az ebéd, a vacsora már nem is kell, és ismét energikus vagyok. Viszont az állandó szomjúságérzet még megmaradt, ezt leszámítva csupa jótékony hatásai vannak, hogy már nem használom a tapaszt.
311. vamari
2010. febr. 25. 13:30
Bocsánat," majdnem feladta " - nem mindegy.
310. vamari (válaszként erre: 309. - Sevica)
2010. febr. 25. 13:27
Gratulálok! Végre valaki olyan is ír, aki bár már feladta, mégis sikerrel járt. Örülök és remélem, hogy mások sem adják fel.
309. sevica
2010. febr. 24. 18:31
Sziasztok! Régóta olvaslak benneteket, innen merítek erőt, hogy nekem is sikerülhet. És végre megmozdult, elindult. Karácsonyra kaptam 3 havi tapaszt, január elején el is kezdtem. Még az első egy-két héten egy kicsit jobban odafigyeltem, hogy mit eszem, de miután semmi változás nem történt, azonkívül, hogy pattanásos lett az arcom, hogy többször kerestem fel a mellékhelységet, semmi változás. Hamar el is ment a kedvem, hogy megint egy olyan valami, ami nekem megint nem segített. De azért minden reggel - ha nem felejtettem el - felraktam a tapaszt. Most a hétvégén vettem észre, hogy mintha bővebb lenne a farmer, a bőröm is mintha szebb lenne, s ráálltam a mérlegre. Az eredmény - 4 kg, 84-ről 80,4-re és a zsírszázalékom 41-ről 30-ra ment le. Nem is akartam elhinni. Azt hittem hogy lemerült az elem, elmentem ma venni, kicseréltem, de az értékek nem változtak. Csak azért írtam le ilyen hosszan, hogy senki ne adja fel, pláne ne az első hét után. 10 db tapasz szerintem biztos, hogy nem használ, végig kell csinálni a kúrát, ahogy javasolják, akkor biztos hogy lesz eredmény. Ja és az eltelt hetekben ettem mindent amit egy fogyókúra alatt nem lehetett volna: zsíroskenyér, bableves, lángos... Mivel ülőmunkám van, egész nap ülök,mozgásként egy kis kutyasétáltatást iktattam be a napjaimba. Nagyon lelkes lettem végre, én biztos hogy folytatom, most már odafigyelek az étkezésre, a mozgás marad ami eddig, de most már lesz erőm végigcsinálni. Nyárra bikini!!!!!!
308. Hegike
2010. febr. 24. 12:44
Sajnos én is érzem a levertséget. Biztos lenne rá magyarázat, hogy nekem (nekünk) miért nem válik be. Én egy 10 darabosat vettem, de nem veszek többet. Most ajánlották a krómot az étvágy csökkentésére, kipróbálom azt.
307. guti73
2010. febr. 24. 09:05
Ma tapasztottam a 8.tapaszt.Én nem érzek különösebb éhséget.Inni viszont sokat iszom én is(de ez nem baj!).Reggelente könnyebben felkelek mint előtte. Még akkor is ha többször fel kell kelnem a kislányomhoz.Reggel iszok egy kávét,és egész napra le van tudva.Összegezve én jól érzem magam.
306. SissyBAnya (válaszként erre: 305. - Dzsana)
2010. febr. 23. 22:10

Akkor már ketten vagyunk ugyanígy, folyton csak ennék és elégé levert vagyok.

Csak azért vágtam bele, mert olyan ember ajánlotta, aki sosem hisz semmi hókuszpókuszban (bevallom én sem), de neki sőt a párjának is nagyon bejött, 2 hét után jó lett a vérnyomása, fogyott is és tényleg szebb lett a bőre. Emiatt még reménykedem, sőt hiszek benne, mert nem lehet, hogy mindenkinek jót tesz, csak nekem nem...

A hugi ma kezdte, kíváncsi leszek...

305. Dzsana
2010. febr. 23. 21:24
Érdekes, hogy nekem az ellenkező tapasztalataim vannak, mint másnak, de semmi baja a pajzsmirigyemnek. Én nem lettem energikusabb, inkább levertebb, gyötör az éhség, hiába eszem bármit, és csak híztam. Félek, ez is csak olyan, hogy hinni kell benne.
304. vamari
2010. febr. 23. 16:04

Lányok, én olvastam orvosi tapasztalatot is, egyetlen esetben nem javasolják, ha valakinek a pajzsmirigye túlműködik (nekem alul-működik, tehát direkt hasznos). Erre oda kell figyelni!!!!! Bár az a tapasztalatom, hogy túlműködésnél az ember eleve vékony, de ki tudja.

Nekem a Húgom és az unokaöcsém felesége is használja, ők is fogytak tőle, de egy ismerősöm kénytelen volt abbahagyni, - bár Ő is fogyott - de allergiás lett a bőre. Tehát sajna negatív tapasztalat is van.

2010. febr. 23. 13:39

Sziasztok!

Ma raktam fel az 5.tapaszt. Én is szinte állandóan éhes vagyok, pedig azelőtt volt, hogy délutánig fel sem tűnt, hogyha nem ettem.

A szomjúság is megvan, még éjszaka is iszom...

Sokszor helyben elaludnék napközben is.

Ettől függetlenül nem adom fel, hátha elindul vmi...

A bőrömön semmi sem látszik.

302. Hegike (válaszként erre: 301. - Dzsana)
2010. febr. 23. 13:18
Dettó! Plusz nekem csúnyább lett a bőröm. Lehet, hogy nem való mindenkinek, de érdekes, hogy idáig csak jó tapasztalatokat olvastam, most meg te vagy a második aki nincs vele megelégedve. Jól dolgozott a marketing!
301. Dzsana
2010. febr. 23. 09:02
1,5 hete használom a tapaszt, azóta azt érzem, hogy szomjasabb vagyok, viszont éhesebb is. Állandóan korog a gyomrom, híztam is már 2 kg. Az emésztésem is felborult, és megnőtt a gyomorsav szintem. :-(
300. vamari (válaszként erre: 299. - Hegike)
2010. febr. 23. 08:14
Nekem nem, de mindig más helyre kell tenni, mert ha u.a.helyre teszem, akkor kicsit viszket, de ez elmúlik negyed órán belül.
299. Hegike (válaszként erre: 298. - Vamari)
2010. febr. 22. 14:49

Köszi a lelkesítést! :)


Még egy kérdés: lett valakinek pattanása a tapasztól?

298. vamari (válaszként erre: 297. - Hegike)
2010. febr. 19. 10:32
Te szegény, ez borzasztó. Én már negyedik hónapja használom, mindig a korábban megszokott időben étkezem (ez kell, mert a cukor miatt gyógyszert szedek és ahhoz ennem is kell), de sokkal kevesebbet eszem, mint eddig.... és ami a fő, hogy édességet egyáltalán nem kívánom, pedig már szinte függő voltam. Még karácsonykor sem ettem. Eddig 7 kg-t fogytam le, de tovább folytatom. Inni kell vizet és sokat, ez fontos.
297. Hegike
2010. febr. 19. 09:41

Én nem iszom az italt.

Ma van a negyedik napom, amiről be tudok számolni, hogy farkas éhes vagyok a tapasztól. Már kora reggel korog a gyomrom és például ebéd után egy órával újra nagyon éhes vagyok. Ha ez így folytatódik nem hogy fogyni, hízni fogok tőle.

296. guti73
2010. febr. 18. 19:27
Hétfőn végre megkaptam a csomagot.Azóta tapaszolok.Persze van egy kérdésem.Az italt is isszátok?
295. Hegike
2010. febr. 17. 10:30

Sziasztok!

Én tegnap kezdtem el használni a tapaszt. Folyamatos pörgést érzek, még este 11-kor sem éreztem különösebb fáradtságot, és nehézkes volt elaludni. Reggel úgy keltem, mint akit fejbe vertek. Egész nap éhes voltam, és folyamatosan innom kellett. Ennek hatására hajnalban is ki kellett mennem mosdóba, ami rám egyáltalán nem jellemző. Remélem elmúlik az éhség, és megtapasztalom a jótékony hatásokat. Egy ismerősöm szerint nem ér semmit sem. Nemsokára kiderül! :)

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook