Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jelentkezett valaki 40 milliós játszmára a Tv2-n? fórum

Jelentkezett valaki 40 milliós játszmára a Tv2-n? (beszélgetős fórum)


8. homokóra (válaszként erre: 6. - E2add1f84e)
2011. jan. 10. 07:04

Nem függ össze a kettő!! A tehetségéből semmit nem von le!!

Szövegértelmezés..hmm??

2011. jan. 9. 19:09

Ez a Rákóczi Ferenc vezeti ezt a játékot, de sajnos néhányat néztem belőle sokszor veszítenek, mint nyernek. Úgy látom kész ráfizetés ez az egész.

Legalább a Széfben a Sebestyén Balázsnál jobban szerepeltek és sikeresebb volt valamivel, mert legalább néha még nyereményhez is jutottak. A Kovács Áron táskás műsorát jobban néztem.

Üdv.Ágnes

6. e2add1f84e (válaszként erre: 5. - Homokóra)
2011. jan. 9. 18:55
Magyar celebek 30 000-es nyugdíja..láttátok? - Igaz ez már tavaly volt, de ott mintha máshogy nyilatkoztál volna. Változik a világ:-)))
2011. jan. 4. 14:45
Nekem nagyon tetszett a "celebműsor"....jobban élveztem, mint egyébként...Nekem kedvencem a Komár..mindig is szerettem..jóképű, laza, és sármos :)
2010. dec. 9. 20:44
Kinek, hogy tetszik a játék? Én élvezem, és izgulok, hogy minél többet nyerjenek. Persze vannak nagyon idegesítő játékosok is.
2010. dec. 1. 21:12
A fiam szeretne jelentkezni, egyszer már volt a tévében egy másik játékban. Sajnos nem sikerült ott nyernie. Ma, elég könnyű kérdések voltak, persze élőben lehet, hogy én sem tudtam volna hirtelen a választ.
2010. dec. 1. 21:09
Úgy tudom casting után még sorsolás is lesz,hogy ki kerül be a játékba.
2010. nov. 15. 21:50
Mi jelentkeztünk és be hivtak a héten minket.Valaki aki volt már? mi történik a castingon?:)))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook