Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Jéggyertya készítés fórum

Jéggyertya készítés (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Jéggyertya készítés

8. agis
2009. márc. 6. 13:26
Tiszta szegénységblog :)
2007. nov. 20. 12:37
én is készitetem már régebben ilyet,ajánlom a rafaelló csokoládé piramis alakú dobozát ha valakinek van ilyen ,igazán csodás lesz benne a gyertya,lehet kapni a művészellátókban és hobby boltokban viasz festéket,különböző színekben,pár száz forint ,nagyon pici kell belőle a forró viaszba és csodás alkotások készülhetnek:)
2007. nov. 2. 15:56

öntöttem már régebben gyertyát, de ilyenről még nem hallottam, és nem is láttam.

mindenképpen ki fogom próbálni, főleg most, így karácsony közeledtével jól fog jönni. :))

2007. aug. 3. 11:06
Köszi az ötletett. Olcsó és mégis egyedi ajándék. :)
2007. júl. 30. 18:28
Nagyon ötletes, és mutatós lehet, meg persze teljesen egyedi. Köszi. Ki fogom próbálni!
2007. jún. 23. 06:50
Hát ezt én is megpróbálom.
2007. jún. 15. 18:48
Hát ez nagyon klassz, remélem nekem is így fog sikerülni a nyári szünet alatt. Eddig nem tudtam mit csináljak a félig elhasznált tortagyertyákkal!!!
2007. máj. 31. 11:19
Különleges gyertyákat készíthetünk jégkockák és a fagyasztó segítségével. Olyanok lesznek, mint a svájci sajt, tele dekoratív lyukakkal. Ha kíváncsi vagy mi jön létre, ha a jégkockákat forró viasszal komináljuk, olvasd el a cikkemet!

Ugrás a teljes írásra: Jéggyertya készítés

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook