Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Jáva tea (Ortosiphon) kapszula-Szedted már? Mit tapasztaltál? fórum

Jáva tea (Ortosiphon) kapszula-Szedted már? Mit tapasztaltál? (tudásbázis kérdés)


9. 4b6a2525df (válaszként erre: 8. - Anyamanyaka)
2008. jan. 31. 19:05

JÓ dolog az akupunktúra tényleg, csak azt folyamatosan kellene csinálni.

Egyszer csináltam fogyókúrára, és édi volt a dokibácsi, (uganis az egyik kolleganőmmel mentem, akinek sikerült is elkezdeni fogyni, annak ellenére, hogy többet evett mint én), mert amikor rákédeztem, hogy hogy lehet ez azt válaszolta:

Tudod édesem a fogyókúrát úgy képzel el, mint egy lefele vezető lépcsőt, csak van akinél 25 méter hosszú az első lépcsőhöz vezető ut, van aki viszont a lépcső szélé áll, és már tud is lefele lépni. Hát az nem Te vagy. A tied a 25 méteres út, annak is az elején jársz:):)

Hát nem volt tündér? Ja a kollegenőm a dupláját szedte vissza, amikor abbamaradt a böködés:(

Viszont van ugynevezett füladdiktológus (természetgyógyászok között keress ilyet) aki szúr a füledbe egy tűt és azt leragasszák és ha jól tudom hetente kell menni cserére, de ez sem biztos. Ez neked is járható út lenne.

Én még nem próbáltam, bár most természetgyógyásznak tanulok és valószínű ezt választom majd szakmai tárgynak, de ez csak az ősszel lesz.

8. Anyamanyaka (válaszként erre: 6. - 4b6a2525df)
2008. jan. 31. 07:44

Szia Éva!


Olvastam már m a MIAOMEI kúráról.

Én aza kupunktúrán gondolkoztam még, de itt vidéken az se elérhető, mint oly sok más sem. (Azért én szeretem a vidéket..)

A w.w. most számomra macerásnak tűnik,de megjegyeztem,és ha váltanom kell diétát, akkor gondolni fogok rá. Bizonyára csak a kezdeti rutint kell megszerezni,és hamar beletanul az ember a pontszámolgatásba.

7. Anyamanyaka (válaszként erre: 5. - 94f5071827)
2008. jan. 31. 07:40

Szia Ditke59!


A nagyobb lányom, Lenke, 3éves lesz márciusban, a kicsi, Manka, 1 éves lesz áprilisban. Most borzasztó gyorsan szalad az idő. Felkelek reggel, és azt veszem észre, hogy már megint reggel van. Csak kapkodom a fejem..:)

De mostjó, hogy egy kicsit mármagamrais figylehetek, ezzel a diétával. Ha csak gondolatban foglakozom magammmal, már az is jól esik.

Tegnapmegérkezezett az ugrókötelem. Nagyon vagány. Már ugróköteleztem is egy fél órát a szabadban a teraszton. Jó fárasztó..,de nem bánom.

2008. jan. 29. 16:42

Weight Watchers pontértékek cimű fórumot ajánlanám nektek, azon belül a Rovini és az Anetta naplóját.

Ja és ha nem ismernétek, akkor ezt a módszert a fogyáshoz.

Én a Ditke59 cipőjében járok. Most kicsit nagyon kiakadtam, úgyhogy elmegyek egy MIAOMEI kúrára, de utánna jön a w.w. szerinti étkezés:)

2008. jan. 29. 10:58

Szia Anyamanyaka!


Ez a név nagyon tetszik, valamelyik csemetéd hív így?

Nem tudom mennyi idős vagy és mekkorák a gyerkőcök, az írásodból ítélve még picurkák lehetnek.

Nekem is két gyermekem van, igaz hogy ők már felnőttek, de tudom én is mennyire el voltam keseredve, amikor szülés után rajtam maradt 20 kg felesleg. Akkor még nem voltak ilyen szuper fogyasztószerek, legalábbis én nem hallottam róla, vagy ha volt is, nem engedhettem meg magamnak "ezt a luxust". Aztán ahogy telt az idő, és már betöltöttem a 33 évemet, elkezdtem fogyni mindenféle csodaszer és mozgás nélkül. Nekem is csak annyi volt a mozgásom, hogy naponta kétszer-háromszor felmentem a negyedik emeletre /lift nélküli ház/. Visszafogytam arra a "méretre", mint amikor férjhez mentem, vagyis a 172 cm magasságomhoz 57 kg-ra. Utána évekig nem híztam, és amikor elkezdődtek a "banyaévek", akkor ismét "felfújódtam". Most maradt a kevés kis mozgás /séta - gyaloglás/ és a Leg-Magic. Remélem a 90 kg-ból nyárra lemegy legalább 8-9 kiló, nekem az már elég lenne. Fel a fejjel, amikor már kimozdulsz otthonról, /nem tudom, hogy dolgozol-e, vagy otthon vagy/ meglátod rólad is leolvadnak a kilók, és ha még egy kicsit segítesz is neki, akkor biztosan sikerülni fog.

Kitartás!

2008. jan. 28. 13:51

Szia Ditke59!


Köszi, hogy írtál. Nekem sincs nagy hitem ezekben a szerekbenMég sosem segített csak a kitartás és odafigyelés. A sport mostanában az nekem, hogy két csemetém után rohangálok, emelgetem, viszem őket, és egyéb dolgokat csinálok velük. Persze nagyon jó volna időt szakítani az aktív mozgásra, főleg a szabadban. Remélem, ha jó idő lesz, rászánom magam az aktívkodásra. Addig marad idebenn a lagymatag torna,a mi inkább csak önámítás, hogy teszek valamit.

3. 94f5071827 (válaszként erre: 2. - Anyamanyaka)
2008. jan. 28. 08:13

Szia Anyamanyaka!

Én is többféle "szuper fogyasztót" kipróbáltam, volt amelyik hatásos volt, de amikor abbahagytam ugyanúgy visszahíztam még a diéta mellett is. Hiába írták hogy utána sem lehet visszahízni, ez nem igaz! Én is szedtem egy bizonyos (a nevét nem írom le)kínai tea kapszulát, amitől a májenzim értékeim a duplájára emelkedtek, és amikor abbahagytam, még fél év múlva is rossz volt a vérképem, de már nem olyan durva. Pedig alkoholt nem fogyasztok, és a túl fűszeres ételeket sem szeretem. Ennek kb. két éve, és most teljesen jó a vérképem, amióta nem szedek semmiféle szuper csodát. Utána itt az interneten olvastam, hogy milyen májkárosító hatásuk van ezeknek a főként külföldi készítményeknek. Egyébként a napokban volt azt hiszen a Fókuszban, hogy milyen ártalmasak ezek a gyógyszerek és a teák, még akár halált is okozhatnak, a TV-ben elhangszottak szerint egy fiatal lány krómmérgezésben halt meg. Kolléganőmnek a 90 napos diéta sem jött be, igaz lefogyott 9 kg-ot a három hónap alatt, de most a dupláját hízta vissza, mióta abbahagyta. Ezeket nagyon meg kell gondolni. Szerintem mozgás nélkül a leadott kilók visszakúsznak. Nincs az a csodaszer, ami mozgás nélkül is hat, vagy ha igen, tönkreteszi a szervezetedet.

Én szeptember óta 8 kg-ot fogytam mindenféle diéta nélkül (annyi a diétám csak, hogy magos kenyeret fogyasztok, napi min. 2 liter ásványvizet, és este 6 óra után, ha tehetem, akkor nem eszem semmit), de minden nap egy félórát, vagy amennyit időm enged gyalogolok. Először csak sétáltam, de most a tempón változtattam egy kicsit, és bevált. Plusz karácsonyra megleptem magam egy Leg-Magic-kel, nekem bevált. Hosszútávon még az ára is bejön, hiszen ezek a "csodaszerek" sem olcsók, és ez a gép legalább nem "fogy el".

Azért sok sikert kívánok, talán Neked sikerül!

2008. jan. 27. 21:36

Két hete vettem a helyi bio boltban egy doboz Ortosiphon kapszulát. A benne található leírás nem bőbeszédű. Lényege, hogy elősegítheti a fogyást a diéta alatt.

A neten sem találtam róla sok információt.

Én a 90 napos diétát választottam, és szigorúan betartom a szabályait. Mióta szedem a Jáva tea kapszulát, mintha csökkent volna az étvágyam.

Szeretném, ha tapasztalatot cserélnénk

2008. jan. 27. 21:36
Jáva tea (Ortosiphon) kapszula-Szedted már? Mit tapasztaltál?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook