Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lábbal hajtható járgányt szeretnék venni másfél éves kisfiamnak. Milyet javasoltok? Tapasztalatok? fórum

Lábbal hajtható járgányt szeretnék venni másfél éves kisfiamnak. Milyet javasoltok? Tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


2011. jan. 12. 12:45

Mert kézzel hajtható is van?Melyik?

Bocsi:)

22. Roslin (válaszként erre: 21. - Lov.ildi)
2010. ápr. 1. 12:25
Köszönöm, megfontolom. Mondjuk Kristóf megy majd bölcsibe nyáron, szóval lehet, hogy ott is lesz olyan cucc... Hja, asszem az lesz, hogy elmegyünk együtt vásárolni és majd kiválasztja, hogy melyikkel tud a legjobban menni...
21. lov.ildi (válaszként erre: 20. - Roslin)
2010. ápr. 1. 11:00

Minden járművel el lehet esni. Meg kell tanulnia esni is. A Virág a több,mint egy év alatt csak párszor esett el a motorral. De csak akkor,amikor nem fogadott szót és lehajtott a lépcsőn.

Nálunk pl a Bölcsődében is motoroznak majdnem minden nap.

Az egyensúlyérzéke is jobban fejlődik,ha motorozik,mintha olyan járműre ülteted,ahol egyáltalán nincs szüksége rá.

20. Roslin
2010. ápr. 1. 10:47

Köszönöm a válaszokat! A háromkerekű motor, meg valami négykerű között vívódom. Sokan írtátok, hogy a moci bejött, de máshol meg azt olvastam, hogy instabil, lehet vele jó nagyokat esni.

A négykerekűt meg nehéz hajtani? Huh...


Nem bánnám, ha esetleg másolnátok be webcímet, hogy nektek pontosan melyik jött be!

Egyébként használtan kapott egy négykerekű járgányt, azzal szokott menni - de csak a szüleimnél a lakásban, nálunk otthon nincs hely.

Nézegettem olyat is, aminek van háttámlája, meg fogója. Ez tetszene amiatt, hogy el tudom kapni... De a férjem szerint nem jó, mert a támlától nem tud egyedül ráülni a kicsim.

19. hemej
2010. ápr. 1. 08:59
motor :-)
2010. ápr. 1. 07:58
Nekünk motor van és más fél éves kora óta használjuk!Viszont akkor még a legkisebb méret kellet!Most tértünk át az egyel nagyobbra!Imádja és tök gyorsan halad vele!:)
2010. ápr. 1. 07:17
Én is a háromkerekű lábbal hajtós motort tudom ajánlani! Mi egy évesen négykerekűt vettünk, de nem nagyon vált be, mert nehéz kormányozni. Most, 22 hósan kapott egy háromkerekűt, ez sokkal jobb! Arra figyeljetek, hogy rendesen leérjen a lába, de túl kicsi se legyen, mert akkor nehéz hajtani!
2010. ápr. 1. 07:14
a pedalos gokart sem rosz. bar az udvarra valo, a merete miatt. viszont alacsony, szeles, nem tud vele felborulni, es olyan mint egy kisauto
2010. ápr. 1. 07:08

nálunk a kisnyuszi a babitaxi és a motor is bejött.Aztán kapott egy tekit az is.

Szóval stabil legyen és jó méreű.A töbit bízd a gyerekre.úgy is felborul vele párszor.

2010. ápr. 1. 06:59
Unokáim általi tapasztalatból mondom, a kismotor ebben a korban a legjobb! Nagyon szeretik, még az öt évesünk is megy vele, pedig már a hosszú lábaihoz nem a legjobb, de nosztalgiázik. Mondjuk, a cipőnek annyi, de itt írják a cipővédőt, amit én nem ismerek.
2010. ápr. 1. 05:43

Sziasztok!

Mi a Húgom kislányának most vettünk egy új motort. Egy éves kora óta volt neki egy a kisebb méretből. Most többet is kipróbáltattunk vele. Nagyon oda kell figyelni a jó méretválasztásra. A nagyobb motort,ahol épenhogy leért a lábacskája nem tudta hajtani,mert a kerékbe mindig beakadt a lába.

Mi elvittük magunkkal a vásárláshoz a kislányt és kipróbálás után vettük meg.

Ha a motor mellett döntesz,akkor célszerű mindjárt egy cipővédőt is venni. A cipővédő használatával nem tudja tönkretenni a cipők orrát. Egyébként hamar lemegy a cipők eleje.

A Virágnak van taxija,triciklije is. De a motoron érzi csak magát biztonságban. A többivel nem igazán szokott menni.

2010. ápr. 1. 05:28
kismotor a tuti nyerő! Legalábbis nekem mindkét keresztgyerekem imádta!
11. Letty18! (válaszként erre: 9. - Nkriszti)
2010. ápr. 1. 00:19

Persze értettem én:)

húgom is most kap,olyan kis napellenzős zenélőst :D bár még nagyon kicsi,de anyu tologatja majd ha elég nagy lesz hozzá,hogy megüljön:)

2010. ápr. 1. 00:18
vagy babitaxi?
9. Nkriszti (válaszként erre: 8. - Nkriszti)
2010. ápr. 1. 00:17
Az utolsó mondatom Roslinnak szólt. Bocsi
8. Nkriszti (válaszként erre: 7. - Letty18!)
2010. ápr. 1. 00:16
Nekünk is ilyen van, a mi lányunk most lesz 2 éves, de még csak most hétvégén próbáltuk tanítgatni a bicikli hajtására, de inkább azon volt, hogy mi tologassuk még őt! :-)) Tavaly nyáron vettük neki, de akkor még el se érte a pedálokat, most nőtt már meg annyira, hogy eléri. Egyébként a motor nagyon jó, az enyém is imádja, de olyat vegyetek, ha esetleg vesztek, hogy jól leérjen a lába, különben nem fog tudni vele menni!
2010. ápr. 1. 00:06
Esetleg tricikli?3 kerekű,lehet anyukának tolni mert van kar,kicsi tekerheti ha akarja ha nem akkor van lábtartó,ülés körül körben leesés gátló(nem vagyok benne biztos,hogy ez a neve) szerintem nagyon jó.
2010. ápr. 1. 00:02
A lábbal hajtható autó mégjobb...
5. 7717d911a9 (válaszként erre: 4. - 7717d911a9)
2010. ápr. 1. 00:00
Stabil legyen, 3 kerekes, vagy támasztékos...
2010. márc. 31. 23:58

12-es gyerekbicikli!!!


(2-4 éves korig...)


Minden gyerek imádja a biciklit...

2010. márc. 31. 23:55

Szintén a motorra szavazok. :)

A lányom is imádja. Ha nem a legkisebbet veszed, olyan 3-4 éves koráig jó neki, utána meg már át lehet térni a rollerre...

Asszem jövőre már mi is veszünk rollert. :)

2010. márc. 31. 23:45
nekünk kis motorunk van.. :) imádja.. :)
2010. márc. 31. 23:45
Lábbal hajtható járgányt szeretnék venni másfél éves kisfiamnak. Milyet javasoltok? Tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook