Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Járt már valaki közületek az Elite Körmösakadémiára (Cristal Nails)?Nagyon érdekelne a véleményetek, benyomásotok. Köszönöm! fórum

Járt már valaki közületek az Elite Körmösakadémiára (Cristal Nails)?Nagyon érdekelne a véleményetek, benyomásotok. Köszönöm! (tudásbázis kérdés)


5. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 4. - Tiramisú86)
2012. aug. 30. 18:11

Sajnos nem évinél, viszont ismerem, hogy milyen oktató. Aki nála tanul, az azonnal beülhet szalonba. ez más iskolákról nem annyira mondható el. Nem mindegy, hogy melyik iskola mennyire követel. Évi nagyon. a többiről úgy hallottam, hogy nem annyira.

És nem mindegy, hogy egy oktatóra 30-40, vagy 6-10 tanuló jut.

Nem hinném, hogy van gyorstalpalója évinek. ez nem az a szakma, amit egy hét alatt el lehetne sajátítani.

4. tiramisú86 (válaszként erre: 3. - 57aa4ea1e8)
2012. aug. 30. 18:05

Szia!Koszonom szepen a valaszod!

Te a Darabos Evinel vegeztel? Van esetleg szemelyes tapasztalatod is az alatalam emlitett akademiaval kapcsolatban, vagy hallottal rola valamit? Erdekelnenek a reszletek...

A Darabos Evieknek is letezik intenziv tanfolyam? Nalam az ido kulcsfontossagu, mert kulfoldrol jonnek haza emiatt...

2012. aug. 30. 16:45
Menj inkább Darabos Évihez. Ott nem százan vannak a tanfolyamon.
2012. aug. 30. 12:19
hát...én nem oda mennék a helyedben, én is oda jártam, de ha újra csinálhatnám, nem oda mennék
2012. aug. 30. 12:16
Sziasztok!Járt már valaki közületek az Elite Körmösakadémiára (Cristal Nails)?Nagyon érdekelne a véleményetek, benyomásotok. Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook