Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Izmosodni és formálódni szeretnék, nem fogyni fórum

Izmosodni és formálódni szeretnék, nem fogyni (beszélgetős fórum)


2012. okt. 19. 15:53
És hogyan állíthatok össze egy étrendet magamnak? Mert fogyni nem szeretnék egyáltalán... :/
17. ndorcsi (válaszként erre: 15. - AlBundy)
2012. okt. 18. 17:00

Akkor azt mondod, hogy ha egy héten minden nap pl. csak fenékre edzenék, akkor az nem lenne annyira hatékony?

Van ugyebár a fenék, comb, vádli, kar, has, hát, mell (lehet valamit kihagytam..). Hogy érdemes beosztani a hét napjaira az edzéseket szerinted?

16. ndorcsi (válaszként erre: 14. - Cicmic87)
2012. okt. 18. 16:58

Szia! :) Melyik dvd-jére tornázol és hetente hányszor? Igazából okt. 1-jén akartam kezdeni az edzést és az átalakulást, úgyhogy egy kicsit le vagyok maradva. :)

Ezért is találtam ki ezt a fórumot, hogy a tapasztalat csere és a a másokkal való beszélgetés a témáról talán motivációként fog hatni. :)

15. AlBundy (válaszként erre: 14. - Cicmic87)
2012. okt. 18. 14:20
A harmadik faktor az edzés, evés kettős mellett a megfelelő mértékű pihenés. Ez kb olyan fontos mint a mozgás, de az étkezés tényleg a legfontosabb a 3-ból..
2012. okt. 18. 14:05

Sziasztok!

1 hónapja én sem mozgok, így újból nekikezdek!!

Én RR-a tornázok, most nincs lehetőségem edzőtermbe járni.

Eddig mindig csak mondták, hogy az étkezés a legfontosabb és utána a sport,ahogy RR-a mondaná 30-40% sport és 60-70% táplálkozás!

Nagyon is iagz, mert 1 hónappal ezelőtt nagyon odafigyeltem, hogy mit ettem, de nem éheztem és olyan gyönyörű lett a hasam!!! Pedig akkor oda nem is edzettem!

Nagyon megörültem ennek a fórumnak!

Jó, ha tudjuk egymást támogatni!! Mikor kezded az edzést?

13. AlBundy (válaszként erre: 12. - Ndorcsi)
2012. okt. 18. 12:07
Csak ötlet volt. Mértékkel természetesen lehet, pláne, hogy neked fogynod nem kell, nem fog megártani.
12. ndorcsi (válaszként erre: 10. - AlBundy)
2012. okt. 18. 11:42
A körözöttel az a bajom, hogy én azt kenyérrel szeretem, kenyeret meg csak ritkán fogyasztok. Tudom, hogy nem jó a sok édesítő. :/ Szerinted mézzel lehet helyettesíteni?
11. KergePárduc (válaszként erre: 8. - Ndorcsi)
2012. okt. 18. 11:20
Nálam is így van. Súlyommal úgy-ahogy elégedett vagyok, bár még elférne rajtam 1-2kg. Én is csak kicsit feszesíteni szeretnék :)
10. AlBundy (válaszként erre: 7. - Ndorcsi)
2012. okt. 18. 11:11

Ezek jó cuccok nagyrészt, bár én nem használnék ennyi édesítőt. Sovány túróból lehet még pl jó kis körözöttet csinálni..

Natúr zabpehely kis túlzással akármennyit reggelire különösen.. Sok hús, hal, rizs, zöldségek, hiába edzel sokat és jól, ha nincs miből építkezzen a tested.

9. AlBundy (válaszként erre: 1. - Ndorcsi)
2012. okt. 18. 11:08

Szia! Két utat választhatsz szerintem.

Egy csoportos dolgot keresel: kettlebell, crossfit, insanity stb.

Vagy utánaolvasol az erősítő gyakorlatoknak, hogy neked mire volna szükséged és irány a terem, ott még mindig lőhetsz egy személyi edzőt aki pár alkalommal megmutatja a helyes kivitelezéseket vagy ha valamivel kapcsolatban bizonytalan vagy megkérdezed aztán meg csinálod.

8. ndorcsi (válaszként erre: 6. - KergePárduc)
2012. okt. 18. 11:04
Azokon a napokon, amikor tornázni támad kedvem és is Rubint Rékára szoktam. :) Nekem egy 15 hónapos kislányom van. Én nem híztam túl sokat a terhesség alatt (10 kg-ot), de most kb. 5 kilóval vagyok kevesebb, mint a teherbe esésem előtt lenni szoktam. Tehát a súlyommal most (talán életemben először) nagyjából elégedett vagyok, csak feszesedni, izmosodni kellene. :)
7. ndorcsi (válaszként erre: 5. - Réka26)
2012. okt. 18. 11:01
Semmi extrára ne gondolj.. :) Sovány túró natúr joghurttal, édesítővel, fahéjjal, vagy vanília aromával. Forró tej (max. 2 deci) fahéjjal, vagy vanília aromával, vagy kakaóporral és édesítővel. Zapbehelyhet (kb. 30 dkg) meleg vízbe elkeverem és édesítőt, meg kókuszreszeléket rakok bele. :)
2012. okt. 18. 10:57

Rubint Réka tornát szoktak ajánlani nekem is mindig. Azt hiszem lassan ki kéne próbálnom :)

Én a terhességem alatt híztam is és fel is voltam vizesedve nem gyengén. Olyan lábam volt mint egy elefántnak :D Szerencsére így 9 hónappal később sem vagyok kövér, szép alakom van, csak formálni kellene egy kicsit hogy minden helyre álljon. Én olyan alap tornákat szoktam csinálni, amiket még az iskolába csináltunk és hatásos :) Gyerkőc után szaladgálás pedig a legjobb alakformálás :D

Na, de azért még én is várom a tippeket :)

2012. okt. 18. 10:47

Az jó! :)) Megoszthatnád a receptjeidet velem.

Rubint Réka, PX90, Insanity - mostanában ezekre edzek.

4. ndorcsi (válaszként erre: 3. - Réka26)
2012. okt. 18. 10:37
Mit és mennyit szoktál edzeni? Nekem az étkezéssel nincsenek gondjaim,tudok önmegtartóztató lenni, ha akarok, bár nem vagyok mindig elég elszánt. :) Mivel elég édesszájú vagyok, kitaláltam olyan édességeket, amikkel bűnözhetek, ha rám tör a vágy. :)
2012. okt. 18. 10:32

Nekem is ez a célom! :)))

Már elkezdtem, de nagyon nehéz tartani magam a tervehez, mármint étkezés terén. Én már 2 éve edzek, heti 5-7 alkalommal. De minden az étkezésen múlik!!!!

2012. okt. 18. 10:30
Flabizz!Kényelmes és igen hatékony:)
2012. okt. 18. 10:27

Sosem voltam elégedett magammal, ezért úgy döntöttem, így túl a harmincon, megpróbálok tökéletes testet formálni magamnak. Csak nem tudom, hogy hogy is kezdjek neki.

Táplálkozás kapcsán már elsajátítottam némi tapasztalatot az évek során, hogy mit szabad és mit nem, mikor és kb. mennyit. Amit néha be is tudok tartani, néha nem.. :)

De eddig a mozgás valahogy kimaradt az életemből. Persze voltak kisebb- nagyobb fellángolásaim e téren, amik sajna csak ideig-óráig tartottak, de úgy döntöttem, hogy a mozgást is az életem részévé teszem.

Hogy kezdjek neki? Mennyit kéne? Szerintetek?

Szívesen beszélgetnék, osztanék meg tapasztalatokat formálódni vágyó sorstársakkal és hallgatnék meg tippeket a tapasztaltabbaktól. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook