Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Iszonyat hangos egy cég éjjel és szeretném tudni, hogy mit tehetnék? - Zajtérkép fórum

Iszonyat hangos egy cég éjjel és szeretném tudni, hogy mit tehetnék? - Zajtérkép (beszélgetős fórum)

12. puritan (válaszként erre: 10. - Zsozsolt)
2010. okt. 10. 13:35
egyébként nálunk ugyanez a téma volt, csak nappal...
11. puritan (válaszként erre: 10. - Zsozsolt)
2010. okt. 10. 13:35

de ki mondta ezt?

felhívod a rendőrséget, hogy nagy a zaj, az ő dolguk utánajárni, hogy van-e engedélyük az adott tevékenységre és a zajszint megfelel-e annak, ami az engedélyben van, illetve az időpontok egyeznek-e...a mi megyénkben így működik, azt sajnos nem tudom, hogy ezt helyi rendeletek szabályozzák-e vagy sem...

2010. okt. 10. 13:20

jármű-szerelők

Nekem azt mondták, hogy a csendháborítás az a jegyzőre tartozik, nem a rendőrségre. Vagy a rendőrségnek,akkor mit mondjunk, ha nem csendháborítás?

9. mendra (válaszként erre: 5. - Zsozsolt)
2010. okt. 10. 12:31
Gondolom van egy pár lakó vagy környékbeli akiket még zavar akkor gyűljetek össze mindenképp.Máshogy bírálnak ha többen vagytok mit egyedül.
8. mendra (válaszként erre: 6. - Anikko)
2010. okt. 10. 12:29
Gondolom valami présüzem vagy nyomda féle.
7. puritan (válaszként erre: 1. - Zsozsolt)
2010. okt. 10. 12:26
ó, dehogyis önkormányzat, rendőrség...bejelented és megmondod, hogy zavaró, kötelesek kimenni és elkérni az engedélyeket, valamint felmérni a zajt...
6. anikko (válaszként erre: 5. - Zsozsolt)
2010. okt. 10. 12:24
Milyen cég ez?
2010. okt. 10. 12:23

Az önkormányzat azt mondta, hogy ők nem mérnek semmit nappal se, nemhogy éjjel, oldjam meg saját hatáskörben.

Át tudnád Enissa nekem is küldeni a számot vagy a cég elérhetőségét?


Nagyon hangosak, alig alszunk éjjel. :(

4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Zsozsolt)
2010. okt. 10. 12:11

Az helyi Önkormányzatnál lehet kérni, hogy ingyen menjenek ki és mérjék be, milyen erősségű a zaj.

egyébként nem feltétlenül kell túllépniük a határt, mert van ami monoton, de idegőrlő. Mi személyszerint kaptunk egy telefonszámot,hogy amennyiben hangosan működik az étterem, azonnal hívjuk éjjel-nappal. Pont az a lényege, hogy váratlan legyen, ne tudjanak készülni rá. Be is záratták nálunk az éttermet.

3. Pné Veronika (válaszként erre: 2. - 99279bb06f)
2010. okt. 10. 12:05
Szerintem sem sokra megy vele... :-(
2010. okt. 10. 12:04

Létezik csendháborítás. Sajnos elég magas a decibel érték, ami alapján feljelentést tehetsz. A normál nappali zajoknál nem tűnik fel annyira, de éjszaka hangosabbnak tűnhet.

Nem sok esélyt látok egy vállalattal szemben egy magánembernek. :(

2010. okt. 10. 12:00

Van olyan, hogy zajtérkép?Iszonyat hangos egy cég éjjel és szeretném tudni, hogy mit tehetnék?

Én, hogy bizonyítsam, hogy indokolt-e ez a zajongás?Mert állítólag, én vádolok, nekem kell bizonyítani, hogy ezt talán nem kéne, az, hogy nem tudunk aludni tőle, az nem elég indok, azt kell bizonyítsam, hogy ahhoz, hogy ők jól működjenek, nem kell éjjel zajongani.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook