Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit tehetnék, hogy fogyjak? fórum

Mit tehetnék, hogy fogyjak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2013. jún. 8. 10:33
egyel sokszor keveset,ne egyel edesseget,mozogjal.............
165. nvidia
2013. máj. 24. 14:22

Szia, örülök, hogy jol vagy!

A sulyod is jol alakul!

Labgörcs okait igazabol pontosan senki nem tudja, sokminden kivalthatja.

Ha ugy taplalkozol, ahogy leirtad, nem hiszem, hogy asvanyianyag-hianyod lenne. Nekem is szoktak a lagujjaim ujabban görcsölni :-)Majd elmulik.

Ez az ehgyomorra nem hizlal nagyon vicces :-)) Banant azert egyel, ha szereted , nem veszes kaloriaban, de ha lehet biot, mert az nincs utoerlelve -kezelve szedes utan. Igaz, ezert gyorsabban is romlik,ezert annyit erdemes venni, amit aznap megeszel de abban vannak tapanyagok is, a zölden szedettben nem nagyon.

Edzessel hogy alltok?

164. insp (válaszként erre: 163. - Nvidia)
2013. máj. 24. 07:00

Rengeteg lett a melóm, ami egyrészt jó, másrészt viszont elég fárasztó :(


A súlyom pedig... hát... jelenleg 76,5... de volt, hogy visszament 78,5-re, aztán stagnált, már a guta megütött... most a hét elején indult meg megint lefelé a mutató.

Már "csak" 4,5kg a célig :)


Viszont megint előjöttek az izomgörcsök (lábujjak, lábfej, talpam), tegnap pont pedikűrösnél. Ő azt mondta, hogy nem elég a magnézium, hanem kell hozzá kálium is - éhgyomorra egyek banánt, mert az úgy nem hízlal, és tele van vele... Utána olvastam, és semmi ilyet nem találtam, mellesleg éhgyomorra is ugyanannyi kcalnak kell benne lenni, mint nem éhgyomorra és nem is tartalmaz olyan sok káliumot...

163. nvidia
2013. máj. 23. 17:45
Hahoo, eltüntel!
162. nvidia (válaszként erre: 156. - Insp)
2013. máj. 13. 20:16
Hat igen, a ferfiaknaknal sokkal latvanyosabb :-))
161. nvidia (válaszként erre: 160. - AlBundy)
2013. máj. 13. 20:14

Persze, minimalizani lehet, de legjobb esetben is , ha fogyas a cel, legalabb 20% az izomvesztes, es az nagyon lassu fogyokura, havi kb.1 kilo.

A forum inditojanak nincs 20 kilo többlete sem.

En mindig azt tanacsolom, sok feherje, es fogyas, aztan lehet izmot epiteni , ha mar kellökepp lecsökkent a testzsirszazalek .

160. AlBundy (válaszként erre: 158. - Nvidia)
2013. máj. 13. 10:27

Minimalizálni azért lehet az izomvesztést, ezért fontos hogy izommunkát végzőt edzést folytassunk diéta alatt is.

Jelentősebb +15-20 kilóval meg lehet hosszú távon testkompozíciót változtatni, de nagyon hosszú időszak alatt és nagyon precíz diétával.

159. nvidia (válaszként erre: 156. - Insp)
2013. máj. 13. 08:47
Szuperek vagytok, igy tovabb!
158. nvidia (válaszként erre: 157. - AlBundy)
2013. máj. 13. 08:47

Izomvesztes nelkül nincs fogyas, de a merteket csökkenteni lehet sok feherjevel.

Ezt el kell fogadni, olyan ember nincs, aki kepes lenne a fogyas mellett az izmot tökeletesen megtartani .

157. AlBundy
2013. máj. 9. 09:19
Azt leszámítva, hogy napi 500 kalória deficittel izom nem nagyon épül, a cél az volna, hogy a meglévőt megtartsuk és helyett zsírt adjunk le, nagyon jól csinálod, grat!
156. insp (válaszként erre: 155. - Nvidia)
2013. máj. 8. 12:48

Nagyon köszönöm!!! Az meg majdnem "lemaradt", hogy a férjemnél is beváltak a tanácsaid - ISMÉTELT KÖSZÖNET ÉRTE! Ő még ugye csak kb. 2 hete eszi azt, amit megbeszéltünk - emelt fehérje + ugyanazt eszi amit én, csak picit többet - és már fogyott 2 kg-t, ami vagy 4-nek néz ki, mert a válla egyre szélesedik (ha van fél perce már tolja a fekvőt :DD), a hasa pedig egyre keskenyedik hozzá!!

Annyira jó pasi már most, hogy megzabálom :DDD


A kitartásomhoz pedig annyit, hogy olyan jót tesz nekem, hogy itt vagy, hogy elmondani nem tudom... Mint ha állandó orvosi felügyelet alatt lennék + bíztatás, jajj nagyon jó és nagyon hálás vagyok érte(d) :)

155. nvidia (válaszként erre: 154. - Insp)
2013. máj. 8. 12:34

:-DDDD

Neked is szep napot!

Barcsak mindenkinek ilyen kitartasa lenne...

Gratulalok a sulyodhoz, ez igen!

154. insp (válaszként erre: 153. - Nvidia)
2013. máj. 8. 09:30

77,5 - ma legszívesebben örömtáncot jártam volna!!! :)


Mindezt úgy, hogy nem vagyok éhes soha, energikus vagyok stb. - hihetetlen, hogy így is lehet!!!! :)


Fekvő: elképzeltem... rágyúrtam agyban... főzés közben végig az járt a fejemben, hogy utána bemegyek a szobába, és lenyomok egy tökéletes fekvőtámaszt :DD


nvidia, rájöttem a megoldásra!!! Ha betetetek egy 500cm3-s implantátumot a cicibe, akkor meglesz a földig melkhas :DDDDDDD

Úgy rogytam össze már lefelé, hogy ihaj.... :D


DE AKKOR IS MEGLESZ AZ A DÖG, ÉN TUDOOOOM!!!! :)


Szép napot Neked!!!

153. nvidia (válaszként erre: 152. - Insp)
2013. máj. 7. 07:49
Nagyon jo ez a hozzaallas, te biztos, hogy megcsinalod!
152. insp (válaszként erre: 151. - Nvidia)
2013. máj. 6. 10:01

Egy helyben toporgok fekvőtámasz terén: a falnál végzett gyakorlatokból egyre többet tudok + a gépen is már akár 6 percig kitartom magam - de még mindig nincs meg a dobogón végzett sem...


Nem baj, idővel meglesz....


Egyre jobban érzem magam, amit 3 hete vettem gatyát, és nem ért össze (sztem azt mondtam is akkor), az ma már lötyög a hasamon és a fenekemen is, pedig kilóban nem szembetűnő a változás (ma éppen 78,1 volt), de alakra már egyre többen dícsérnek, és ez nagyon jó érzés!!!


Megnéztem régebbi képeimet, 74kg-val is lógósabb volt minden testrészem, mint most a 78-al, szóval jó ez az életmódváltás, tetszik!!!! :)


Ha meglesz a 72, akkor már biztosan még ezerszer jobban fogom érezni magam!

151. nvidia (válaszként erre: 150. - Insp)
2013. máj. 4. 20:06

latod, megy ez szepen!

Remelem a fekvötamasz is :-))

150. insp (válaszként erre: 149. - Nvidia)
2013. máj. 3. 16:26

Dehogy törődök, mindenhol vannak "okosok"...

78,3 :) Csak mert nem mérek naponta... áhhh :DDD

149. nvidia (válaszként erre: 146. - Insp)
2013. máj. 3. 15:53
Ne is törödj vele, mindenki szeret kifogasokat keresni, de de nem kell, nagyon jol csinalsz mindent, a ferjed is dicser, tökeletes :-)
148. insp (válaszként erre: 147. - D1d669ec9a)
2013. máj. 3. 07:24
Ok, köszi a tanácsot!
2013. máj. 3. 07:06
Csak úgy lehet fogyni,ha nem eszel.
146. insp (válaszként erre: 144. - Zebra25)
2013. máj. 3. 06:43
Én azt hittem, hogy csak mensi első napjaiban van nagyobb súly... ellenben pont a ciklus második felében vagyok, köszi, hogy mondtad - legalább egy kis vígasz :)
145. insp (válaszként erre: 143. - Nvidia)
2013. máj. 3. 06:43
Én is!!!! :) Köszönöm!
144. Zebra25 (válaszként erre: 138. - Insp)
2013. máj. 2. 20:06
Azt is vedd figyelembe, hogy vízvisszatartás van a ciklus 2. felében. Épül az izom is. Nem szabad sürgetni, szuper módon haladsz.
143. nvidia (válaszként erre: 142. - Insp)
2013. máj. 2. 19:58

Kitartas, az a legnehezebb :-)

De neked menni fog, biztos vagyok benne.

142. insp (válaszként erre: 140. - A2571c53fb)
2013. máj. 1. 16:18

Köszönöm, erre az útra igyekszem rátérni - tényleg nem kínlódás és szenvedés, csak fenemód lassú :DDD

Dehát evvan... úgy néz ki, ez a következő, amit meg kell tanulnom az életben: türelmesebbnek lenni :)

141. insp (válaszként erre: 139. - Nvidia)
2013. máj. 1. 16:16

Ok, úgy néz ki, hetente rámtör a kétségbeesés :) A türelem meg sajna nem a fő erényem :SS

Na akkor így tovább!!! 1 hét múlva újra mérek és jelentkezek :)


Köszönöm!!

140. a2571c53fb (válaszként erre: 138. - Insp)
2013. máj. 1. 12:39

Nem kell mindennap nézni a mérleget, csak egy titka van!:-)) Mozogj többet és egyél kevesebbet!:-)) Egy idő után átáll a szervezet és fogyni kezdesz!:-))


Ha ezt tudod tartani, akkor nem lesz kínlódás és szenvedés, mivel részeddé válik! Hidd el működik...csak az baj, hogy ezt hívják életmód váltásnak...és sok sikert hozzá!:-))

139. nvidia (válaszként erre: 138. - Insp)
2013. máj. 1. 12:31

Szia, ne keseredj el, 8000 kaloria minusz kell egy kilo zsir eltüntetesehez.

Napi kaloriaigenyed kb. 1700-1800 kaloria lehet , napi 500 minusz mellett teljesen jo es egeszseges a fel kilo fogyas!

Ha gyorsabban akarnal, sok izom menne le, es csunya löttyedt leszel, narancsbörrel, laza kötöszövettel!

Az izom igaz, hogy azonos terfogatnal nehezebb, de egy ferfi testepitö is összeteszi a kezet, ha egy ev (!!!) alatt fel tud magara epiteni 5 kilo tiszta izmot, szoval arra nem igazan lehet alapozni, föleg nöknek :-)

Türelem , nagyon jol megy, van energiad, alakulsz, egeszseges vagy, allokepesseged fejleszted!

138. insp
2013. máj. 1. 07:58

Sokk... :S


1 hónapja fogyózok. Ma reggeli súlyom: 78,9 :( Volt már 78,3 is a napokban...


Tegnap nagyon ráhúztam a tornára, ilyenkor sosem mozdul lefelé a mérleg. De hogy ennyivel felfelé?? :(


2 hete mértem magam centivel, ahhoz képest is nagyon kevés a változás: csípőből 1cm, mellből - ez inkább a lapockámról, mert a melltartóimban kb. ugyanakkora minden :) 5cm, combból 1cm. Ennyi... Csípő, derék maradt ugyanannyi :(


Tudom én, hogy az izom nehezebb, azt is látom, hogy feszesedtem, de ez az "eredmény" akkor is nagyon kevés szerintem: 1200kcal és heti 0,5kg.

Ilyen ütemben karira sem leszek 72 :(

Tegnap is sztem "tökéletes" napom volt kaja tekintetében, 1250kcal, 110gr fehérje (37%), 126gr ch (43%), 27gr zsír (20%)


Szedem a vasat, C vitamint, iszok eleget és mégis...


Mit tegyek, hogy gyorsabban menjen??

Csökkentsem a kcalt? Változtassak az arányokon? Tornázzak még többet? (most heti 3x tornázok és minden nap flabi + 10 perc "erősítés)

137. insp (válaszként erre: 136. - Nvidia)
2013. ápr. 30. 16:08

:DDDD Na a képzelőerő megvan, ezért is szeretem ezt a fitness kickboxot - mindig van, akire gondolhatok, hogy éppen kit ütnék/rúgnék :DDDDDDDDDDDD


Amúgy tényleg, azt már szerettem volna kérdezni, csak mindig "elmaradt", de lehet, hogy nem csak engem érdekel...


Én is eszméletlen sokat iszok, sztem napi szinten min. 4L lemegy (melegben több is) Nem vagyok cukros, az fix. Valahol azt olvastam, hogy a túl sok víz sem jó... valahol meg azt, hogy minél több, annál jobb... Te erről mit gondolsz?

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook